Μετάβαση σε περιεχόμενο

οτωση χοριακης


voula25

Recommended Posts

κοριτσια γεια σας.δεν ειμαι εγκυος.εχω μια φιλη που η χωριοακη της ηταν 53 και επεσε στο 34.με εξωσοματηκη και της βαλανε 3 ωαρια.τι λετε να ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι το μόνο σίγουρο είναι ότι η εγκυμασύνη δεν εξελίσσεται φυσιολογικά!

Τώρα τι συμβαίνει; μάλλον οι επόμενες μέρες θα δείξουν...

Αν αποβάλλει θα το καταλάβει γιατί η χοριακή θα μειωθεί κι άλλο κ μπορεί το αίμα να την προλάβει και πριν κάνει την επόμενη εξέτασή της (χοριακή εννοώ).

Δεν νομίζω για εξωμήτριο διότι τότε θα ανέβαινε η χοριακή αλλά όχι ικανοποιητικά δηλ. δεν θα διπλασσιαζόταν ανά 2 μέρες...

Οπως και να χει η εξέλιξη δεν είναι καλή και πραγματικά λυπάμαι! Κουράγιο και ελπίζω σε όλες μας που περνάμε ή περάσαμε τέτοιες καταστάσεις να ξημερώσουν καλύτερες μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνησω με την Ειρηνη...δεν πηγε καλα η εγκυμοσυνη της κοπελας δυστυχως!!Λυπαμαι κουραγιο και δυναμη για την επομενη προσπαθεια της!!

Εξωμητριο δεν ειναι σιγουρα..η χοριακη θα ηταν πιο υψηλη και θα συνεχιζε να ανεβαινε μη φυσιολογικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki mou emena gia liges meres emeine sta8eri k meta eixa skapanevasmata, mia 4ilwne k mia epefte alla oxi polles monades...den 3erw...fisika ekana 2 xoriakes se diaforetika ximeia k eixa meiwsi 10 monadwn...ka8e organismos apo ton allo antidra alliws..8a simfwnisw omws me ta koritsia den paei fisiologika i egkimosini i me ton ena i ton allo tropo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...