Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας τσουπριτσες. :laugh: :laugh: :laugh:

Αναστασία τι κάρμα-police ερωτιάρικο είναι αυτό καλέ;;;;69!!!!! :cheer::cheer::cheer:

Τι κάνεις;;; Οντως κοριτσάκι μου. Διπλοβάρδια και δίαιτα = Σχεση που δεν ορίζεται.

Θου μπράβο!!!Ευχομαι και 10 ωρο. Αντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες.

Νατασούλα και μενα κάθε 1 μιση ώρα κλαει αλλά η περίοδος εκεί. Να σου πω όμως εμένα με ηρέμει που μου έρχεται. Ξελαμπικάρω

Κορίτσια χθες είχαμε κλασσικά κόσμο.Βέβαια εγώ δε μαγείρεψα αλλα παραγγειλα. :ohmy::ohmy: Ηρθαν 2 φιλες και οι κουμπαροι με το 4 μηνών μωράκι τους.Ενα παιδάκι που από τις 9 μιση κοιμάται και ξυπνάει στις 8 το πρωί. :lol::lol::lol::lol:

Ε λοιπόν από τις 12 ως τις 2 που φύγανε τσακωνόντουσαν γιατί λέει δε τη βοήθαει καθόλου ο κουμπάρος.Κορίτσια δεν ηξερα τι να πω. Ο Νικόλας σκεφτείτε ακόμη έπαιζε και της έλεγα συνέχεια ότι επί 10 μήνες ούτε συνεχομενο 4ωρο δεν έχω κάνει.Τελικά ποτέ δεν εκτιμάς κάτι αν δεν το χάσεις. :(:(:(:(:(

Οι υπολοιπες πως είστε;;;Αυγή,Τρις,Ελένη,Σεσ,Αναστασία, Νατάσα,Αφρο,Αρτζι,Αθηνα,Ιουλία,Μαράκι σας διαβάζω και σας στέλνω τα φιλιά μου. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου παναγιωτα :kiss::kiss:

παλι καλε κοσμο ειχατε?

πριν λιγο κοιμηθηκε ο λεβεντης μου..

25 λεπτα θηλαζε... :ohmy:

δε το κανει αυτο συχνα..

αχ ακαρι αν ξυπνησει αυριο τωρα...

ελα μη γελατε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aurore έγραψε:

Τρις, που τον κοιμιζεις; Στο κρεββατι του και πηγαινοερχεσαι;

Αφροδιτη ουτε εγω χανω με το θηλασμο! Εχει κολλησει το τικερακι στα 72 εδω και 10 μερες!

emena tora pou mou hrthe h periodos ksemplokare ligo o organismos mou .

koritsia den mporw na sas parakolouthisw poli lipw shnexeia kai psaxnome gia ton gamo .

shmera pirame ta prwta mas kanonika papoutsakia .

ax aythn einai h eutixia ths manas na psonizei gia to paidi ths ...

pira duo zeygaria ena athlitiko mple kai ena pio casual kafe .

eutixos uparxoun kai oi ekposeis ...einai panakriba !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μια γρηγορη καλημερα.

Τι κανουν τα μωρακια σας?

Εμεις χτες πηγαμε στους κουμπαρους και νονους του Αρη

και ναι και μας πηρανε τα πρωτα παππουτσακια για περπατημα.

Τελεια!Ερχονται οι γονεις μου να δουν τον μικρο και μαγειρευω.

Σας φιλω ολες και τα μωρακια σας και ελπιζω να ειστε ολες καλα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.....πού είστε καλέ? Κυριακή σήμερα και μάλλον περνάτε ευτυχισμένες στιγμές με την οικογένεια!!! :)

Η κουκλίτσα μου δε ξύπνησε καθόλου το βράδυ από τις 08.00 μέχρι τις 09.00 που όλοι ξυπνήσαμε!!! φτου μην την ματιάσω!!!!

Όμως τι να το κάνεις? ξύπνησα 3 φορές γιατί ο γιος μου ξύπνησε και ήθελε νερό!!!!! το πιστεύετε? δεν ξύπνησα για την μικρή και ξύπνησα για τον μεγάλο!!!! :angry:

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

καλησπερα!!!!

