Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΕΤΕ ΝΑ... ??


ΝΑΝΙ2004

Recommended Posts

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

Mιλάμε για κοκκινη σταγόνα ή καφε???

μετρα τη θερμοκρασία σου,αν ειναι γυρω στο 37,έχεις ελπίδες φιλενάδα! ;)

καφε σταγονιτσα πολυ μικρη και η θερμοκρασια 36.5. οποτε δεν εχω ελπιδες ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι βρε,μην απελπιζεσαι!συνηθως τι θερμοκρασια σωματος εχεις πριν σου ερθει;;;εχεισ μετρηθει ξανα;;;αν οχι συνηθως σε τι επιπεδα κυμαινεται η θερμοκρασια γενικα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

οχι βρε,μην απελπιζεσαι!συνηθως τι θερμοκρασια σωματος εχεις πριν σου ερθει;;;εχεισ μετρηθει ξανα;;;αν οχι συνηθως σε τι επιπεδα κυμαινεται η θερμοκρασια γενικα;;;

δεν εχω ιδεα..δεν εχω μετρηθει ποτε.παντως νιωθω να καιω!ειναι σαν να μην συμβαδιζει η θερμοκρασια που λεει το θερμομετρο με αυτη που νιωθω.

υπομονη αυριο θα ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα στις 7:30 το πρωι!!!στις 6 θα ξερω...!!!μακαρι φιλεναδα θελω παρα πολυ να ειμαι!οταν σηκωθηκα ομως απο το κρεββατι ειχα παλι λιγο αιματακι, σαν οπωσ τελειωνει η περιοδος.

γι αυτο ειμαι λιγο απαισιοδοξη για το αποτελεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου για να μη σου έχει κατεβεί το αίμα ακόμα έχεις μωρακι!!Μην χαίρεσαι όμως ακόμα το απόγευμα θα μας πεις.Κι αρνητική να είναι μη στενοχωρηθείς!Τον άλλο μήνα πάλι.Που εγώ μωρέ το πιστεύω ότι είσαι έγκυος γιατί έχεις τα ίδια με εμένα.Το λίγο αίμα δηλαδή!Πάντως δεν είδες να αυξάνεται καθόλου το αίμα έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ιδιαιτερα. απλα εχω κατι πονακια χαμηλα και καμια φορα πιο εντονους.

κι εσυ ειχες αιμα?για ποσο καιρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nani kopela mou mn agxwnesai...tha deis ola kala tha pane...elpizw na exeis megaaaaliii xoriakoula...sou euxomai ta kalutera...pantws k egw prin tn kanoniki imerominia pou perimena periodo eniwtha auto pou les...san na kaiw k eixa 36,5...meta piga gia xoriakoula(eixa 3 meres kathusterisi)k ematha ta euxarista..euxomai to idio k se sena..:):)na mas peis oti k na einai e???kala apotelesmata glukia mou...filia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα 10 μέρες λίγο αίμα κ σταματησε μετά μόνο του.και εγώ πονούσα.Νόμιζα ότι θα αδιάθετησω συνέχεια.Έλα σε 2 ώρες θα ξέρεις!!Κι αν ναι,θα το καψουμε σου λέω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σκετη απογοητευση. η χοριακη εδειξε 1.0

δηλαδη αρνητικη...τι να πω..απογοητευτηκα παρα πολυ.ειμαι χαλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε γαμώτο.Κ ήμουνα σίγουρη πως είσαι!Έλα μην σκας τον άλλο μήνα τώρα!Ίσως τότε από τη δίαιτα να πειραχτηκε ο κύκλος σου.Μη στενοχώριεσαι.Θα γίνεις μανούλα σ ι γ ο υ ρ α!Πήγαινε στο γιατρό όμως να δεις τι παίζει με την περίοδο σου και ξεκίνα δυναμικά με τον άντρα σου και κάθε μέρα αν γίνεται κ σ ένα μήνα θα σου πω εγώ!Έρχεται η δεν έρχεται ο μπόμπιρας;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νομιζω οτι φταιει η διαιτα γιατι την εκαναυσ με διαιτολογο και δεν ηταν αυστηρη. εκλεισα ραντεβου με την γιατρο μου για την αλλη βδομαδα.μου ειπε οτι αφου δεν ειμαι αρα πρεπει να κατεβει καποια στιγμη το αιμα..τι να πω δεν ξερω...να εχει γινει καποιο λαθος αποκλειεται ε?

θα ξερω την αλλη παρασκευη που θα παω στην γιατρο.

και ειχα ολα τα συμπτωματα ρε γαμωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως περίεργο που δεν σου έχει κατεβεί το αίμα.Γι αυτό σου είπα να πήγαινες παρασκευή.Για πιο σίγουρα.Ο γιατρός είναι αυτός που ξέρει τι να πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meniamama έγραψε:

Πάντως περίεργο που δεν σου έχει κατεβεί το αίμα.Γι αυτό σου είπα να πήγαινες παρασκευή.Για πιο σίγουρα.Ο γιατρός είναι αυτός που ξέρει τι να πει!

λες αν παω παρασκευη παλι για χοριακη να εχει αλλαξει κατι αν δεν εχει ερθει η περιοδος?εχεις καμια ιδεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katekargi έγραψε:

Nani mou den perazei kopela mou...ton allo mina...mn apogoiteuesai k mn to vazeis katw...i psuxologia sou paizei simantiko rolo...poses meres exeis kathusterisi???

5 μερες.προσπαθω να το παρω χαλαρα...περιμενω να κατεβει το αιμα τωρα...δεν μπορει. καποια στιγμη θα κατεβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANI2004 Ακομα και η β-χοριακη μπορει να κανει λαθος.Στην 2η και στην 3η μου εγκυμοσυνη εδειξαν μετα τις 6-7 εβδομαδες.Ημουνα σχεδον 5 εβδομαδες εγκυος και αυτες εκει ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ.Καταλαβαινεις κοπελα μου??η μικροβιολογος ειχε παθει πλακα κοντεψε να καταληξει με ψυχοφαρμακα :blink: ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai kopela mou na mn agxwnesai...ola tha paroun tn dromo tous k tha erthoun ola siga siga...emas egine ekei pou den to perimename...afou ematha oti eimai egkuos otan eixa kleisei tn 7 evdomada k empaina stn 8..den xreizetai agxos..mono iremia k na eisai xalari..Mn se pairnei apokatw vre...ola kala tha pane tha deis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nani oute emena eixan vgei thetikes...meta mou irthe k periodos k stamatisa na to psaxnw...mono twra tn ianouario pou eixa 3 meres kathusterisi k piga k ekana vgike thetiki...kamia fora ta paizoun k ta mixanimata..ti na peis???k douleuw k se nosokomeio...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katekargi έγραψε:

Nani oute emena eixan vgei thetikes...meta mou irthe k periodos k stamatisa na to psaxnw...mono twra tn ianouario pou eixa 3 meres kathusterisi k piga k ekana vgike thetiki...kamia fora ta paizoun k ta mixanimata..ti na peis???k douleuw k se nosokomeio...

ησουν εγκυος και δεν ειχαν βγει θετικες?δεν καταλαβα σορυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...