Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμβουλή πεθεράς:"άστην να κλαίει έστω και για 3h


Recommended Posts

ριχτε μια σφαλιαρα στην πεθερα να δουμε ποση ωρα θα κλαιει?ε?κακια νυφη κακια :laugh: :laugh:

γελασα πολυ με την πεθερα φενγκ σουι....αχ το μιγιακι εχεισ σπιτι σου και δε το ξερεσ...αυτη θα την βαλουμε να πιανει μυγεσ και κουνουπια οχι τπτ αλλο μη βαζουμε και εντομοκτονα...χαχαχαχ πλακα κανω ετσι....φενγκ σουι....

οσο για το κλαμα ενταξυ και γω δεν ειμαι πολυ τησ αγκαλιασ και εχει γινει ανεξαρτητοσ ο μπιμπικοσ δλδ παιζει μονο του χορευει καθετε αλλα οχι και να κλαει 3 ωρεσ...κανα 5 λεπτο το πολυ κριμα ειναι τα καημενουλια.....ειπαμε απο εμας εξαρτωνται...για να σπαραζουν κατι θα θελουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ifigeneia έγραψε:

[quote

Στη θέση σου δε θα κρατιόμουν! Θα είχα τη μικρή 3 ώρες αγκαλιά και θα άφηνα την πεθερά να τακτοποιήσει τα πράγματα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

3 ώρες? Όχι βρε, λίγες είναι! 13 άσ'την!!! Έτσι για να στρώσει το κακομαθημένο!!! Άιντε πια! Βαλθήκατε όλες με τις πεθερές σας! Που σας συμβουλεύουν σωστά.. Όπως κάνανε αυτές με τους γιοκαρίνες τους πριν χρόοοονια! Καλέ δεν παθαίνει τίποτα η μικρή! Τι φοβάσαι? Τι είναι 3 ώρες μπροστά στην αιωνιότητα? :unsure:

Αμάν πια βρε Αργυρούλα! Υπερβολική σε βρίσκω! :ohmy:

Ουφ! Τα'πα!

:woohoo:

Υ.Γ. Με την πεθερά μου δεν έχω τέτοια θέματα, το έζω ξαναπεί, Δόξα Τω Θεώ είναι πολύ καλή γυναίκα και αν και δεν έχει κρατήσει τη μικρή ούτε λεπτό (δε χρειάστηκε), για το οτιδήποτε κάνει στη μικρή, ρωτάει εμένα, ούτε καν τον άντρα μου!

Σε κάτι φοβερές ατάκες που έχω ακούσει κατά καιρούς τόσο κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου όσο και μετά, απαντάω πολύ καυστικά, δεν κρατιέμαι ρε κορίτσια! ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! Η μαμά μου συνέχεια μου λέει να ρίχνω νερό στο κρασί μου αλλά έλα που είμαι μερακλού και το κρασί το θέλω νέτο! :P

Στη θέση σου δε θα κρατιόμουν! Θα είχα τη μικρή 3 ώρες αγκαλιά και θα άφηνα την πεθερά να τακτοποιήσει τα πράγματα! ;)

δεν εχεις τετοια θεμτατα επειδη δεν την κρατησε καθολου

5 λεπτα να της την αφηνες να δεις τι θα ακουγες :) :woohoo:

κοριτσια ολοι εχουν αποψη για το πως θα μεγαλωσεις διαπαιδαγωγησεις το παιδι σου

ολοι ξερουν τα παντα

ακομα και ποσο θα το θηλασεις πως θα το κοιμησεις πως θα το εκπαιδευσεις πως πως πως πως..........

ο καθε ενας σπιτι του κουμαντο

βρε ουστ απο δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο γιος μου δεν κλαιει ποτε...του κανω ολα τα χατηρια....σιγα μην αφησω τον κουκλου μου να στεναχωρηθει....ακου 3 ωρες ουτε 3 δευτερόλεπτα δεν τον αφηνω....

εγω εκανα δουλειες με το ζουζουνι μου αγκαλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι της αποψης οτι δεν κανει να αφηνουμε ενα μωρο να κλαιει για πολυ ωρα

και επησης πρεπει να μαθαινουμε να αποκωδικοποιουμε το κλαμα τους

στις αρχες που ηταν πιο μικρος ο δικος μου και εκλαιγε ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! δεν ηξερα μεσα στην απειρια μου πως να τον ηρεμω με αποτελεσμα να κλαει πολυ ωρα.

εμαθα ομως γιατι εκλαιγε και επρατα αναλογα

πχ αν ξυπναγε πριν την ωρα του φαγητου(δεν θηλαζα)εβρισκα αλλους τροπους να τον απασχολω μεχρι να φαει και ετσι δεν εκλαιγε.