Εμεις χειροτερευουμε. Δεν ξερω τι αλλο να κανω. Αμα τον αφηνω ξυπνιο ολη μερα και παλι δεν βλεπω διαφορα. Ανα μια ωρα ρε γμτ.. Γιατι? Ποιο πολυ θηλαζω την νυχτα απο την ημερα... τα χω παιξει... :S

λοιπόν η δικιά μου αν δεν κοιμηθεί κατά την διάρκεια της ημέρας το βράδυ θα ξκυπνήσει πολλές φορές, το έχω παρατηρήσει....επομένως καλύτερα να το κοιμήζεις το μωρό και το μεσημεράκι!!!

ίσως δεν κοιμούνται από την υπερένταση δεν ξέρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Κυριακή σήμερα και μάλλον όλες βολτάρουμε οικογενειακώς ε;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εδώ κάνει κρυουλάκι (επιτέλους) και έχουμε χουχουλιάσει.

Πω πω έχω πλακωθεί στη βιταμίνη γιατι νοιώθω να με περιτριγυρίζει κάτι. :(:(

Τρις άστον να κοιμηθεί λίγο το μεσημεράκι. Αλλιώς θα εχει απίστευτη γκρίνια.

Αρτζι τελικά δεν το έχει η μοιρά σου μου φαίνεται να ξεκουραστείς. :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μι γρηγορη καλησπέρα κ απο μενα! :)

σημερα ειχα τραπεζι στα ξαδερφια μου κ περασαμε τελεια!τα εγλυψαν τα πιατα τους κ το καταχαρηκα!ο μικρος ξεσαλωσε για τα καλά,ματι δεν εκλεισε..για να δουμε..θα κλεισουμε κανενα βλεφαρο αποψε... :dry::dry: :woohoo:

θουλη μου τί εγινε εχθες;κοιμηθηκε ξανα σερι ο θοδωρακος;;

Αναστασια μου κ εμενα ενα εκζεματακι απο μονο του εφυγε..αλλα αφου λες οτι προχωρησε..δεν υπαρχει τροπος να παρεις μια σιγουρη γνωμη;αν την πηγαινες απο κοντα να την εξετασει;;μηπως πλησιαζει ο καιρος για το εμβολιο σας ώστε να τα συνδυασεις;;πολύ χαρηκα που..το ξαναεκανες! ;)

παρε κ ενα καρματακι!

Νατασουλα μου ..κατι ηθελα να σχολιασω,αλλα το ξεχασα! :silly: :silly: θα διαβασω παλι κ θα επανελθω!

κοριτσακια σας φιλω όλες,παω να συμμαζεψωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!επισης,εγω κοιμιζω τον μικρο στο δωματιο του κ κανω απειρα δρομολογια ολη νυχτα!ειδικα τωρα με το κρυο ειναι πολυ βαρβαρο να βγαζω τα ποδαρακια μου απο το ζεστο μου παπλωματακι.. :(

αλλα εχω πεισμωσει! :angry::angry:

αφου δεν κοιμασαι κυριε,κ εγω θα σε εχω στο δωματιο σου κ ας ταλαιπωρουμαι! :P:P δεν μπορεις να τα εχεις ολα! :P:P:P;);)

κοιμησου κ θα σε παρω μαζι μου :P:P:P:P

βεβαια,δε βλεπω να ιδρωνει το αυτι του :woohoo: ,αλλα τουλ.νιωθω οτι με το να τον εχω στο δωματιο του κανω ενα βημα προς...κ εγω δεν ξερω τί!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

κ εμεις(με τη μπεμπα) μεσα ολη μερα..Παγωνιαααα!!!

Ιουλια μου περασατε ωραια εε?!Τι καλα!!

Το εκζεματακι σας εμφανιστηκε 1 φορα κ εφυγε κ αυτο ηταν?χωρις να κανεις τπτ???

επισης..καρμα προς τα πανω η προς τα κατω??? :P :laugh:

σημερα ποναω...λετε να ερθει περιοδος???προειδοποιει οταν ερθει 1η φορα μετα τη γεννα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LUCKY! έγραψε:

α!επισης,εγω κοιμιζω τον μικρο στο δωματιο του κ κανω απειρα δρομολογια ολη νυχτα!ειδικα τωρα με το κρυο ειναι πολυ βαρβαρο να βγαζω τα ποδαρακια μου απο το ζεστο μου παπλωματακι.. :(

αλλα εχω πεισμωσει! :angry::angry:

αφου δεν κοιμασαι κυριε,κ εγω θα σε εχω στο δωματιο σου κ ας ταλαιπωρουμαι! :P:P δεν μπορεις να τα εχεις ολα! :P:P:P;);)

