Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμεις τωρα κοιμηθηκαμε... Δεν σας προλαβα!ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ το ποσο χαιρομαι που πηγαν ολα καλα δεν περιγραφετε!! Να εισαστε παντα καλα! Καληνυχτα κοριτσακια! αν ειναι καμια εδω ας γραψει! :dry: Αλλιως το πρωι κερναω καφε! :P Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Γιώτα...

Τη Ναταλία την πηγαίνω 3 χρόνια σε παιδικό και η ίδια έχει χτυπήσει παιδάκια και φυσικά την έχουν χτυπήσει.

Δεν φταίει ούτε ο γονιός, ούτε το παιδί που χτυπάει. Για μένα φταίει η παιδαγωγός που τα προσέχει. Εννοείται πως έχει ευθύνη ο γονέας αλλά όχι όσο το παιδί είναι στον παιδικό. Οι κοπέλες που τα προσέχουν είναι υπεύθυνες.

Δεν μαλώνεις και δεν χτυπας ένα παιδί που είναι βίαιο. Τα περισσότερα παιδιά το περνάνε αυτό το στάδιο. Υπομονή και επιμονή θέλει. Αυστηρότητα και πειθαρχία μέχρι να καταλάβει το παιδί ότι δεν χτυπάνε/ φτύνουν/ φωνάζουν/ μαλώνουν κλπ. Εξαρτάται πάντα και η ηλικία του παιδιού. Μετά τα 2,5 καταλαβαίνουν πολλά και δεν θα έπρεπε να χτυπάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια! Προφανως μονο ο δικος μου ειναι πρωινος. Απο τις 6.30! Κι εχθες το βραδυ 12 με 1 παλι κλαμα. Το γιατι, αγνωστο. Ειμαστε 2 μηνων.Ποτε θα στρωσει καπως αυτος ο υπνος. ?Κι οταν λεω θα στρωσει εννοω να κοιμαται νωρις κι οχι μετα τις 1.30

Εσεις τι μου κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα!!

και εγω πρωινη ειμαι...ηπιαμε το γαλατακι μας στις 6 και ξανακοιμηθηκαμε!!!

κοριτσια δεν το πηστευω οτι κοιμηθηκε οοοοοολη νυχτα...περιμενα οτι θα κλαιει γιατι θα θελει να κανει τσισακια αλλα τελικα κοιμηθηκε.

τωρα ομως που επιασα την πανα του δεν εχει κανει και πολλα.......

ααααχχχχ αυγη και εμενα οταν ηταν 2 μηνων τετοια ωρα κοιμοταν ειναι μικρουλακι μωρε ακομη θελει λιγο ακομη.

μηπως τον ποναει η κοιλιτσα του?

υπαρχει ομως και κατι που μπορεις να κανεις για να συνηθηζει σιγα σιγα.

να τον απασχολεις την ημερα ετσι ωστε την νυχτα να ειναι κουρασμενος και να κοιμαται λιγο παραπανω,να εχεις χαμηλο φωτισμο το βραδυ να μην το ενοχλει κ.α τετοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερη!Προφανως και με το πουλακι ολα καλα! Ωραια! Πολυ γλυκια και η καινουρια φωτο!

Μιλαμε σηκωσαμε ολη την πολυκατοικια!Η κοιλιτσα δε νομιζω να ποναει γιατι το κλαμα τον πιανει 1 φορα στις 10 μερες και τα 2 τελευταια βραδυα παντα ιδια ωρα!Μαλλον υπερενταση λεω. Τελικα καταφερα να τον ηρεμησω με το πιστολακι για τα μαλλια!Αυτα με τα χαμηλα φωτα, μπανακι κλπ τα κανω. Ας ελπισουμε καποια στιγμη να πιασουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Αυγη!!! Καλημερα Αναστασια...

Αχ με ξεαγχωσες δεν μπορεις να φανταστεις ποσο...αντε να δουμε τι θα κανει ο δικος μου....μαλλον θα παω αυριο απογευμα, να ειμαι μαζι του ολο το ΣΚ.

Σημερα ειμαι σπιτι, πηρα ρεπο, ξεκουμπιστικε ο μπος και ειπα να χαρω μια μερα το νινι μου.

Αναστασια μαλλον εχουμε το ιδιο κυλεκακι...απο Τζαμπο ειναι..το δικο μας ναι..και ειναι το αγαπημενο του!!!

