Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΩΡΑ;;;


Recommended Posts

Εγώ γελάω μ'όλα αυτά. Εμείς ακόμα δεν έχουμε μάθει το φύλο και κάνω κι εγώ γκάλοπ. Έχει πολλή πλάκα. Οι περισσότεροι μου λένε ότι έχω αγόρι γιατί λέει έχω γλυκάνει στο πρόσωπο. Ο αδερφός μου πάλι, όταν με πρωτοείδε, μετά που έμαθε ότι είμαι έγκυος, χάιδευε την κοιλιά μου κι έλεγε: "τί κάνει η ανιψούλα μου;".

Εμείς πάλι δεν έχουμε καμία προτίμηση για το φύλο. Πριν μείνω έγκυος έλεγα καλύτερα το πρώτο να είναι κορίτσι, γιατί εγώ σαν σκορπιός είμαι πολύ καταπιεστική και τα αγόρια έχουν την τάση να γίνονται λίγο μ...κες. Τώρα που θα μου βγει κριαράκι δεν με πειράζει. Έχουν αντιστάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 135
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ γελάω μ'όλα αυτά. Εμείς ακόμα δεν έχουμε μάθει το φύλο και κάνω κι εγώ γκάλοπ. Έχει πολλή πλάκα. Οι περισσότεροι μου λένε ότι έχω αγόρι γιατί λέει έχω γλυκάνει στο πρόσωπο. Ο αδερφός μου πάλι, όταν με πρωτοείδε, μετά που έμαθε ότι είμαι έγκυος, χάιδευε την κοιλιά μου κι έλεγε: "τί κάνει η ανιψούλα μου;".

Εμείς πάλι δεν έχουμε καμία προτίμηση για το φύλο. Πριν μείνω έγκυος έλεγα καλύτερα το πρώτο να είναι κορίτσι, γιατί εγώ σαν σκορπιός είμαι πολύ καταπιεστική και τα αγόρια έχουν την τάση να γίνονται λίγο μ...κες. Τώρα που θα μου βγει κριαράκι δεν με πειράζει. Έχουν αντιστάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! και μια ιστορία με δυο φίλους μου.

Μην παρεξηγηθούν οι αγορομάνες:) .

Ο πρώτος που απόκτησε παιδί στην παρέα κάνει κορίτσι. Σε κανένα εξάμηνο αποκτάει ο δεύτερος της παρέας γιο. Καμαρώνει, κορδώνεται λοιπόν ο δεύτερος που έκανε το γιο, ενώ ο άλλος κόρη. Του λέει λοιπόν κι ο πρώτος: "Εμένα φίλε και σε 15 χρόνια κόρη θα είναι, εσύ μπορείς να είσαι σίγουρος;". Κάγκελο ο άλλος, εμείς ξεραθήκαμε στα γέλια.

Νομίζω ότι το χιούμορ είναι η καλύτερη απάντηση. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! και μια ιστορία με δυο φίλους μου.

Μην παρεξηγηθούν οι αγορομάνες:) .

Ο πρώτος που απόκτησε παιδί στην παρέα κάνει κορίτσι. Σε κανένα εξάμηνο αποκτάει ο δεύτερος της παρέας γιο. Καμαρώνει, κορδώνεται λοιπόν ο δεύτερος που έκανε το γιο, ενώ ο άλλος κόρη. Του λέει λοιπόν κι ο πρώτος: "Εμένα φίλε και σε 15 χρόνια κόρη θα είναι, εσύ μπορείς να είσαι σίγουρος;". Κάγκελο ο άλλος, εμείς ξεραθήκαμε στα γέλια.

Νομίζω ότι το χιούμορ είναι η καλύτερη απάντηση. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! και μια ιστορία με δυο φίλους μου.

Μην παρεξηγηθούν οι αγορομάνες:) .

Ο πρώτος που απόκτησε παιδί στην παρέα κάνει κορίτσι. Σε κανένα εξάμηνο αποκτάει ο δεύτερος της παρέας γιο. Καμαρώνει, κορδώνεται λοιπόν ο δεύτερος που έκανε το γιο, ενώ ο άλλος κόρη. Του λέει λοιπόν κι ο πρώτος: "Εμένα φίλε και σε 15 χρόνια κόρη θα είναι, εσύ μπορείς να είσαι σίγουρος;". Κάγκελο ο άλλος, εμείς ξεραθήκαμε στα γέλια.

Νομίζω ότι το χιούμορ είναι η καλύτερη απάντηση. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...