Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποιο το πραγματικο σας ονομα;;


ΣΩΣΩ

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 141
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΟ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΕΒΙΝΑ!!ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Το βαπτιστικό μου είναι Νεφέλη αλλά με φωνάζουν Νέλλυ! ;)

Mamoli λατρεύωωωωωωωω το όνομα σου!!! :laugh:

hope_89 kai egw to diko soy!!!γιατι ετσι θα βγαλω το θαυματάκι μου!!!!Νεφέλη,ωραιο ονομα με ωραια ιστορια :):):) ποτε γιορταζεις???

α!!!ειμαι η ΝΑΤΑΣΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Ax κ εγω λατρευω το δικο σου hope!!!Τι ομορφο!!!Κ το Νεφελη κ το Νελλυ!

Πολυ θα θελα να βγαλω την κορη μου Νεφελη ή Λυδια...

:):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΙ2004 έγραψε:

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΝΑΤΑΣΑ. ΤΟ ΝΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑΤΑΣΑ - ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΧΑΡΗΚΑ!

χαχα και εμεις ειμαστε Νατασα και Νικος :))))Χαρηκα!!!!

Α!!!Να σας πω να γελασετε σε λιγο καιρο θα ειμαστε η Νατασα, ο Νικος και η Νεφέλη...τα 3 -Ν- :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ-ΑΝΝΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΠΑΤΣΥ-ΑΠΑΤΣΙ.ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΟΝΟΜΑ.ΧΑΧΑΧΧΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ 39 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΗΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ..ΦΕΤΟΣ ΠΕΦΤΕΙ ΝΟΜΙΖΩ 13 ΜΑΙΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yolle όπως είπε και η Πάτσυ-Απάτσι( :laugh: )γιορτάζουμε 39 μέρες μετά το Πάσχα.

...και πιο συγκεκριμένα...

Η Νεφέλη εορτάζεται την ιδια μέρα με την "Ανάληψη του Ιησού" όπου ο Χριστός "εν μέσω Νεφελών ανελήφθη εις τους ουρανούς".

Η γιορτη είναι κινητή με ημερομηνία γιορτής +39 ημέρες μετά το Πάσχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope m(Nelly).....:):):)ερωτηση κρισεως Νο2....Σε θυμουνται στην γιορτη σου???!!!Γιατι εμενα το χανουν λιγο :)ολοι νομιζουν οτι γιορταζω το πασχα...

Patsi-Apatsi m εχω κανει ολοκρηση ερευνα και κατεληξα στο ονομα...οι γιαγιαδες μας δεν ξερω αν χαρηκαν αλλα...εσυ πως το αποφασισες εχεις αλλον στην οικογενεια η ετσι??? ¨)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

ΟΧΙ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ...ΧΑΧΑΧΧΧΑ.

ετσι μπραβο!!!!!!και ειναι και σπανιο ε?????!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...