Μετάβαση σε περιεχόμενο

πρισμενο στηθος?γ-ι-α-τ-ι????????


lolitaa

Recommended Posts

Κοιταξε με την καθυστερηση που εχεις λογικα οτι τεστ κ να κανεις τωρα,θα σου δειξει.Ποτε ειδες περιοδο κανονικη τελευταια φορα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 295
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lottita μαλλον εισαι εγκυος και γω αυτα τα συμπτοματα ειχα στην αρχη της εγκυμοσυνης μ,περιμενε ακομα λιγο και αν δεν σ ερθει κανονικα η περιοδος πανε κατευθειαν στο γιατρο και εγω ετσι εκανα περιμενα 3 βδωμαδες και περιοδος κανονικη δεν μου ειχε ερθει και μετα απο την υποψια εγκυμοσινης πηγα κατευθειαν γυναικολογο.αντε καλα αποτελεσματα!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλας για κανονικη περοδο?κανονικη ροη?ασ'το καλυτερα ειχα στις 25/11 με κυκλο 35 ημερων περιμενα να αδιαθετησω κανονικα στις 31/12 αλλα στις 27/12 με προλαβαν τα γεγονοτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕΕΕ!!!!!!τΟΤΕ LOLITA ΜΟΥ,ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΟΥΜΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!!

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΦΩΣ ΦΑΝΑΡΙ!!!!!

Η ΚΟΡΑΚΛΑ Η Ο ΓΙΟΚΑΡΟΣ ΕΡΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα...λες ε?μ'αρεσει που ολες οι κοπελες εχουν καταληξει στο ιδιο συμπερασμα,εγω ειμαι αυτη που το αρνουμαι,προσεξε για να καταλαβει στις 21/11 εφυγε ο συνροφος μου ενα μηνα για να κανει μια κλινικη τη θεσ/νικη εγω στις 25/11 αδιαθετησα κανονικα,στις 21/12 επεστρεψε(εε κ το δωσαμε και καταλαβε λιγακι παραπανω χιχιχιχ)εεεε κ μετα αντι να αδιαθετησω στις 31/12 στις 27 ειδα το λιγο αιμα...τωρα τι να πω δεν ξερω...γι'αυτο ζητησα τη γνωμη σας κ τη βοηθεια σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lolita mou ksexasa na sou pw...to aimataki pou eides mporei na itan k auto pou oi perissoteres eixame k einai otan emfuteuetai to gonimopoiimeno wario stin mitra..loipon...mn to kourazoume allo opws leei k i zoumpi...ante kleise rantevou me gunaikologo....xaxaxaxax Sto eipa k sto allo post eimai sxedon sigouri oti eisai egkuoula...:)ante kala apotelesmatakia po edw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolitaa όταν η θερμοκρασία εξακολουθεί να είναι 37 πάνω απο 17 μέρες απο την ωορρηξία είναι βέβαιη εγκυμοσύνη. Δεν το λέω εγώ αλλά ο αγαπημένος μου γιατρός στο Gyn.

Πως αντέχεις???????????????

Να σου πω επειδή δεν αντέχω εγώ κάνε το τεστ για εμάς και αν είναι αρνητικό (που δεν θα είναι) δεν θα στο πούμε!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax μωρε τι καλες που ειστε εγω κανω την αναισθητη κ κοντευω να σας σκασω...εχω κλεισει ηδη ραντεβου με τη γιατρο μου στις 29 του μηνα....

Ρε κοριτσια μηπως ειναι καμια ηλιθιοτητα του κυκλου μου ξερω εγω???εγω δεν παω καλα κ περιμενω απ'τον κυκλο μου να ναι φυσιολογικος?Μα σοβαρομιλατε οτι μπορει να εχω ενα μπεμπε γιατι εγ αδυνατω να το πιστεψω....οχι σοβαρομιλατε δλδ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρομιλαμε βεβαια....τι νομιζεις???χαχαχαχα!!!αφου εχεις κλεισει ραντεβου...μα καλε θα μας τρελανεις????μεχρι της 29 ποιος ζει κ ποιος πεθαινει???θα μας κανεις την χαρη να κανεις ενα τεστακι λιιιιγοοο νωριτερα...!!!! :P :silly: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βεβαιως να σας την κανω τη χαρη....χαχαχαχαχαχα....απλα επειδη τα τεστ δεν τα πολυεμπιστευομαι για σιγουρη ενημερωση εκλεισα ραντεβου

