Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

Kaλησπερα κοριτσια! Δε σας διαβασα ολες λογω βιασυνης. Αφροδιτη σιγα σιγα, μισο-μισο βραδυ στο τελος θα κοιμηθει μονος του...

Κι εγω εδω και μια ωρα προσπαθω να τον κοιμησω με το στηθος (αλλιως δεν κοιμαται) και μολις τον αφηνω κατω σε 10 λεπτα ξυπναει καιξανά-μανά :( Ειναι κατασταση αυτη;

Αφηστε που τα 3 τελευταια βραδια 12 με 1 που παμε για υπνο ουρλιαζει.Μαλλον καταλαβαινει οτι ερχεται η ωρα του υπνου και δεν του αρεσει καθολου!Και κοιμομαστε και μαζι!Που να τον εβαζα στην κουνια του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

anastasia mou mprabo !!!!

ante xoris anxos kai stenaxories apo edw kai pera ....filise mou ton .

thouli den pirazei pou eklapse ligo ...xriazete pou kai pou .

oute emena koimate shmera me to zori mish wra kai ksipnaei klegontas!!!

den kserw ti alo na kanw ...as kanei oti thelei as koimithei otan thelei ...eimai poli kourasmenh apo ta tertipia tou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα κ δε πειραζει...που εκλαψε...

μια με λεει εγω κ μια ωρα τον αφηνω...ε οχι κ τοσο...

κοντευουν 100 σελιδες...

οταν παει 100 καποιοσ να ανοιξει καινουριο εξπρες.

εγω εχω ανοιξει :whistle::whistle::whistle:

μπασ κ ειναι πιο γουρικο :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!Αναστασια μπραβο στον Σπυρακο!! :)

αργυρουλα αρχισατε να φλερταρετε ,ε; :P προσεκτικα τωρα! ;):P:P :woohoo:

κοριτσια...χθες μου παγωσε το αιμα!

αλλαξα γυρω στις 8 το βραδυ τον μικρο κ επειδη δε του φορουσα παντελονακι απο κατω,μεχρι να πεταξω το παμπερς του για να μην κυλιεται στο χαλι τον εβαλα στο καρεκλι.

σε μισο λεπτο γυρναω κ τί ναδω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ειχε σηκωθει ΟΡΘΙΟΣ στο καρεκλι του.μου γελασε κ μεχρι να τρεξω επεσε κατω στο μαρμαρο!! :S:S:S:S:S:S:S:S:S

ημουν μονη σπιτ κ τρελαθηκα!ευτυχως ,οσο θυμαμαι,επεσε με το σωματακι κ το κεφαλακι του χτυπησε τελευταιο,σπαραξε στο κλαμα!τον σηκωσα αμεσως κ τον κρατουσα,ευτυχως ξεθολωσα καποια στιγμη κ εβαλα το μωρο στο στηθος..μετα απο λιγα λεπτα ηρεμησε κ αρχισε να γελαει! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

το τερας ουτε καρουμπαλο δεν εκανε!

πήγα στον αλλο κοσμο η ηρθα,περιττο να σας πω οτι απο εδω κ περα δε τον αφηνω στιγμη στο καρεκλι,μονο οταν τρωμε.κατεβασα κ το κρεβατακι του οσο πιο χαμηλα γινεται,γιατι βλεπω να κανει κανενα σαλτο κ απο εκει.. :blink:

μα απο την ωρα που αρχισε να στεκεται ολο με τρομαζει..τα ματια μου 14 πρεπει να εχω πια!

για τον υπνο δε σχολιαζω πια,χαλια..

δε θυμαμαι πολλα απο οσα διαβασα,ειμαι κ ακομη ψιλοταραγμενη..

νατασουλα την ιδια μερα θα εχουμε επετειο,ε;; ;) ευχαριστω για τις πληροφοριες για φωτο! :kiss::kiss:

χρυσα καλη ξεκουραση,καποτε φτανουμε κ ξεπερναμε τα ορια μας,ανθρωποι ειμαστε πια κ εμεις!

Θουλη,Αφροδιτη,παναγιωτα,Αυγη φιλάκια.συγγνωμη σε οσες ξεχασα..

θα προσπαθησω αργοτερα να σχολιασω :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ανοιξω εγω το Νο 5 που κοιμαται ο Αρης μηπως

ειμαι πιο γουρλου?

Ιουλια μου τι επαθες?

Καταλαβαινω την τρομαρα σου!Μου ειχε πεσει και μενε 5 μηνων απο το κρεβατι στο μαρμαρο και ειχα χασει ολη μου την ζωη.

Θουλη τερμα τα σπιθουρακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποντικακι το επομενο εσυ το ανοιγεις..λεγ εγω τωρα....χιχιχι

αχ ιουλια..λαχταρα ε?

