Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

θούλη μέχρι στιγμής δεν είχαμε άλλη ένδειξη!!!!!

Ποιός ξέρει πού ζει: στο υπόγειο ή στη σοφίτα? :ohmy::S

Πάντως γύρω στα Χριστούγεννα και την πρώτη φορά που χιόνισε πήγαμε κέντρο στην Χριστ. αγορά και στα καρουσελ και όταν γυρίσαμε η μία μπαλκονόπορτα ήταν ανοιχτή!!!! :ohmy: τι έγινε ρε παιδιά?! άνεμο δεν είχε, ο γιος μου δεν μπορεί να την ανοίξει (είναι λίγο δύσκολη!) τότε ποιός? όλα τα πράγματα ήταν στη θέση τους!!!!

Είχα καλύψει την γλάστρα που ήταν έξω στον κήπο με σακκούλα για να μην παγώσει, πήγα βόλτα, όταν γύρισα η σακκούλα έλλειπε, κοίταξα παντού, δεν την βρήκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AthinaK έγραψε:

Κορίτσια καλησπέρα. Αναδρομο Ερμή έχουμε; Σαν να έχω άλλο παιδί ειμαι. Στραβοξυλο και γκρινιαρικο. Δεν τρωει, δεν πινει και δεν με θελει. Με χτυπαει με βια και θυμο...

Από πού πήρε το παιδί? για κοιτάξτε στην οικογένειά σας!!!! :laugh: :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βικυ δε θα το δωσω εγω..αλλα αυτρος για αν κοιμηθει θα θελει μεμε οποτε σιγα μη το πιει...

τζαμπα θα πεταω γαλα...

αχ δε θελω να αποθηλασω αλλα θα θελα να κανω κ αλλο νινι...

ρε αθηνα κολλησε το τικερακι σου...καθε εμρα λεει οτι εχει η δαναη σου γενεθλια :blink:

αφροδιτη δε πιστευω στα ζωδια...

ελενη ακομα νωρισ ειναι για αποθηλασμο ;)

αυγη εμενα ποτε δε εειχε πρησμενα ουλα κ σαλια πριν τα δοντια..

αχ θελει πολλη υπομονη παναγιωτα το ξερω...που την πουλανε?χχαχαχ

ρε αργι χαρας το κουραγιο σου...εγω δε θα αντεχα :S

χρυσα δε εχετςε δουλεια?

εμεισ οχι...δε περναει η ωρα :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φευγω....παω στο νινι μου...αχ δεν ξερω αλλα σημερα μου ελειχε το αναμαλιασμενο μου ζουζουνι...

χιχιχι οι Σευχελλες αναβληθηκαν...χιχιχχι

Αθηνα...φαση ειναι θα περασει. Argi πραγματικα σου λεω...εγωθα ειχα μετακομησει...ειμαι πολυ φοβιτσιαρα με κατι τετοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi γελαω απιστευτα!

ΜΠΑς και κανενας γειτονας?

μηπως θελει να σας διωξει?

αυγη εμενα εβγαλε 2 δοντια κατω 10 μηνων!

περπατησε 18,5 ολα τα κανουμε στα ανωτερα φυσιολογικα ορια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

thouli pos sou hrthe auto me ta zwdia ????? :blink:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

νομιζα εσυ ελεγες για ζωδια..αλλα τελικα η αθηνα το εγραψε :kiss::kiss:

ο μαωλακης καλα?

κοιμηθηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη χοιρινό με σέλινο? φρικασέ δηλαδή!!!! μμμμμμμ τι νόστιμο!!!!

πες μου την συνταγή!!!

Βίκυ η δικιά μας έβγαλε τα πρώτα δόντια (2 πάνω 2κάτω) στους 10 μήνες και τώρα 16 μηνών έχει αρχίσει να βγάζει και τα υπόλοιπα, αλλά τρώει κανονικά, όχι αλεσμένα! και περπάτησε 15 μηνών.......ο γιος μου τα΄5 μηνών τα έβγαλε!!!

Λέτε να μας κάνουν πλάκα οι γείτονες? να θεωρούν ότι κάνουμε φασαρία? :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa ayto legete frikase xaxaxa den to gnoriza kai akouga frikase frikase kai ti einai den ....

tipota idietero selino ,selinoriza ,karoto ,kremidi kai kreas kai lemoni .....kai epidi bariotan o antras mou den to aygokopse (egw den kserw na aygokobw) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα βάζεις όλα μαζί να βράσουν?

μόλις έκοψα τα μαλλιά της φραουλίτσας μου!!! τα μπροστινά γιατί της έμπαιναν στα μάτια και δεν θέλει ούτε κοκαλάκι ούτε κορδέλα με το ζόρι φοράει σκουφάκι!!! μόλις μπαίνει στο αυτοκίνητο ή σε κλειστό χώρο το βγάζει!!!!

