Μετάβαση σε περιεχόμενο

πρισμενο στηθος?γ-ι-α-τ-ι????????


lolitaa

Recommended Posts

ΤΙ ΛΕΣ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????????

ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ Κ ΤΟ ΛΕΣ ΤΟΣΟ ΨΥΧΡΑΙΜΑ?????????????????

Κ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 295
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΡΕ lolita τι γινεται με σενα χτες αρνητικο και σημερα θετικο,συγχαρητηρια κοπελά μου,τι σου λεγαμε εμεις ειδες που εισαι τελικα,καλε χαμογελα λιγο,τσιριξε,γιατι εισαι τοσο ψυχραιμη?

αααααα κοριτσια πολλες εγκυμοσυνες ακουσαμε απο δω μεσα για φετος,ωραια πολυ ωραια μακαρι η επομενη να ειμαι εγω,μακαρι μακαρι μακαρι........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεε δυο λεπτακια ελειψα κ εχουμε αποκαλειψεις?????????πηγαινε αυριο πουρνο πουρνο για χοριακηηηηη...οκ???μην ερθω απο κει και σου παρω με το ζορι αιμα....ΚΑΝΟΝΙΣΕ!!!!!!σιγα να μην ειναι αρνητικο αυριο....εδω εκανες τωρα και αυριο με πρωινα ουρα θα ειναι αρνητικο????ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗ(αυριο ε???οχι τωρα..........κλεισαμεεεε χαχαχαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολιτα λογικα εκεινες τις μερες που ειχες το αιματακι πρεπει εκει κοντα να εγινε και η συλληψη....πρεπει να εισαι 3 εβδομαδων περιπου,αντε με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιταξτε τι να κανει...λοιπον λολιτα πας αυριο στο νοσοκομειο στα επειγοντα και κανεις οτι δεν εισαι καλα,σε ρωτανε τι εχεις του λες ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνης εμετοι αναγουλες και τετοια,αρχιζουν να σε ρωτανε η περιοδος τι λεει,του λες ετσι και ετσι χωρις να αποκαλυψεις οτι εκανες στα αυρα και βγηκε θετικο,ετσι σου περνουν αιμα και μαθαινεις....αλλα εσυ εχεις και τον δικο σου εκει,αρα πανε το πρωι η και τωρα δωσε αιμα και σε 30 λεπτα θα ξερεις το αποτελεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!ΚΑΙ ΠΕΦΤΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!!ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ,ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ!ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΔΕΙΞΕ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολιτακι που χαθηκες???τι εγινε σου ηρθε ξαφνικο,πως το πηρε ο αντρας σου,αντιδρασεις δικες σου και του συζηγου θελουμε,λεγε,ξερασε τα ολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστο και αυτοοοοοοο!!!!λοιπον κοριτσαρες θα σας αφησω....παμε να δουμε με τον αντρουλη μου το i love karditsa....για οτι νεοτερο θα μπω πιο βραδυ να ενημερωθω.....φιλακια πολλα κ λολιτα ευχομαι η χοριακη σου να ειναι στα υψηηηηηη!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως εγώ που χω πάει στο Αλεξάνδρα μου έκαναν τεστ κύησης με τα ούρα κι όχι χοριακή...Πάντως καλή η ιδέα σας! Ας ελπίσουμε ότι δεν θα χει ουρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας...το ξερω εχετε δικιο να με βρισετε να μου πειτε οτι θελετε...απο τη στιγμη που ειχαμε το θετικο τεστ δεν ξαναμπηκα να σας πω τα νεα....Katekargi μου εσυ τι κανεις???φουσκωνει η κοιλιτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα elpro,σ'ευχαριστω πολυ εγω βεβαια κραταω κ μια πισινη γιατι μ'αυτα τα τεστ οπως κ με τα συμπτωματα δεν μπορουμε να μαστε σιγουρες ποτε!!!Εσυ περιμενεις μικρουλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εκανα τεστ εχθες το πρωι και βγηκε αχνο θετικο(ανοιξα ποστ με θεμα αχνο θετικο). Το πρωι θα παρω το γιατρο μου να μου πει τι πρεπει να κανω να παω για χοριακη η να περιμενω!!!!!

Ευχομαι και ελπιζω η χοριακη μας να ειναι η επιβεβαιωση του θετικου αποτελεσματος και να μην "παιζουν" μαζι μας τα τεστακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα διαβαζα το ποστ σου...να σου πω εγω τα μονα συμπτωματα που ειχα ηταν οτι "αδιαθετησα" 3-4 μερες νωριτερα με παρα πολυ λιγο αιμα το στηθος μου ηταν πρισμενο ακομα κ μετα που υποτιθεται αδιαθετησα κ μ'επιανε κ φαγουρα σε καποιες φασεις,2-3 μερες τωρα ενωθα καποιο τραβηγμα χαμηλα...εκανα ενα τεστ προχθες το β ραδι αλλα ηταν αρνητικο κ την επομενη αλλα 2 τεστ ηταν θετικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελευταια φορα ηταν 28/12. Σημερα ειναι 21η μερα του κυκλου!!! Αυτο το μηνα λολιτα μου το ενιωσα οτι κατι πετυχαμε και γι αυτο και εκανα το τεστ τοσο νωρις. Ευχομαι το ενστικτο μου να βγει αληθινο και ο θεουλης να μου στειλει το μωρακι που με τοοοση λαχταρα περιμενω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolitaa συγχαρητήρια ελπίζω όλα να πάνε καλά με την εγκυμοσύνη σου η χοριακή σου αύριο να σε κάνει τρισευτυχισμένη και να κάνεις αυτά τα τρελά σου που υποσχέθηκες ότι θα τσιρίζεις... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ LOLITAA!!!!!!!!!!!!

ΜΠΗΚΑ ΧΘΕΣ Κ ΕΨΑΧΝΑ ΝΕΑ ΣΟΥ......

ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΕΛΙΚΑ????

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ...

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
    • Καλημέρα! Ωχ φαντάζομαι πώς πέρασες.. βασικά δε θέλω να το φανταστώ 😆 Νομίζω πλέον θα πάρει καιρό να ξανακοιμηθώ ωραία όπως πριν..🤷 κάθε βράδυ πονάω γοφούς και μέση και με δυσκολία γυρνάω από τη μια πλευρά στην άλλη..έχω και τα ξυπνήματα για τουαλέτα.. άσε.. ευτυχώς εγώ δεν πρήστηκα ακόμη στα πόδια.. Να σου πω γτ όχι μπάνιο στη θάλασσα; Για τους μύκητες; Πάλι διχογνωμία στους γιατρούς βλέπω.. θα ρωτήσω κι εγώ σε μια βδομάδα που θα πάω..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...