Σημερα το βραδυ μεταξυ δρομολογιων αγκαλιας κλ, το φιλοσοφησα το θεμα με τα ξενυχτια..θα σας τ γραψω γιατι ειναι μεγαλη ιστορια αλλα πιο μετα...παω τωρα να συμμαζεψω λιγο μια και ο Τζεφ καθετε φρονιμα φρονιμα στο παρκο και παιζιει...δεν θα το κανει για πολυ αυτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που σηκωθηκε ειχε κανει κανει τσισακια(αρκετα)και του βγαζω την πανα γιατι εκλαιγε να νιωσει πιο ανετα και κανει μια.....κατρουλα στο χαλι απαπαπαπαπα δεν πειραζει ομως τουλαχιστον ειδα οτι ειναι καθαρα και οτι δεν τον τσουζει πλεον!!

του εβαλα και αλοιφη(χθες φοβομουν)και εχει ακομη σμιγμα αυτο θα υπαρχει συνεχεια καθε μερα μπανακι και θα φευγει πλεον.

το ποτηρακι το εχουμε κι εμεις αλλα εχουμε βγαλει το στομιο και πινει σαν μεγαλος.το κραταω και σκιβει να πιει γουλιτσες.

ρε αφροδιτη που εισαι βρε??????????? εγω απορουσα που εισαι αλλα κι εγω δεν πολυεμπαινα τις τελευταιες μερες λιγο και στα πεταχτα και δεν μπορουσα να διαβασω ολες τις σελιδες

κανεις τις προετοιμασιες???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δοκιμασε να βγεις λιιιγο παραεξω...Αν κανατε τον γαμο Θεσσαλονικι θα σου συνηστουσα δυο ενα μεγαλο και ενα πιο μικρο, ειναι αυτα που καναμε τον δικο μας γαμο και μετα την βαφτηση. Ειναι πολυ ομορφα αριστοκρατικα κυριλε...και η τιμη του τζαμπα 16 Ευρω το ατομο με φουλ μενου και απεριοριστα αναψυκτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σας αφηνω παω τον μικρο στο παιδων για εξετασεις!!

και δεν μπορω καθολου σημερα εφαγα χθες μια τουμπα μετρησα τα πλακακια του πεζοδρομιου και ποναει πολυ το χερι μου.....

αφροδιτη θελει καλο ψαξιμο κοπελα μου γιατι υπαρχουν ευκαιριες που αξιζουν!!! ελπιζω να βρεις αυτο που σαρεσει πραγματικα!!!!

φιλακια τα λεμε μετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια...

Αφροδίτη καλό ψάξιμο, εγώ παντρεύτηκα πριν 7 χρόνια και τότε ήταν ήδη ακριβά φαντάζομαι πόσο είναι τώρα!!!! να φανταστείς το νυφικό μου ενοίκιο έκανε 1600 ευρώ!!! πριν 7 χρόνια και στην Λάρισα!!!!

Χρύσα όταν ο γιος μου ήταν στην ηλικία του δικού σου η πεθερά μου μλου είχε δώσει ένα καλτσονάκι να του φορέσω! ούτε που το άγγιξα γιατί θεωρώ ότι το καλσόν είναι για τα κοριτσάκια!!!! είχα διαβάσει και την ιστορία του Έλληνα σχεδιαστή (μου διαφεύγει το όνομά του τώρα) που η μάνα του ήθελε κορίτσι και επειδή έκανε αγόρι τον έντυνε εκείνον με κοριτσίστικα ρούχα και έτσι έγινε ομοφυλόφιλος!!!!

με τόσο κρύο εδώ δεν του φόρεσα ποτέ!!!!

εδώ το συνηθίζουν τα αγοράκια να φοράνε καλσόν, στο σχολείο του γιου μου αγοράκια 4 ετών και φοράνε καλσόν!!!!

προσωπικά δεν μου αρέσει!!!

φεύγω για το σχολείο, τα λεμε μετά αν και σήμερα η μέρα έχει λίγο τρέξιμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αργη!!!!!!

Ε οχο τοσο μεγαλο καλτσονακι δεν του βαζω...απλα τωρα που ειναι μικρος και τα μπατζακια ανεβαινουν συνεχεια, ειδικα αμα το κραταει καποιος. Αμα μεγαλωσει λιγο δεν εχει νοημα.

Καλα αμα ειναι να αλλαξοπιστησει...δεν του φοραω και κορδελακια χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολο το τρενακι.Τι κανετε κοριτσια?

Μου λειψατε.Δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα νεα σας.

Αναστασια μαλλον κανατε πουλακι?ολα καλα?

Χρυσα εσεις?Αφροδιτη παντρευεσαι?Η ωρα η καλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Μαρακι!!!!

Και εμεις μαλλον αυριο...η το αργοτερο Δευτερα Κλαψ!!!!

