Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...


Goldy2308

Recommended Posts

Κορίτσια, πραγματικά με συγκινεί η άμεση ανταπόκρισή σας και σας ευχαριστώ θερμά!

Θα ήθελα να ρωτήσω τις μανούλες για τα πρώτα συμπτώματα της εγκυμοσύνης. Πότε αρχίζουν?

Σήμερα ας πούμε,είχα κάτι περίεργα πονάκια, σαν ελαφριές συσπάσεις χαμηλά αριστερά στη σάλπιγγα. (Σημείωση: ωορηξία είχα από την αριστερή ωοθήκη αυτό το μήνα και επαφές 14η-16η-19η ημέρα.)Τώρα βρίσκομαι στην 21η ημέρα του κύκλου μου. Αν καταφέραμε να συλλάβουμε τον πελαργό, υπάρχει περίπτωση αυτές οι συσπάσεις να είναι σύμπτωμα? :dry:

Ξέρω, δεν πρέπει να αγχώνομαι και να το σκέφτομαι διαρκώς, αλλά πώς γίνεται να πάψεις να σκέφτεσαι κάτι που λαχταράς τόσο πολύ?! Με καταλαβαίνετε, έτσι? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πω τα δικα μου συμπτωματα πριν την καθυστερηση!!! Ειμαι σιγουρη οτι αυτο θα σκεφτεσαι.........

Βεβαια να πουμε εδω κ εσυ σαφως θα το γνωριζεις, οτι μπορει καποια να συμπιπτουν αναμεσα σε πολλες κοπελες, μπορει κ να διαφερουν...Οπως ολες γνωριζουμε, καθε οργανισμος αντιλαμβανεται την εγκυμοσυνη, ετσι, οπως αυτος ξερει....

Μια βδομαδα πριν την ημερομηνια που περιμενα....ειχα εμφανεις φλεβιτσες στο στηθος κ στο μπουστο μου!!! Αυτο μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση... 3-4 μερες πριν, ειχα ασπρα υγρα στο κοιλοτακι, αοσμα....λευκορροια, ενα συμπτωμα μιας πιθανης εγκυμοσυνης...

Απο πονακια, τα κλασικα περιοδου! Πρησμενο στηθος, πονοκεφαλος, νευρα...

Με το καλο κοριτσι μου, να εισαι, η να μεινεις συντομα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...