Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

δεν ειναι ακριβως ετσι Αφροδιτη,κ εμας πιανει ντιτζιταλ τιβι τα καναλια της ερτ τα ψηφιακα μα εκεινα εμπεμπουν σε m-peg 2 ,ta digea (ant1,mega klp) m-peg 4 opote den ta pianei ,prepei να διαβασετε τις οδηγιες της τιβι σας κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με θυρα γ HDMI Νατασσουλα 77 ευρω + 8 ευρω το καλωδιο γ το ειτζντιεμ αι απ οτο μιντια μαρκτ ,εχει κ με 55 ευρω με απλο σκαρτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι τελειως ξανθιά. :blink::blink: Εγραφα έγραφα και πάτησα κάτι και με πήγε back και τα έχασα!!!! :angry::angry::angry:

ΔΕν είχα προλάβει να κάνω copy.Γκρρρρρρρρ!!!!!!!!

Συμφωνώ με τη Γιώτα.Βρε συ της Πληροφορικής είσαι;;Ξέρεις και καλώδια και θύρες και πρόπτυπα και σκαρτ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα μεσα σε ολα ε?αστερι μου εσυ....

καζακα?

οπωσ λεει κ η γιωτα εδω πανω το λεμε αμανικο γιλεκο..

ευχαριστω για τα καλα σας λογια...

βικυ μια τετοια νυφη θελω...συμπεθερα ακουσ? :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

τρισ αχ θα μαθει σε αυτο κ δε πηγαινετε χωρισ αυτο?

νατασουλα αποφασισες?τερμα οι αντλησεις?

χρυσα δε πειραζει που δε μα θυμηθηκεσ

χαχαχα

παναγιωτα μουυυυ :kiss::kiss::kiss:

αργι λες να φταει αυτο στη αθηνα?

εμενα παλι με το που με βλεπει οταν γυρναω απο δουλεια παταει χαμογελο κ κλαμα μετα για αν το θηλασω...

αναστασια μυυυυυυυυυυ

καλε τη λαχταρα περασαστε??????????

αχ ο θεος να φυλαει ολα τα παιδιακια του κοσμου :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου παω να ταισω και να κοιμησω το αντρακι μου να του δωσω την πιο γκυκια αγκαλιτσα μου και να παω να ξαπλωσω να ηρεμισω λιγακι.

σας καληνυχτω και σας φιλω γλυκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια.... μακρια παο την πεθερα ο σπυρος!

απο τωρα του κανει πλατες να το σκαει!

και καλα ξεχεσε την πορτα?

στημενο ηταν!

για αυτο ηρθε σημερα.....μτης το ειχε πει ο σπυρακος..... ολη μερα τον ετρεχες στους γιατρους και βολτες και δεν μπορεσε να δει το γκομενακι.... επρεπε να το συναντησει... στο υπογειο....(ξερεις εσυ...)

οποτε........

μηπως το εσκασε και κανενα κοριτσακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχχι Βικυ πολυ γελιο...Αχ μακαρι να τα παιρναμε ολες ετσι, χαλαρα τα πραγματα...φανταζομαι τη λαχταρα της Αναστασιας..εγω συγκοπη θα ειχα παθει..με λεει και ο αντρας μου ιστερικια.

Να χαρω τις δυο Παναγιωτες μας με τα ηλεκτρονικα μυαλα...κουκλες μουυυυυ!!

Μαρθουλα μη μασας θα αποθηλασμε μαζι...θα κλαιμε παρεα χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αποβιβασησ!!!!

και για μενα...ξεραθηκε το κουκλι μου στην αγκαλια μου...ειναι τοσο ομορφος οταν κοιμαται...κριμα που δεν κοιματε πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σκέφτηκα ότι μπορεί να την πειράζει ο παιδικός σταθμός αλλά ακόμα δεν την έχω αφήσει. Όση ώρα είμαστε εκεί είμαι και εγώ μαζί.

Σήμερα θήλασε 5 φορές. Τα βυζιά μου είναι τούμπανο! Εκανα μπανάκι και όταν βγήκα κολυμπησα στο γαλα μεχρι να ταπωσω τις διαρροες.

Και εγω θα κατεβω απο το τρενο. Μια σταση εδω παρακαλω!!!! Καληνυχτα!

Αναστασια, εγω θα την είχα ρίξει από τις σκάλες. Απαπαπα! Τρεμω στην ιδεα και μόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Αναστασια, εγω θα την είχα ρίξει από τις σκάλες. Απαπαπα! Τρεμω στην ιδεα και μόνο.

δεν θα μπορουσα να εκφραστω καλυτερα μαζι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Καλημέρα!!!!

Παρασκευή σήμερα ε;;; Οχι ότι έχει σημασία πια. Ολες οι μέρες είναι ίδιες με το Νικόλα μου.