να σε πω τη αληθεια χαμογελασα με το τον τροπο που τπ εγραωψες :blush:

ακου κει ο ταρζαν...σηκωθηκε χαμογελασε κ εκανε τη ελευθερη πτωση

του :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :blush::blush:

μα εμενα 9 μηνων αρχισε να στεκετε ορθιος..εσενα νωρισ ε? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη μου παααααααααααααααααααααααρα πολύ νωρις!βεβαια εγω ειχα περπατησει 7 μηνων :woohoo: ,τί να πω,μια κ δε μου μοιαζει εξωτερικα,ειπε να μου μοιαξει στα υπολοιπα;;;;;;; :silly: :silly:

κ εγω γελώντας το περιεγραφα στον αντρα μου,αφου πρωτα ομως ειχα περασει το σοκ της ζωης μου..ηθελε να φτασει το θυροτηλεφωνο κ εκανε..το μετεωρο βημα!κ ναι,γελασε κ πρωτα το τερας! :woohoo:

μετα ομως..το κλαμμα του ακομη το εχω στα αυτια μου..

θα με τρεξει πολυ αυτο το παιδι,το βλεπω!να ειναι καλά μονο Παναγια μου..

επεσε κ απο ψηλα,το καρεκλι δε το ειχα κατεβασμενο,αλλα στο μεγιστο υψος τρομαρα μου..πού να φανταστω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :silly: :silly: :blink::blink::blink::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου. Ειμαι λιγο βιαστικη και γιαυτο θα σας πω αμεσως τον προβληματισμο μου η μικρουλα μου εχθες κοιμηθηκε απο τις 12 μεχρι τις8 το πρωι και μου το εχει κανει αλλη μια φορα αυτη την εβδομαδα. Οι τοσες ωρες χωρις θηλασμο λετε να μας επιρεασουν αρνητηκα και να εχουμε μειωση γαλακτος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπααα δε νομιζω να χεις προβλημα, απλά ισως χρειαστει μεσα στη νυχτα να βγαλεις γαλα για να μη σου πετρωσει το στηθος. Δεν ειμαι ειδικος αλλλα νομιζω οτι ειναι οκ και οτι αν στο καθιερωσει η μικρουλα σου, θα εισαι πολυ τυχερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalκαλο θα ειναι να μη περνανε τοσες ωρες θηλασμου...

εγω οταν ξυπνουσα πηγαινα κ εβαζα το στηθος στο στομα...

κ απο τη μυρωδια κατεςυθεειαν ο μικροσ ανοιγε το στομα...

σε φιλω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΟ θα εινια να μην περνουν τοσες ωρες χωρις θηλασμο!

το μωρακι σου ειναι μικρο ακομα και η γαλουχια σου δεν εχει μπει στο ρυθμο της!

αν θα στο ξανακανει ξυπνησε το να πιει γαλα με λιγες διαδικασιες πχ. μη το αλλαζεις η κανεις μπανιο μεσα στη νυχτα εκτος αν ειναι πολυ μεγαλη αναγκη!

αλλα τωρα που εγινε αυξησε λιγο τα γευματα την επομενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

didima έγραψε:

Καλησπερα κοριτσαρες μου. Ειμαι λιγο βιαστικη και γιαυτο θα σας πω αμεσως τον προβληματισμο μου η μικρουλα μου εχθες κοιμηθηκε απο τις 12 μεχρι τις8 το πρωι και μου το εχει κανει αλλη μια φορα αυτη την εβδομαδα. Οι τοσες ωρες χωρις θηλασμο λετε να μας επιρεασουν αρνητηκα και να εχουμε μειωση γαλακτος;

Δεν ανησυχεις , το μωρο ειναι πλεον 3ων μηνων και ξερει τι να κανει να αυξομειωσει αναλογα τις αναγκες του τη γαλουχια . Αν τιθεται θεμα βαρους θα σου ελεγα να επιμεινεις λιγο ( να το θηλάζεις μισοκοιμισμένο ) αλλα δεν υπάρχει θεμα τοτε χορτασε υπνο τωρα γιατι δεν ξερεις τι σου επιφυλασει το μέλλον :laugh:

Αχ και η δικια μου στο δευτερο μηνα κοιμοταν 8ωρα συνεχομενα ...

