Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia?


gianna83

Recommended Posts

marsoupilami τι ωραια που ειδες τα μωρακια σου και ειναι ολα μια χαρα..!!!ανυπομονω και εγω να παω για αυχενικη να τα ξαναδω...!!!2002 καλη επιτυχια κοπελα μου..αντε θα τα δεις και θα ηρεμισεις και εσυ..!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marsoupilami χαιρομαι πολυ για σενα. Σε ζηλευωωωωωωωωωωω επειδη εχω ηδη μια κορη ευχομαι κ εγω κ ο αντρας μου να ειναι κ τα διδυμακια μας δυο κοριτσια. Απ την αλλη δεν ξερω γιατι αλλα εχω την αισθηση οτι θα ναι δυο αγορια μακαρι εστω να ειναι ενα κ ενα. Βεβαια το σημαντικοτερο ειναι να ειναι καλα κ απο κει κ περα βλεπουμε. Δεν βλεπω κ εγω την ωρα να παω για υπερηχο μπας κ δω τα πουλακια τους χαχα. kategargi μην ανυσυχεις εισαι πολυ μικρουλα ολα θα πανε καλα κ η κοιλιτσα σου ειναι οτι πιο ομορφο γι αυτο απολαυσε το χωρις ανχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Beoutsaki σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου..το ξερω οτι πρεπει να απολαυσω γενικα αυτην την περιοδο απλα σκεφτομαι και αλλα και αγχωνομαι...πως θα τα βγαλω περα με δυο μωρακια???θα ειμαι καλη μαμα???διφορα τετοια και καταλαβαινεις...σκεφτομαι και τον τοκετο που μου ειπε ο γιατρος οτι θα παμε αρχικα για φυσιολογικο και μονο αν ζοριστουμε πολυ θα κανουμε καισαρικι..και με πιανει κατι... :) :) αχ βρε κοριτσια συγγνωμη αν σας επρηξα με τα δικα μου...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katekargi και εγω μικρούλα είμαι αλλά δεν πτοούμαι!κ εσυ να μην πτοείσαι!

ξέρεις τι ωραία θα είναι να έχουμε τα παιδάκια μας από τόο νωρίς κοντά μας?

δώρο Θεού! άλες γυναίκες δυσκολεύονται τόσο πολύ αλλά εμείς είμασταν πολύ τυχερές!

για την εξεταστική σε καταλαβαίνω

είναι λίγο άγχος αυτό, εγώ πρόλαβα και τελείωσα πριν το γάμο, αλλά δεν περίμενα ότι θα μείνω έγκυος αμέσως και έτσι στην αρχή και εμένα μου φάνηκε λίγο περίεργο που μόλις τελείωσαν οι υποχρεώσεις με την σχολή αμέσως άρχισαν οι επόμενες υποχρεώσεις!

το παν είναι να είσαι ήρεμη τώρα στην εγκυμοσύνη και να μην δώσεις και κανένα μάθημα δεν πειράζει, αλλά με το που θα γεννήσεις φρόντισε να σε βοηθήσει κάποιος -μαμα, πεθερά- για να το πάρεις το πτυχίο- κρίμα είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα και εσυ ε?ωραια χαιρομαι που με καταλαβαινεις...ειπα οτι σε αυτην την εξεταστικη θα δωσω οσα μπορω(συνολικα χρωσταω 8 εχω κανει και πτυχιακη και πρακτικη)και οσα δεν περασω η δεν δωσω θα τα δωσω μετα την εγκυμοσυνη...πιστευω οτι θα ξεκλεβω χρονο οταν κοιμουνται για να διαβαζω που και που..!!!εννοειτε οτι θελω να παρω το πτυχιο μου και να εξασκησω το επαγγελμα...μου αρεσει πολυ!!!εσεις το θελατε και ηρθε η ηρθε στα ξαφνικα..?γιατι εμεις ειχαμε ατυχηματακι και δεν ειχα καν ωορηξια..ηταν τρεις μερες πριν την ωορρηξια...!!!(εχω σταθερο κυκλο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules kai glika morakia!

2002 kali epitixia sou euxome kai perimenoume nea sou.

Kategargi ego den mporo na sou po na min anxonese giati kai ego pou eimai 26 xronon apo to poli anxos platho istories me to myalo mou.

xtes mpika stin katigoria (apolia kai ipostirixi) kai oli mera eklega kai nomiza oti osa diavaza mou sinevenan

Re koritsia teleutea exo gini poli euesthiti me to paramikro klaio,proxthes koimomouna ston kanape kai epidi me filise o antras mou kai xipnisa eklega pano apo 15 lepta.Opos pao mexri na geniso tha exo trelathi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PiterPan esy exeis tin pio proxorimeni egimosini apo oles mas etsi isoun kai esi stin arxi?Tin mia mera petao apo tin xara mou tin alli mera trelenome.

