Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΗ ΔΙΨΑ


alikaki

Recommended Posts

και γω ειχα τρελλη διψα και συχνοουρια...αλλα και πονακια περιοδου και στηθος μαρμαρο και πονουσε τρελλα και δεκατα..ετσι πηρα και γω το clearblue και ετσι....εμαθα τα εφχαριστα!!καλη επιτυχια με το καλο να βιωσεις την πιο ομορφη εμπειρια της ζωης σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ!!!!! ευχομαι μεσα απο την καρδουλα μου και εσεις πολυ συντομα να κρατατε ενα θετικο τεστ εγκυμοσυνης.... να το κοιτατε νατο ξανακοιτατε και να φτερουγιζει η καρδουλα σας!!!!! σας ευχαριστω πολυ ολες!!!!!ειστε ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω, γλυκεια μου... εμεις ξεκινησαμε απο τον οκτωβριο, αλλα μας ετυχαν πολλα στραβα...μια αιφνιδια εγχειρηση του αντρα μου, κατι επαγγελματικα δικα μου..... τελικα αντιδοτο σε ολα ειναι η καλη διαθεση και η συναναστροφή με χαρουμενους και χαλαρους ανθρωπους!!!! κοριτσακια οχι αγχος!!!! βγειτε λιγο με φιλες, χαλαρωστε, καντε κανενα ταξιδακι και τα καλυτερα ερχονται.............. εκτος απο τη διψα και τη μεταλλικη γευση στο στομα, νιωθωκαι ενα μουδιασμα στην πλατη. το στηθος ποναει λιγο και η κοιλιτσα μου δεν ειναι πρισμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαριτηρια κοριτσακι μου.να σου πανε ολα υπεροχα και σε λιγο καιρο να κρατας ενα υγιεστατο παιδακι!!!να το καμαρωσεις οπως επιθυμεις :)

ασε που με εβαλες σε υποψιες.τις τελευταιες μερες και εγω τα ιδια εχω,μια γευση χαλια,με πιανει πολυ διψα που εγω επινα νερο μονο στο φαγητο,με ποναει η κοιλια μου λες και θα μου ερθει περιοδος που ακομα αργει στις 28 με 29 του μηνα περιμενω,η μεση μου με πεθαινει και συχνοουρια.μπορει να ειναι και τυχαιο βεβαια.θα δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...