Μετάβαση σε περιεχόμενο

πρισμενο στηθος?γ-ι-α-τ-ι????????


lolitaa

Recommended Posts

χαχαχαχαχα καλε με τιποτα δεν τα ετρωγα...αφου τωρα που το σκεφτομαι απορω πως τα εφαγα...!!!!!εσυ συνεχιζεις τα μακαρονιαααα???Ε?????αντε να το διπλοτσεκαρω ον γιο...εχω μια εμπειρια απο τη θεια...αντε να δουμε αν ισχυει αυτο και με σενα...χααχαχαχαχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 295
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε αγαπη να σε ρωτησω κατι αλλο???μου ειπε ο καλος μου ν παμε για 4 μερες παρισι να ξεσκασουμε λεει αλλα επιτρεπεται να μπω σε αεροπλανο εγκυος γυναικα???δεν ξερω,,μηπως να παρω τον θειο και γιατρο μου να τον ξαναπριξω στις ερωτησεις???χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεσ δλδ καποια στιγμη να με πιασει να τα φαω κ εγω?Α πα πα πα πα....εγω εφαγα την τονοσαλατα.. τα μακαρονακια μου,ειχα κανει τυποπιτακια κ λουκανικοπιτακια το πρωι κ τωρα θα τα βαλουν να ψηθουν να τα φαω(το λεω κ γεμιζει το στομα μου) μεζι με καρυδοπιτα μουρλια που εκανα χθες!!!!Κατερινακι θα εκραγω απ'το πολυ φαι..ευτυχως που δεν μου φαινεται!!χιχιχιχι!!!ΔΔε με λες κατερινακο μου ποτε θα μαθεις το φυλο για να δουμε αν θα σε κανω συμπεθερα..χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσεξε τι γινεται επειδη ειμαι στα αεροπλανα συνεχεια κ τα ξερω μετα την 24η εβδομαδα ζητανε οι εταιρειες χαρτι απ'τον γιατρο οτι ολα ειναι καλα κ μπορει να πεταξει,πιο πριν δεν ζητανε τιποτα,αλλα αφου εχεις κ τα μεσα κανε μια ερωτηση,παντως καλο θα σου κανει,ειναι πραγματικα υπεροχα στο παρισι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και μενα μου αρεσει εχω παει 2 φορες και ειχα κατσει την πρωτη φορα 14 μερες και τη δευτερη 10...τωρα λεμε για λιγοτερες αλλα πιστευω θα μας ερθει κουτι...θα ρωτησω βεβαια για παν ενδεχομενο τον γιατρουδακο μου αλλα εζω να μπορω...!!!!θα μαθω μαλλον φυλλο σε 2 εβδομαδες......αν ειναι αγορακια μπορει και να μην φανει αμεσως αλλα τα κοριτσακια μου ειχε πει ο γιατρος φαινονται πιο γρηγορα...μολις μαθω θα σου πω....!!!!!τι μου κανεις ομως τωρα...θελω και εγω καριδοπιτα με μελι...πωπω φωτιες μου αναψες βραδιατικα...!!!!χιχιχιχι

Εγω να δεις πως θα σκασω απο το πολυ φαγητο....και ευτυχως μονο κοιλιτσα εχω κανει...δεν εχω παρει πουθενα αλλου!αααα ξεχασα και βυζακι εχω κανει μιας και πριν δεν ειχα και πολυ....χαχαχαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειμαι μονη σπιτι ο καλος μου διαβαζει...εχει βγαλει ριζες ο πισινος μου στον καναπε!χαχαχα βαριεμαι φρικτα!!!ΑΑΑ κ εγω πριν δεν ειχα καθολου μα καθολου ομως κ τωρα φαντασου ο καλος μου "μωρο μου εχει τουμπανιασει" χαχαχα δε ντρεπεται λιγο...Να σου φερω βρε κατερινακι μου καρυδοπιτα μονο εχω ενα ταψι κ το τρωω μονο εγω κανενας αλλος,οχι για τα μωρακια...για τη φουκαριαρα τη μαμα τους...χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα ναι ναι να μου φερεις....!!!!τι διαβαζει ο καλε παλι ο δικος σου?????πωπω και εγω δινω την τριτη αλλα δεν εχω πολυασχοληθει...!!!εμενα ο δικος μου πηγε να παιξει ενα κινο και θα ερθει...τι τον εχει πιασει με αυτην την βλακεια δεν εχω καταλαβει...αυριο θα ειμαι και εγω μοναχουλα...εχει υπηρεσια ο δικος μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕ ξεσπαει μωρε κ αυτος εκει...εμεις εχουμε το φορουμ κ τα λεμε,αυτοι δεν εχουν...Που δουλευει καλε η δικος σου?Ο δικος μου παιρνει τωρα ειδικοτητα ...κ τρεχει κ δεν φτανει με τα διαβασματα,εκτος τον αλλων μεσα στα νευρα μεσα στην γκρινια ασ'τα να πανε,καλυτερα ο μπεμπης παρα αυτος δεν παλευεται σου λεω!!!Κ ετσι ειμαι τις περισσοτερες ωρες μονη μου αλλα τουλαχιστον εχω την ησυχια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι στρατιωτικος ο δικος μου...μονιμος στην 126 διπλα απο το αεροδρομιο....εμεις εχουμε τις υπηρεσιες οποτε τουλαχιστον 5 φορες τον μηνα δεν μενει σπιτι αλλα ειναι κ καλα σε ετοιμοτητα στην μοναδα..!!!!ε τοτε βρισκω και εγω την ησυχια μου!!!!χχαχαχαχαχα τωρα θελουμε να μετακομισουμε στο δικο μας σπιτι γιατι μεχρι τωρα μενουμε σε δυαρι στην αλικαρνασσο αλλα επειδη ειναι ετοιμο το αλλο ερχονται και τα περισσοτερα επιπλα απο βδομαδα λεμε να παμε εκει..προς θερισσο μερια...!!!χαχαχα απο το ενα ακρο αλλο θα παμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχαχ να μας ερθετε να μας ερθετε κ εγω προς θερισσο ειμαι σε μια καινουργια περιοχη,θα χουμε τα μωρακια μας κοντα....Μπες στο chat