Για να δούμε θα συνεχίζουν να την κοιτάζουν τα αγοράκια?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw to ekana sthn xitra alla omios to kaneis kai sthn katsarola .

ebala prwta to kreas na brasei ligo mono tou (15lepta sthn xitra) ebgala ton afro pou bgazei to kreas kai meta eriksa ola ta laxanika kai to ladi kai to alati kai thn eklisa (alla 15 lepta) egine loukoumi .

nero oso na kalifthei to kreas na brasei .

aplo fagito ta petas ola kai ginonte . :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την...ναι δε ειναι φρικασε...

φρικασε εχει κ αλλα λαχανικα μεσα...δε μ αρεσει γιαυτο δε το γνωριζω...

αφροδιτη τι καλα...που ειναι μαγειρας...

μιαμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

γεια σας κοριτσια,εμενα γτ μου μοιριζει χοιρινο με πρασα?

δεν ξερω γιατι σου μυριζει το συγκεκριμνο φαγητο αλλα η μικρη σου ειναι μια κουκλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello μανούλες!

Δεν πολυμπαίνω γιατί διαβάζω.

Εμείς είμαστε μια χαρά. Βγάζουμε και 3ο δόντι επιτέλους!!!!!

Από ύπνο μια από τα ίδια. Το σύγκαμα εξαφανίστηκε.......

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αυτάάά!!!!!

Διαβάζω για φαγητάκια!!!!

Το φρικασέ γίνεται κυριώς με κατσικάκι-αρνί αλλά και μοσχάρι.

Έχει μαρούλια φρέσκο κρεμμυδάκι και άνηθο. Εναλλάκτικά φτίαχνεται και με άλλα χόρτα όπως αντίδια,σκανάκια,σέσκουλα κ.ά. Αφού βράσει το φτιαχνουμε και αυγολέμονο!!!

μιαμ μιαμ από τα αγαπημένα μου φαγητά

:cheer::cheer::cheer:

Αυτό που λες Αφροδίτη είναι χοιρινό με πρασοσέληνο και είναι επίσης νόστιμο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραψα και τα εσβησε... Σνιφ, κλαψ, λυγμ...

Κοριτσια εγω φταιω που είναι έτσι το παιδι; Έκανα κάτι; Γιατί είναι κακιασμένη; Δεν νιωθει όμορφα μαζι μου; Γιατί με χτυπάει και με διώχνει;

Δεν θελει να θηλάσει. ΟΚ, μεγαλο παιδι είναι (οσο και αν με ποναει αυτη η απορριψη). Τροφες γιατί δεν θέλει; Ακόμα και αυτα που αγαπαει δεν τα τρωει.

Νιωθω απελπισμένη και ενοχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Αθηνουλα μου,σοβαρα τωρα απελπιζεσαι;απλα,εχει μια ασχημη ημερα η μικρουλα,συμβαινει σε ολους! ;)

κ εμεις μια πο τα ιδια σημερα!με το ζορι φαγαμε μιση φρουτοκρεμα,κοιμηθηκαμε μονο μιση ωρα,πηγαμε λαικη κ εβγαλε παπουτσια,καλτσες :woohoo: ,οι κυριες μεσα απο τους παγκους εβγαιναν να του φορεσουν τα καλτσακια!ρεζιλι γιναμε!μεσα στο ψωφοκρυο ο κυριος εκανε στριπτιζ!αρον αρον γυρισαμε σε δεκα λεπτα πισω,ισα που προλαβα να παρω καροτα ,μπανανες κ αχλαδια!Το εχει η μερα φαινεται,τί να πω..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω και ξαναγραφω γιατι παλι μου κολλαει....

γυρισαμε το μεσημερι απο το παιδων...ολα καλα..τα ματακια του μια χαρα ουτε μυωπια,ουτε στραβισμο(θα ξαναπαμε παλι σε 6 μηνες και μετα οταν παει 3 χρονων)

ταλαιπωρηθηκε αρκετα,εκλαψε πολυ αλλα τον εκανα βολτιτσες και ξεχναγε τον πονο του.

το μεσημερι ηταν η πρωτη φορα που δεν ηθελε να κοιμηθει με ΤΙΠΟΤΑ!!!! προσπαθησα αλλα δεν...το ματι γαριδα...μα τι βαζουν τελος παντων σαυτα τα κολυρια?????

τελικα τον αφησα στο κρεβατι του επαιξε και κοιμηθηκε μονος του πριν μιση ωρα.

αντε να δω τωρα πως θα ξυπνησει για να φαει που ειναι η ωρα του φαγητου σε λιγο μεσα στην γκρινια θα ειναι.

εγω εν τω μεταξυ ειμαι αυπνη,νυστικη και εχω να μαγειρεψω για αυριο γιατι θα λειπουμε....ουφφφφφφ

αθηνουλα σε νιωθω ετσι κανει και εμενα ωρες ωρες τον παιρνω αγκαλια και με διωχνει

τον παιρνει ο μπαμπας του και ειναι μεσα στην χαρα

ειναι λιγο χαζο αλλα νιωθω σαν να με αποριπτει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Το νούμερο 2 λέω τώρα. Πήρα 150 πάνες 22€. Η 50άδα βγαίνει περίπου 6,80€ στο ίντερνετ. 
    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...