Μετάβαση σε περιεχόμενο

πρισμενο στηθος?γ-ι-α-τ-ι????????


lolitaa

Recommended Posts

χαχαχαχα καλα θα του κανεις....!!!!πλακα θα εχει...μολις μαθεις κ γυρισεις σπιτι μπες να μας πεισ την αντριδραση του...αααα ξεχασα να σου πω...οταν πηγαμε για υπερηχο μας ειπε ο γιατρος οτι φαινεται να ειναι διδυμα κ οτι αν κ ακουγοταν πολυ αχνα η καρδουλα..ηταν σαν να ακουγε 2 καρδιες λεει...μας ειπε ομως οτι σιγουρα θα φανει στην αυχενικη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 295
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα τωρα μου το λες αυτο????κ μετα θες να σ'ενημερωσω αμεσως την δευτερα???Τωρα θα σου δειξω εγω...στις 29 κ οχι αυτου του μηνα!Αντεε ρεεεεεεεε αχουουουουουου.......μακαριιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χααχαχαχαχ ΚΑΝΟΝΙΣΕ να μη με ενημερωσεις....ΜΟΝΟ αυτο σου λεω...χαχαχαχ!!!καλα δεν το πολυλεω γιατι δεν ειναι ακομα σιγουρο μωρε...παντως νιωθω ποοολυυυ πρικσιμο κ κατι αρχιζει να ξεπεταγεται...αχαχαχαχ!!!θα σου πω κ εγω αν ειναι η οχι διδυμα μετα την αυχενικη...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται τοτε θα σου πω κ εγω αν ειμαι η οχι...πλακα κανω μολις μαθω στα σιγουρα ομως θα σου πω αμεσως...κοιτα σημασια εχει ειτε ενα ενα ειναι ειτε δυο να εχουν υγεια...μονο αυτο μετραει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω κ εγω μονο αυτο ευχομαι καθε μερα...να ειναι γερο κ δεν με νοιαζει τιποτα...λοιπον λολιτααα θα σε αφησω τωρα γιατι θα παω για μπανακι κ μετα για νανακια...ηδη εχουν αρχισει κ κλεινουν τα ματια μου...!!!φιλακια κοπελα μου...καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας,με ειχε πιασε μια καουρα ολη μερα,εκανα ενα τεστ χθες βραδι και φυσικα ηταν αρνητικο,υπεθεσα οτι αν ημουν θα εδειχνε το σωστο αποτελεσμα...αμφιβαλλω βεβαια για την εγκυροτητα του αλλα τελοςπαντων!!!!Ωορηξια ομως ακομα δεν εχω!!Τι να πω κ εγ το καημενο...Θα δειξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λολιτα μου...μην τα πολυεμπιστευσαι τα τεστ μωρε...περιμενε κ αν δεν σου ερθουν να πας για χοριακη...εγω σημερα εμαθα οτι ειναι διδυμακιαααα!!!αχ ακομα να το πιστεψω...εχω τρελαθει απο την χαρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι σου ειπαμε εμεις βρε λολιτα να κανεις χοριακη οχι τεστ στα ουρα γιατι αν εισαι λιγων ημερων δεν δειχνει στα ουρα,παντως μην απογοητευεσαι κανε και χοριακη......

katekargiνα εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη,κοιτα να απολαυσεις αυτους τους μηνες και συντομα να κρατησεις στα χερακια σου δυο υγιεστατα μωρακια....αχ πολυ ωραια δυο με τι μια τι καλα μωρε,εμεινες απο μονη σου η εξωσωματικη sorry που ρωταω μπορει να μας εχεις ξαναπει και να μην το θυμαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksenioulaki μου δεν τα εμπιστευομαι κ τοσο τα τεστ ασ επου το εκανα κ βραδυ!!!τωρα ομως θα περιμενω κ αν δεν αδιαθετησω κανονικα θα κανω χοριακη ουτως η αλλως εχω κ ραντεβου με τη γυναικολογο...Απ'τη μια δεν το χωραει ο νους μου οτι μπορει να εχω ενα μπεμπη αλλα απ'τη αλλη ποτε δεν ξερεις..βλεπω ρε κοριτσια κ κατι ονειρα 5 μερες τωρα,αλλο πραγμα!!!

Katekargi....διδιμακια???????????αααααααααααααααααααα εγω θα ξετρελαθωωωωωωωωωωωω.....κοπελαρα μου να ναι γερα κ ολα θα πανε καλα!!!! κ εμεις εδω ειμαστε για χαρουμε οταν με το καλο ερθουν τα μικρουλια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου να στε καλα...!!!!εχω παντω πριστει αρκετα...φαινεται καλε η κοιλιτσα μου...θελετε να σας βαλω φοτο???

