Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

καλως ηλθες didima!Τι καλααα! Εμεις ειναστε 2 μηνων και απο υπνο αστα να πανε! Εσενα κοιμαται νωρις; Εμενα μετα τη 1 και μιση!Οταν ξυπναει για να φαει τη νυχτα ξανακοιμαται γρηγορα; Που την κοιμηζεις; Σορυ για τις πολλες ερωτησεις! Με καιει το θεμα...

Ελπιζω να σου καθιερωσει τα 5ωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας και από εμένα τη Μαίρη Παναγιωταρά!!!!

Να καλωςορίσω και εγώ το Λενάκι!!!

Επίσης να ευχηθώ στη didima να κοιμηθεί λιγουλάκι.

Λόβι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!Καλο κυνηγητό τώρα.

Θου πώς είσαι κοριτσάκι μου;

Σες ,Νατασούλα, Αρτζι ,Μαρακι (με τις τέλειες φωτό),Αθηνά ,Ιουλία ,Τρις ,Αφρο,Αυγή, Ποντικομαρακι(που εισαι καλέ),Αναστασίες, Μιτσακι_Συμπεθερούλα,Ελένη σας στελνω τα φιλιά μου και πάω να μπανιαρω το μανάρι μου.

Κάποια στιγμή (όποτε προλάβω) θα σας στειλω και αίτηση επαφής (σε όσες είμαι ανεπαφη :laugh: :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ γω..δε ειμαι καλα...

κομαται

κοριτσια με λειπει απιστευτα υπνοσ..

σημερα θα τη πεσω νωρις...

φρανιτα γτ δε εισαι καλα??

μαρια να σε οω για το φαντασμα..

η αγαπητη αργι προσφατα πηρε σπιτι το οποιο πεθανα οι ιδιοκτητες του πριν λιγα χρονια..

κ ολο περιεργα πραματα συμβαινουν..λες κ εχει φαντασματα...αυτα..

καλοσοριζω τα 2 νεα κοριτσια...ε

υχομαι γρηγορα να κατεβειτε απο το τρενο..οχι απο κακια :P αλλα να κοιμουνται τα μωρα σας :silly:

το μεμε μου ειναι στα ιδια χαλια...

θηλαζω κ κλαιω...

ειναι πληγη κ οταν θηλαζειειναι μες το στομα του κ οποτε με το ρουφα με ξεσκιζει :(:(:(:(:( αφου σκεφτομαι να μη θηλασω απο κει μεχρι αν γινει καλα...σε αντεχετε...

αιμα δε ξανα ειδα...

μαλλον ειναι απο συγκαμα...γιατι το αιμα ηταν εξωτερικα...

σασ φιλω ολες...

μη με παρεξηγειτε που δε μιλαω για τη καθεμια... :blush:

ευχαριστω για το ενδιαφερον :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε φρανιτα τι ειναι αυτα που λες?

μια χαρα μανουλα εισαι..

το καλυτερο για το μωρο σου κανεις οπως ολες...

μια δοκιμη εκανεσ κ απετυχες...

στο ατμο δηλ ειναι ποιο βαρια τα φαγητα?

δε το ξερα...

βασικα δε νομιχω αν ειχαμε αιμα στα κακα...

μαλλον συγκαηκε...

μη σκασ εσυ.,,

ανεβα ψυχολογικα...

η μια δινει κουραγιο στη αλλη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ηρθα για λιγο....

ελειπα ολη μερα σημερα...ειχα ενα σωρο δουλειες να κανω και ειμαι πτωμα

παω για υπνο

καλη νυχτα κοριτσακια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Ειχα 2 μερες να μπω και εχετε γεμιιιιιιιισειειει 100 σελιδες!

Βρε Φρανιτα τι ειναι αυτα που λες?? Φουντωσα που διαβασα τετοια πραγματα. Που να ξερεις οτι θα βαρυστομαχιαζε? Και σιγα! Δεν εγινε και τιποτα! αυριο θα ειναι μια χαρα. Μην σε ξανακουσω να λες τετοιες χαζομαρες!

Εγω κοριτσια τωρα αισθανομαι καλυτερα. Ψηθηκα 2 μερες... Και βοηθεια απο πουθενα :( Ενας χριστιανος να κρατησει 1 ωρα τον μικρουλη μου να ξεκουραστω δεν βρεθηκε! Κι ο αντρας μου... καλο γαιδουρι κι αυτος! :angry: Στην κοσμαρα του. Να ψηνομαι εγω και αυτος να μου λεει οτι εχει μονο μια μερα να ξεκουραστει. Ποτε θα σηκωθω να φυγω... Αντε μην σας ζαλιζω! Ευχομαι καλο βραδυ σε ολες. Καλε μου λειψατε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mphka να καλοσορισω τα νεα κοριτσια!

