Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

Χρύσα μερικά θα τα κάνω από την προηγούμενη δλδ το μοσχαράκι, τα μπιφτέκια, μους ακόμη και τις πιπεριές και τα ζεσταίνω όταν έρθει η ώρα.... έτσι μου μένουν μόνο οι πέννες, τα σουβλάκια και οι σαλάτες και οι πατάτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε τι νοικοκυρες εισε εσεις?

στειλτε και απο εδω κατι!

εμεις σημερα θα παμε να δουμε για πλακακια για το εξοχικο!

ολοι πανε για ψωνια και εγω για πλακακια!

ατιμη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ Βικυ...και εγω πρεπει να κανω τετοια ψωνια...συντομα μαλιστα...αμα θελλω δηλαδη να κατσω στο μπαλκονι μου το καλοκαιρι....

Αντε μη πω τιποτα παλη για το παλιοσπητο του αντρα μου....και γεμμησω παλη 100 σελλιδες!!!

Σημερα πρεπει να μαγειρεχω και για τον μικρο...θα κανω κοτοπουλακι στην γαστρα...ελπιζω να γινει καλο...δεν αντεψω να τον ταιζω αλλα νεροβραστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Artzi πλάκα με κάνεις??????

Μπράβο κούκλα μου. Ελληνες θα έρθουν για Γερμαναραίοι???

Βίκυ μου καλό ψάξιμο. Κλασσικά στο Λακιώτη θα πας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες θα κατσεις στο μπαλκονι και θα απολαμαβανεις τον καφε σου με τον γιο σου!!

εμας μας εδωσαν τα πεθερικα μου το εξοχικο(του 70) στα τουβλα οταν παντευτικαμε , τελικα το φτιαχνει ο μπαμπας μου κια εμεις ενοειται οτι του τα δινουμε λιγα λιγα και μετα απο 2,5 χρ. θα παμε να δουμε για πλακακια!

θα παμε στο σχηματαρι στη ravena εχει πολυ καλες τιμες και πολυ ωραια πραγματα... απο εκει εχουμε ψωνισει και για το σπιτι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!ειμαι πτωμα!για πρωτη φορα τον πηρα στο κρεβατι μας ολο το βραδυ,δεν αντεξα τα δρομολογια,θα επεφτα κατω..οχι οτι δεν ξυπνουσε βεβαια..αλλα τουλ.δεν ειχα να ξεσκεπαζομαι κ να τρεχω ανα μια ωρα μεσα στο κρυο! :(

απο σημερα ομως στο κρεβατι του παλι..κοριτσια δεν αντεχω πια..εδωσα εναν ακομη μηνα περιθωριο στον εαυτο μου,να βαλουμε κ το μεσημεριανο αυτο το μηνα κ μολις κλεισουμε με το καλο τον ογδοο ισως αρχισω το ξενο..δεν ξερω ακομη..ελπιζω ως τοτε να βελτιωθει καπως η κατασταση κ να μη χρειαστει..κομματια ειμαι :(

Θουλη μου πως σε καταλαβαινω..κ εγω δε γυρισα κ στη δουλεια ακομη..πώς να σε βοηθησουμε;υπαρχει κατι που μπορουμε να κανουμε; :kiss: η θηλη σου ειναι ακομη ερεθισμενη;εβαλες κρεμουλα;η purelan ειναι καλη λενε

Παναγιωτα κ τρις δυσκολα,ε;;σας νιωθω..εγω οταν ημουν με 40 πυρετο ευτυχως ειχα την πεθερα μου,δε γινοταν να ασχοληθω με τον μικρο,εκαιγα κ ζαλιζομουν,απανθρωπο μου φαινεται τετοιο λουκι που περασατε :(

Αργυρουλα εγω στις πενες φουρνου βαζω τυρια,μπεικον,μανιταρια,πιπερια κοκκινη,λουκανικακια σε κομματακια,κρεμα γαλακτος κ ειναι μουρλια!μιαμ μιαμ!μερικες φορες το κανω κ με σπανακι,τελειο γινεται,αλλα αν καποιος δε τρωει το σπανακι τζαμπα ο κοπος!καλες ετοιμασιες! :)

Χρυσα καλή ξεκουραση!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ;;; :silly: :woohoo: :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα δεν ξερω αν ειναι πιο οικονομικος,λογικα θα ειναι,αλλα ενα ζαχαροπλαστειο στην Πολιχνη,ο Βασιλης,εχει ΤΕΛΕΙΕΣ τουρτες,κ γενικα γλυκά,τα τιμω διαρκως κ..καθημερινως! ;):P

απο εκει παρηγγειλε ο αντρας μου κ την τουρτα των αρραβωνων κ απο εκει μαλλον θα κανω κ του γαμου κ τα γλυκακια του μικρου στη βαφτιση.αν θελεις σου λεω που ειναι να τσεκαρεις τιμες!!

