Μετάβαση σε περιεχόμενο

KORITSIAA VOITHIA!!


kelly24

Recommended Posts

KORITSIA PERIMENW STIS 12/1!DEN EXW STATHERO KUKLO DILADI MPORW NA EXW WORIXIA STIS 30 KAI STIS 7 NA MOU RTHEI PERIODOS!PROSPATHOUME EDW KAI 9 MINES!!PROXTHES PIGAME STO NOSOKOMIO GIATI ARRWSTISA APO IWSI KAI MOU KANANE KAI TEST VGIKE ARNITIKO MA MOU EIPE AUTIPWS EXEI EUAISTHISIA 10 IMERWN .EXTHES TO PRWI EKANA ENA SELF CLEAR POU DEIXNEI STIS 5 MERES TO KANA TO KOITAZA GIA 5 LEPTA KAI VGIKE ARNITIKO TO PIRA TO PETAXA STIN TSANTA!!PRIN LIGA ANIXA TIN TSANTA MOU TO PIRA TO EIDA KAI EXEI MIA AXNI GRAMMI!!TWRA??APO SUMPTWMATA EXW PONO PRISMENO STITHOS KAI EUAISTHISIA...ANTIVIOSI DEN PIRA KAI TO THEMA EINAI OTI PROXTHES MOU KANANE KAI AKTINOGRAFIA!!EXEI TUXEISEKAMIA NA VGEI AXNI GRAMMI META APO WRA KAI NAI UPARXEIEGKUMOSINI??VOIITHISTE!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Η ΚΟΥΚΙΔΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΧΝΗ-ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΗΛ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ ΠΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ Β ΧΩΡΙΑΚΗ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΠΑΝΕ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LENE OTI I XWRIAKI DEIXNEI META APO 14 MERES DEN XERW AN EOUN PERASEI GIATI TO KANONIKO TEST EDEIXE ARNITIKO ENW TOSELF CLEAR POU EINAI 5 IMERWN EDIXE AUTO POU EIPA ALLA META TO 10 LEPTOKAI DENXERW POTW AKRIVOS!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τη μια θα σου πω οτι μια γραμμη εστω κ αχνη ειναι θετικο....απο την αλλη...τα περισσοτερα τεστ μην πω ολα...λενε να αγνοουμε τις ενδειξεις περα του 10λεπτου.....

Η χοριακη παλι ειναι σιγουρη!!!!!

Ευχομαι να εισαι Κελλυ μου....με το καλο!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣΤ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Η ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΡΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

uparxei kapia kopela pou na vgike mia axni grammi meta to 10 lepto??9 mines twra vre koritsia kanw test nomizonta pws eimai pote den edixe oute kan meta to peras tou 10 leptou este kati axno einai to prwto!!!alla palii meta to 10 lepto...den thelw na xarw kai meta na apogoiteutw....alla oute gia xwriaki akoma tha paw giati de nomizw na dixei kati apokliete na perasan 14 meres...ax den xerw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω να υπαρχει κοπελα που της συνεβει κατι αναλογο με το δικο σου εγω πηρσ το self clear 3 φορες αρνητικο νομιζα το ειναι εγκυρο το ζωον σε ενα μηνα. Πηγα για χαμαμ εκανα γενικη και ημουν 7 εβδομαδων και δε το εδειχνε καλυτερα κανε χοριακη να εισαι σιγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μου ελεγε ο μαθηματικος μου στο σχολειο..."κωνσταντινα διαβαζε μαθηματικα γιατι θα σε ακολουθουν σε ολη τη ζωη σου" κ να...εχει δικιο.....

λοιπον...αρα σημερα εισαι στην 30η μερα. Σταθερο κυκλο λες δεν εχεις, οποτε δεν ξερεις ποτε ειναι κ η γονιμη....υποθετω δεν την καταλαβαινεις κιολας? Δηλαδη, υγρα παραπανω, τραχηλικη βλεννη, καψες... :blush::blush: ....

Που καταληγουμε...λενε οτι μπορει η μερα της ωορηξιας να μη ειναι σταθερη σε ολες, αλλα απεχει 14 μερες απο την ημερα που θα μας ερθει κ παλι περιοδος...ετσι λενε...οτι γινετε στην πλειοψηφια των γυναικων..

δεδομενου οτι ο κυκλος σου κραταει πανω κατω 35 μερες, μιλαμε για μια πιθανη ωορηξια την 20η μερα....σημερα ειναι η 30η, αρα εχουν περασει 10 μερες....οποτε μαλλον ειναι νωρις για οικιακης χρησεως τεστ...ακομα κ τα πιο ευαισθητα τυπου clear blue εγω προσωπικα δεν τα εμπιστευομαι....αλλα μια χοριακη θα δειξει...εστω κ λιγες μοναδες...αν υποθεσουμε οτι η συλληψη εγινε πριν 10 μερες...μη ξεχνας κ το διαστημα που πρεπει να μεσολαβησει για την εμφυτευση!!

