Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AthinaK έγραψε:

savropinguinos έγραψε:

95€;;;;; Πολλα δεν είναι;;;; Μήπως να το ξανασκεφτόσουν; Εμείς είχαμε κάνει παραγγελία τούρτα με φωτογραφία που εγώ τους έστειλα (με το μικρό μου πόνυ) και πήγε 55€. Ήταν λίγο κάτω από 2 κιλά.

Στη Δανάη τώρα που χρόνισε της έφτιαξα ένα κέικ και το γιορτάσαμε μεταξύ πας!!!! Λιτά πράγματα, αλλά οικογενειακές στιγμές.[/quote:196o8leu]

ααααα έπαθα σοκ!!!!!! Πόσο κανει μια τουρτααααααααα???????? Σκεφτόμουν την Κυριακή που είναι τα γεννέθλια του χουχου μου να του κάνω μια τούρτα με μια φωτογραφία του πάνω που θα πάω εγώ. Θα είμαστε περίπου 15 άτομα οπότε 2 κιλά σίγουρα δεν πρέπει να ναι? Καλέ τι 55 και 95 λέτε και δεν πάω να πάρω κανένα μπλουζάκι τώρα με τις εκπτώσεις??? :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι....αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ εχουμε μελλον............ :blink::blink:

βασικα τα 60 ειναι καλα αλλα και λιγο πιο κατω ειναι το ιδανικο...θα το προσπαθησω...

1.61 υψος εχω οποτε καταλαβαινεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veni και γω τα 60 θελω να φτάσω αλλά δεν κάνω κάτι γι΄αυτο. :P Και να φανταστείς ότι πριν την εγκυμοσύνη όταν έφτανα τα 59 ήταν κόκκινος συναγιαρμός για μένα για να χάσω και τώρα έγινε ο στόχος. :blink: που καταντήσαμε.. το χάσαμε το κορμί πατριώτηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα παπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

πιο κορμι???????? κορμαρα τωρα!!!! με οοοοοολη την εννοια!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ είμαι 1.68 και είμαι 61 κιλά -πριν τα Χριστούγεννα ήμουν 60!!! - και θέλω να φτάσω τα 57! δεν τρώω τα βράδια...το τελευταίο μου γεύμα είναι στις 19.00...κάθε μέρα ζυγίζω και λιγότερα γραμμάρια, δεν βιάζομαι....και εγώ μόλις βλέπω το 5..στην ζυγαριά χαίρομαι αφάνταστα!!!

η εγκυμοσύνη μου άρχισε όντας 60!!!

βλέπω το τρενάκι είναι άδειο!!!! :woohoo:

τα μωράκια κοιμούνται, αχ τι καλά, έτσι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!

Αχ ναι κοιμαται...δεν ξερω για ποσοσ γι'αυτο γραφω επι τροχαδιν...χιχιχι.

Μη μηλατε για διαιτες..ημουν 50 κιλα οταν παντρευτηκα!!!

μετα την ανοιξη επαθα αλλεργικο σοκ και απο τα χαπια κορτιζονης πηρα στα 64...τοσο ημουν οταν εμειαν εγγυος...ευτυχως δεν πηρα μονο 9 κιλα.

Τωρα ειμαι παλη στα 62...εχω να χασω 12 κιλα...αλλα δυσκολο το βλεπω...εκανα χαλαρα μπρατσα κλπ κλπ...αχχχ!!! Στερνο μου κορμι..να σει ειχα πρωτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω ακομα 2 κιλα...

αλλα ολο τρωω....

αχ να παω σπιτι να κοιμηθω...μα τι λεω?

οτι να ναι...

τα αυτια μου ειναι βουλωμενα..κ μολισ παω σπιτι θα με ξεζουμισει το μικρουλη...

ωχ θα θηλασει κ απο το πονεμενο στηθοσ :ohmy::ohmy::ohmy:

τα λεμε το βραδυ...σασ φιλω...

στοππππππππππ!!!!!!!!!