κοιμησου κ θα σε παρω μαζι μου :P:P:P:P

βεβαια,δε βλεπω να ιδρωνει το αυτι του :woohoo: ,αλλα τουλ.νιωθω οτι με το να τον εχω στο δωματιο του κανω ενα βημα προς...κ εγω δεν ξερω τί!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :P

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ενα βημα προς την...υπερκοπωση!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη!ειπα οτι θα σου δωσω κ το ξεχασα η χαζη!τωρα στο εδωσα,προς τα πανω φυσικα καλε! ;)

αλλα να σου πω..ειχα μεινει στο 69..πραγματικα στο κατεβαζουν,ε;; :dry::dry:

τεσπα..πρωτη φορα ειχαμε,στο πηγουνακι..εβαζα καποιες φορες υδρογαλακτωμα της frezyderm,το ειχα για το σωματακι του κ το χρησιμοποιησα κ για το πηγουνακι..μαλλον ηταν απο την αλλαγη θερμοκρασιας,μεσα,εξω..εφυγε μονο του..

αλλα δεν το ειχα ψαξει κ πολυ να σου πω την αληθεια..τωρα απλα ειναι ελαφρως κοκκινουλι κ λιγο τραχυ,αλλα εκζεμα δε το λες..σαν ερεθισμος ελαφρυς!εσας με κρεμουλα δεν καλυτερευει καθολου;

για την περιοδο δεν ξερω,εμενα ακομη να με θυμηθει! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κ ανταπεδωσα!!

Εχω μπερδευτει με το καρμα!!!Σε λιγα λεπτα πεφτει 2 μοναδες....μετα σηκωνεται!!!Ουφ!Δεν το κοιταζω αλλο...απλα...δεν μου αρεσε ποτε το 69!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: Παναγιωτα μη γελας!χαχαχα

Το εκζεματακι γινεται καλυτερα με την κρεμα...ειδικα στο προσωπο υπαρχουν μερες που ειναι "γυαλι"!Αλλα...Δεν ξερω γμτ...Τ στο καλο συμβαινει..?

Την Παρασκευη θα παμε στο γιατρο...

Ειναι ομως πολυυυυ ανετος με τα "κοψε"!!!Θα μου πει να κοψω κ τα υπολοιπα!!!Μοσχαρι κλπ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εχω ακουσει κ τις 2 γνωμες-περιπτωσεις...Παιδιων που δεν εκαναν τπτ κ το ξεπερασαν κοντα στο 6μηνο κ αλλων που οι μανουλες κανουν διατροφη για οσο θηλαζουν...Πολυ μπερδεμα!

Λες να ερθει η παλιοπεριοδος...???Δεν την θελω!Να παει αλλου!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμας!

κρυο!

πολυ κρυο!

χθες βγηκα κια περασα τελεια!

ειχα και τα σουξε μου η 30αρα!

κι ας εκανε πολυυυυυυυυυυυυυ κρυο!

η μικρη χθες που εγω ελειπα βολτα κοιμηθηκε στις 11:00 και μαντεψτε.... ξυπνησε στις 3:00 που γυρισα!

καποιος την εχει βαλει να με βασανιζει!

την ταισα κοιμηθηκε παλι και το πρωι στις 7:30 με εχεσε(σορυ).....

τωρα ειναι με τον μπαμπα και τον νονο στο σαλονι και βλεπουν ταινια(παιδικη)

Αναστασια ποιος σου το κατεβαζει?

εγω θα το παω παλι στο 69......

εμεις ειχαμε εκζεματακι στο ποδι απο τριβη απο οταν μπουσουλουσε σερνοντα το ποδι.... οταν κανει κρυο η απο την αλλαγη του καιρου γινεται πιο τραχυ το σημειο αυτο

lucky και εγω στο ωματιο την εχω.... την εβαλα 4,5 μηνων και αφου επιστρεψαμε απο διακοπες..... απο τοτε το θελει μονη της να κοιμαται εκει ασχετο αν ξυπνα τη νυχτα!

οποτε σηκωνομαι την και την ταιζω στο σαλονι με χαμηλο φωτισμο και μετα παλι νανι(οχι παντα)

τα μωρα χρειαζονται υπομονη για να εξικοιωθουν με το χωρο τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγωωω!

Τωρα ξαδιασα! Ειχαμε επισκεψεις κι ο μικρος εσκουζε...

