Μετάβαση σε περιεχόμενο

....ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ


Recommended Posts

Καλή μου ζούμπι!!! Χαίρομαι τόσο πολύ με τα νέα σου και

πιο πολύ χαίρομαι γιατί νιώθεις εσύ καλά!

Εύχομαι πραγματικά πάνε όλα υπέροχα...καλέ... είμαι σίγουρη

ότι σε λίγο καιρό θα χαιρόμαστε πάρα πολύ!!

Πέρα από τη θετική ενέργεια..πάρε κι ένα καρματάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειστε υπεροχες,φοβερες,σας ευχαριστω πολυ ολες!

Bibibo..και εγω εχω κανει αυτες τις σκεψεις,πολλες φορες ειπα"αι στο καλο,αφου εχω το κοριτσακι μου γιατι να μπω σε ολη αυτη τη διαδικασια;".Ομως τελικα καταλαβα οτι θελω να προσπαθησω γιατι αν δεν το κανω,δεν θα τα εχω καλα με τον εαυτο μου στο μελλον.Θα προσπαθησω κ οτι γινει...ετσι κ αλλιως αποφασισαμε με τον αντρουλη,πως θα το επιχειρησουμε δυο φορες,αν ερθει,ηρθε αν οχι τι να κανουμε...Υπαρχουν τοοοοοοοοσα πολλα πραγματα που αρεσουν κ στους δυο μας να κανουμε που σιγουρα θα το καλυψουμε το "κενο"..περα απο αυτο εχουμε το Ειρηνακι μας που το λατρευουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ζουμπιτσα μου τωρα το ειδα με συγχωρεις..

αντε ευχομαι η προσπαθεια να πετυχει κ σε λιγο καιρο να

κρατατε ολη οι οικογενεια μαζι το μικρο θαυματακι της φυσης.

οληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μου η θετικη σκεψη κ μαζι σου!!!!!

εεε βρε κοριτσια με τοση θετικη αυρα που εχει το μαμμυ ειναι

δυνατον να μην πιασουμε ολεσ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπι μου, αντε με το καλο κουκλιτσα μου.

Πολυ χαιρομαι!!! Να δεις που ολα θα πανε τελεια και σε λιγο καιρο θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα. Ολες τις ευχες μου!!!

Πολλα φιλια και θετικη σκεψη :kiss:

Παρε και ενα καρματακι απο εμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Ζούμπι... σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου.

Εύχομαι να πετύχει με την πρώτη και να χαρείσετε ένα ή και δυο αδερφάκια στην κορούλα σου.

Πάρε καρματάκι και απο μενα

Και εγω ξεκινάω εξωσωματική...

Δεν θα προσπαθείσω ξανά με σπερματέγχυση γιατί ειναι χαμένος κόπος και χρόνος. Θα πάω παρακάτω...

Μάλιστα σήμερα έχω ραντεβού με το γυναικολόγο μου να συζητήσουμε.

Αθήνα θα την κάνω και εγώ κατα το Πάσχα.

Μαζί θα είμαστε φιλανάδα.......... μαζί θα τα περνάμε ... και θα τα λέμε ..........

Σε ποιό κέντρο θα πας? Λές να είμαστε στο ίδιο? κανε πλάκα!!!!!

Στείλε μου προσωπικό μήνυμα

και που ξέρεις μπορεί να βρεθούμε απο κοντά οταν ερθω Αθήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΔΥΔΙΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!ΚΡΑΤΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΝΙΡΒΑΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ Σ'ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ?Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ.....ΗΡΕΜΗ, ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΗ!!ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά με την πρώτη και η αρχή του καλοκαιριού να σε βρει εγκυούλα!!!! :woohoo: :; :)

Θα τα πούμε κι από κοντά!!! Φιλάκια!!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα σου ευχηθω να μην προλαβεις να κανεις εξωσωματικη αλλα να σε προλαβει το σπορακι σας και να ερθει πριν πας ;):kiss: εχεις ολη την θετικη μου ενεργεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ;)ΕΠΕΙΔΗ ΗΔΗ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ....ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

Ειστε υπεροχες,φοβερες,σας ευχαριστω πολυ ολες!

Bibibo..και εγω εχω κανει αυτες τις σκεψεις,πολλες φορες ειπα"αι στο καλο,αφου εχω το κοριτσακι μου γιατι να μπω σε ολη αυτη τη διαδικασια;".Ομως τελικα καταλαβα οτι θελω να προσπαθησω γιατι αν δεν το κανω,δεν θα τα εχω καλα με τον εαυτο μου στο μελλον.Θα προσπαθησω κ οτι γινει...ετσι κ αλλιως αποφασισαμε με τον αντρουλη,πως θα το επιχειρησουμε δυο φορες,αν ερθει,ηρθε αν οχι τι να κανουμε...Υπαρχουν τοοοοοοοοσα πολλα πραγματα που αρεσουν κ στους δυο μας να κανουμε που σιγουρα θα το καλυψουμε το "κενο"..περα απο αυτο εχουμε το Ειρηνακι μας που το λατρευουμε!

Zουμπι μου, δε σε ξερω καθολου αλλα σε συμπαθω παρα παρα πολλη :) Ειμαι 100% σιγουρη οτι τον αλλο μηνα θα μας κανεις ανακοινωση της εγκυμοσυνης σου :lol: Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια κι ενα καρματακι για καλη τυχη. Φιλακια πολλα
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ζούμπι! Τώρα που έχεις οργανωμένο σχέδιο, θα δεις πως ούτε που θα το καταλάβεις για πότε θα περάσει ο καιρός και θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΥΞΗΘΕΙ Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...