Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

ιουλια καλε οι κυριες ηθελαν να πουλησουν τερλικια.χαχαχαχα

αθηνα μη νιωθεισ απελπισια..δε ειναι η μερα σου...αυριο ξημερωνει αλλη μερα...θα δεις θα στρωσει...καθε μωρο εχει το χαβα του. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αναστασια μου πολυ χαρηκα για το σπυρακο σου...

μπραβο το αγορι μου.////

αχ οταν θα με διωχνει κ μενα :(:(:(

νατασα ποτε τελειωνει η εξεταστικη?

καλη επιτυχια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε παληηη, και μιας και μυηλαμε για παιδικη αρνυση...εγω τι να πω...οταν ο γις μου ειναι στη μαμα μου...εμενα με εχει γραμμενη στα παλια τουτα παμπερσ,,χ...ε ο κυριος, η γιαγια και παππους του κανουν ολα τα χατηρια, το πολυ πολυ να σκασει κανενα χαμογελο οταν με δει...ααα..και φυσικα αμα πεινασει βαραει μια υστερια να του δοσω στηθος...αυτα!!! του λεω ελα αγκαλιτσα στη μαμα...τιποτα...ελα να σε φιλισω..τιποτα, τον παιρνω στα χερια καικοιταει δεξια και αριστερα...και οταν βλεπει τον μπαμπα του κανεικατι χαρουλες....χαμογελο Colgate...η μανα μου λεει οτι ειναι φυσικο να αγαπει αυτους η τον μπαμπα του...και οχι την ιστερικια μανα του που τον παραταει στο παρκο, στο καρεκλακι, να κανει δουλιες...και τον μαλωνει μη αυτο και μη εκεινο

Αχχχ φρικασε...μνια μνια...μη μου ανοιγετε την ωρεξη...και μαγειρεψα χτες φακες...στις οποιες ξεχασα να βαλλω λαδι...χιχιχιχι

Αναστασια μπραβο τον Σπυρακι..ειδες οτι ολα πανε καλα..το ζουζουνι μουυυυυ δοστου φιλακια απο μενα.

Γιωτα μπας και.....λεω εγω τωρα...σας πολλα δε σου μυριζουν χιχιχιχι

Lucky ειπαμε ειναι αναδρομος ο ερμης...αντι να μπαινουν τα καλτσακια..βγαινουν...χιχιχιχι.

Αθηνα μαλλον εφαγες καυερα...γι'αυτο δεν θελει να θηλασει..η κατι μα καρυ..χιχιχιχι, φαση ειναι μωρε...θα περασει...τι εγινε τελικα με τον θηλαστρο;;;;

ξεχασα καμια;;;; Φιλακια...παω να φτιαξω αρακα...ελπιζω να μην ξεχασω παλι το λαδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα γραμμεν με εχει .....το μεσημερι εκλεγε που την πηρα απο την αγκαλια της δασκαλας αν ειναι δνατον,κλαιει οταν την περνω ,κλαιει γενικα ,τα νευρα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

i love καζακα!!!!!!!!!!!!!!!! καργα!!!!!!!!!!!!

μα τι ειναι ο καζακας?

θα με πει καμια?

κοριτσια πρτιν λιγοε δωσε ο αντρας μου δικο μου γαλα σε εκπαιδευτικο ποτηρι κ νομιζε οτι ηταν νερο...κ ηπιε 2-3 γουλιες κ μολισ καταλαβε οτι δε ειναι νερο το εδωσε μια σφαλιαρα το ποτηρι κ πατησε τα κλαματα... :(:(:(

χρυσα εμενα ξεχασες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καζακα?????????

αυτο που φορα ο κουκλος γιος σου στη φωτο!

εμεις εχουμε παρει ηλεκτρικη παιδικη κουζινα και κουζινικα και ειμαστε στη φαση που ολο μαγειρευουμε!

μαθαμε να ξεχωριζουμε τακουταλομαχαιροπιρουνα και να σερβιρουμε καφε σε φλυτζανι μαζι με νερο!

ααααα μετα πλενουμε τα πιατα αφου πρωτα εχεουμε βαλει στην παιδικη κουζινα μας να μαγειρεψουμε κοτοπουλο με μελιτζανα και ντοματα!