Μπορει να σου ερθει περιοδος ομως (αν δεν σου χει ερθει) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ,σημερα εκανα καταναλωτικο οργιο στην αγορα,ψωνισα αρκετα πραγματακια γ τη μικρη και το απογευμα συνεχισα παρεα με την Βενι και τον Φιλιππακο!!!!!!περασαμε τελεια!!!!πτε θα κανουμε καμμια συναντηση ρε παιδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

didima έγραψε:

Καλησπερα κοριτσαρες μου. Ειμαι λιγο βιαστικη και γιαυτο θα σας πω αμεσως τον προβληματισμο μου η μικρουλα μου εχθες κοιμηθηκε απο τις 12 μεχρι τις8 το πρωι και μου το εχει κανει αλλη μια φορα αυτη την εβδομαδα. Οι τοσες ωρες χωρις θηλασμο λετε να μας επιρεασουν αρνητηκα και να εχουμε μειωση γαλακτος;

Kάτι μου θυμίζει.....

:P:P:P

Επειδή το πέρασα αυτό το στάδιο έχω να σου πω τι έκανα εγώ.

Όταν ένιωθα βαρύ το στήθος ξυπνούσα το βράδυ και το άδειαζα στο νιπτήρα με το χέρι. Έκανα αρχικά μαλάξεις και έπειτα άρμεγμα....

Χαχα σα να άνοιγα τη βρύση έτρεχε!!!

Μπορείς επίσης να βάζεις το μικρό σου να θηλάζει κοιμησμένο για να ξελαφρώσεις και να κερδίσεις κιάλλο ύπνο!!!

Κάποια σιγμη θα συνηθίσει τα νέα ωράρια το στήθος και θα προσαρμοστεί.

Εγώ πάντως ακόμη και σήμερα (όχι σε καθημερινή βάση βέβαια) ξυπνάω μούσκεμα και με τα μεμέ μεγαλύτερα και από της Πάμελα!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

LaLa έγραψε:

Μπορει να σου ερθει περιοδος ομως (αν δεν σου χει ερθει) !

Τελικά όλα είναι σχετικά.Με σούπερ ωράρια η περίοδος μου ήρθε πριν 1,5 μήνα...

Και στεναχωρήθηκα κιόλας γιατί δε μου είχε λήψει καθόλου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena poy εδω και 2 βδομαδες με εχει ξεσκισει η μικρη στο θεμα υπνος υπαρχει περιπτωση να μου κοπει η περιοδος εστω και τωρα???? :P:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...γραφω στ λουφα βιαστηκα....

καλα εισια αναστασια?

ο σπυρακος?

μαντεψτε..

κοιμηθηκε 4 ωρες σερι...

ναιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!

11.30-3.30κ μετα 6 κ μετα 8...

κ μετα δε ξανακοιμηθηκε...

εγω εφυγα για δουλεια...

αχ τι καλα...

επιτελουσ...

κ στα κρεβατι του παρακαλω...

εδω χιονιζει.....

ψιλο-ψιλο/.μη φανταστητε....

σας φιλωωωωω :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

καλημερα...

κοιμηθηκε 4 ωρες σερι...

ναιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!

11.30-3.30

αχ να ξανα κοιμοταν και η δικια μου 4 ωρες στο κρεββατακι της!!!!!

Καλημερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες τις μανουλες και τα ομορφα μωρακια τους.

Μπραβο Θουλη καλη αρχη!

Κοριτσια πειτε μου οταν ειναι να ανοιξω το Νο 5...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

LaLa έγραψε:

Τελικά όλα είναι σχετικά.Με σούπερ ωράρια η περίοδος μου ήρθε πριν 1,5 μήνα...

Και στεναχωρήθηκα κιόλας γιατί δε μου είχε λήψει καθόλου!![/quote:2d3pwfs1]

Φυσικα και ειναι σχετικο , καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος . Γενικα παντως οταν δεν γινετε θηλασμος απο τις 12 εως τις 6 ειναι πιθανο να ερθει περιοδος .

Ο θηλαμος ομως μας προφυλάσει και μας προσέχει . Αν μια γυναικα εχει χαμηλο ή οριακο σιδηρο και θηλάζει τοτε η περιοδος αργει για να την προφυλάξει.

Καλημέρα σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα περίοδος. Δεν μου λείπει καθόλου.

Έχω χαμηλό αιματοκρίτη.

Μάλλον γι' αυτό.

Και εμένα δύο τριών μηνών κοιμόταν σερί.

Τώρα όμως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ponticaki έγραψε:

Καλημερα σε ολες τις μανουλες και τα ομορφα μωρακια τους.

Μπραβο Θουλη καλη αρχη!

Κοριτσια πειτε μου οταν ειναι να ανοιξω το Νο 5...

καλημερα...

εγω στις 100 σελιδες εκανα καινουριο εξπρες..

κ μενα 3 μηνων εκανε κ 5 ωρα κ μια φορα 7 ωρο,,

αχ τι καλα.... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...