Πολυ κρυο εδω. -2!

Δε σας διαβασα γιατι ο μικρος γκρινιαζει.

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

τι κανετε?

μολισ κοιμηθηκαμε...

αντε να δουμε τι θα γινει αποψε..

αυριο παμε παιδιατρο...

καλε η χρυσα που χαθηκε???????? :dry::dry:

το εκανε αυτο εμτο πουλακι?

χρυσα???????????

παναγιωτα μου ευχομαι να περναει απο εξω η γριπη κ να μη σε βρει :P

ρε ιουλια αφου μπορεισ κ κανεισ δρομολογια μπραβο σου..ξυπναει οταν τον βαζεισ κρεβατι? :huh:

αναστασια μα πια σε εβαλε στο ματι :angry::angry::angry:

αυγη γιατι γκρινιαζει ο μικρουλησ?

βικυ δε ειναι πολλη σπαστικο????λες κ σε καταλαβανει κ ξυπναει.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα Θουλη μου..γενικα ξυπναει!! :P:P

οταν τον θηλαζω,κοιμαται συνηθως η θελει λιγο κουνημα,κ μετα τον βαζω στο κρεβατακι του..δεν ξυπναει αμεσως αλλα μετα απο 45 λεπτα ή 1 ωρα ή 2 ,τεσπα κανει ο΄τι θελει! :P:P

χθες επειδη κρυωνα τον πηρα στις 2 στο κρεβατι μας κ τον αφησα εκει.σηκωθηκα στις 5 ,αυτος κοιμοταν,αλλα φοβηθηκα μη τον πλακωσει ο αντρας μου στον υπνο του :woohoo: :woohoo: ,κ τον πηγα στην κουνια του.ξυπνησε 7 παρα,τον θηλασα κ μετα ξανα στις 9 παρα..

νομιζω πως ηρεμει στο κρεβατι μας,αλλα οσο αντεχω δε θα τον παρω μαζι μας!οπως ειπε κ η Βικυ,τα μωρακια θελουν το χρονο τους να εξοικειωθουν,ή τουλ.αυτο θελω να ελπιζω κ εγω!! :silly: :silly: :laugh: ;)

εσεις πως πηγατε απο υπνο εχθες;

Βικυ μου πολυ χαρηκα που βγηκατε! :) αντε,την επομενη φορα να ξυπνησει πιο αργα η μικρη! ;)

Αναστασια μου ουτε εγω τη θελω την περιοδο,αυτη μου ελειπε τωρα! :angry::P

Αυγη μου καιρος για χουχουλιασμα,ε;;αχ μακαρι να σε αφησει ο μικρουλης! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ιουλια εγω δε αντεχω πανε ελα...

τον εχω διπλα μου

τουλαχιστον κοιμαμαι σα ανθρωπος...

ποντικομαρακι που εισια????????

100 σελιδες...

ανοιξε καινουριο εξπρες....

μπασ κ κοιμηθουμε :dry::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηello κούκλες!!!!!!

Τι μου κάνετε;;;;;;

Xαίρομαι πολύ πολύ που βλέπω το Αναστασίδιο και πάλι on board!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θου θου :kiss::kiss::kiss: thanks φια το κάρμα!!!

Το επόμενο σε σένα γιατί κάρμωσα την Αναστασία!!!!

Είπαμε....

Κυκλοφορεί μια σάυρα που της το κατεβάζει...

΄Οποια κι'αν είσαι θα σε βρω...

:angry::angry::angry::angry:

Ioυλία μάτσ μουτσ!!!

Είσαι και πολύ κούλα!!!

Είδα φωτο στο facebook!!!

Bίκυ η παράσταση καλή ;;;;

Παναγιώτα πολλά φιλιά!!!

Αφοδίτη τελικά σε ποιο καθισματάκι αυτοκινήτου καταλήξατε;;;

Σε ανάποδο έτσι;;;;

Ποιας εταιρείας;;;

Ψάχνω τώρα το επόμενο μας γιαυτό και ρωτάω.

Εμείς βγάζουμε επιτέλους τα πάνω δόντια!!!

Πρώτα έρχεται το δεξί και στο βάθος φαίνεται και το αριστερό!!!

Κατά τ'άλλα όόόόλη τη μέρα σκοντάφτει!! Πολύ γέλιο... :laugh: :laugh: :laugh:

Παίρνει φόρα κάνει καμια 15αριά βήματα και καταλήγει στο πάτωμα.