ελπιζω- ευχομαι να μην επιβιβαζεστε συχνα στο τρενακι!

να κοιμαστε και να χανετε το δρομολογιο!

εγω δυστηχως δεν χανω κανενα! απλα πολλες φορες ειμαι ο αορατος η ο σιωπιλος επιβατης!

αλλα το ξενυχτι καλα κρατει!

θουλη χαιρομαι που δεν εχετε αιματακι!

κουκλιτσα προσεχε λιγο την διατροφη σου, μονο καλοθα δεις σε σχεση με το στηθος σου!

δεν ξερω αν σταματησεις να θηλαζεις απο εκει θα ειναι καλο!

και τιθα κανεις?

θα αντλεις?

σας χαιρετω

παμε για μπανακι και μετα ελπιζω να κοιμηθουμε!

μπας και ηρεμησω λιγο και δεν πεταξω την πεθερα απο το τρενο..................!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα κοριτσακι μου. Θα παω και γω σε λιγο. Εχω νευρα και προσπαθω να χαλαρωσω. Εχω που εχω την κουραση μου εχω και την προσωποποιηση της γαιδουριας! Μολις ειχα κοιμησει το μωρο ρε κοριτσια. Τον εκανα μονη μου μπανιο, μασαζακι, χαδακια, μεμε και ειχε χυθει! Ο αλλος τερμα την μουσικη αλλα ενταξυ πες μαθημα εκανε.. (που δεν εκανε, χαζολογαγε με τον μαθητη του) και μπαινει στο δωματιο... νταπ την πορτα.. τον ξυπνησε φυσικα. Δεν τσεκαρει πρωτα! Να δει. Δεν του περναει απο το μυαλο οτι μπορει να κοιμηθηκε το παιδι! Αλλα βεβαια αφου το κοροιδο θα τον ξανακοιμησει... τελος παντων. Καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

κατεβαινω απο το τρενακι...

παω για νανι...

αφροδιτη καλο ξημερωμα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αχ Μάρθα μου !!!! δεν μπήκα χθες το βράδυ και δεν το είδα ,αλλά ευχαριστώ ,είχαμε καλό βράδυ . ;) :woohoo:

όχι ότι δεν ξυπνούσε αλλά δεν κατάληξα να τον πάρω στο κρεβάτι μου !!!!

αχ αυτό το καλό ξημέρωμα πιάνει!!! μια νύχτα δεν μου είπες και εκείνη ήταν χάλια!!!

θες να σου εύχομαι και εγώ ?νιώθω ότι κάτι πρέπει να κάνω και εγώ για σένα ... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι μου κανετε???????

καλε τωρα βλεπω στην τηλεοραση μια γυναικα γεννησε το 10ο!!! παιδι της

πωπω χαρας το κουραγιο της με 10 παιδια!!!!!!

και αυτη η γυναικα κιολας πηγαινει και νυχτερινο σχολειο!!!!

αξια!!!!

απορια:ποτε κοιμαται????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μαμαδοκουκλες!!!!

Τι κανετε...διαβασα ολονων τα νεα- σορυ που δεν σχολιαζω...αλλα επεσε δουλια το προι...θα σχολιασω μετα.

Φρανι...μια χαρα μαμα εισαι...δοκιμασε να τα κανεις στο φουρνο στη γαστρα..αμα θες θα σου πω πως...εισαι μια χατα τελεια μαμα, να μην ξανακουσω βλακιες, Τρισ περαστικα κουκλιτσα μου, και εγω ειμαι ακομα μπουκομενη...και ο μικορςο εχει μυξες...μερικες μερες περισσοτερο, αλλα τουλαχιστον δεν ανεβαζει πηρετο.

Θούλι αμα δεν θηλαζεις σπο το στηθος νομιζω θα το κανεις χειροτερα....βγαζε τουλαζιστον γαλα...ξερω και εγω ρωτα την Λαλα. Βικυ η μικρη τι λεει, πως ειναι τωρα.

Ανστασια ο Σπυρακος ξαναειπιες φρεσκο;;;

Παναγιωτα τον κουμπαρο μας και τα ματια σου!!!!

Να καλωσορισω τα νεα μας κοριτισα..και σας ευχομαι να αποβιβαστητε λιαν συντομως.

Περαν τουτου, ο μικρος κοιμηθηκε στις 9 ξυπνησε στις 11:30 και μεχρι τις 5 το πρωη στρυφογυρηζε και κλαχουριζε...δεν αντεχω αλλο..ειμαι μια μανα σε απογνωση!!!!!

ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩ

Δεν την παλευω αλλο, σημερα κοντεχα να τρακαρω με ενα μηχανακι, παραβιασε στοπ αλλα δε μου φταιει σε τιποτα ο καημενος...εγω προσεψω ακομα και οταν εχω πρωτεραιοτητα...να φανταστειτε ουτε να τον φασκελοσω δεν ειχα κουραγιο...και δεν φορουσε και κρανος ο ανοητος!!!! Αγιο Ειχε...Δεν βλεπω μπροτα μου....Αχ θα με απολυσουν...αντε να ζησεις με το ταμειο ανεργιας!!!! Κλαψψψψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πινουμε γαλατακι καργα!!!!! του αρεσει παρα πολυυυυυυυυ

αχχχχχ κοριτσια τα ψεματα τελειωσαν.....αυριο ειναι η μερα μας εχουμε ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οσο το σκευτομαι τοσο αγχωνομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοπελιες!

Αφροδιτη, τυχερη!

Χρυσα, εχεις πολυ κουραγιο με ξενυχτι και δουλεια ταυτοχρονα! Οι δολιες μανες ολα τα αντεχουν, θα μου πεις...

Εμεις χτες ολη μερα τελεια και ησυχα. Εκατσε και μια χαρα με τον μπαμπα του οσο ελειψα. Ε,εκεινος ο υπνος...αστα! κατα τις 12 παρα παμε να κοιμηθουμε κλασσικα all together, και αρχιζει ενα κλαμα ως τισ 1,30...τι να σας πω!Δεν ηρεμουσε μ,ε τιποτα! Να ναι κολικοι ρε γαμωτο; Αλλα τι,παντα την ιδια ωρα; Ειδα και τα ουλα του μπας και βγαζει δοντι απο νωρις αλλα δεν τα ειδα φουσκωμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! εμεις χθες ξυπνησαμε μονο 2 φορες!

χαιρομαι που καποιες κοιμαστε!

σες ειναι καλυτερα απο θεμα αλλεργια κια ιοσουλας !

αλλα πολυ ζωηρη και δεν σταματα να μιλα!

και εχεις και την πεθερα να κανει βλακειες!

προχθες που την κρατησε την πηγε βολτα με το αμαξι χωρις να μας ενημερωσει κια το καθισμα στο αυτκινητο δεν ηταν δεμενο!

οατν της το ειπε ο αντρας μου η απαντηση που εδωσε ηταν οτι το κραταγαν!

εβγαλα καπνους!

ετοιμη ημουν να της πω οτι δεν θα την ξαναπαρει!

αλλα δεν τα ειπε σε εμενα που ξερει ποσο απολυτηειμαι σε σχεση με αυτο!

δεν αντιλεγω το εκανε απο αγαπη για την μικρη αλλα.......!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..σημερα ειχα περιεργο βραδυ...

κοιμηθηκε κατα τις 11 με το ζορι..κατα τις 3.30 ξυπνησε και εκλαιγε..δεν πεινουσε απλα εκλαιγε στον υπνο του..

επι μια ωρα τον κοιμιζε ο κωστας μολις τον αφηνε ομως στο κρεββατι ξυπνουσε οπως οταν ητανε νεογεννητο...

μετα απο 2 ωρες ξαναξυπνησε...ειχε παει 6.30 εκλαιγε παλι..τον κοιμησα εγω κοιμηθηκε αμεσως...τον αφηνω κλαιει...με μαυροοοο δακρυ ομως ε...!

τον πηρα στο κρεββατι του κουνησα λιγο το ποπουδακι και κοιμηθηκε μεχρι τις 8.30...κατα διαστηματα μυξοεκλαιγε στον υπνο του...

δεν λεω ητανε τελεια νανι αγκαλια...ειχαμε απ οτοτε που θηλαζαμε αλλα γιατι ρε κοριτσια???

τι να επαθε? ονειρο? φοβοτανε? να κρυωνε οχι γιατι φορουσε υπνοσακο οπως παντα...

αχ τι να πω! σας εχει τυχει???

δεν θελεω και να μαθει στο κρεββατι μας..

εντωμεταξυ προχθες ξημερωματα παλι τα ιδια εκανε και τον εφερε ο κωστας...λετε να συνηθισε τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετια μου δε νομιζω οτι συνηθησε, απλα περναςι μια φαση ανασφαλειας ισσος, θα περασει...δεν λες παλη καλα που καθετε στον αντρα σου...εμαν ο καημενος οσο και να τον κουνα...εμενα θελει.

Βικυ μου και εμενα το εχει κανει αυτο η μανα μου...αλλα εκει επεσε τσιριδα αγρια...το κραταγε δεν ειναι ασφαλεια...τι να πω αμα δεν καταλαβαινουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα!!!!!!

Ξυπνησαμε οπως παντα 4356754323 φορες.Ηθελε να κανει πριτσ και εφερε την καταστροφη!!!!

