Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΕΤΕ ΝΑ... ??


ΝΑΝΙ2004

Recommended Posts

ΝΑΝΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ, ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΜΠΕΙΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΝΙΩΘΑΤΕ ΣΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ, ΣΚΛΗΡΗ???

ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα δεν ειναι και παρα πολυ πρησμενη η κοιλια μου.παντως νομιζω οτι απο ωρα σε ωρα θα κατεβει.εχω ενα προαισθημα οτι τζαμπα χαιρομαι.μαλλον θα ξυπνησω με περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ!!!ΒΟΥΡ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα μου χρονια πολλα και καλη χρονια ευλογημενη με πολλα πολλα σπορακια στις κοιλιτσες μας.....ακου τι κανω εγω, μπες υπολογιστης γονιμοτητας στο google, σου κανω επισυναψη την οθονη για να καταλαβεις πως υπολογιζουμε τις γονιμες...αν θες στειλε μου ημερομηνιες τριων τελευταιων περιοδων σου και θα στα στειλω εγω... το καλυτερο ομως ειναι κατ' εμε παντα σεξ καθε μερα και ειδικα στις γονιμες και 3 φορες αν μπορεις...μακαρι να εισαι κουκλιτσα μου τωρα και οι συμβουλες να μην ζου χρειαστουν!!!!!ευχομαι τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI1234 έγραψε:

δεν με αφηνει να στο επισυναψω...δωσε ημερομηνιες τριων τελευταιων περιοδων να στα υπολογισω εγω...φιλια

τι ακριβως θελεις να υπολογισεις?τις γονιμες μερες?

τελευταιες 3 ηταν 16/10, 13/11, και 11/12.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπολογιστής Γονιμότητας - Εμμηνόρροιας

Για την επίτευξη καλύτερων αποτελεσμάτων να εισάγετε την πρώτη ημέρα των τελευταίων τριών εμμηνορροϊκών περιόδων σας .

Εάν δεν την θυμάστε μην ρωτήσετε τον σύντροφο σας ... δεν θα θυμάται ... για αυτό γράψτε μόνο της τελευταίας εμμηνορροϊκής περιόδου (και αφήστε τις άλλες ασυμπλήρωτες) και μετά κάντε κλικ στο "ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ" .

Η πρώτη ημέρα της τελευταίας εμμηνορροϊκής περιόδου

(αυτόματα) Βασισμένοι σε ένα μέσο εμμηνορροϊκό κύκλο 28 ημερών η αμέσως προηγούμενη εμμηνορροϊκή περίοδος ξεκίνησε - ήταν : ή.....

Εάν την θυμάστε - την ξέρετε ...επιλέξτε την εσείς από το μενού που ακολουθεί

Η πρώτη ημέρα της ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ εμμηνορροϊκής περιόδου

(αυτόματα) Βασισμένοι σε ένα μέσο εμμηνορροϊκό κύκλο 28 ημερών η προηγούμενη εμμηνορροϊκή περίοδος (πριν 3 μήνες περίπου) ξεκίνησε - ήταν : ή.....

Εάν την θυμάστε - την ξέρετε .. επιλέξτε την εσείς από το μενού που ακολουθεί ...

Η πρώτη ημέρα της 2ης ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ εμμηνορροϊκής περιόδου

(Προσοχή στις ημερομηνίες που ακολουθούν έχουμε την μορφή Μήνας / Ημερ / Ετος)

Η εμμηνορροϊκή περίοδος - κύκλος σας είναι : ημερών

Η επόμενη εμμηνορροϊκή περίοδος θα πρέπει να είναι την :

Πληροφορίες γονιμότητας:

Το χρονικό διάστημα που ΑΡΧΙΖΕΙ η υψηλή γονιμότητα είναι :

Το χρονικό διάστημα που ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ η υψηλή γονιμότητα είναι :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν βαζει τους υπολογισμους λοιπον λεει: 20/12/09 με 25/12/09 διαστημα υψηλης γονιμοτητας και οταν τελειωνει. πες μου επαφες...ημερομηνιες για να κανω αλλον ενα υπολογισμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI1234 έγραψε:

α!!!!!!!! επομενη περιοδο θα επρεπε να ειχες στις 08/01/2010

εχω κι εγω ενα παρομοιο προγραμματακι που υπολογιζει τισ μερες. παντωσ δυστυχως μαλλον κατεβαινει, γιατι ποναω αρκετα...

σ ευχαριστω παντωσ για την στηριξη σου.απογοητευτηκα αρκετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον με ενα μινι υπολογισμο, γιατι θα πρεπει να κλεισω, εχω εγερση νωρις το πρωι και να δω και τον αντρουλη μου λιγο γιατι ''''εχουμε δουλειες και εμεις''''χαχαχχα...πιθανη ωορρηξια ειχες 23 μεχρι 26 δεκεμβρη, αν ειχες επαφες εκει ελευθερες μαλλον σε βλεπω για μανουλα!!!!!! μην ξεχνας οτι το σπερματακι ζει και 2-3 ημερες....μαλλον ολα προς θετικα τα βλεπω!!!!!!φιλια καλο βραδακι πιστευω να σου εφτιαξα λιγο το κεφι βρε....τωρα ειναι ωρα να κανεις κατι και εσυ για μενα....να ευχεσαι να ειμαι και εγω...περιμενω σημερα αλλα μεχρι τωρα τιποτα!!!!!!αντε να δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI1234 έγραψε:

