Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλε ακουστε κ βοηθηστε!!!


μαιρη3

Recommended Posts

σημερα ειναι να αδιαθετησω ακομα τπτ ομως!!!συγνωμη κιολας αλλα εχω μονο πολλα λευκα αοσμα υγρα κ οι κροταφοι μου πανε να σπασουν!!!κ λιγο το στηθος μου πρησμενο!!!!αα!!!κ ελαχιστα πονακια στη κοιλια μου!!! :blink: λετε να χαρω?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

σημερα ειναι να αδιαθετησω ακομα τπτ ομως!!!συγνωμη κιολας αλλα εχω μονο πολλα λευκα αοσμα υγρα κ οι κροταφοι μου πανε να σπασουν!!!κ λιγο το στηθος μου πρησμενο!!!!αα!!!κ ελαχιστα πονακια στη κοιλια μου!!! :blink: λετε να χαρω?????
λα

μαιρουλα στο ευχομαι!εγω περιμενω απο χθες να αδιαθετησω αλλα ακομη τιποτα.τωρα αρχισα να ποναω λιγο αλλα απειροελαχιστα.μακαρι να εχει γινει το θαυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!νανι μου μακαρι κοριτσακι μου να εισαι να ειμαι κ γω κ οσες κοπελες το θελουν τοσο πολυ!!!!αα!!ξεχασα να αναφερω πως η θερμοκρασια μου ειναι 37.6 κολπικη!!παιζει ρολο αυτο??εκανα 2πλο τεστ αρνητικα ομως :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

αχ!!!νανι μου μακαρι κοριτσακι μου να εισαι να ειμαι κ γω κ οσες κοπελες το θελουν τοσο πολυ!!!!αα!!ξεχασα να αναφερω πως η θερμοκρασια μου ειναι 37.6 κολπικη!!παιζει ρολο αυτο??εκανα 2πλο τεστ αρνητικα ομως :angry:

/

παιζει ρολο η θερμοκρασια του κολπου?αν εισαι εγκυος ειναι μεγαλη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειναι πολυ καλο!!!!!!!!!!!!!!!αχ!!αντε βρε πουλακι μου κανε κ συ κανα σταυρο να τα χουμε καταφερει!!!αν οχι ομως δεν πτοουμαστε εεε???κατι αλλο δεν εχεις?κανα συμπτωμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει λιγη ωρα που εχει αρχισει και με ποναει κατω χαμηλα και απογοητευομαι.μαλλον θα ξυπνησω με αιμα.θερμοκρασια σωματοσ ειναι φυσιολογικη. 36.5

εσυ τι συμπτωματα εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

36.5 απο μασχαλη?οχι δεν πιανεται!!θελει κολπικη μετρηση!!!στα μεσα ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΕΙΧΑ λιγο ροζ αιμα 2 σταγονες τη μια κ αλλες 2 τη μεθεπομενη κ τις τελευταιες μερες εχω αρκετα λευκα υγρα αοσμα,πονοκεφαλο κ τα κλασσικα της περιοδου πονακια στο στηθος κοιλια κ μεση!!!ηταν να αδιαθετησω σημερα αλλα πουθενα μεχρι τωρα!!!! :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Makari koritsia mou na eiste k oi 2 egkuoules k na exete sporakia stin koilitsa sas...na kserete pantws oti an eiste na mn agxwneste gia tipota k na prosexete...akouste k mena....se nirvana epesa molis ematha oti eimai egkuos...den anhsuxw gia tipota...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου με υγεια για σενα κ το μωρακι σου!!!να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!σε ευχαριστουμε πολυ πολυ!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

36.5 απο μασχαλη?οχι δεν πιανεται!!θελει κολπικη μετρηση!!!στα μεσα ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΕΙΧΑ λιγο ροζ αιμα 2 σταγονες τη μια κ αλλες 2 τη μεθεπομενη κ τις τελευταιες μερες εχω αρκετα λευκα υγρα αοσμα,πονοκεφαλο κ τα κλασσικα της περιοδου πονακια στο στηθος κοιλια κ μεση!!!ηταν να αδιαθετησω σημερα αλλα πουθενα μεχρι τωρα!!!! :blink::blink:

εχω 36.5 απο μασχαλη και 37.3 κολπικη μετρηση.εγω απο χθεσ περιμενω.πονοκεφαλουσ κι εγω ειχα αλλα δεν πολυ δινω σημασια γιατι μπορει και ο καιρος να φταιει.

αχ μακαρι να εχουμε σπορακια στην κοιλια μας!!!

να με ενημερωσεις αυριο. μακαρι να μην μας ερθει καθολου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται θα σε ενημερωσω!!!!!!!!!!!κ συ επισης!!!!θα ξαπλωσω κ γω λιγο γιατι ταλαιπωρουμε με τν κοκκυγα 3 μερες!!!θα τα πουμε αυριο κ επλιζω να μας ξεχασει η περιοδος κ αποψε κ για 9 μηνες :P:P:kiss: καληνυχτα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...