φιλάκια κ καλες ετοιμασιες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ το ματι μας ξερει που πεφτει... :laugh: :laugh: :laugh:

παρε τοτε οποια σε ξετρελανε γιατι να σου πω και κατι? πρωτα γενεθλια ειναι!!!!

αν μπορεις παρτην! :kiss:

savropinguinos έγραψε:

piga ston oktapoda k eida mia pou vgainei sta 53 peripou polu omorfi...alla ekeini tou agapitou mou emeine re gmt
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα, πολυ ωραιες τουρτες εχει και ο Τζικας...και σου κανουν οτι θελεις.

Αφιστε το ειπαμε ποτε θα κοιμηθουμε!!!!

Κλαψ Κλαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα ενα τα θυμαμαι!Αργυρουλα οι πιπεριες στο φουρνο με τη φετα ειναι πολύυυυυυυυυυυυυ νοστιμες!!το ειχε κανει η πεθερα μου κ απο τοτε το κανω κ εγω συχνα πυκνα! ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Πως είσαστε; Κοιμάστε καθόλου;

Η Δανάη κοιμήθηκε συνεχόμενα από τις 9:30 μέχρι τις 04:00!!!!! ΝΑΙΙΙΙΙΙ! ΝΑΙΙΙΙΙΙ!

Φιλιά σε όλο το τρένο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

piga ston oktapoda k eida mia pou vgainei sta 53 peripou polu omorfi...alla ekeini tou agapitou mou emeine re gmt

Α!τοτε αλλαζει!!ψηφιζω να παρεις αυτην που σου αρεσε!!μαζι σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

piga ston oktapoda k eida mia pou vgainei sta 53 peripou polu omorfi...alla ekeini tou agapitou mou emeine re gmt

95€;;;;; Πολλα δεν είναι;;;; Μήπως να το ξανασκεφτόσουν; Εμείς είχαμε κάνει παραγγελία τούρτα με φωτογραφία που εγώ τους έστειλα (με το μικρό μου πόνυ) και πήγε 55€. Ήταν λίγο κάτω από 2 κιλά.

Στη Δανάη τώρα που χρόνισε της έφτιαξα ένα κέικ και το γιορτάσαμε μεταξύ πας!!!! Λιτά πράγματα, αλλά οικογενειακές στιγμές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

95 euro 3,5 kila einai ena spitaki stroggulo apo martzipan san ta spitia ton stroumf me neraides mi alli einai mia strogguli me matzipan apo pano k ena arkoudaki k kati moroudiaka me martsipan ,kai oi 2 polu omorfes alla to atimo to mati ,venaki tha prospathiso na mazefto apo alla eksoda g na prospathiso tin proti ,alla k na min mporesoume k i 2i oraia einai,Lucky moy ton ksero to vasili ,eixa kanei tourta tou giorgou apo ekei ,freskotata k nostima ta gluka tou ,pao na koimitho agkalitsa me tin omorfoula mou,filia !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γιωτα πολλα δε ειναι??????μη κανεις υπερβολες...αλλο 53 κ αλλο 95 :dry::kiss:

αργι αυτο που λεει η ιουλια θα γινει σουπερ...σουφλε με κραμα γαλακτος...

αθηνα σε ζηλευω....

τελικα το καλο ξημερωμα παει σε ολουσ εκτοσ απο μενα....

: :(:( (

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα Γερμανοί είναι οι επισκέπτες, τους Έλληνες τους έχουμε άλλη φορά!!!! πρόκειτε για όλους αυτούς που μας βοήθησαν με το σπίτι είναι ένα δείπνο ευχαριστίας!!!!

Γιώτα πραγματικά ακούγονται όμορφες - αν και εμένα δεν μου αρέσει η μαρτζιπαν!!!! - αλλά είναι πολύ ακριβά αν σκεφτείς ότι είναι μόνο για λίγα λεπτά και για μια φωτό αφού μετά θα καταλήξει στο στομάχι!!! :laugh: :woohoo:

είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν και οικονομικότερες, εγώ θα προτιμούσα να ξόδευα τα χρήματα σε παιχνιδάκια για το παιδί και μικρά δωράκια για τους μικρούς επισκέπτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

τελικα το καλο ξημερωμα παει σε ολουσ εκτοσ απο μενα....

: :(:( (

χαχαχα...εγώ σου εύχομαι από τώρα καλό ξημέρωμα!!!!

έτσι έλεγα και εγώ για την μικρή αλλά τελικά χρειάστηκε 16 μήνες για να στρώσει ο ύπνος της!!!! φαντάσου ότι είχα να κοιμηθώ όλο το βράδυ από όταν ήμουν έγκυος 7 μηνών!!!!

Άρα η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!! χαχα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

thouli έγραψε:

χαχαχα...εγώ σου εύχομαι από τώρα καλό ξημέρωμα!!!!

