Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου τη δίνει!


IreneValadia

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 244
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μου τη δινει....που οι μερες κυλανε αργα....μου τη δινει.....που οι νυχτες εξακολουθουν να ειναι δυσκολες......μου τη δινει.....να βλεπω τη τομη μπροστα μου......μου τη δινει.....να θυμαμαι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει μας επανεφερες στην τάξη!!! Αχ ρε κοριτσι...τι τραβας!

ΜΟΥ ΤΙ ΔΙΝΕΙ που με το που θα ανακοινωθει κατι δυσαρεστο στο φορουμ πλακωνουν κα λενε τα διαφροα κουλα στην καθε κοπελα...π.χ. σε αποβολη ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ να λενε...θα κανεις αλλο παιδακι..ή το μωρακι σου θα σου στειλει αδερφουλη/α!!!! ΕΛΕΟΣ!!!! Σε θανατο....αλλα διαφορα κουλα...χωρις ουσια για τον ανθρωπο που περναει δυσκολα!

και ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ σε ιδιες περιπτωσεις που λενε ΑΧ ΕΚΛΑΨΑ ΠΟΛΥ με αυτο που ειπες...μπορει να γνωριζονται οι κοπελες μεταξυ τους δεν λεω αυτο, το θεμα ειναι ΜΗΝ ΛΕΣ χρυσο μου ΟΤΙ ΚΛΑΙΣ πισω απο ενα πισι για καποιον αλλο...και που το ειπες τι έγινε? Ποιος ο λογος? Στεναχωρησου χωρις να το ξερει ο αλλος. εχει τον πονο του μην ακουει και χαζα απο πανω! κανε το καλο χωρις να το ξερει ο αλλος! Ας προσευχηθει ο καθενας για καποιον κρυφα χωρις να ο ξερει ο αλλος! οχι να του το λεει για να χει την ευνοια του ή δεν ξερω κι εγω τι!!!!

αυτααααααααααααααααααααααα

ξανα λεω ειμαι υπερβολικη?????

:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τηλεφωνώ στο 288220.

Βγαίνει λάθος σε ένα κατάστημα ρούχων και πολύ ευγενικά για να τσεκάρω το νούμερο ρωτώ:

- έχω καλέσει το 288220;

- Ναι

- Εγώ ψάχνω σέρβις ηλεκτρικών και στο ίντερνετ έχουν δώσει το δικό σας τηλέφωνο

- Και εγώ τι θες να κάνω;

«αχ Ελλάς το μεγαλείο σου!»

Εμμμ έπρεπα να της το κλείσω στα μούτρα! :huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΗ ΩΡΑ! ΠΩΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ? ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΞΕΣ ΟΝΟΜΑ?

ΛΥΣΣΑΞΕΣ ΟΤΙ ΑΡΠΑΖΟΜΑΙ...ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΑΡΠΑΧΤΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΟΤΙ ΑΡΠΑΖΟΜΑΙ!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω ποιον πλήρωσες ζαχα για να χαλάσει τα ιντερνετια και να την γλιτώσει η στραβομουρίτσα σου αλλά τεσπα ειμαι μεγάλη ψυχή και στην χαρίζω :P

η αλήθεια είναι ότι όσες έχουν ζήσει μια απώλεια επηρεάζονται πολύ απο μια παρόμοια ιστορια αλλά τίποτα μα τίποτα δεν μπορεί να παρηγορήσει κανέναν...

Και για να πώ και τα δικά μου μου την δίνει να βλέπω ατομα που μου έχουν κάνει κακό και που αποδεδειγμένα ειναι μικροπρεπη και ζηλόφθονα να έχουν ένα υφάκι και να σε κοιτούν λες και εισαι παρακατιανός. Επίσης πώς γίνεται όλα στην δική τους ζωή να είναι πρίμα και στην δική μου όλο καταιγίδες.αυτά και ναι έχω παραπονα και κάπου πρεπει να τα πώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟ ΡΕ ΑΜΑΝΤΑ Η ΑΣΧΗΜΗ???

