Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλες τις συνεπιβάτισες!!!

κανένα νεώτερο από το σπίτι των φαντασμάτων!!!! όλα ήσυχα!!! :silly:

Περιμένουμε και άλλο χιόνι σήμερα...για να δούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελευταία μόνο άσπρες μέρε βλέπουμε, περίμενε να αρχίσουν και οι βροχές, θα γίνουν γκρι!!!! :(

και εγώ είμαι καλοκαιρινός τύπος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραααα!

Ελένη, εύχομαι καλή επιτυχία με τη δουλεια!

Παναγιώτα, τελειο τραγουδάκι! Μου θυμιζει τη χρονια που τελείωσα το σχολείο! Είχα γνωρισει μια τελεια παρεα και πηγα τις πρωτες μου διακοπες στη Θασο. Αξεχαστο καλοκαίρι! Καλά ηταν οταν ημασταν ελευθερες, αλλά πιστευω οτι καμια δε θα αλλαζε τη φαση που ειμαστε τωρα με τα μωρουλια μας! Η πιο δημιουργική της ζωης μας! Βεβαια κι εγω πεθυμησα ποτακι, εξοδο κλπ. Να μην το παιζω κι ανετη :P:P

Χρυσα κι εμεις ανησυχια χτες, αφου κοιμοταν ο κυριος οολη μερα μετα που να κλείσει μάτι :angry: Τωρα κοιμαται το πουλάκι μου.

Το αυτάκι του τελικα δεν ειχε κατι. Μιλησα με το γιατρο. Ευτυχως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, γυρισα!

Εκανα τα χαρτια μου για καμεριερα!

Λετε να με παρουν?

Θα κανω και σε αλλο ξενοδοχειο τα χαρτια μου.

Ρε κοριτσια ειχε κοσμο εκει, αλλος ανθρωπος ενοιωσα!

Που να πιασω και δουλεια!

Θα εχω τα λεφτα μου, θα ειμαι πιο ανετη!

Μακαρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi Μου σε ευχαριστώ πολύυυυυυυυ!!!

Πάρε και ένα κάρμα-police!!! :kiss::kiss::kiss:

Αφροδιτούλα επικοινωνώ σε λίγο. Πάω να φτιάξω φρουτόκρεμα.

Ελένη μου καλή επιτυχία!!!

Αναστασία και Σες καλής σας μέρα!!!

Αυγήηηηηηηηη πόσο χρονών είσαι βρε;;;;;Μιλάει η πρεσβυτέρα. :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...δε θυμαμαι τι βραδυ με εκανε...

εγω δουλεια...

εελνη πολυ χαρηκα..μακαρι αν πανε καλα...

ρε χρυσα τη βιτσια εχει ο γιοσ σου?

χαχαχαχα

αναστασια καλα κανεις...δε πρεπει να δινεις σημασια...οσο δινεις τοσο σς τσιτωνει..

αυγη τελεια που το αυτακι του ειν αι καλα..

αργι εδω χιονι δε θα δουμε ποοοοτε...

ρε παναγιωτα...τοοοσο πολυ σε ελιωε το εξω?

εμενα παλι καθολου..οκ θα θαλα να βγω αλλα δε τρελενομαι κ ολαε...

υπνο χρειαζομαι,.,,

ρε κοριτσια με ποναει η αριστερη θηλη παρα πολλλη...

οταν θηλαζει εγω βογγαω...γιατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα μου ντε...γκομενιαρης απο τωρα....σαν ποιον μοιαζει αραγε;;;;;;

Κοριτσαρες μου φιλια σε ολες..Αυγη μια χαρα, μαλλον ηταν νερακι που μπηκε ε;;; θελεις λιγακι προσοχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε βικυ..δε εχει τιποτα...βασικα με ποναει εδω κ μερεσ,,

τοτε που με ειχε ξεζουμισει ο μικροσ..

με ποναει λες κ με εχει δαγκωσει εκει αλλα δε με εχει δαγκωσει :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, δεν ηταν απο το νερό γιατι μου το εκανε την Παρασκευη πρωτη φορα κι απο τότε τρεχει συνεχεια, αλλά ο γιατρός μου είπε οκ. Μιλησα κ με κατι άλλους γνωστους με παιδια κ μου είπαν οτι τους συμβαινει συχνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! :)

Θουλη μου κατι παρομοιο ειχα πριν λιγες ημερες στο δεξι στηθος.ενιωθα τη θηλη να τσουζει,χωρις να εχει κατι εξωτερικα,κ καθε φορα που θηλαζε ο μικρος ,δαγκωνομουν απο τον πονο..βεβαια,μετα απο λιγο σχηματιστηκε κ γρομπαλακι στο στηθος..