τωρα που ειναι πιο μεγαλος κλαιει γιατι δεν γινεται αυτο που θελει εκεινος πχ γιατι δεν του δινω το τηλεκοντρολ και ειναι ικανος να πεσει στο πατωμα και να χτυπιεται γιαυτο..προσπαθησα να τον παρω αγκαλια...τιποτα,προσπαθησα να του μιλησω...τιποτα,προσπαθησα να του αποσπασω την προσοχη με κατι αλλο...τιποτα

δεν αντεξα αλλο κοριτσια τον αφησα να ξεσπασει μονος του(αφου στην αγκαλια μου εκλαιγε περισσοτερο)εκλαψε γυρω στο 20λεπτο και δεν αντεξα πηγα τον ξαναπηρα αγκαλια και εκει ηρεμισε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΡΑΦΑΕΛ ΜΟΥ ΔΕ ΣΟΥ ΕΠΕΦΤΕ Η ΜΕΣΗ??ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ 5,5 ΚΙΛΑ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΟΛΛΗ ΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΚΑΤΩ...ΕΙΝΑΙ ΠΙΑΣΜΕΝΗ ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψω μου δεν με ενοχλουσε καθολου το βαρος του να φαναστεις τον εβαζα στο μαρσιπο κ απλωνα ρουχα..τον κοιμιζα στην αγκαλια μου κ δεν ηθελα να τον αφησω στην κουνια του με τον ζορι τον αφηνα, 3 μηνων ηταν 7.500 κιλα...κ δεν ειμαι κ νταρντανα μια φου να μου κανει ο αερας πεφτω ανετα.....

αχ κ θυμαμαι 10,5 μηνων οταν ηταν εμαθα για την δευτερη εγκυμοσυνη μου κ παλι αγκαλια τον ειχα....

ισως με βοηθησε οτι πριν γεννησω ειχα ολη μερα τον ανηψιο μου αγκαλια που ηταν βαρυτερος κ ειχα εξασκηθει στα βαρη....

τωρα βεβαια ειναι 11.5 κιλα εννοειται δεν μπορω να τον σηκωσω τοσο ευκολα...αφου αν τον παρω βολτα χωρις καροτσι κ μετα κουραστουν τα ποδαρακια του στην επιστροφη φτυνω αιμα μεχρι να μπω σπιτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πρωτοσχολιασω?????????????????????????????????????????????????????????????? καλα βασικα φρανιτα εχω παθει με αυτα που γραφεις!!! πιπιλα απο το μετροοοοοοοοοοο???μπιαχχχχχχχχχχχχ

εγω δεν τον αφηνω..νομιζω πως τα κανει το κλαμα ακομα πιο νευρικα..και δεν μιλαω για κλαψουρισμα..μιλαω για κλαμα..και εμενα πολλες φορες ξυπναει και κλαψουριζει αλλα στην ουσια ξανανανουριζεται..

εγω ημουνα μια μερα για καφε..νυσταξε,γκρινιαζε και σηκωθηκε να τον κανω βολτα με το καροτσι να κοιμηθει πιο ευκολα..το τι ακουσα δεν λεγεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!! οτιν τον κακομαθαινω, οτι δεν ειναι σωστο, οτι πρεπει να μαθει(5μηνων ητανε)..ε,αφου γκρινιαζε και δυσκολευοτανε γιατι να τον αφησω?? σαδιστρια ειμαι??για να πιω εγω καφε δηλ.????

καλα αυτο που οοοολοοοοοιιιιι εχουνε γνωμη και αποψη για το μωρο σου που το βαζεις????? ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τα παλιά τα χρόνια τις εφάρμοζαν αυτές τις μεθόδους γιατί δεν ξέρανε. Η γιαγιά μου άφησε μια φορά το θείο μου μωρό να κλαίει και μπήκε στο χειρουργείο με βουβοκοίλη. Ο γιατρός ακόμα και τότε της έβαλε τις φωνές.

Εμείς φυσικά δεν τον αφήνουμε να κλάψει καθόλου, μόλις πάει να γκρινιάξει οι ανάγκες του ικανοποιούνται. Φυσικά αν είναι για κάτι που απλά θέλει να κάνει πχ να πιάσει τις μπρίζες, εκεί δεν πρόκειται για ανάγκη αλλά καπρίτσιο οπότε προσπαθούμε να τον κανουμε να ξεχαστεί με κάτι άλλο. Και μένα μου λέγανε να τον αφήνω να κλαίει για να "μάθει" και τους έγραψα κανονικά. Τώρα τον βλέπουνε τι ήρεμο παιδάκι είναι και δεν μιλάει κανείς για τις μεθόδους μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΚΟΙΛΗ!!ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ!!Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ,ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΑΧ ΤΙ ΑΚΟΥΝΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΞΕΡΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ ΛΑΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ.ΕΚΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!

ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΥΠΕΡ ΥΠΕΡΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΙ.ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ Κ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ Κ Α ΠΟΛΛΑ.Η ΜΙΚΡΗ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΛΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΠΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ.ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΑΣ Κ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΗΣ.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΜΟΘΡΕΥΤΟ.

ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΝ 2 Κ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ Π;ΛΗΓΩΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita τι αντισσώματα λένε? αυτό είναι βρωμιά!!! Υποθέτω ότι δεν πλένουν τα χέρια τους μετά την τουαλέτα!!! συμβουλή: γίνε "Μονκ" μετά την χειραψία απολύμανση χεριών!!!

το μετρο είναι το πιο βρώμικο μέρος σε όλες τις χώρες, άλλοι φτύνουν, άλλοι ουρούν κλπ.....

εμένα μου έχει πει και άλλα κουφά, όπως:

- το σπίτι μας έχει σκάλα για να πας από το σαλόνι στις κρεββατοκάμαρες υπάρχουν 11 σκαλιά και η μικρή τα ανεβαίνει και τα κατεβαίνει και της είπα ότι σκεφτόμαστε να βάλουμε την πόρτα-κάγκελο στην αρχή της σκάλας έτσι όταν παίζει πάνω να μην κατέβει μόνη της -υπάρχει ακόμη ο φόβος μην χτυπήσει- και μου είπε να της βάλουμε στην πόρτα του δωματίου της, ρωτώ γιατί και μου απαντά για να μην πηγαίνει στο δωμάτιο του αδελφού της και παίρνει τα παιχνίδια του!!! δεν της απάντησα γιατί θα έλεγε κάτι αντίθετο......ήθελα να της πω ότι τα παιδιά μου θέλω να μάθουν να μοιράζονται τα παιχνίδια τους αλλά και να ξέρουν ποιό είναι ποιανού.

- μια μέρα αφού είχαμε τελειώσει το φαγητό μετά από κανένα 10λεπτο λέει ο γιος μου: γιαγιά πεινάω και του απαντά: δεν πεινάς απλά θέλεις να καθυστερήσεις την ώρα του ύπνου!!! τον πήγα στην κουζίνα και του έδωσα φαγητό!!!

- μου είπε να δώσω στην 15 μηνών κόρη μου σαλάμι να φάει!!!!

-έχουμε πει στον γιο μου ότι όταν τελειώσουμε το φαγητό όλοι τότε σηκωνόμαστε από το τραπέζι....και μια μέρα είχαμε σχεδόν τελειώσει και ρωτά ο γιος μου την γιαγιά του: να σηκωθώ? και εκείνη απαντά: όχι, εγώ όμως για να της την σπάσω (μου την έδωσε που ο Λουκάς ρώτησε εκείνη και όχι εμάς!) του είπα σήκω!!

κυριολεκτικά 3 εβδομάδες τους έφαγα στην μάπα!!!! για αυτό και θα αργήσω να πάω Βερολίνο, όπου μένουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita εισαι η κλασσικη ελληνιδα μανα...αντι να τον κανεις Δανο Βικινγ, θα τον κανεις Ελληναρα!!!

Πλακα κανω...ειναι απιστευτα βλακες..τι να πω..αντισσοματα θα κανει το μωρο...η θα παθει καμια χωλερα με τοση βρομια...το μετρο τους καθε ποτε το απολυμενουν. ΙΚ επεσε η πηπηλα στο πατομα, δεν ειπαμε κα να την αποστειρωσεις- ασχετα αν εγω ακομα την αποστειρωνω, αλλα τουλαχηστον ολυντηα.

Δεν ξερω κοριστια, εγω δεν τον αφινω να κλαιε. Πιστευω οτι ειναι πολυ μικρος ακομα για να καταλαβει. Απλα βλεπω ποτε κλαιει απο αποχη και οχι απο αναγκη...του υχονο λιγο τον τονο της φωνης...και τον παιρνω αγκαλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

κυριολεκτικά 3 εβδομάδες τους έφαγα στην μάπα!!!! για αυτό και θα αργήσω να πάω Βερολίνο, όπου μένουν!!!!

Τι λες τώρα...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI έγραψε:

τι να πρωτοσχολιασω?????????????????????????????????????????????????????????????? καλα βασικα φρανιτα εχω παθει με αυτα που γραφεις!!! πιπιλα απο το μετροοοοοοοοοοο???μπιαχχχχχχχχχχχχ

εγω δεν τον αφηνω..νομιζω πως τα κανει το κλαμα ακομα πιο νευρικα..και δεν μιλαω για κλαψουρισμα..μιλαω για κλαμα..και εμενα πολλες φορες ξυπναει και κλαψουριζει αλλα στην ουσια ξανανανουριζεται..