θα γινει νοικοκυρα απο τωρα!

αλλα δεν εχουμε γαμπρο!

μας βλεπω στο ραφι.....(σσσσ.... ετοιμαζω το σεμεν)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Εγραψα και τα εσβησε... Σνιφ, κλαψ, λυγμ...

Κοριτσια εγω φταιω που είναι έτσι το παιδι; Έκανα κάτι; Γιατί είναι κακιασμένη; Δεν νιωθει όμορφα μαζι μου; Γιατί με χτυπάει και με διώχνει;

Δεν θελει να θηλάσει. ΟΚ, μεγαλο παιδι είναι (οσο και αν με ποναει αυτη η απορριψη). Τροφες γιατί δεν θέλει; Ακόμα και αυτα που αγαπαει δεν τα τρωει.

Νιωθω απελπισμένη και ενοχη.

Αθηνά δεν χρειάζεται να νοιώθεις έτσι, μήπως εσύ κάθε μέρα είσαι στις καλές σου? κάθε μέρα θέλεις να αγκαλιάζεις τον κόσμο? ή τον άντρα σου?! πιστεύω ότι απλά την ενοχλεί ο λαιμός της και είναι κακοδιάθετη κάνε της παιχνιδάκια και κάτι που την κάνει να γελά και όλα εντάξει θα είναι!!!

Πάντως εσύ που είσαι η μαμά της ξέρεις τα "κουμπιά" της, θα βρεις την άκρη!!!

Μήπως περιμένει περίοδο?? χαχαχα :laugh: :laugh:

Σημ.: εγώ πριν κάνω υποβολή στο μήνυμα το κάνω "copy" και αν με "πετάξει" έξω το ξανα ανοίγω και κάνω "paste" και έτσι τουλάχιστον δεν το ξαναγράφω!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi έγραψε:

καζακα?????????

αλλα δεν εχουμε γαμπρο!

μας βλεπω στο ραφι.....(σσσσ.... ετοιμαζω το σεμεν)

μην ανησυχείς ο γιος μου είναι 4,5 ετών καλή διαφορά!!! :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιχιχιχιχ. νατασουλα τι κανεις;;;;;

Αχ μαρθουλιιιιιιι μου σορρυ που σε ξεχασα!!!

Βικυ μας αμα δε μας πεφτατε κομμτακι μεγαλες...εμεις σας θελαμε...μαγερευετε κι'ολας..να μια καλη μαγειρησα ψαχνω για τον γιο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά Χρύσα, μόλις άπλωα ρούχα, σκούπισα, μαγείρεψα

και είπα να σας διαβάσω.

Και η δικιά μου προτιμάει τον μπαμπά της.

Όταν φεύγει από το σπίτι ο μπαμπάς μας κλαίει.

Νατάσα καλή επιτυχία αύριο.

Αναστασία μπράβο στον Σπυράκο. Πάντα καλά αποτελέσματα να έχετε.

Βίκυ τώρα πρέπει να προσέχεις κι εσύ την διατροφή σου?

Αθηνά φάση είναι και θα περάσει.

Μην το βλέπεις σαν απόρριψη.

Μπορεί απλά να πονάει ο λαιμός της και να μην μπορεί να φάει.

Μάρθα ακόμα στην δουλειά είσαι?

Argi κανένα νέι από τα φαντάσματα? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!! Ολα καλα??

Εγω κλασσικα! Δουλιτσες, μαραθωνιους θηλασμους και νυστα!! Πηρα και στον μπεμπη μια κουνια της φισερ πραις καταπληκτικη και σωθηκα (Βλεπε ποστ ΣΩΘΗΚΑΑΑΑΑ) Τωρα τον εχει παρει ο υπνος εκει!! :laugh: Κοριτσια μαθαμε γιατι κατεβηκε η la la? Λογω χρονου?? :huh::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΤΙΣΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΜΑΙ ΣΚΑΣΜΕΝΗ ΤΡΕΜΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ

ΜΑΣ ΦΥΛΑΞΕ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΓΛΥΤΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!