ΜΠΑ ΣΕ ΚΑΛΟΟΟΟΟ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΜΕΙΝΕ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΖΑΛΙΣΤΗΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΜΦΙΕΣΕΙΣ!!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩΧΧΧ συγνωμη βρε κοριτσια....πεταχτηκα αναμεσα σας, σαν την.. πουφ.... :P:P:P:P:P τωρα το ειδα.....συνεχιστε την κουβεντα, μη διακοπτω!!! Ετσι ειμαι εγω...μπαινω, βγαινω.... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου την δίνει που ο αντρούλης μου τρέχει σαν τρελός ολη ημέρα κ δεν είμαστε περισσότερο χρόνο μαζί. Εχουμε πάθει σύνδρομο στέρησης. :( .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια τι μου τι δίνει σήμερα?

Μου τι δίνει:

1)που έχω αιμορροϊδες στην εγκυμοσύνη μου και μου δημιουργούν προβλήματα

2)που πολλοί είναι γλυκύτατοι μπροστά σου και με τόση κατανόηση στα προβλήματά σου και όταν γυρίσεις την πλάτη όλα αυτά μετατρέπονται σε κουτσομπολιό ή κακία ή ........

3)που εγκλωβίζομαι μονίμως σε σκέψεις που μου κάνουν κακό και δεν μπορώ να αποδεσμευτώ απ' αυτές

4) που περνάνε τόσο βαρετά οι ώρες στο γραφείο και εγώ νιώθω τόσο αντιπαραγωγική

Αυτά προς το παρόν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τη δίνει που μου επέρριψε συνεργάτη.

Μου τη δίνει που μου επέβαλε τον δικό του συνεργάτη.

Μου τη δίνει που ο νέος συνεργάτης θέλει να ενημερώνετε από αυτόν ενώ δεν είναι η δουλειά του και την δική μου την ενημέρωση δεν την λαμβάνει υπόψη του.

Φταίω εγώ να το παίζω κινέζος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανουλα αυτο μου τη δινει κι εμενα παρα πολυ,δε θα το εκανα ποτε..και το λεω και το εννοω..αλλο να αγαπας το παιδι σου και αλλο να εισαι ψωνιο..δε συμβαδιζουν..

ολες μανες ειναι..ολες τα αγαπανε,χωρις να μειωνουν τα αλλα παιδακια..αυτο δε σε κανει καλη μανα,ισα ισα μονο ζημια μπορει να κανει στο παιδι σου μια τετοια συμπεριφορα..τωρα τελευταια αρχιζω και τα παρατηρω αυτα και πραγματικα με εξοργιζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τη δινουν οι παρτακηδες...αυτοι που παρουσιαζουν τα γεγονοτα οπως τους συμφερει και αυτο το ονομαζουν ειλικρινεια...και φυσικα η νοοτροπια που εχει κατακλυσει τα παντα..που αναγαγει ως κυριαρχο και αρκετο προσον αν το εχεις την εξωτερικη εμφανιση και ΜΟΝΟ..."εχω υψηλα στανταρ για να κανω σχεση"και εννοουν 1.85 κλπ κλπ κλπ....υπαρχουν και αλλα παιδιαααααααα...ξυπνηστεεεεεεεε....

α!και φυσικα η ζαχα...... :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν αντεχω αλλο, πρεπει να ξεσπασω και εγω!!!! :angry::angry:

μου τι δινει που ερχεται συνεχεια η πεθερα μου στο σπιτι και μου σκαλιζει τα πραγματα και μαζευει και καλα και τα βαζει οπου να'ναι!!!!! :angry:

μου τι δινει πολλες φορες ερχεται στο σπιτι απροειδοποιειτη και ανοιγει τσαμπουκα την πορτα!!!! :angry::angry: μια φορα ηταν πρωι καλοκαιριου και ημουν με τα εσωρουχα μου και καθως εκανα καφε του αντρα μου στην κουζινα ανοιγει η πορτα και μπαινει η πεθερα μου με τον φιλο της!!!! :angry::angry::angry: αν ειναι δυνατον!!!!! :angry::angry:

που παιρνει τηλ μολις ξεκινησει απο το σπιτι της οτι ερχεται και οχι κανα δυο ωρες πριν!! (σημειωσει οτι το σπιτι απεχει 5 λεπτα με τα ποδια) :angry:

μου τι δινει να χρειαζεται να απολογουμε συνεχεια γιατι εχω κρεμασμενο το παντελονι μου ετσι και οχι αλλιως!!! γιατι εχω 2 απορυπαντικα για τα τζαμια, γιατι δεν την ρωτησα για να κανω κατι επειδη το εκανα λαθος, γιατι εχω κρεμασμενο πισω απο την πορτα καλοκαιρινο φανελακι!!!! :angry::angry::angry:

που αλλαζει τοποθεσια στα πραγματα χωρις να με ρωτησει!!