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια με τα μωρακια σας!!αχ εγω ποτε θα γινω μανα?!!παρακολουθω τις συζητησεις σας και βλεπω η κρητη καλα κρατει!εγω χανιωτισα ειμαι και μενω με τον αντρουλη μου στο ακρωτηρι..μηπως να κανονισουμε συναντηση να γνωριστουμε?εσεις δεν ξερω αν γνωριζεστε ηδη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωστε χανιωτισα ε???εγω ειμαι μιση απο τα χανια..μιση απο το ρεθυμνο αλλα μενουμε ηρακλειο απο τα 10 μου!!!!μην ανησυχεις θα γινεις και εσυ μανα...δεν παιζει...η κρητη ειναι πρωτοπορα..χαχαχαχαχα!!!!δεν βλεπις εμας που μας ηρθαν στα καλα καθουμενα τα νεακια???ετσι θελει...μην υπολογιζεις ουτε γονιμες ουτε τιποτα...οποτε θελει αυτο θα ερθει.!!!εγω ειχα επφες 3 μερες πριν την ωορρηξια...εγινε το ατυχηματακι και τσουπ ξεφυτρωσαν τα μωρακια μου...!!!!να κανονισουμ συναντηση γιατι οχι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επ καλημερα σας...κατερινακι ουτε συννενοημενες να ειμασταν νωρις ξυπνισαμε σημερα....!!Τι κανετε?εγω ειμαι σ......α!Εννοειται πως θα κανονισουμε σσυναντηση αλλα περιμενετε να φουσκωσει κ εμενα η κοιλιτσα μην αισθανομαι μειονεκτικα......

Τα χανια ειναι τελεια θα σου ρθουμε weekent ολες μαζι μα τα μωρακια χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα τι κανετε?πως ειστε...εγω με μια λεξη ειμαι χαλια ηρθε χθες η "πεθερα" στο σπιτι επισκεψη,μου κανε μια ψυχολογια χαλια,κ γιατι θες να κρατησεις το παιδι που θες να τυλιξεις το γιο μου κ δεν τον σκεφτεσαι που εχει καριερα μπροστα του (αυτος κ ο γιακουμπ ενα πραμα)...χαλια σας λεω χαλια!!!Εσεις τι κανετε τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολιτακι χεσε την....σορρυ κιολας...ειδες τα δικα μου????ε μην της δινεις καθολου σημασια......και δεν καταλαβα??????μονη σου το εκανες το μωροοοοο?????ειναι απλα ελεος μερικες γυναικες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katekargi έγραψε:

12η εβδομαδαααααα :P :silly: :silly: 003-20100203.jpg

αχου μωλε μια κοιλιτσα 'ομολφη...αχου τα μπιζελακια μας!!χιχιχι..

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!

eimai kai egw nea sto forum me panw katw tis idies anisixies.Apo ton noemvrio prospathoume me to kalo mou gia mwraki..exoume pei na to prospathisoume xwris agxos alla apo tote to exw perissotero apo oso tha prepe sto mualo mou...:) to savvato perimenw na mi mou erthei..parola auta den exw kapoio apo ta sumptwmata pou anaferete..na xw elpides???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κουκλα μου τι κανεις????αρχισαν τα οργανα βλεπω ε??φαντασου οτι εγω ειμαι 12η εβδομαδα και ακομη εχω που και που πονακια...θα κρατησουν μεχρι να βγει η μητρα απο την λεκανη προς την κοιλια δηλαδη...αυτο που λεμε οτι μεγαλωνει η μητρα,,,δεν ειναι ομως και απαραιτητο...θα δεις οτι η καθεμια ειχε διαφορετικη εμπειρια..κανε υπομονη αγαπη και θα περασουν ολα...θα ερθουν μετα μονο ομορφες στιγμες...οχι οτι τωρα δεν ειναι ομορφες...απλα μετα ουτε θα ανακατευεσαι ουτε τιποτα....!!!!!!θα τα πουμε λολιτακι...παω να κοιμηθω για ακομη μια φορα....χαχαχαχα...αφου το στρωμα απο την πλευρα μου θα κανει βαθουλομα...χαχαχαχα φιλακια κουκλιτσαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
    • Καλημέρα! Ωχ φαντάζομαι πώς πέρασες.. βασικά δε θέλω να το φανταστώ 😆 Νομίζω πλέον θα πάρει καιρό να ξανακοιμηθώ ωραία όπως πριν..🤷 κάθε βράδυ πονάω γοφούς και μέση και με δυσκολία γυρνάω από τη μια πλευρά στην άλλη..έχω και τα ξυπνήματα για τουαλέτα.. άσε.. ευτυχώς εγώ δεν πρήστηκα ακόμη στα πόδια.. Να σου πω γτ όχι μπάνιο στη θάλασσα; Για τους μύκητες; Πάλι διχογνωμία στους γιατρούς βλέπω.. θα ρωτήσω κι εγώ σε μια βδομάδα που θα πάω..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...