Kati prepei na vro gia na skotono tin ora mou na min skeutome!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς το θέλαμε αλλά δεν περίμενα ότι θα έπιανε αμέσως και μάλιστα με δίδυμα!

πάντως δεν χρωστάς πολλά γι αυτό θα έλεγα να

μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε και με την σχολή και με τα παιδάκια

2002 με το καλό να δεις τα παιδάκια σου σήμερα!

έχω κι εγώ γιατρό το απόγευμα και έχω άγχος!

gianna83 κι εγώ πέρασα τι φάση "κλαίω με το παραμικρό" και ο άντρας μου με κοιτούσε σαν να ήμουν εξωγήινη-νομίζω ότι την ξεπέρασα την φάση αυτή, το ελπίζω δηλαδή-

δεν μπορείς να φανταστείς τι βλακείες έλεγα και για τι χαζούς λόγους έκλαιγα...

κορίτσια να ρωτήσω κάτι άλλο?

από τον 4ο μήνα ξεκίνησα κρέμα για τις ραγάδες η οποία μέχρι στιγμής ήταν άψογη κ δεν με ενοχλούσε ούτε στην οσμή ούτε στην απορρόφηση στο δέρμα

από προχθές όμως με πίανει απίστευτη φαγούρα στην κοιλιά

η μαμά μου λέει είναι επειδή το δέρμα τραβάει για να μεγαλώσει

θα ρωτήσω και τον γιατρό βέβαια σήμερα

αλλά μήπως ξέρει καμιά σας για τι πράγμα μιλάω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλάμε για πολύυυυυυυυ κλάμα!!!! Με το παραμικρό πλάνταζα! Νόμιζα ότι έπαθα κατάθλιψη!Μετά τον 4ο αρχισε να στρωνει το πράγμα.. Ακόμα ειμαι ευαίσθητη, αλλά όχι τόσο πολύ. Και φυσικά δεν επιδιώκω να βλέπω στην τηλεόραση στενάχωρα πράγματα, ουτε και να ακούω δυσαρεστα πράγματα. Όταν συγχύζομαι, αναστατώνονται και οι μπεμπούλες και κάνουνε σαν παλαβές! Και μετα νιώθω τύψεις...

Φαγούρα στην κοιλιά έχουμε συνήθως απο το τράβηγμα που περνάει το κακόμοιρο το δέρμα μας. Αν είναι έντονη, διαρκείας και σε μεγάλη έκταση, καλό ειναι να ρωτήσεις το γιατρό σου. Συνήθως ειναι απο το .... ξεχείλωμα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εγω ειμαι 28 μαλλον πιο μεγαλη απο σας αλλα οπως εχω πει απειρες φορες εχω κ την κορουλα μου που ειναι κ αυτη 19 μηνών κ περιμενω κ τα διδυμακια μου. Ξερω απο τωρα οτι βοηθεια δεν θα εχω ΚΑΘΟΛΟΥ κ ετσι αναγκαστικά προσγειωθηκα. Οφειλω να ομολογησω οτι οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος πρωτον χωρις να το περιμενω κ δευτερον σε διδυμα ανχωθηκα παρα πολυ κ για περιπου δυο βδομαδες ημουν χαλια. Εκλαιγα κ δεν ηξερα τι να κανω γιατι ελεγα εχω ενα μωρο κ θα ρθουν αλλα δυο κ δεν εχω προλαβει να χαρω καλα καλα την κορη μου κ δεν μου ρχεται ενα αλλα δυο μωρα κ τι θα κανω κ τετοια. Τελικά ηρεμισα κ λεω οτι οπως τα καταφερα κ με την κορη μου χωρις καμια βοηθεια θα τα καταφερω κ με 3. Ξερω οτι δεν ειναι καθολου μα καθολου ευκολο κ θα στερηθω πολλα πραγματα οπως εξοδους μπανια κ πολλα άλλα. Απο την αλλη ομως λεω οτι θα χω ενα σπιτι γεματο παιδια. Ε δεν γερασα κ ακομα κ ετσι εχω περιθωριο. Ε οσο μπορει η μαμα μου αν θελω μια φορα το τοσο να ξεσκασω θα μου τα κρατησει απο κει κ περα πιστευω οτι ειναι στο χερι μου να ρυθμισω το προγραμμα μου κ να γινω κ ακομα πιο δυναμικη απ οτι ειμαι. Νομιζω οτι θα τα καταφερουμε ολες μας κ μετα θα δινουμε εμεις κουραγιο σε αλλες μελουσες διδυμομανουλες. Συγνωμη που σας κουρασα κοριτσακια μου να στε καλα σας φιλωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακια ειναι κατι που το σκεφτομαι συνεχεια. Λοιπον εγω γεννησα την μικρη μου φυσιολογικά. Δεν λεω οτι ηταν το πιο ευκολο στον κοσμο αλλα ειναι ωραια. Ο γιατρος μου οταν μου επιβεβαιωσε οτι ειναι διδυμα τα παιδακια μου μου ειπε (παρολο που ειναι κατα τις καισαρικής) οτι τωρα με τα διδυμα παμε για καισαρική. Δεν υπαρχει ομως περιπτωση να γεννηθουν φυσιολογικά. Ξερω οτι μπορει να ξεκινησει φυσιολογικά ο τοκετος κ να παει σε καισαρική αλλα με χαλαει η ιδεα της καισαρικής ντε και καλα. Το ξερω οτι ειναι πολυ νωρις που το σκεφτομαι αλλα ειναι ενα θεμα που δεν φευγει απο το μυαλο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beoutsaki το ίδιο θα τον ρωτήσω και εγώ τον γιατρό σήμερα και θα σου πώ τι μου είπε