Ελπιζω να εχουμε την ιδια καλη εξεληξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και στις υπολοιπες! Εμεις αφου ξυπνησαμε 1 στις 6.30, ξανακοιμηθηκαμε 8.30 με 11!

Αφροδιτη καλο ψαξιμο! Σιγουρα θα βρεις αυτο που σου αρεσει...

Χρυσα καλο ρεπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! :) Αφροδιτη μου κ εγω μια απο τα ιδια με τις προετοιμαιες!να φανταστεις αλλαξα ημερομηνια γαμου επειδη μου αρεσε παερισσοτερο μια αλλη αιθουσα κ ηταν κλειστη για την αρχικη μας ημερομηνια! :silly:

δυσκολο ειναι..κ εγω δεν ηθελα κατι προχειρο,ουτε εξω απο την πολη,αλλα οσα μου αρεσαν ηταν πανακριβα..τελικα βρηκα την αιθουσα που ηθελα σε καλη τιμη,αλλα το αγχος που περασα..καλη δυναμη κοπέλα μου!εχουμε κ συνεχεια!

νυφικα,μπομπο,στολισμοι.. :woohoo: :woohoo:

ευχαριστα ομως ειναι αυτα! :)

Θουλη αλλαξε πανες ή αφρολουτρο,εγω αλλαξα κ τα δυο κ σωθηκα!τα σπιθουρακια ειναι εκει που κουμπωνει η πανα μπροστα;

Αναστασια τί καλα που δεν πονεσε ο Σπυρακος!γενναιο αγορι!μπραβο του! :kiss::kiss::kiss::)

Χρυσα,Αργυρουλα,Αυγη καλημερα!

ερωτηση:τρωμε ολη μας τη φρουτοκρεμα{μιση μπανανα,1 μηλο,1 αχλαδι}ενδιαμεσα του δινω νερο με το κουταλακι κ το πινει ευχαριστα.τις τελευταιες κουταλιες τις δινω μαζι με νερακι στο κουταλακι.μετα απο λιγο μου λερωνει την πανα..σαν διαρροια..την υπολοιπη ημερα ολα φυσιολογικα..να ανησυχησω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Δοκιμασε να βγεις λιιιγο παραεξω...Αν κανατε τον γαμο Θεσσαλονικι θα σου συνηστουσα δυο ενα μεγαλο και ενα πιο μικρο, ειναι αυτα που καναμε τον δικο μας γαμο και μετα την βαφτηση. Ειναι πολυ ομορφα αριστοκρατικα κυριλε...και η τιμη του τζαμπα 16 Ευρω το ατομο με φουλ μενου και απεριοριστα αναψυκτικα

καληεμερα!

που ειναι αυτο ρε συ?? πες στο στην σωσω που ψαχνει για οικονομικο...

γραψτο στο γαμος-βαφτιση που εχουνε θεμα..

τι κανετε?? εμεις καλα..κοιμηθηκε εχθες κατα τις 9παρα καιχαρηκα..συμμαζεψα και μολις ετοιμαζομουνα για μπανιο..ξυπνησε! κοιμηθηκε με πολλλλυυυυυυυυ χορο κατα τις 12 :blink:

πηρε τον υπνακο και φορτισε μπαταρια!!! :laugh: :laugh:

αναστασια τι καλα ο σπυρος..αντε ετσι!!!

αφροσιτη καλο ψαξιμο!! ολο ακριβα ειναι αλλα γιατιδεν το ψαχνεις και μεσω ιντερνετ?????

εχει ηλεκτρονικα μαγαζια που βγαινουν πιο οικονομικα..νομιζω..

καλτσον και εγω το σκεφτομαι γιατι βγαζει συνεχεια τις καλτσες και κυκλοφορει ξυπολητος!

απο το να σκυβουμε και να τις ψαχνουμε που τις εχει φησεις καλυτερα καλτσονακι νομιζω... :blush:

αντε ευω εχω δουλειαααα τα λεμε αργοτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!

Αφροδιτη η ωρα η καλη!! θα βρεις το τελειο ειμαι σιγουρη!!

Aurore υπομονη. Καποια στιγμη θα συνηθισει την ρουτινα. Ο δικος μου τωρα στις 10 κουτουλαει. Ασχετα αν ξυπναει 3986577878 φορες το βραδυ. Κυριως λογω αεριων! Ποτε ρε γμτ περνανε αυτα?? Σεσιλια για πες τι σκεφτηκες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Το νούμερο 2 λέω τώρα. Πήρα 150 πάνες 22€. Η 50άδα βγαίνει περίπου 6,80€ στο ίντερνετ. 
    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...