Αλλά θυμάμαι που κάθε Παρασκευή όταν δούλευα άκουγα το παρακάτω τραγούδι:

Ι don't care if Monday's blue

Tuesday's gray and Wednesday too

Thursday I don't care about you

It's Friday, I'm in love

Monday you can fall apart

Tuesday, Wednesday break my heart

Oh, Thursday doesn't even start

It's Friday I'm in love

Saturday, wait

And Sunday always comes too late

But Friday, never hesitate...

I don't care if Mondays black

Tuesday, Wednesday - heart attack

Thursday, never looking back

It's Friday, I'm in love

......

Αααχχχ και το βράδυ έβγαινα και γύρναγα το πρωί.

Εσείς τι κάνατε προ μωρού;

Α και όσον αφορά στο χθεσινό βράδυ...3 μιση με 6 μιση στριφογύριζε και ψιλιγκρίνιαζε, δε βολευότανε πουθενά και όλο ξεσκεπαζότανε.

Τελικά κατα τις 6 μιση τον πήρε ο ύπνος μπρούμυτα.

Αντε πολλά είπα.Πάω να κάνω καμία δουλίτσα.Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!

Τι μου κανετε?

Παναγιωτα, μην παιζεις με την ψυχολογια μου! :P

Εχει τυχει να πεταχτω στο μαγαζι βραδακι, να μυρισω αρωμα σντρικο απο καποιον που περασε και να με πιασει η θλιψη! :blush:

Σκεφτομουν που αρωματιζομου και εβγαινα!

Εγω σημερα θα παω τα πρωτα χαρτια μου σε ξενοδοχειο για δουλεια!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα κοριτσια!!!!

σημερα αφησα τον μικρο να κοιμηθει λιγο παραπανω αλλα και αυτος μαλλον ενιωσε υπερενταση και ξυπνησε νωρις

και αλωνιζει γυρω μου και παιζει.

κοριτσια εκανα ενα κολπο και επιασε!!!

πριν λιγο χωρις λογο αρχισε να τσιριζει και να βαραει το κεφαλι του στα ντουλαπια,τον πηρα και τον εβαλα στο κρεβατι του και τσουπ αμεσως αταματησε...μετα απο 2 λεπτα τον εβγαλα και ολα μελι γαλα.

λετε να πιανει και να το εφαρμοζω?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα .

καλό ξημέρωμα είχαμε ...μόνο δυο φορεσ ξύπνησε αλλά δεν νομίζω να το ακολουθήσει αυτό και για απόψε ....

Αναστασία μου να του αποσπάς την προσοχή με κάτι άλλο ,παιχνίδι δραστηριότητα όταν κάνει κάτι τέτοιο .

θα μου απαντήσεις σε εκείνο που σε ρώτησα χθες ...τι να κάνουμε για την Κυριακή ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

κοριτσια εκανα ενα κολπο και επιασε!!!

πριν λιγο χωρις λογο αρχισε να τσιριζει και να βαραει το κεφαλι του στα ντουλαπια,τον πηρα και τον εβαλα στο κρεβατι του και τσουπ αμεσως αταματησε...μετα απο 2 λεπτα τον εβγαλα και ολα μελι γαλα.

λετε να πιανει και να το εφαρμοζω?????

Σωστη σε βρισκω! ;)

Μην του κλεινεις το φως ομως!

Και σε μενα αυτο εχει πιασει.

Οχι πολλα πολλα!

Πας, τον ρωτας αν ηρεμισε και αν οχι, ξαναφευγεις!

Ξαναπας.

Αν εχει ηρεμισει, ρωτησε τον τι θελει,και πες του πωε μπορει να σου το ζηταει χωρις να ουρλιαζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερρα κουκλες!!!

Εμεις παλη ειμαστε ξενυχτησμενοι!!!!

Αλλο παλη και τουτο, εκτος που θελει να κοιματε μαζι μας, θελει να τον εχω αγκαλια και να κοιμαται...και να ειμαι διπλα του..αφου νιωθω το χερακι του πως με ψαχνει..απιστευτο μωρο...κακομαθημενοοοοοο.

Αναστασια μπραβο..αμα μεγαλωσει ο Τζεφ θα το εφαρμοσω και εγω

Ελενη μου καλη επιστυχια σημερα

Αχχχ Παναγιωτα μουυυ...τι μου κανεις...με τον πονο μου παιζεις...να προψτες τα λεγαμε με τον αντρα μου...τι καναμε προ μωρου..αχχχ. τιποτα δε μου λειπει ..εκτος απο την ξεγνιασια που ειχα, να πας μια βολτα να ηρεμησεις, χωρις να εχεις το αγχος οτι σπιτι σε περιμενει ενα μωρο που του λειπεις τρομερα.

Αντε καλη μερα να εχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Το νούμερο 2 λέω τώρα. Πήρα 150 πάνες 22€. Η 50άδα βγαίνει περίπου 6,80€ στο ίντερνετ. 
    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...