ΜΑΣ ΦΥΛΑΞΕ Ο ΘΕΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ!!!!!

ΗΡΘΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΩΟΝ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΣΜΟΥΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΠΙΣΩ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΠΟΡΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΩΛ!!!!

ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ....ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΛΕΠΤΑ ΤΡΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ????

ΕΝΤΡΟΜΗ ΤΟΥ ΛΕΩ΄''ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ????''

ΚΑΙ ΟΙ 2 ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΔΙΑΠΛΑΤΗ ΠΟΡΤΑ.............ΜΑΣ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ .....ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ ΑΚΟΥΜΕ ΚΛΑΜΑ....ΤΡΕΧΟΥΜΕ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΕΓΩ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΣΤΑ ΚΑΤΩ ΣΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΓΕΙΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΩΣ????????????????? ΠΩΣ ΘΕΕ ΜΟΥ ΜΕ ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ???????????? ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΡΑΚΙΛΥΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ???????

ΑΧΧΧΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ????????????? ΤΡΕΜΩ ΑΚΟΜΗ ΤΡΕΜΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω Αναστασια μου...αναψε κανενα κερακι...καλα ειναι απιστευτη...ευτυχως δε λες...

Πωπω Δοξα τον Θεο...τι κακο θα παθαινατε..καλα και αυτη η μουρλη χειμωνιατικα...αερα ηθελε να παρει...

Η Παναγια μαζει σας...

Τρερλη τελειως η πεθερα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγαλο λαθος της μα δεν νομιζω να το εκανε επιτηδες ,σιγουρα τον αγαπαει τον Σπυρακο κ δεν θα ηθελε να παθει κακο...Αναστασια πιστευω οτι τα μωρα κ τα παιδια εχουν ενα φυλακα αγγελο διπλα τους.

Καζακα πρωτη φορα τ ακουω,εμεις αμανικο πουλοβερ το λεμε...

τωρα γυρισαμε ,πηγαμε πηραμε μπεγκ4 αποκωδικοποιητη γ τα Ντιτζια....απο τα ξημερωματα αρχιζει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά σε τσαντίρι ζει και αυτή η Χριστιανή? Πώς γίνεται να φύγεις από κάπου και να μην κλείσεις την πόρτα. Άναψε κανά κεράκι..Ήμαρτον :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΞΕΧΕΣΜΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΚΑΝΑΜΕ

ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ!!!!!!!! ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΙΚΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ!!!!

ΜΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΥΤΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ????

ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΕΞΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Εγραψα και τα εσβησε... Σνιφ, κλαψ, λυγμ...

Κοριτσια εγω φταιω που είναι έτσι το παιδι; Έκανα κάτι; Γιατί είναι κακιασμένη; Δεν νιωθει όμορφα μαζι μου; Γιατί με χτυπάει και με διώχνει;

Δεν θελει να θηλάσει. ΟΚ, μεγαλο παιδι είναι (οσο και αν με ποναει αυτη η απορριψη). Τροφες γιατί δεν θέλει; Ακόμα και αυτα που αγαπαει δεν τα τρωει.

Νιωθω απελπισμένη και ενοχη.

Αθηνά τώρα μόλις το σκέφτηκα: ενδέχεται η μικρή να αντιδρά έτσι επειδή την πας στον παιδικό και ξέρει ότι θα την αφήσεις εκεί και θα σε χάσει!!

γιατί είναι σε μια ηλικία που ακόμη σε χρειάζεται και θέλει να είναι διαρκώς μαζί σου!!!

Ίσως είναι η τιμωρία σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά.

Είχε Άγιο ο Σπυράκος.

Γιώτα πόσο ο αποκωδικοποιητής?

Εμείς ακόμα δεν πήραμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας ειναι...εχει ενσοματομενο αποκωδικοποιητη...

Αναστασια τι να πω...Πες την πεθερα σο οτι ο Σπυρος δεν θα λεει που παει...ουτε σαν μεγαλωσει...τρελλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Το νούμερο 2 λέω τώρα. Πήρα 150 πάνες 22€. Η 50άδα βγαίνει περίπου 6,80€ στο ίντερνετ. 
    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...