τεσπα,εκανα χλιαρο μπανακι,εβαλα ζεστες κομπρεσεςκ θηλαζα απο εκεινο το στηθος,πονουσε βεβαια πολύ..το πρωι ηταν καλυτερα,μαλλον καποιος φραγμενος πορος μου ειχε επι η λαλα..

εσενα εχει πρηστει καθολου το στηθος,η μονο η θηλη σε ποναει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! Τι κανετε? Aurore εχουμε ιδια ηλικια. Νομιζω οτι συμβαινει καμια φορα. Κι αφου σου ειπε ο γιατρος οκ! μην ανησυχεις.thouli κι εγω το παθαινω κατα διαστηματα. Μαλλον ειναι απο το ρουφα-ρουφα! υπομονη! κανε αυτο που σου ειπε η pebi και θα δεις διαφορα!

Κοριτσια σημερα του εδωσα ρυζαλευρο. χιχιχι. Ειχε γελιο! Ανοιγε το στομα, το ετρωγε και μετα επαιρνε εκφραση αηδιας. Αλλα μετα το ξανανοιγε!! :laugh: :laugh: Πολυ λιγο του εδωσα. Ετσι θα παμε για 10 μερες και μετα θα το αυξησω, οπως μου ειπε ο παιδιατρος!! Εχουν πλακα τα σκατουλια!

Αντε κοριτσακια μου τα λεμε αργοτερα. Παω να σιδερωσω :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια καλημέρα και απο μένα. Σήμερα έκανε αγιασμό ο παπάς στον παιδικό. Κόψαμε και τη βασιλόπιτα που ήταν βασιλοφρυγανιά. Η Δαναη βρηκε το κεφι της. Τρωει λίγο. Τη νυχτα ξύπνησε 6 φορές αλλά μόνο τις 2 έφαγε. Θεωρω οτι παμε καλα.

Μαλλον κουραστηκε απο το πολύ γάλα.

Ελένη μύρισες αντρικό άρωμα αντί για αρωματισμένη πάνα; Τυχερη εισαι; Εγώ έχω να βαλω αρωμα πολύ πολύ καιρο.... Και γιατι;;;; Ούτε που ξέρω. ΊΣως γιατί φευγω από το σπίτι μεσα στον πανικό. Μάσκαρα έχω να βάλω από τον Νοέμβριο...

Θα έρθουν μέρες καλές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα ευχαριστω! :) οχι τοσο για το καρμα,οσο για το οτι με σκεφτηκες! :kiss::kiss::kiss: δεν παραπονιεμαι βρε! ;):P

ελενη μου μεσα απο την καρδια μου καλή επιτυχια!ευχομαι να πιασεις συντομα δουλεια! :)

κοριτσια..σημερα θα γινει το μεγαλο πειραμα!

πρεπει να παμε με τον αντρα μου το βραδυ στο μαγαζι που θα γινει η γαμο-βαπτιση μας το μαιο,εχει καποιον χορο κ θα παμε να ακουσουμε την ορχηστρα,να δουμε το μενου κ.τ.λ.

θα κοιμησουμε τον μικρο κ κατα τις 10..θα φυγουμε!θα ερθουν οι γονεις μου να τον προσεχουν..ο Θεος βοηθος!!εχω αφησει γαλατα στο ψυγειο,πιπιλες πανω στο τραπεζι..για να δουμε..

πόσο θα αντεξουν μεχρι να μου τηλ.πανικοβλητοι να γυρισουμε;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ιουλια δε πρηστηκε καθολου///θα το ελενχω ομως :kiss:

τρισ γιατι ρυζαλευρο?

πωσ σε ηρθε?

εγω με λαχανικα αρχισα...

καλη αρχη να εχετε...κ καλο σιδερο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα δειςς ελενη ολα καλα θα πανε...

ιουλια δε εισαι παντρεμενη?ντροπη σου

χαχαχαχα

φιλια στο αστερι σου...

ολα καλα θα πανε το βραδυ....με το μικρο εννοω B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχα...Ιουλια..δενντρεπετε ο αντρας σου να σε εχει αστεφανωτη...και του εκανες και τετοιον κουκλο γιο!!! τστστστστστ.

Τρις οντως γιατι ρζαλευρο...και γιατι τοοοσο νωρις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντρεμενη καλέ ειμαι,αλλα με πολιτικο! ;) σα δε ντρεπομαι,ε; :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :P

οσο να ειναι..αλλη χαρη εχει ο θρησκευτικος!

φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρυζαλευρο μου ειπε ο παιδιατρος! :blink: Γιατι???????? Να αγχωθω???

Οσο για το νωρις... το χω ξαναπει. Οσο νωψριτερα τοσο καλυτερα. Αρχιζω σε λιγο δουλεια και η πεθερα μου δεν ξερει να δωσει μητρικο γαλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Το νούμερο 2 λέω τώρα. Πήρα 150 πάνες 22€. Η 50άδα βγαίνει περίπου 6,80€ στο ίντερνετ. 
    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...