Αναστασια και Cesilia εφτασε η ωρα? Καλη επιτυχια. Εγω σας αγχωσα ε?? Μωρε παραηταν μικρουλης ο δικος μου. Εσας ολα καλα θα πανε!! Της Φρανιτας μια χαρα πηγαν ολα!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε γιατι το γιαβρακι μου ομως? μα αμα ακουγατε το κλαμα...και καθοτανε μισοκοιμισμενος στο κρεββατι του δεν ξαπλωνε...

στον κωστα καθεται, ναι...τον κοιμιζουμε εναλλαξ δεν εχω προβλημα με αυτο..

αλλα κακα τα ψεμματα παντως...το πιο ωραιο πραγμα ειναι να κοιμασαι αγκαλιτσα με το νινι σου...

αχ μωρε ειναι τοοοσο μικρουλι....αλλα για λιγο!!! :laugh

αιντε να δουμε και σημερα..

καλημερι ολες τις κοπελες και συγνωμη δεν λεω συγκεκριμενα γιατι ειμαι στην δουλεια και τρεχωωωωωωωω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη τα μωρα περνανε διαφορες φασεις, πιστευω οτι θα το ξεπερασει, μπορει οντως να φοβαται κατι.

Τρις τελικα τι σας ειπα...γιατι το εκανε τοσο νωρις...

Αχ δεν ξερω...ειναι που ειναι γκρινιαρης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι δεν γινετε συχνα σε τοσο μικρη ηλικια αλλα δεν πειραζει κι ολας! Παντως αν και ακομα γκρινιαζει επειδη φοβαται μαλλον, τα πραγματα ειναι καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • στο αβ τις είχε προσφορά 5.99 την πενηνταδα...να κοιτας και στα σουπερ μάρκετ... όταν βγάζουν προσφορές 50% συμφέρει γιατί δεν έχεις μεταφορικά!
    • Τι σιροπάκι δίνετε κορίτσι μου??
    • Όλες δύσκολη καθημερινότητα αλλά εσύ το τερμάτησες χαχαχα Με το καλό η γάμο βάφτιση σας!! Επίσης καλή αρχή να έχετε στην νέα πόλη και καλορίζικο και ευλογημένο το σπιτάκι σας να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι!! ΚΙ εμένα ακόμα μόνος δεν περπατάει αλλά αυτή την βδομάδα στάθηκε μόνος του για κάποιες στιγμές χωρίς να προχωράει..να δείτε πλάκα που προσπαθεί να παίξει με την μεγάλη και την φωνάζει λέει το όνομα της ❤️τα κάνω πάνω μου εγώ χαχαχχα
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου και από εδώ!!  Αα!! Αιγοκερακι και ο δικός σου ε;; Πως είναι σα παιδί; Ήρεμο; Ήσυχο..; Στη κοιλιά πως ήταν..; Να ξέρουμε να προσδοκούμε..😂😂 Σ' ευχαριστώ πολύ!! Λες να είναι λόγο πρωτότοκου; Ο γιατρός μου στην αρχή μετά την αυχενική ήταν πολύ cool και όλα μια χαρά παρά τις πιθανότητες.. έτυχε ενοιωθα κάτι ταχυπαλμιες τότε και ξεκίνησα να μετράω μόνη μου όταν τα ενοιωθα.. εκεί είδα ότι είχα μόνιμα αυξημένη πίεση, του το είπα και μου είπε να μετράω κάθε πρωί βράδυ.. ετσι ήμουν και εγώ 13-14 με 8, μετά από 2 εβδομάδες (16η) που βλέπαμε ότι δεν πέφτει μου έδωσε salospir των 80 γιατί είχαμε και φόβο με το αιματωμα (σκέψου η αιματολογος δεν μου έδινε αν και με τέτοιες πιθανότητες κανονικά θα μου έδινε είπε αλλά το αιματωμα μας συγκρατούσε).. ε εκεί βελτιώθηκε δραματικά.. συνήθως έχω 11 με 6 ή 12 με 7.. καμία φορά και 10 με 5 που είναι το φυσιολογικό μου.. τώρα μακάρι να συνεχίσει έτσι γιατί θα ήθελα να αποφύγω τη καισαρική.. οψομεθα! Ας γεννηθεί υγιέστατο το μωράκι και όλα τα άλλα..! Καλά μη περιμένεις σε αυτή τη κοινωνία να ενδιαφερθεί πλέον ο κόσμος.. πολύ λίγοι είναι αυτοί.. είναι σχεδόν όλοι τόσο απορροφημένοι στα πρόβλημα τους που δεν σηκώνουν κεφάλι να κοιτάξουν το συνάνθρωπο τους.. πόσο μάλλον να κάνουν κάτι για κάποιον άλλον.. και το χειρότερο είναι ότι το βλέπεις πολύ πιο έντονα και στα νέα παιδιά .. Στο χέρι μας είναι να μεγαλώσουμε τη νέα γενιά τώρα πιο ευαισθητοποιημένη.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...