Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψεύτικος λογαριασμός: τα αποκαλυπτήρια!


Mamoli

Recommended Posts

οσο ασχολουμαστε τοσο χαιρεται για αυτο προτεινω να τελειωσουμε αυτο το θεμα και να μην ασχοληθουμε αλλο...δεν θα της κανουμε τη χαρη να ασχολουμαστε κιολας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 262
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

stasa_mich έγραψε:

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... itstart=20[/quote:1getjrmb]

Εγώ πάντως τις έσβησα τις φώτο και το ίδιο θα σας συμβούλευα να κάνετε γιατί μπορούν να βρεθούν ανετότατα στον οποιονδήποτε φάκελο και να παρουσιαστούν σε κανέναν...κινέζικο φόρουμ! :blink::S:unsure:

Όχι τίποτ'άλλο,δεν ξέρουμε και κινέζικα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειχα μερες να μπω και επαθα σοκ.

Νομιζω ειχα ευχηθει οταν εγραψε οτι εσπασαν τα νερα....της

Σε τι αποσκοπει τετοιο ψεμα?

Μπραβο Ολιβια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που δεν σκεφτηκε καμια μας ειναι μηπως πισω απο ολα αυτα κρυβεται κανενα καλοστημενο κυκλωμα απαγωγης βρεφων????? μηπως θα επρεπε να ενημερωθει το τμημα διωξης ηλεκτρονικου εγκληματος? λεω εγω τωρα...εγω παντως τα εσβησα ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nektarini έγραψε:

αυτο που δεν σκεφτηκε καμια μας ειναι μηπως πισω απο ολα αυτα κρυβεται κανενα καλοστημενο κυκλωμα απαγωγης βρεφων????? μηπως θα επρεπε να ενημερωθει το τμημα διωξης ηλεκτρονικου εγκληματος? λεω εγω τωρα...εγω παντως τα εσβησα ολα.

Ε όχι! Ας μην υπερβάλουμε πια τόσο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεκταρίνι τίποτα δεν είναι απίθανο!Τόσα ακούμε καθημερινά....Είχε επιδιώξει όμως επαφή με κάποια κοπέλα που έχει μωρό; :huh:

Καλά έκανες και τα έσβησες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nektarini έγραψε:

αυτο που δεν σκεφτηκε καμια μας ειναι μηπως πισω απο ολα αυτα κρυβεται κανενα καλοστημενο κυκλωμα απαγωγης βρεφων????? μηπως θα επρεπε να ενημερωθει το τμημα διωξης ηλεκτρονικου εγκληματος? λεω εγω τωρα...εγω παντως τα εσβησα ολα.

Ε καλα το παραχεσαμε! :P :laugh: Καλε δεν μπορει να κλεψει μωρα απ το καλώδιο! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

nektarini έγραψε:

Ε όχι! Ας μην υπερβάλουμε πια τόσο!!![/quote:36698hzr]

καλιο γαιδουροδενε παρα γαιδουρογυρευε η φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι γινεται στον κοσμο τελικα!!!δεν ξερεις απο που θα σου ρθει.μ αρεσει που της ειχα ευχηθει κιολας στο ποστ που ειχε ανοιξει :angry::angry: τι να πω :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι πολυ απλα με εισαγγελικη παραγγελια στο τσακ μπαμ ξερουν τα πληρη στοιχεια σου !!!! δεν ειναι δυσκολο να βρεις ποιος κρυβεται πισω απο ολα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

ναι πολυ απλα με εισαγγελικη παραγγελια στο τσακ μπαμ ξερουν τα πληρη στοιχεια σου !!!! δεν ειναι δυσκολο να βρεις ποιος κρυβεται πισω απο ολα !!

Ωραία... :lol:

Θα μάθω τα πάντα για την Ζαχαρένια! :lol::lol::lol:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

Ωραία... :lol:

Θα μάθω τα πάντα για την Ζαχαρένια! :lol::lol::lol:

:kiss:[/quote:5uh660nv]χαχαχαχαχα καλο !!!δεν ξερω τι πατησα αλλα συγχωρεστε με :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

Ωραία... :lol:

Θα μάθω τα πάντα για την Ζαχαρένια! :lol::lol::lol:

:kiss:[/quote:9y0047h4]χαχαχαχαχα καλο !!!δεν ξερω τι πατησα αλλα συγχωρεστε με :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναω γηστε μου κατι οταν θελω να απαντησω σε καποιον σκεκρημενα παω στο συνεφακι που ειναι κατω απο το κειμενο του ;;; (ειμαι τελειως ασχετη )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλαχαλκιδα έγραψε:

