Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΗ ΔΙΨΑ


alikaki

Recommended Posts

κοριτσακια καλημερα, χρειαζομαι τη βοηθεια σας.. εδω και 3 μερες με εχει πιασει μια τρελη διψα.. θελω να εχω ενα λαστιχο και να πινω νερο...πινω καθε μερα γυρω στα 4 λιτρα και φυσικα τρεχω σαν τρελη στην τουαλετα... επιπλεον τοπρωι εχω μια περιεργη γευση, πικρη σαν να ειχα το βραδυ σιδερο στο στομα μου... περιμενω να αδιαθετησω την τεταρτη, μηπως ξερει καποια να μου πει κατι???? :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο οσο ξερω απο την κολλητη μου οταν περιμενε να αδιαθετησει αλλα χωρις να το ξερει ηταν εγκυος επινε ολο τον βοσπορο!!!!!μακαρι να εισαι εγκυουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι να ειναι αυτο που επιθυμεις.....κ εμενα μια συναδελφος μου ηταν στον 3ο μηνα κ λογου του ασταθη κυκλου δεν ειχε καταλαβει τιποτα,απλα το υποψιαστηκε οταν τωρα τελευταια ηθελε συνεχως μα συνεχως νερο...πολυ νερο..!!!!περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικακι μου,δεν θελω ουτε να σε στεναχωρησω,ουτε να σε εππηρεασω...εγω αυτο το παθαινω σχεδον καθε μηνα οταν περιμενω περιοδο αλλα το ειχα παθει κ οταν ειμουν εγκυος :blink::blink:

Εβγαλες συμπερασμα..;;;;;

ουτε εγω...οποτε περιμενε κ θα δουμε..παντως για τη μεταλλικη γευση στο στομα ξερω πως ειναι συμπτωμα..τι να πω;;;ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου η αληθεια ειναι οτι τελευταια με πονουσε πολυ ο λαιμος μου και εκανα συνεχεια γαργαρες με αντισυπτικα λες για αυτο να δειψαω.... επισης η αληθεια ειναι οτι πινω νερο πολυ υπο φυσιολογικες συνθηκες, ομως τωρα νιωθω πως θα παθω αφυδατωση αν δεν πιο... τρελενομαι σου λεω....τα μπουκαλια αδειαζουν σε χρονο μηδεν... η πεθερα μου τρομαξε... εκανα και εξεταση για ζαχαρο και δοξα το θεο οι τιμες ειναι φυσιολογικες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..Τι να σου πω βρε κοριτσακι μου...κανε λιγο υπομονη μηπως εχεις κ καμια καθυστερηση,να δουμε μηπως εισαι εγγυουλα κ τα εχεις ολα αυτα;;Παντως εγω αυτο που θυμαμαι απο τις πρωτες μερες της εγκυμοσυνης μου ειταν αυτο,ηθελα συνεχεια κατι δροσιστικο,αισθανομουν οτι καιγονται τα σωθικα μου κ επινα πολυ νερο,αλλα εγω γενικα δεν πινω,με το ζορι οταν το θυμηθω για αυτο μου ειχε κανει εντυπωση...θα σου ξαναπω μακαρι να ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ 4 ΛΙΤΡΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.Κ ΣΕ

ΑΥΤΗ ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΝΕΡΟ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΟΥΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!

ΤΑ ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΔΙΨΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη μου θύμησες τώρα!!!οταν ήμουν εγκυος έπινα λίτρα νερο και κατευθειαν τουαλέτα!!!!τέτοιο νερο ουτε στην Αφρική να ημουν και να χα να πιω ποσες μερες!!!!!οτι έπινα το ΄'εβγαζα...καταλαβαινεις οτι πηγαινα τροχαδην τουαλέτα..λές και μ ειχε πιάσει..κόψιμο!!!!!!!!!!!!!χαχχα

ευχομαι να ειναι και σε σενα συμπτωμα εγκυμοσυνης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια έκανα τέστ εγκυμοσυνης απο το φαρμακειο και βγήκε θετικό!!!!!! :laugh: Βέβαια περίμενω περίοδο την τετάρτη. Να πανηγυρίσω ή να περιμένω μέχρι να έχω καθυστέρηση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου λέγανε ότι είναι πολύ νωρίς (1 εβδομάδα πρίν από την περίοδο άρχισε) για να αισθάνομαι τέτοια δίψα και ότι κάτι άλλο θα συμβαίνει. Εγώ φυσικά έλπιζα οτι θα ναι απο το νινάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alikaki έγραψε:

μου λέγανε ότι είναι πολύ νωρίς (1 εβδομάδα πρίν από την περίοδο άρχισε) για να αισθάνομαι τέτοια δίψα και ότι κάτι άλλο θα συμβαίνει. Εγώ φυσικά έλπιζα οτι θα ναι απο το νινάκι!

Το ενστικτο της μανουλας σου το ελεγε!!!!!!Ειδατε κοριτσακια;;;οταν εισαι εγκυος ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ,κατι θα σου δωσει σημαδι,κατι θα ειναι διαφορετικο απο τους υπολοιπους μηνες(αυτο το λεω για ολες εμας που καθε μηνα εξηγουμε κ ξαναεξηγουμε τα "συμπτωματα μας").

Μπραβο κοριτσακι μου,αντε με το καλο κ με ενα υγιες μωρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ alikaki,ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ.

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΙΑ ΖΩΟΥΛΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι τρισευτυχισμενη!!!!! :cheer::cheer: βεβαια ανυπομονω για αυριο που θα εχω θεωρητικα την καθυστερηση.....κοριτσακια υπαρχει περιπτωση το clearblue να κανει λαθος??????? το + που βγηκε ηταν πεντακαθαρο και σε καμια περιπτωση δεν ηταν αχνο...... τι λετε εχω αγωνια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι σίγουρα έγκυος ...έπρεπε να πάρεις το clearblue το ηλεκτρονικό που είναι και το πίο ασφαλές για μένα...! Σου δείχνεικαι πόσο εβδομάδων είσαι....μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sygxarhthria kopela mou!!!eixa kai egw auta ta sumptwmata ws thn 8h evdomada..epina pio polu nero apo oti etrwga!afou o antroulhs mou eixe kopsei dromologia saloni-kouzina ka8e mish wra!twra eimai sthn 11h evdomada kai den to zhtaw toso polu opws sthn arxh.pinw th mish posothta pleon..na exeis mia polu omorfh egkumosunh!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαριτηρια αλικακι....ευχομαι να πανε ολα καλα να κρατας σε λιγο καιρο ενα υγειεστατο μικρουλι στην αγκαλια σου,που θα ειναι μια καινουργια αρχη στη ζωη σου γεματη ευτυχια κ χαρα!Υπαρχει μια πιθανοτατα να εχω κ εγω ενα μικρουλι σε λιγο καιρο,θα σας πω κ τα δικα μου νεα σε λιγες μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου. Να έχεις μια τελεια εγκυμοσυνη....

Χαιρομα που καθε μερα εχουμε ανακοινωσεις. Ετσι παιρνουμε κι εμεις κουραγιο. Προσπαθυσες καιρο? Εκτος απο τη φιψα τιποτα αλλο απο συμπτωμα δεν εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...