Κσενιουλακη μου σιγα την ερωτηση....ναι μονη μου εμεινα κ απο ευτυχες ατυχηματακι...δεν το ειχαμε προγραμματισει...!!!!εχω βεβαιακ κληρονομικοτητα στα διδυμα οποτε επαιξε κ αυτο ρολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τηηηηηη!!!! :laugh: :laugh: :laugh: ελπιζω να φαινεται κ να μην ειναι μονο ιδεα μου... :P οχι προσπερματικα λολιτα μου...εσπασε το προστατευτικο... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΧΧΧΧΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ............εσυ τα περιμενεις εγω πεταω απ'τη χαρα μου...καλα ε.....φτου φτου φτου φαινεται φαινεται.....ιιιιιιιιιιιιιιιι τελεια!!!!!τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα παει κ ο δικος μου να παρει τεστ γιατι με ειδε να κανω εμμετο κ σου λεει κατι τρεχει...δεν παει καλα το ατομο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχ ευχαριστωωωωωωωωω!!!!δεν ειναι ιδεα μου τελικα ε???χαχαχαχαχα

Να σου πω μην κανεις το τεστακι αμεσως...αν εχεις παει προσφατα τουαλετα δεν ειναι κ οτι καλυτερο να το κανεις τωρα...καλυτερα θα ηταν βεβαια να εκανες ενα με πρωινα ουρα αλλα δεν πειραζει κ τωρα κατι μπορει να φανει..παντως αν ειναι αρνητικο κ δεν σου ερθει να πας για χοριακη..αυτη ειναι υποτιθεται η πιο σιγουρη...αν κ εμενα ειχε ωγει αρνητικη στην αρχη κ μου ειχε ερθει κ περιοδος...τι να πω??περιεργα αντιδρα το σωμα μας..σε καμια δεν ειναι ιδια τα συμπτωματα...αβυσος το σωμα μας...χαχααχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΕΕΕ...ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??????????

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

LOLITAA ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΤΕΣΤ!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΛΑ Κ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΝΑ ΒΓΕΙ,ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Βουλα μου...νομιζω ομως οτι θα κανω μεγαααλη κοιλιτσα...(αν κρινω απο τωρα που μπαινω στον τριτο)βεβαια ειναι κ 2 τα ζουζουνια μου οποτε θελουν κ τον χωρο τους...;) μου ειπε κ ο γιατρος οτι θα μοιαζουν σαν 2 σταγονες νερο κ οτι θα ειναι το ιδιο φυλλο γιατι εγιναν απο ενα ωαριο..χιχιχιχ εγω περιεργεια να δω τα φατσονακια τους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ...

ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 2...ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.

Κ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΖΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω εγω και ο μπαμπας να τα ξεχωριζουμε τουλαχιστον...αχ ανυπομονω και να μαθω το φυλλο και να τα δω...θα ειμαι χαζομαμα το ξερω αλλα δεν πειραζει ε??? :silly: :silly: :silly: εντωμεταξυ μου ειπε ο γυναικολογος μου οτι επειδη ειμαι μικρουλα θα προσπαθησουμε για φυσιολογικο και οτι μονο αν ζοριστω παρα πολυ θα κανουμε καισαρικη..πως την τρεμο εκεινη την ωρα...ειδικα τωρα που ειναι κ 2...θα μου βγαλουν την πιστη.. :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι λολιτα μου αρνητικοτατη...12 ηταν παρακαλω...αστα!!!!βεβαια μετα ειχα καθυστερηση κ ξαναεκανα κ ηταν θετικοτατη...2034!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ....

ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΧΑΖΟΜΑΜΑ.Κ ΕΓΩ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!!

ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ,ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ Κ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΥΣ.ΤΟΚΕΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεε δεν το πιστευω....τελικα δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουρες ποτε....αυτα ειναι τα παιχνιδια ζωης!!!αχ μ'αρεσει ν'ακουω τετοια ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραια να την χαιρεσαι την κουκλιτσα σου...!!!!καισαρικη εκανες με επισκληριδιο η με ολικη???την ειδες δηλαδη οταν την βγαλανε???φοβαμαι φοβαμαι φοβαμαι...απο τωρα..φαντασου να ερθει η ωρα πως θα κανω...χαχαχα!!!!!!!

Λολιτα αστα μεγαλο μπερδεμα εκεινη την περιοδο...παντως μολις μαθεις πεεεεςςςς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!

ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ,ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΗΣ ΖΟΥΖΟΥΝΑ Σ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΜΕΣΩΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!!!!

ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.

Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ....Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη φοβου καλε....θα δεις θα ξετρελαθεις!!!!αααα το τεστ τωρα ειναι θετικο....ΕΕΕμμ τι περιμενω κ εγω να βγει το παιδι μου φυσιολογικο?????Αυριο το πρωι θα ναι παλι αρνητικο να μου το θυνηθειτε!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
    • Καλημέρα! Ωχ φαντάζομαι πώς πέρασες.. βασικά δε θέλω να το φανταστώ 😆 Νομίζω πλέον θα πάρει καιρό να ξανακοιμηθώ ωραία όπως πριν..🤷 κάθε βράδυ πονάω γοφούς και μέση και με δυσκολία γυρνάω από τη μια πλευρά στην άλλη..έχω και τα ξυπνήματα για τουαλέτα.. άσε.. ευτυχώς εγώ δεν πρήστηκα ακόμη στα πόδια.. Να σου πω γτ όχι μπάνιο στη θάλασσα; Για τους μύκητες; Πάλι διχογνωμία στους γιατρούς βλέπω.. θα ρωτήσω κι εγώ σε μια βδομάδα που θα πάω..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...