Τα δερματολογικά μας επίσης καλά κρατούν. Έχει γεμίσει σχεδόν στα πόδια της και πίσω από τα γόνατα. Τουλάχιστον πλησιάζουν οι μέρες για το ραντεβού με τη δερματολόγο.

Εγώ διαβάζω και κάνω ό,τι μπορώ. Δίνω πάλι την Τετάρτη.

Τα φιλιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο την ωρα που εγραψα το μηνυμα,ξυπνησε 2 φορες!!ην τελευταια η καρδουλα μου εκλαιγε κ τον βρηκα να καθεται στο κρεβατακι του,μολις με ειδε ανοιξε τα χερακια να τον παρω αγκαλια!αχ το μωρο μου!το πηρα αγκαλια,του μιλησα γλυκα κ κοιμηθηκε!σιγουρα κατι γινεται..δεν μπορει τετοια αλλαγη..σαν κατι να φοβαται..τί να πω.. :(

θουλη μου κ εγω αν ειχα επιστρεψει στη δουλεια,μαζι του θα κοιμομουν σιγουρα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου ηρθα κι εγω

ελειπα σημερα ολη μερα και μου λειψατε πολυυυυυυυυυ

τι κανετε??? ολα καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα μου ευχαριστω! :)

μαμα κ κορη κ εσεις σκιζετε! :kiss::kiss:

τί επαθε η μικρη;ειχα μεινει στο οτι ειχε κοκκινησει το πιπι της,μαλλον απο τα δοντακια..τωρα γεμισε κ αλλου σπιθουρακια;; :(

περαστικα σας κ καλη συνεχεια στο διαβασμα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον Σεπτεμβρη επιστρεφω,με τη νεα σχολικη χρονια!μεσολαβει κ το καλοκαιρι κ ετσι το μωρακι μου θα ειναι περιπου 15 μηνων κ ΕΛΠΙΖΩ να κοιμαται ως τοτε! :P:dry:

κοριτσια σας καληνυχτω!παω να ξαπλωσω γιατι δεν ξερω τί νυχτα θα μου..νυχτωσει! :silly: :silly: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα.

Μεχρι να ξυπνησει το μικρο μου χανιμπαλ ακουστε συνομηλια με την θεια μου.

-τι κανεις Αννουλα?

-Ειμαι κουρασμενη. Ο μικρος δεν κοιματε και τα χω παιξει!!

-Εμ βεβαια. αφου δεν του δινεις μπουκαλι... δεν χορταινει το παιδι και δεν μπορει να κοιμηθει.

-χορταινει.

-Που το ξερεις?

- Ειναι χοντρος! Αν δεν χορταινε δεν θα επαιρνε βαρος. Που και παλι δεν ειναι απολυτο.

-Ναι ναι καλα... Χορταινει γιατι τον εχεις κρεμασμενο στο βυζι σου... Ανα 10 λεπτα τον κρεμας εκει!

-Ανα 2 ωρες. Αλλα και ανα 10 λεπτα αν χρειαζοταν εκει θα τον ειχα.

-Μα ειναι μεγαλος!! Τι θα γινει πια? Ποοοοοσοοοο θα το τραβηξεις? Το εκανες το κεφι σου! Ταισε τωρα το παιδι σωστα να αναπτυχθει!! :ohmy:

-Μα... Πας καλα?? Στα ανωτερα φυσιολογικα ειναι και σε υψος και σε βαρος! Τελος παντων δεν μπορω να σε πεισω. Εγω φταιω που γκρινιαζω για την αυπνια. Ασε με..

-Εγω σου λεω. Η κορη μου 2 μηνων κοιμοταν απο τις 11 μεχρι τις 11 την αλλη μερα!

-και της κουμπαρας μου επισης και μονο θηλαζε! Και σε αρκετα κοριτσια του μαμμυ που μονο θηλαζουν...

Δεν αντεχω την βλακεια ρε κοριτσια... Ολοι εχουν αλλαξει. Τι σκατα! Νοιωθω μεγαλη μοναξια μεσα στο πληθος. Δεν ειμαι και αινσταιν αλλα τα βασικα τα κατεχω! Τι πανε να με πεισουν πια?? Αντι να ειμαι εγω κατηγορηματικη που ειμαι πορωμενη με τον θηλασμο ειναι οι αλλοι αρνητικοι απεναντι μου!! Μηπως γιατι ισχυει οτι η καλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση?? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...