Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

Αθηνά αν θέλει το αγόρι δεν μπορείς να χαλάσεις χατήρι :P

Και άλλωστε τα άτομα είναι λίγα και θα είναι γάμος+2βαφτίσεις.

Μάρθα αν είναι και στην πλάτη σίγουρα δεν είναι από τις πάνες.

Μήπως του έδωσες αυγό ή κάτι που περιέχει αυγό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και εγώ θα ήθελα εκεί να κάνω δεξίωση με θέα την θάλασσα ή την πισίνα!!! αλλά εμείς παντρευτήκαμε χειμώνα!!!!

Αφού ήθελε θάλασσα γιατί δεν πάτε Σίφνο?! τέλεια θα ήταν!!!! να είχατε και τον φωτογράφο της Μαρίας (papaki70) και όλα πανέμορφα!!!

Αθηνά μήπως τα παιδιά δεν μπόρεσαν να κοιμηθούν από την υπερένταση? τι γυμναστήριο είναι αυτό? ειδικό για παιδάκια?

εμείς εδώ λέμε να πάμε τον Λουκά σε ένα στην γειτονιά μας αλλά είναι γεμάτο και το επόμενο κενό είναι το καλοκαιράκι!!!!

Θούλη τελικά μάλλον αλλεργία θα είναι..... (εμείς οι ειδικές!!! :laugh: )

Η Ελένη (καντινού) πού πήγε? χάθηκε....κατέβηκε από το εξπρές και δεν ξανα ανέβηκε!!!!

αρκετά για σήμερα κορίτσια, πάω για κάτι ψωνάκια (για το δείπνο) και ίσως τα ξαναπούμε αύριο...αν υπάρχει χρόνος....

φιλιά σε όλες και καλούς ύπνους στα μωρά μας!! γιατί και η δικιά μου ξύπνησε χθες στις 02.30 - την μάτιασα μάλλον- αλλά εμείς βγάζουμε και δοντάκια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουκλες?

θουη μου τα σπυθουρακι αμηπως εινια και παο το απορθπαντικο σου?

μηπως να το αλλαζες?

η αλλεργια σε φαγητο αν και η αλλεργια εκδηλωνεται απο αλλα σημεια του κορμιου!

Αφροδιτη εμεις τον γαμο τον ειχαμε κανει στην παρνηθα σε ξενοδοχειο σε αιθουσα και την βαφτιση σε ταβερνα στην πετρουπολη με πολυ καλο φαγητο, σερβις, και καλλες τιμες!

argi steile kai po edv tipota!

αθηνα κοιμαται ε?

οσο για την θαλασσα .... εεε εναν τον εχεις!

μην του χαλας χατηρι!

και εμενα μολις!

Νατασουλα τι κανουν τα κουκλια σου?

ponticaki συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα μεγαλωσει η οικογενεια!

εγω χθες νυχτα και το πρωι με το μπηκα σπιτι γ μικρη ξυπνησε!

και τι ανακαλυψα?

οτι κοιμοταν με τις παντοφλες και με 4 πιπιλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου εμεις ,μαλλον :P ,8 Μαιου με το καλό!περιμενω αυτες τις ημερες επιβεβαιωση για την αιθουσα! :)

Νατασουλα αξιζει λες το ψηφιακο,εε;να κανω μια χαζη ερωτηση;;θα την κανω!

πώς ακριβως ειναι το ψηφιακο;; :silly: :silly: :silly: :silly:

Αθηνα μου για τοσα ατομα κ δεδομενου οτι ειναι κ 2 βαφτισεις,μια χαρα! ;)

Θουλη μηπως ερεθιστηκε το δερματακι απλά;;εμενα βγαζει τετοια σπιθουρακια οταν ο αντρας μου τον φιλα ενω ειναι αξυριστος :angry::angry::angry: !παρε βρε παιδι μου ομως κ την παιδιατρο! ;)

γραφω εδω κ ωρα,επαιζα κ με το ζουζουνι μου,οποτε συγχωρηστε με οσες γραψατε κ σας προσπέρασα..απλά..δε σας διαβασα ακομη!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :P :silly: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια οταν περνω τη παιδατρο κανει διαγνωση απο το τηλ...

ε κ με λεει παρε το ταδε.. :blink:

απορυπαντικο παιρνω το προδερμ απο τοτε που γεννηθηκε...

βικυ γελασα με τις 4 πιπιλες/... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi έγραψε:

εγω χθες νυχτα και το πρωι με το μπηκα σπιτι γ μικρη ξυπνησε!

και τι ανακαλυψα?