έτσι έλεγα και εγώ για την μικρή αλλά τελικά χρειάστηκε 16 μήνες για να στρώσει ο ύπνος της!!!! φαντάσου ότι είχα να κοιμηθώ όλο το βράδυ από όταν ήμουν έγκυος 7 μηνών!!!!

Άρα η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!! χαχα......[/quote:2b7h4uzs] :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

thouli έγραψε:

χαχαχα...εγώ σου εύχομαι από τώρα καλό ξημέρωμα!!!!

έτσι έλεγα και εγώ για την μικρή αλλά τελικά χρειάστηκε 16 μήνες για να στρώσει ο ύπνος της!!!! φαντάσου ότι είχα να κοιμηθώ όλο το βράδυ από όταν ήμουν έγκυος 7 μηνών!!!!

Άρα η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!! χαχα......[/quote:52u0kzz2]

Θουλη μου οχι!ουτε εμεις ξημερωνουμε καλά,για την ακριβεια..το ξημερωνουμε!! :silly: :silly: :P:P:P :woohoo:

κοριτσια,σοβαρα τωρα,μετα τα 2,δεν κοιμουνται σερι;;εστω τοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Α Θουλι μου τι θυμήθηκα βρε συ. Τότε που σας διάβαζα για το θηλασμό μου είχε κάνει εντύπωση που και το δικό σου το αντράκι θήλαζε συνέχεια και έπαιρνα κουράγιο. Επίσης από εσένα πάλι έμαθα για τον ξαπλωτό θηλασμο

Κορίτσια άλλη μια φαν του ξαπλωτού είμαι και γω. Από την πρώτη μέρα πάνω σένα κρεβάτι την βγάζω. Ακόμα και τώρα με βολεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • στο αβ τις είχε προσφορά 5.99 την πενηνταδα...να κοιτας και στα σουπερ μάρκετ... όταν βγάζουν προσφορές 50% συμφέρει γιατί δεν έχεις μεταφορικά!
    • Τι σιροπάκι δίνετε κορίτσι μου??
    • Όλες δύσκολη καθημερινότητα αλλά εσύ το τερμάτησες χαχαχα Με το καλό η γάμο βάφτιση σας!! Επίσης καλή αρχή να έχετε στην νέα πόλη και καλορίζικο και ευλογημένο το σπιτάκι σας να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι!! ΚΙ εμένα ακόμα μόνος δεν περπατάει αλλά αυτή την βδομάδα στάθηκε μόνος του για κάποιες στιγμές χωρίς να προχωράει..να δείτε πλάκα που προσπαθεί να παίξει με την μεγάλη και την φωνάζει λέει το όνομα της ❤️τα κάνω πάνω μου εγώ χαχαχχα
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου και από εδώ!!  Αα!! Αιγοκερακι και ο δικός σου ε;; Πως είναι σα παιδί; Ήρεμο; Ήσυχο..; Στη κοιλιά πως ήταν..; Να ξέρουμε να προσδοκούμε..😂😂 Σ' ευχαριστώ πολύ!! Λες να είναι λόγο πρωτότοκου; Ο γιατρός μου στην αρχή μετά την αυχενική ήταν πολύ cool και όλα μια χαρά παρά τις πιθανότητες.. έτυχε ενοιωθα κάτι ταχυπαλμιες τότε και ξεκίνησα να μετράω μόνη μου όταν τα ενοιωθα.. εκεί είδα ότι είχα μόνιμα αυξημένη πίεση, του το είπα και μου είπε να μετράω κάθε πρωί βράδυ.. ετσι ήμουν και εγώ 13-14 με 8, μετά από 2 εβδομάδες (16η) που βλέπαμε ότι δεν πέφτει μου έδωσε salospir των 80 γιατί είχαμε και φόβο με το αιματωμα (σκέψου η αιματολογος δεν μου έδινε αν και με τέτοιες πιθανότητες κανονικά θα μου έδινε είπε αλλά το αιματωμα μας συγκρατούσε).. ε εκεί βελτιώθηκε δραματικά.. συνήθως έχω 11 με 6 ή 12 με 7.. καμία φορά και 10 με 5 που είναι το φυσιολογικό μου.. τώρα μακάρι να συνεχίσει έτσι γιατί θα ήθελα να αποφύγω τη καισαρική.. οψομεθα! Ας γεννηθεί υγιέστατο το μωράκι και όλα τα άλλα..! Καλά μη περιμένεις σε αυτή τη κοινωνία να ενδιαφερθεί πλέον ο κόσμος.. πολύ λίγοι είναι αυτοί.. είναι σχεδόν όλοι τόσο απορροφημένοι στα πρόβλημα τους που δεν σηκώνουν κεφάλι να κοιτάξουν το συνάνθρωπο τους.. πόσο μάλλον να κάνουν κάτι για κάποιον άλλον.. και το χειρότερο είναι ότι το βλέπεις πολύ πιο έντονα και στα νέα παιδιά .. Στο χέρι μας είναι να μεγαλώσουμε τη νέα γενιά τώρα πιο ευαισθητοποιημένη.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...