το κοντινοτερο ηταν στις 29.......Καλα εεε εαν εχω νινακι σας το λεω θα μ'ακουτε μονο να τσιριζω ειτε απο χαρα ειτε απο φοβο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν εχω μωρακι θα παρω φορα κ θα ρχομαι να φιλαω μια μια απο σας που μου πατε για εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα μακαρθ λοιπον να εχεις ενα γλυκουλι κ ζουζουνιαρικο νινακι...!!!το τεστακι ποτε λες να το κανεις???καλα βεβαια κ εγω δεν τα εμπιστευομαι τρελα αλλα οκ..μεεεεεχριιιι της 29 κατι θα κανει κ αυτο.χιχιχι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτε σας βολευει εσας???χαχαχαχαχχαχα....Απο δευτερα λεω καλα ειναι?Θα κανουμε ομςσ μια συμφωνια ενταξει???Αν δειξει αρνητικο που εγω αυτο πιστευω θα μου λετε ολες δεν πειραζει,σιγα αφου ετσι καλλιως δεν το προσπαθουσατε κ ολα αυτα ενταξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ?????

ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΛΑΘΟΣ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω μαζι σου απολυτα..δεν τα εμπιστευομαι καθολου τα τεστ,εγω το ειπα να περιμενω μεχρι τις 29 που εχω ραντεβου...αλλα οι ζουζουνες εδω εχουν σκασει απ'την αγωνια τους!!!!Κ ειναι τοσο γλυκες γι'αυτο λεω να μην τους χαλασω το χατιρι...χαχχααχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 29???????????????

ΕΓΩ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ....

ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ...

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολιτα και εγω ειχα παθει το ιδιο με σενα ειχα ετσι κατι σταγονιτσες και λεω ενταξει θα μου ερθει η περιοδος ελα που ομως αυτες οι σταγονιτσες κρατησαν μονο 2 μερουλες που οπως ειπες και εσυ ουτε σερβιετακι δεν χρειαζοταν....τελος παντων ουτε που μου περναει απο το μυαλο εγκυμοσυνη ελα που κανω χοριακη και βγαινει θετικη,βεβαια στη πορεια απεβαλλα 2 μηνων......αντε αυριο πανε για χοριακη πρω-πρωι για να ξερεις το αποτελεσμα το μεσημερι.στα ουρα μην τα πολυπιστευεις γιατι κανουν λαθη.ειχα κανει στα ουρα ενω ημουν βγηκε αρνητικο και μετα εκανα χοριακη και βγηκε θετικη....αντε αυριο τρεχα για χοριακη και ενημερωσε μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστευω κ πολυ λεω καμια ανωμαλια του κυκλου θα ναι κ αυτος σαν εμενα αλλωστε...γι'αυτο κ δεν αγχωνομαι κ δεν βιαζομαι!Δεν μπορω να πιστεψω οτι χωρις προσπαθεια χωρις κατι τελοςπαντων θα χουμε μωρακι,θα κανω ενα τεστακι τη δευτερα κ την τριτη θα κανονισω για χοριακη αλλα δεν θα τους πω τα αποτελεσματα μεχρι τις 29......χαχαχαχαχα!!!!!Πλακα κανω βεβαια ετσι κ ειναι θετικη...δε μπορω να σου περιγραψω πως θα κανω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου βαλατε ιδεες τωρα,την δευτερα που θα ειναι ο δικος μου στο νοσοκομειο θα παω κ θα του πω παρε μου αιμα,δωστο για χοριακη κ παρε με τηλεφωνο να μου πεις τα αποτελεσματα..Τουλαχιστον αν ειναι θετικη κ παθει τιποτα να ειναι κατευθειαν στο νοσοκομειο...χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αντρας σου τι ειναι,και εγω παρασκευαστρια ειμαι και δουλευω στο νοσοκομειο........καλα εχεις ατομο στα εργαστηρια και ακομα να δωσεις αιμα???αντε πανε αυριο μας εχεις σκασει....και μακαρι να εισαι εγκυος...και εγω αυτες τις μερες περιμενω περιοδο αλλα δεν βλεπω να ερχεται μακαρι να μεινω και εγω συντομα εγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικος μου σπουδαζει στην ιατρικη,βρισκεται στο τελευταιο ετος τωρα κ καθε μηνα κανουν κατι σαν πρακτικη σε καθε κλινικη του νοσοκομειου,ξερεις καρδιολογικη ουρολογικη διαφορα τετοια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...