σταση παρακαλω ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχ τι θα κανουμε με αυτα τα κιλα. Ειμαι 1.64 και 65 κιλα.Απο την εγκυμοσυνη μου εχουν μεινει μονο 3 αλλα πριν μεινω εγκυος ειχα παρει αλλα 3. Θελω να χασω 5-6 αλλα τρωω το καταπετασμα πως να χασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι ο δικο ςμου διαδρομος εμεινε αμανατι στην μανα μου...στο σπιτι μου δεν χωραει...και το υπιγειο ειναι τιγκα στην σαβουρα...εχω μονο ενα ποδηλατο στατηκο...το οποιο ομως χρησημευει πιο πολυ σαν κρεμαστρα

παιδια αμα κανει και σημερα αυτα που εκανε χτες...θα παραιτηθω απο οδηγος του τρενου....δεν αντεχω αλλο!!!

Ειναιηδη ποση ωρα που ξυπνησε και με εχει τρελανει στην γκρινια...κα να πω οτι εβγαλε κανενα δοντι ο φαφουτης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίστσια καλησπέρα!

Τι κάνετε?

Έχω χάσει πολλά επεισόδια... έχω καιρό να γράψω.

Τι κάνουν τα ζουζούνια σας?

Εμείς κλασικά ξυπνάμε πολύ το βράδυ και τρώει...

Καλά δεν μπορώ να καταλάβω τόσο πολύ πεινάει το βράδυ?

Σκεύτομαι να φτιάξω το δωμάτιό της και να ξεκινήσω να τη βάζω εκει.

Τι λέτε?

Θα πετύχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαντα οπως ειπαν και τα κοριτισα η Ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Εμεις που τα χουμε φτιαγμενα σαμπως κοιμουνται!!!

Φτιαξτο εσυ...βαλτην και βλεπουμε...χιχιχιχι

Αχ φρανι αυτο το ιιιιιααααα δεν το αντεχω....μερικες φορες μου θυμηζει γατακι...

Μ'αρεσει παντως που εχω παρει ενα σωρο βλακιες για να πασαλειβομαι...και να γινω ομορφη...τζαμπα εδοσα τα ωραια μου λευτουδακια...

Εχω σπιτι συνεργα για πληρης αισθητικη περοποιηση, κερια, αποτρυχωτικα, μανικιου, πεντικιουρ, αρωματοθεραπεια, ΣΠΑ στην μπανιερα...κρεμες, λαδια κλπ κλπ...ποιος τα κανει...

τα νυχια μου δε...τρομαρα μου...η μαμα- νοικοκυρα σε απογνωση ηθελε και νυχια....ενα χαλακι τηναξα...πανε τα μισα νυχια!!!

Αχ!!!!!

Θελλω να ξαναγινω η κουκλαρα που ημουν προ μωρου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλια ειμαι και εγω πρεπει επειγοντος να βαψω το μαλι και να βγαλω τα φριδια που ειναι σε απελπιστικη κατασταση. Που να τα προλαβω ολα η μανα. Δουλεια σπιτι θηλασμος ευτυχως βοηθαει και η μανα μου αλλιως δεν θα τη παλευα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα! κοριτσαρες, τι καταθλιψη ειναι αυτη! και τα κιλα μας θα τα χασουμε και μαλλια θα βαψουμε,ολα θα γινουν. Ειναι ο. χειμωνας που μας κανει να πεφτουμε ετσι.Οταν θα ανοιξει ο καιρος θα παρουμε τα πανω μας! κοντευουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

π μικροε εβγαλε σπιθουρακια στη κοιλια..

σηερα δε εφαγε κατι καινουριο...

λετε απο μενα??????????

το μεμε ποναει λιγοτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Κοριτσια σας διαβαζω αλλα πολύ γκρινια.

Θελει αγκαλιά και να είμαστε όρθιοι.

Πειτε και για μένα καμία ευχούλα. :kiss::kiss::kiss:

Τα ίδια ήμαστε και εμείς, συνέχεια θέλει αγκαλιά και όχι μόνο αυτό αλλά και όρθια βόλτα, μόνο μ'αυτό ηρεμεί, συμπάσχουμε...Υπομονή Panayiota, αυτό που κάνω και εγώ δηλαδή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εμεις πολλη γκρινια σημερα..