Το πηγα μεσω Λαμιας.....Νομιζω το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι Δευτερα χοριακη....

Ευχομαι να παρεις θετικα αποτελεσματα :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre kopela mou..oute egw i idia xerw ti ginete..oute gonimes oute tpt prin 4 mines piga 30 tou minos sto giatro mou pe exw worixia kai meta pao 7 meres mou rthe periodos..opote ante pes mou esu....tina pw den xerw..tha perimenw...to atimo to test giati na dixei meta thetikoo ax!!diladi an eimai 8-9 imerwn egguos i xwriaki deixnei kati?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Simera prepei na eisai peripou sthn 29 mera tou kuklou sou!pisteuw oti kalutera na kaneis to test se 5 meres kai kane xoriakh gia na exeis 100%!!an eixes epafh gurw sth 17-19mera..tote au3anontai h pi8anothtes!Eyxomai na se voi8hsa kapws!!ola na einai kala euxomai!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pira mia elpida apo tin alli pali lew min xerese den tha se...kai test fenete eipe na me gelasei kai na mou to kanei auto....ti na pw tha perimenw kai apo deutera vlepoume...pantos an kapia itan egguos kai i grammi tou thetikou vgike meta to 10 lepto as mo stilei vre koritsia...to thelw toso poli giati paizei mazi mou...tosous mines pernw apogoiteuseis....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Κελλυ μου...πραγματικα σε καταλαβαινω κ σε συμπονω...Εχεις αλλο τεστ τωρα σπιτι ? αν ειναι καντο αυριο να δουμε τι θα δειξει!!

Αν οχι , καλυτερα φυλα τα λεφτα σου για τη χοριακη!! Πιο αξιοπιστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είχε συμβει το καλοκαιρι.Εκανα το τεστ και μετα απο καποιες ωρες το ξανακοιταξα ενώ το είχα πεταξει στα σκουπίδια,ειχε μια πολυ αχνη γραμμή.Η χαρά μου εκείνη την ωρα ήταν απερίγραπτη αλλά μόλις ηρέμησα και το εψαξα στο ιντερνετ,ήταν το φαινομενο evaporation δηλ της εξάτμισης.Περίοδος μου ήρθε μετά από 2 μέρες.Στη θέση σου δε θα ξανακανα τεστ,αλλά χοριακή.

Εύχομαι να είσαι έγκυος μέσα από την καρδιά μου γιατι καταλαβαινω απόλυτα πως νιώθεις,το πέρασα κι εγω.

Καλά αποτελέσματα κουκλιτσα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σκασεις μεχρι τη Δευτερα το ξερω....κ εγω ειχα κανει Σαββατο πρωι το ενα τεστ ειχε βγει αχνο θετικο...πολυυυυυυυυ αχνο...αλλα φαινοταν...κ η γραμμη ειχε εμφανιστει σχεδον αμεσως, οχι μετα το 10λεπτο....Την κυριακη ειχα κανει το δευτερο...μπαμ η γραμμη...Τριτη χοριακη...120...(Δευτερα δεν προλαβα να παω)

Μακαρι να μπορουσα να σου πω κατι...παντως οπως σου ειπα κ πριν...αχνη γραμμη = θετικο...τωρα γιατι μετα τα 10 λεπτα....δεν ξερω...αλλα κ μετα του 10λεπτου δεν ειναι αξιποπιστα.....ουφ....δεν ξερω....σιγουρα θαπαντησει κ καποια κοπελα που ειχε μια αντιστοιχη εμπειρια....

Αισιοδοξια...κ χοριακη Δευτερα...με το καλο Κελλυ μου :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΥΚΛΟ,, ΟΠΟΤΕ Η ΩΟΡΙΞΙΑ ΣΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ 15 Ως 19 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΟΥ..ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΩΡΙΞΙΑ ΣΟΥ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas korisakia..aurio einai i mera pou elpizw na min mou erthei...aporw 3 meres meta apo auto pou epatha pws kratieme kai den paw na parw allo test...to stithos mou einai mono prismeno ponous periodou den exw katholou oute ligo..toualeta den mporw na paw..i thermokrasia mou einai fusiologiki omws vre koritsia kai auto me kanei na pisteuw pws sigoura den eimai egguos...apo tin alli mesa mou exw mia krufh elpida kai lew les.....an thelete kapies steilte mou kapia prwta sumtwmatakia pou eixate ligo prin tinkathisterisi:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλλυ μου το μόνο σύμπτωμα που είχα (εκτός τα άλλα που έμοιαζαν περιόδου) είναι οτι τα ούρα μου είχαν πιό θολό χρώμα και οσμή.

Πάντως κι εγώ διάβασα στο τέστ που είχα κάνει πως τα αποτελέσματα πέραν του 10λέπτου δεν είναι αληθή.

Σου εύχομαι το καλύτερο και υπομονή μέχρι να βεβαιωθείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...