Μετάβαση σε περιεχόμενο

περιοδος,ζαλαδες,αναγουλες


voula25

Recommended Posts

κοριτσια γεια σας.εχω μια απορια,εχω περιοδο αλλα μιωμενη,να φανταστητε οτι μου κρατουσε 5 γεματες μερες,και σημερα ειναι η 5 μερα ξαι σχεδων τελιωσε,ας που κατι τετοιες ωρες εχω ζαλαδα και μου ερχεται να τα βγαλω.και σε ολα αυτα εχω και πονοκεφαλο.τι να ειναι αυτο?εχει καμια αλλη κατι τετοιο?ψιλο ανοισηχω :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου δεν ειμαι γιατρος να κανω διαγνωση,αλλα μηπως εχεις καμια ιωσουλα;Δεν νομιζω οτι χρειαζετε να ανυσηχεις.Μπορει η κουραση,μπορει το αγχος λιγο ,πολυ ολες μας καποια στιγμη νοιωθουμε ετσι.Οσον αφορα τη μειωμενη ροη που λες,μου εχει τυχει αρκετες φορες.Δεν ειναι τιποτα,συμβαινει.Τωρα αν κ τους επομενους μηνες παρατηρησεις ιδια φαινομενα,πηγαινε στο γιατρο σου.Αλλα δεν πιστευω πως ειναι κατι για να ανυσηχεις.

Εγω καθε μηνα απο την ωορηξια κ μετα εχω παντα αναγουλες,ταση για εμετο κ.τ.λ.Αλλα τα εχω απο παντα,τωρα η καθε γυναικα ειναι διαφορετικος οργανισμος.

Παντως αν οντως σε προβληματιζει,παρε ενα τηλ.το γιατρο σου,δεν χανεις τιποτα!

Φιλακια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια για της απαντησης.θα παρω ενα τηλ. αργωτερα στην γιατρο μου να δουμε τη θα μου πει.φιλια σε ολες σας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...