μαζευει πραγματα χωρις να ρωτησει αν πρεπει και που να τα βαλει!!! :angry::angry::angry::angry:

που πριν λιγο που εφυγε πηρε μαζι της 2 πετσετες κουζινας και ενα σεντονι για να το πλυνει λεει εκεινη επειδη βαζει μικρες πλυσεις...μακακιες!!!! δικαιολογιες για να ερχετε στο σπιτι καθε μερα ειναι αυτα που κανει!!! :angry::angry:

και πριν φυγει μου κανει...αντε σε βοηθησα και σημερα λιγακι! :angry::angry::angry:

δεν αντεξα αλλο και κατερρευσα κοριτσια μολις ηρθε ο αντρας μου.... :dry: εβαλα τα κλαματα απο τα νευρα μου ουφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα, τωρα...μου τη δινουν ολα!!!!!! μου τη δινω, εγω, ο αντρας μου, το σπιτι μου, η δουλεια μου, οι φιλοι μου, οι γονεις :angry::angry::angry: , θελω να φυγω να εξαφανιστω !!!! να παω να ζησω μονιμα στο ...μαιαμι!!!!!!!Αι στο καλο :angry::angry::angry:

μα πιο πολυ ....μου τη δινει που η κοιλιτσα μου αδειασε....Τοσος πονος...

Μηπως φταιει οτι εχουμε νεα σεληνη στον Υδροχοο.....???

Μου τη δινει κ ο αγ. Βαλεντινος, βλακειες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου την δινει που δεν μπορω να παω πουθενα μονη μου με τον αντρα μου...παντα ερχονται και τα πεθερικα μου μαζι τα οποια εχουν αποψη για ολα και μου τη δινει που μενουν διπλα μας και ερχονται οποτε τους κατεβει και επιπλεον μου την δινει η καινουργια μου δουλεια...εκει μεσα ολες ειναι ψευτια, υποκρισια, ζηλεια, κομπλεξ και μυστικοπαθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης μου την δινει που οσες φορανε small ολο κλαιγονται οτι θελουν να χασουν κιλα και επισης μου τη δινει που δεν μπορω να πω σε μια φιλη μου οτι με γλυκοκοιταζει ο αντρας της εμενα και αλλες 1000 και αυτη ζει στο κοσμο της και θελει και δευτερο μωρό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου την δινει ο αντρας μου που κανει οτι τα ξερει ολα και ας εχει αδικο δεν βλεπει τιποτα απο την δικη του γνωμη

μουτην δινει παλι ο αντρας μου που βαριεται να κανει μια δουλεια,και να με παει καπου θα ζητησω :angry:

μου την δινει οταν επημενω νωμηζωντας οτι θα καταφερω κατι μου σημβενη το αντηθετω

και γενηκοτερα μου την δινουν πολλα αλλα βαριεμαι να τα γραψω

μου την δινει που αυριο κληνω τα25(πλακα κανω)και αυτοι που δεν σε θυμουντε λενε δεν πηραζει,ενω οταν δεν τους θυμασαι εσυ λενε ωραια φιλη εισαι εσυ εγω εχω γεννεθλια και εσυ ουτε ενα τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου την δινει η μητερα του φιλου μου που δε λεει να καταλαβει (γιατι δε θελει!!) οτι ο γιος της εφυγε πια απο το πατρικο του και προσπαθει να κανει δικη του οικογενεια...μου την δινει κι εκεινος που της εχει μεγαλη αδυναμια κι ετσι η κυρια φαινεται να τον εχει του χεριου της...

μου την δινει το σοι του γενικως,που δεν λενε να καταλαβουν οτι θελουμε τον χωρο μας....ουστ!!!ολοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...