Θουλη εμενα με τα παμπερσ ερεθιζοταν απιστευτα,ολο συγκαμμενος ηταν :(

δοκιμασα των lidl ,αλλα μετα απο 1 μηνα ξανα τα ιδια.

τωρα φοραμε libero κ μια χαρα.. ;) ασπρο πωπουδακι!

κοριτσια μολις κλεισουμε τον ογδοο μηνα θα δωσω ξενο το βραδυ..ξερω πως μαλλον δε θα δω διαφορα,αλλα θα δοκιμασω για λιγο,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!!!

φιλακια σε ολες,Τονια καλως μας ηρθες! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • στο αβ τις είχε προσφορά 5.99 την πενηνταδα...να κοιτας και στα σουπερ μάρκετ... όταν βγάζουν προσφορές 50% συμφέρει γιατί δεν έχεις μεταφορικά!
    • Τι σιροπάκι δίνετε κορίτσι μου??
    • Όλες δύσκολη καθημερινότητα αλλά εσύ το τερμάτησες χαχαχα Με το καλό η γάμο βάφτιση σας!! Επίσης καλή αρχή να έχετε στην νέα πόλη και καλορίζικο και ευλογημένο το σπιτάκι σας να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι!! ΚΙ εμένα ακόμα μόνος δεν περπατάει αλλά αυτή την βδομάδα στάθηκε μόνος του για κάποιες στιγμές χωρίς να προχωράει..να δείτε πλάκα που προσπαθεί να παίξει με την μεγάλη και την φωνάζει λέει το όνομα της ❤️τα κάνω πάνω μου εγώ χαχαχχα
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου και από εδώ!!  Αα!! Αιγοκερακι και ο δικός σου ε;; Πως είναι σα παιδί; Ήρεμο; Ήσυχο..; Στη κοιλιά πως ήταν..; Να ξέρουμε να προσδοκούμε..😂😂 Σ' ευχαριστώ πολύ!! Λες να είναι λόγο πρωτότοκου; Ο γιατρός μου στην αρχή μετά την αυχενική ήταν πολύ cool και όλα μια χαρά παρά τις πιθανότητες.. έτυχε ενοιωθα κάτι ταχυπαλμιες τότε και ξεκίνησα να μετράω μόνη μου όταν τα ενοιωθα.. εκεί είδα ότι είχα μόνιμα αυξημένη πίεση, του το είπα και μου είπε να μετράω κάθε πρωί βράδυ.. ετσι ήμουν και εγώ 13-14 με 8, μετά από 2 εβδομάδες (16η) που βλέπαμε ότι δεν πέφτει μου έδωσε salospir των 80 γιατί είχαμε και φόβο με το αιματωμα (σκέψου η αιματολογος δεν μου έδινε αν και με τέτοιες πιθανότητες κανονικά θα μου έδινε είπε αλλά το αιματωμα μας συγκρατούσε).. ε εκεί βελτιώθηκε δραματικά.. συνήθως έχω 11 με 6 ή 12 με 7.. καμία φορά και 10 με 5 που είναι το φυσιολογικό μου.. τώρα μακάρι να συνεχίσει έτσι γιατί θα ήθελα να αποφύγω τη καισαρική.. οψομεθα! Ας γεννηθεί υγιέστατο το μωράκι και όλα τα άλλα..! Καλά μη περιμένεις σε αυτή τη κοινωνία να ενδιαφερθεί πλέον ο κόσμος.. πολύ λίγοι είναι αυτοί.. είναι σχεδόν όλοι τόσο απορροφημένοι στα πρόβλημα τους που δεν σηκώνουν κεφάλι να κοιτάξουν το συνάνθρωπο τους.. πόσο μάλλον να κάνουν κάτι για κάποιον άλλον.. και το χειρότερο είναι ότι το βλέπεις πολύ πιο έντονα και στα νέα παιδιά .. Στο χέρι μας είναι να μεγαλώσουμε τη νέα γενιά τώρα πιο ευαισθητοποιημένη.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...