οτι κοιμοταν με τις παντοφλες και με 4 πιπιλες!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φρανίτα μήπος ο μικρός ήθελε να κάνει κανένα μπανάκι στη θάλασσα??! :woohoo: :silly:

ή είδε καμμιά έξαλλη μικρή και δεν μπορούσε να πλησιάσει? :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

Argi έγραψε:

[quote

Φρανίτα μήπος ο μικρός ήθελε να κάνει κανένα μπανάκι στη θάλασσα??! :woohoo: :silly:

ή είδε καμμιά έξαλλη μικρή και δεν μπορούσε να πλησιάσει? :woohoo: :silly:

μικρη :blink::blink::blink: ??? εχει τη μανουλα..θελει και μικρες :woohoo: :woohoo: :woohoo: ?????ας παει 45 χρονων πρωτα και μετα ας σκεφτει για μικρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια.

ιουλια μου η ωρα η καλη δεν θελω να σε απογοητευσω ααλα και με

τον θηλασμο κοιμοταν ολο το βραδυ οταν μπηκαν ολες οι τροφες.

Αθηνα μενω 5 λεπτα απο εκει που θα κανεις το τραπεζι.Ειναι τελειο το μερος!

Φρανιτακι συμφωνω οχι και να κοιτανε μικρουλες :P

Μαρθα επεμεινε να πας απο εκει.

Βικυ πολυ γελιο με τις παντοφλες και τις πιπιλες :lol::lol: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε με απογοητευεις Μαρακι μου,ισα ισα με ενθαρρυνεις!ακομη δεν εχουμε βαλει ολες τις τροφες,μονο φρουτακια τρωμε,απο εβδομαδα αρχιζουμε χορτοσουπα.οπότε..εχω να ελπίζω!!! :silly: :silly: :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss:

φρανιτα μου το καρματακι αργοτερα,δεν εχουν περασει 6 ωρες απο το τελευταιο που εδωσα :(:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια δε θελω αν σε απογοητευσω..αλλα εμεισ κ που αρχισαμε τις τροφες ειμαστε μη σε πω κ χειροτερα...

ειμαστε 11 μηνων κ κανει σα νεογεννητο.. :(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω βρε Θουλη μου,αμ τοσα δρομολογια με το εξπρεσακι μας,λες να μη το ξερω;ααααααααααχ!!τουλ.να μη χειροτερευσει η κατασταση!τωρα μου ξυπνα4-5-6 φορες,ποσο παραπανω πια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα............

Το πέρασα!!!!!!!!

Καλή αρχή έκανα!!!!!!!!!!!!!

Λίγο με την αξία μου, λίγο με τα μαγικά χαρτάκια στην τσεπη του παντελονιού μου τα κατάφερα!!!!!

Άυριο δίνω το επόμενο!!!

Πολύ χάρηκα!!!!

Μαρία5646547654 πολύ χάρηκα με τα νέα σου!

Όλα να πάνε τέλεια!!!

Θου τι περίμενες από τη Μαρία;;;;

Και πολλά σου είπε!!!

Πέρνα από δω μόλις τελεώσεις να σου δώσω λίγους καρπούς πλυσίματος να δοκιμάσεις.

Δε θυμάμαι τι άλλο ήθελα να γράψω!!!

χαχαχα

:silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου μπραβο και καλη επιτυχια στο αυριανο.

Ελα μωρε λιγα χαρτακια ηταν....

Βρε κοριτσια η Θουλη στενοχωρηθηκε γιατι με ρωτησανε πρωτα στι σσσ λεμε

τα δικα μας και το ειπα πρωτα εκει.

αλλα εμενα δεν μου κραταει κακια!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια4324543546567 - ποντικάκι σε κοροιδευουν κι αλλοι για το nickname σου εεεεεεεεεε ???? :laugh: :laugh: :laugh:

Κι εγω σου μιλησα στο προσωπικο τσατ και με εγραψες...και τωρα που το θυμηθηκα ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ! :blink: Να μαθεις!!!

Τωρα που εισαι εγκυος δηλ θα σταματησουμε να μαλωνουμε- πειραζομαστεεεεεεεεεεεεε??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ παιδια...η Ζαχχαρω επιβιβαστηκε στο τρενο!!!!!!

Την κατσαμε !!!!

χιχιχι πλακα κανω..Ζαχα εισαι μουρλη..αλλα σ'αγαπαμε!!!!

Ποντικομαρακι και απο εδω συγχαρητηρια, μπραβο κοριτσι!!!!

Δεν προλαβαινω να σας διαβασω ολες...γιατι ο μικρος σημερα εχει τρελαθει...μου εβγαλε την ψυχη. Ολη μερα προσπαθουσα- λεω προσπαθουσα να κανω δουλιες

Βενη και Θούλη το κεντρο λεγετε Αστερας - εκει εκανα γαμο- και ειναι στο 21 χμ ΠΕΟ Θεσ/νικης Κιλκης. Την βαφτηση την εκανα στο Μελιτον ειναι στα διαβατα. Ειναι ομορφα μαγαζια δειτε τα και αν θελετε να παμε μαζι να σας κανει καλη τιμη. Η κουνιδα μου εκλεισε στο Αστερας για τις 10/07.