εγω ημουνα μια μερα για καφε..νυσταξε,γκρινιαζε και σηκωθηκε να τον κανω βολτα με το καροτσι να κοιμηθει πιο ευκολα..το τι ακουσα δεν λεγεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!! οτιν τον κακομαθαινω, οτι δεν ειναι σωστο, οτι πρεπει να μαθει(5μηνων ητανε)..ε,αφου γκρινιαζε και δυσκολευοτανε γιατι να τον αφησω?? σαδιστρια ειμαι??για να πιω εγω καφε δηλ.????

καλα αυτο που οοοολοοοοοιιιιι εχουνε γνωμη και αποψη για το μωρο σου που το βαζεις????? ουφ!

Σκηνικό που είδα σε γερμανικό αεροδρόμιο...

Μητέρα έγκυος στο δεύτερο, έχει το μεγαλύτερο παιδί της να μπουσουλάει στο αεροδρόμιο κρατώντας στο χέρι του την πιπίλα του. Οπότε έβλεπες την πιπίλα να σέρνεται στο πάτωμα. Η μητέρα του λοιπόν όταν ήταν να επιβιβαστούμε, το πήρε αγκαλιά, έγλυψε την πιπίλα του και του την εδωσε!!!!!

Τα σχόλια δικά σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρα δεν του αφταναν τα μικροβια του αεροδρομιου..."εφαγε" και τα μικροβια της μαμας...και αυτο το καημενο το αγενητο...αντισοματα απο τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε βρε Αθηνά.. Αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω!

Να γλύφουν την πιπίλα πριν τη δώσουν στο παιδί.. Ουλίτιδες και τερηδόνες δεν έχουν ήθελα να ήξερα?

Το έκανε μία φορά και ο άντρας μου όταν βγαίναμε από τον παιδίατρο και είχε πλαντάξει το Μαράκι από το κλάμα και χε...αμε μέσα στη μέση του δρόμου. Άφρισα απο το κακό μου. Τον ρώτησα με πολύ έντονο ύφος "Καλά με έχεις δει ποτέ να το κάνω αυτό?" και τα πήρε στο κρανίο! Λογική 0!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ αυτό με την πιπίλα δεν το καταλαβαίνω, δλδ το στόμα της μαμάς ή του μπαμπά δεν έχει μικρόβια?!!

εμένα επίσης δεν μου αρέσει να φιλώ τα παιδιά μου στο στόμα, 1ον γιατί θεωρώ το φιλί στο στόμα ερωτικό και 2ον αν έχεις κάποιο μικρόβιο ή οτιδήποτε άλλο το παίρνει και το παιδί! ίσως είμαι υπερβολική αλλά δεν το έχω κάνει ποτέ, δεν μου αρέσει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥΥΥ ΞΥΛΟ,ΜΗΠΩΣ Κ ΣΥΝΕΛΘΟΥΝΕ!!!!!

ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ,ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΡΟ,ΜΠΛΙΑΧ.

ΤΙ ΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΠΕΘΕΡΕΣ,ΗΜΑΡΤΟΝ!

Ε ΟΧΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΚΑΚΙΕΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝΕ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΣ!

ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ ΤΑΡΑΧΤΗΚΑ!

ΕΜΕΝΑ ΔΟΞΑΣΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ Κ Η

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΟΡΜΑΛ!ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΥΤΥΧΩΣ!

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΑΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΣΠΑΡΑΖΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ,ΟΜΩΣ

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ!

Π.Χ. ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ ΤΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ Κ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΝΑ ,

ΧΤΥΠΙΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟΤΕ ΕΝΑ

ΠΑΛΙΟ ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΔΕΙ Κ ΗΡΕΜΗΣΕ.

ΟΠΩΣ Κ ΜΕ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΑ ΔΩΣΩ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΕΙ,ΟΜΩΣ

ΤΟΥ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΠΑΛΙΑ ΚΙΝΗΤΑ ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΦΟΡΤΙΖΩ ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ

Κ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥ ΒΡΩ ΑΛΛΑ

ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΩ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ

ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΘΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ... :(:(:(

ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΩ 2 ΠΙΠΙΛΕΣ ΩΣΤΕ ΑΝ ΠΕΣΕΙ Η ΜΙΑ

ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ..

ΦΥΣΙΚΑ Κ ΠΟΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΦΙΛΑΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ,ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΥΤΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σκαστά στο στόμα της δίνω. :blush: Εντελώς σκαστά όμως... Δεν μπορώ να αντισταθώ στον πειρασμό! Κάνει και το Μαράκι τα χειλάκια της σαν ψαράκι και το σκάω το φιλί! Επαφή με γλώσσες, σάλια, ΠΟΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...