ζαχαρενια ετοιμασου να αλλαξεις ταυτοτητα !!! σε ψαχνει ο εισαγγελεας! :laugh:

:lol::lol::lol::lol:

Βίκυ,ναι,πατάς παράθεση.Αλλιώς ''απάντηση''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και στο συγκεκριμενο λογαριασμο το μωρο εχει τωρα μεγαλωσει!!Αυτη 'η αυτος ειχε σκοπο να μεταδωσει ολη τη ζωη του ζευγαριου με τις φωτογραφιες μεσω ...mammyland!!!ELEOSSSSS!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ βρε mamoli..εκτος απο καλο παιδι..εισαι και μεγαλη ..γατα!!(εμαθα για σενα...μαντεψε απο ποια...αρκετα καλα λογια!!!)θα σου πω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

και στο συγκεκριμενο λογαριασμο το μωρο εχει τωρα μεγαλωσει!!Αυτη 'η αυτος ειχε σκοπο να μεταδωσει ολη τη ζωη του ζευγαριου με τις φωτογραφιες μεσω ...mammyland!!!ELEOSSSSS!!!!!χαχαχα τωρα που το σκεφτομαι..μεχρι το γαμο της κορης θα εφτανε?

ΜΠΡΑΒΟ βρε mamoli..εκτος απο καλο παιδι..εισαι και μεγαλη ..γατα!!(εμαθα για σενα...μαντεψε απο ποια...αρκετα καλα λογια!!!)θα σου πω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε Mamoli μου για τα αποκαλυπτήρια...

Εγώ κορίτσια αυτό που φοβάμαι περισσότερο είναι αυτούς τους αρρωστημένους ανθρώπους που σε βάρος μικρών παιδιών ασελγούν και δημιουργούν τον δικό τους φαντασμένο και ανώμαλο κόσμο.

Όταν κάνω παιδάκι δεν είμαι σίγουρη αν θα βγάλω φώτο του εδώ στο mammyland. Δεν το λέω και σίγουρα αλλά θα το σκεφτώ πάρα πολύ. Μου τη δίνει να κάνει τις ανωμαλίες του κάποιος βλέποντας σε φώτο το μωράκι μου... :angry:

Το παρατράβηξα λιγάκι ε? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

θυμηθηκα τωρα μια που εμφανιστηκε πρωτα ως Twins μετα ως Mina2 κια ελεγε την ιδια ιστορια...και καλα ειχε διδυμα και την εγκατελειψε ο πατερας τους...και γενικα κατα καιρους γραφουν διαφορα κουφα που φαινεται οτι ειναι ψεμμα...αλλα ετσι ειναι το διαδικτυιο..οποτε...

Τραγικο........οχι βεβαια οτι επεσα κ απο τα συννεφα, γιατι δυστυχως το διαδικτυο ειναι προσβασιμο σε ολους.....κ οταν κρυβεσαι πισω απο ενα ψευδωνυμο...εισαι κ ο σουπερμαν.....

Να σας ρωτησω βρε κοριτσια...τη mina2 την εχω κ φιλη....εχουμε μιλησει....ειστε σιγουρες οτι κ αυτη...δεν υπαρχει...? :huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είχα υποψιαστεί ότι τέτοια συμβαίνουν εδώ μέσα....

Οταν στην αρχή που έγινα μέλος ρώτησα για τον γιατρό μου και αμέσως μία/ένας καλοθελητής έσπευσε να με ενημερώσει ότι πρέπει να τον ψάξω καλύτερα και με παρέπεμψε στο ιντερνετ...πράγματι βρήκα κάτι εντελώς προσωπικό του που είχε συμβεί πριν χρόνια...

Εψαξα το μέλος και δεν ξαναμπήκε ποτέ!!!! Θεωρώ ότι υπάρχουν και γιατροί που μπαίνουν εδώ μέσα και το κάνουν και για λόγους ανταγωνισμού...Δεν είναι κάτι τραγικό!!! Απλά να είστε λίγο προσεκτικές...και ιδιαίτερα με το facebook...θεωρώ ότι όλη αυτή η υπερβολή θα στραφεί εναντίον μας...όπως ήδη έχει ξεκινήσει...θυμάστε τον γ.γ. της κυβέρνησης που προσλήφθηκε μέσω ιντερνετ και που απολύθηκε μέσα σε λίγες μέρες από σχόλιά του στο facebook;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...