Lovie μπραβο αντε καλη συνεχεια!!!

Καποιος εκανε ερω4τηση αλλα απαντηση δεν πηρε...θα την βρω...και θα επανελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχα μουυυυυ με ανακαλυψες :P

κοριτσια την κατσαμε τωρα :silly:

Βρε παιδι μου και αλλοι μου το ειπανε οτι τους εγραψα

αλλα δεν τα παω καλα με την τεχνολογια.Help me :blink:

Εισαι τρελη που θα σταματησουμε ειμαστε τωρα τρεις

(εγω ο Αρουλης και το φασολι) εναντιον του ασχημου κιτρινιαρικου......

Χρυσα ηταν που θα ξεκουραζοσουν σημερα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα.Με ταλεπωρησε σημερα η ζουζουνα μου εφαγε στις

1-3-6-8-10-12 δεν σταματαγε. 3 φορες δεν ξυπνησε τη νυχτα ουτε νεογεννητο τι την επιασε; Μιλαμε για πειιιιναααααα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Καταρχήν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στο Μαρακι για το φασολάκι της και στη Νατάσα για το μάθημα. Ολα καλά εύχομαι. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Τι κάνετε βρε κορίτσια;;;

Ιουλία εμένα έκανε ότι ακριβώς και ο Ντόντος της Θου. Με το που μπήκαν οι τροφές εκτροχιάστηκε. Χειρότερα και από νεογέννητο.Τώρα η διάρροια μπορεί να είναι όντως από τα πλακάκια. Και εμένα εκεί πάει και κάθεται. :S:S:S:S

Θου βρε συ πήγαινε από το Ιατρείο. Αφου δεν υποχώρησε πάνε να δεις τι έχει το μωρό. Βρε συ παει και παιδικό και μη σε αγχώσω αλλά μου μπαίνουν ιδέες διάφορες. (απορρυπαντικά,νερό ....)

Αφρο πες μου ότι τις έλαβες γιατί αλλιώς θα σκίσω το πτυχίο μου. :P:P:P:P:P:P

Σες εσύ είπες στη Ζαχα για το τρένο;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Εγώ πάντως δε κάθομαι στο ίδιο βαγόνι μαζί της. :P:P:P:P:P

Αναστασία μπράβο στο Σπυράκο. Είδες που αγχωνόσουνα;;;

Ασχετο αλλά εγώ είχα βρει free agent φωτογράφο. Οποια θέλει να της δώσω τα στοιχεία του. Μπορεί και με μια καλή τιμή να δώσει και τις φωτογραφίες .Εγώ τις εχω όλες και μπορώ να εμφανίσω όποια θέλω.

Δείτε λίγο το site του http://www.photomagique.gr/Wedding_gallery/

Didima κουράγιο. Θα έρθουν καλύτερες μέρες.Πάρε και ένα κάρμα-police για τη δυναμή σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα συγχαρητήρια για το μάθημα και καλή επιτυχία στο επόμενο.

Ιουλία νομίζω ότι αξίζει τον κόπο το ψηφιακό δεν έχει και μεγάλη

διαφορά στην τιμή από το απλό. Για το άλμπουμ της βάπτισης 500 έκανε

το απλό και 700 το ψηφιακό. Το ψηφιακό είναι σαν βιβλίο δεν έχει

κολλημένες φωτογραφίες πάνω. Όποτε θες κερνάω καφεδάκι να το δεις

κι από κοντά. Ευκαιρία να γνωριστούμε :kiss:

Παναγιώτα δεν το κατάλαβα. Δηλαδή πληρώνεις παράπάνω για να σου

δώσει όλες τις φωτογραφίες σε ψηφιακή μορφή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula έγραψε:

Παναγιώτα δεν το κατάλαβα. Δηλαδή πληρώνεις παράπάνω για να σου

δώσει όλες τις φωτογραφίες σε ψηφιακή μορφή?

Ναι Νατασούλα μου.Πληρώνεις κάτι παραπάνω και σου της δίνει σε ψηφιακή μορφή. Αξίζει πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

natasoula έγραψε:

Ναι Νατασούλα μου.Πληρώνεις κάτι παραπάνω και σου της δίνει σε ψηφιακή μορφή. Αξίζει πάντως.[/quote:e6kswxs5]

Να σου πώ την αλήθεια εγώ δεν ρώτησα καν γιατί δεν ήξερα ότι τις δίνουν

αλλά ένας ξάδερφος του άντρα μου που παντρεύτηκε τον Αύγουστο τις πήρες όλες σε ψηφιακή μορφή χωρίς να πληρώσει παραπάνω, βέβαι εξαρτάται και από το πόσο πληρώνεις συνολικά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!!!!διαβασα τα τελευταια,συγχαρητηρια στο ποντικακι!!!!ναι Νατασσουλα μου πηρε τα πανω της αντε να δουμε τον αλλο μηνα!φιλια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...