λοιπον με ενα μινι υπολογισμο, γιατι θα πρεπει να κλεισω, εχω εγερση νωρις το πρωι και να δω και τον αντρουλη μου λιγο γιατι ''''εχουμε δουλειες και εμεις''''χαχαχχα...πιθανη ωορρηξια ειχες 23 μεχρι 26 δεκεμβρη, αν ειχες επαφες εκει ελευθερες μαλλον σε βλεπω για μανουλα!!!!!! μην ξεχνας οτι το σπερματακι ζει και 2-3 ημερες....μαλλον ολα προς θετικα τα βλεπω!!!!!!φιλια καλο βραδακι πιστευω να σου εφτιαξα λιγο το κεφι βρε....τωρα ειναι ωρα να κανεις κατι και εσυ για μενα....να ευχεσαι να ειμαι και εγω...περιμενω σημερα αλλα μεχρι τωρα τιποτα!!!!!!αντε να δουμε....

στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!να εχεις ενα λαχταριστο σπορακι στην κοιλια σου!καλη ξεκουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον τζιφος!σημερα το πρωι σηκωθηκα και ειδα μια σταγονα αιμα...οποτε μεσα στην μερα θα κατεβει..σημερα ειναι η τεταρτη μερα καθυστερησης.λετε αν δεν δω σημερα κανονικη ροη αιματοσ να παω για χοριακη αυριο μηπως και ειμαι....???? ή τζαμπα ονειρευομαι ακομη ελπιδες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανι μου η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!!Αν δεν εχεις κανονικη ροη μεχρι αυριο,πηγαινε.Να σου φυγει η αγωνια τουλαχιστον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα νάνι μου!Κουκλίτσα μου Καλύτερα να πας την παρασκευή όπως είπαμε και χθες.Άμα βλέπεις μόνο μια σταγόνα αίμα συνέχεια και δεν σου κατεβαίνει μάλλον είσαι έγκυος.Εγώ είχα 10 μέρες λίγο αίμα κ ήταν η εμφύτευση του εμβρύου στη μητρα.Το στήθος σου πως είναι;σε πονάει καθόλου;είναι πρησμένο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meniamama έγραψε:

Καλημέρα νάνι μου!Κουκλίτσα μου Καλύτερα να πας την παρασκευή όπως είπαμε και χθες.Άμα βλέπεις μόνο μια σταγόνα αίμα συνέχεια και δεν σου κατεβαίνει μάλλον είσαι έγκυος.Εγώ είχα 10 μέρες λίγο αίμα κ ήταν η εμφύτευση του εμβρύου στη μητρα.Το στήθος σου πως είναι;σε πονάει καθόλου;είναι πρησμένο?

λες ε?να παω την παρασκευη?το στηθος μου ειναι πρησμενο αλλα μην φανταστεις και παρα πολυ.εγω ελεγα να πηγαινα αυριο για χοριακη.εσυ αυτες τις 10 μερες που ειχες αιμα τι αισθηση ειχες?οτι κατεβαινει αιμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ακριβώς έτσι.Νόμιζα ότι θα αδιάθετησω από στιγμή σε στιγμή.Σου λέω να πας παρασκευή για να έχεις πιο πολλές πιθανότητες να χαρείς!Αν η σταγόνα αίμα συνεχίσει είναι καλό σημάδι!Έλα 1μισή μέρα έμεινε!Παρασκευή πρωί πρωί τρεχα!!Σου έχει ξανάτύχει πάντως να έχεις καθυστέρηση κ λίγο αίμα κ να σου έρθει τελικά;5η μέρα σήμερα σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλ πάντα είχες τακτική περίοδο και το αίμα σου κατέβαινε σχεδόν αμέσως;πόσους μήνες προσπαθείτε με τον άντρα σου;χαλάρωσε όσο μπορείς και πήγαινε για χοριακή αν δεν κατεβεί περίοδος τελικά αυτές τις μέρες.Με αγχώσες και μένα!Θα περιμένω νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανι μου τι γινεται κοριτσακι μου?εχουμε κανα νεωτερο?μν πιεζεσαι κοριτσακι μ αν θες να πας αυριο για χοριακη να πας!!!ποση διαφορα θα χει με τν παρασκευη???κανε οτι εσυ νομιζεις καλυτερο!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meniamama έγραψε:

Δηλ πάντα είχες τακτική περίοδο και το αίμα σου κατέβαινε σχεδόν αμέσως;πόσους μήνες προσπαθείτε με τον άντρα σου;χαλάρωσε όσο μπορείς και πήγαινε για χοριακή αν δεν κατεβεί περίοδος τελικά αυτές τις μέρες.Με αγχώσες και μένα!Θα περιμένω νέα!

ειχα παντα κυκλο ρολοι.28 μερες και παντα την προηγουμενη ειχα καφε υγρα και την αλλη μερα τσουπ....πλημμυρα...

σημερα στην 4 μερα καθυστερησης ειδα το πρωι μια σταγονα αιμα αλλα πολυ μικρη και αλλη μια το απογευμα?λες να κατεβει ή να συμβαινει κατι αλλο?

εν τω μεταξυ ολη την ωρα λεω να κατεβηκε.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...