πάντως μια φίλη μου που είναι γιατρός μου είπε οτι ετσι και βρω γιατρο που θα μου πει τωρα με τα διδυμα να γεννησω φυσιολογικα,

να τον αλλαξω αμεσως γιατι λεει δεν το κανουν πια, γιατι υπαρχει πρωτοκολλο που λεει οτι οι πολυδυμες κυησεις λογω υψηλου κινδυνου πανε κατευθειαν με καισαρικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε γαμωτο το ιδιο μου ειπε κ ο δικος μου οτι επειδη υπαρχει μεγαλος κινδυνος καταφευγουν αμεσως στην καισαρική. Τελος παντων για ρωτα κ εσυ να μαθουμε οσο μπορουμε περισσοτερα. Κ εγω θα παω η αυριο η την Δευτερα κ σε εναν αλλο γυναικολογο για να δω τα μωρακια μου κ θα ρωτήσω να δω τι γινεται μ αυτο το θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!!!!

2002 ΤΙ ΕΓΙΝΕ??ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ????ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.....

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ....ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5-2

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ?ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΞΕΤΡΕΛΑΜΕΝΗ!!!!! ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΚΑΘΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΠ-Α ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΟΣΟ ΣΤΙΣ ΜΟΝΕΣ ΚΥΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΕΧΩ ΚΑΤΑΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!!!!! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΗΡΕΜΗΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΕΙ ΚΑΝ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΑ. ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! ΠΑΙΔΕΥΤΗΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΓΕΡΑ. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ, ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΤΑΓΑ ΠΟΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΗΤΕΡΑ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΑΝ ΜΑΚΡΙΝΟ ΟΝΕΙΡΟ, ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ....

ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΛΟΓΟΔΙΑΡΡΟΙΑ!!!!(χιχιχιχιχιχιχιχιχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα διδυμομανούλες!!!!!!! Καλημέρα στα μωράκια σας!!!

2002, είναι όντως συγκλονιστική εμπειρία η αυχενική!!!! Και εγώ είχα χάσει το μυαλό μου!!!! Για το φύλο σας είπε τίποτα??? Εμάς μάλλον είναι και τα δύο ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!

Από χθες το βράδυ έχω κάτι πονάκια στην κοιλιά ... θα περιμένω και σήμερα και αν συνεχιστούν, θα επικοινωνήσω με τον γιατρό μου. Και εμένα ο γιατρός μου ασυζητητί μίλησε για καισαρική, μάλιστα ακριβώς μας είπε "αν θέλετε να κάνετε ηρωισμούς, να βρείτε άλλον γιατρό!!!" - τόσο ανένδοτος!!! Και φυσικά τον εμπιστεύομαι και δεν με απασχολεί με ποιο τρόπο θα γίνει ο τοκετός ... τι είναι άλλωστε το φυσιολογικό κανείς ποια δεν ξέρει ... Να' ναι καλά τα μικρούλια μου και δεν με νοιάζει τίποτα άλλο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami καλημέρα. Μας είπε οτι το ένα σίγουρα θα είναι αγοράκι, αλλά το άλλο δεν φαινόταν καλά και θα μας πει την άλλη φορά. Όχι οτι με πειράζει, αλλά θα ήθελα να είναι ένα αγοράκι και ένα κοριτσάκι!!! Απ' την άλλη μεριά όταν είναι το ίδιο φύλλο έχουν και παρέα οπότε δεν πειράζει όπως και να έχει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρεούλα θα κάνουν ούτως ή άλλως!!! Είναι ευλογημένα παιδάκια τα διδυμάκια, γιατί θα έχουν εξ ορισμού συναισθηματικό δέσιμο (βέβαια θα πρέπει σε αυτό το σημείο να βοηθήσουν οι γονείς να μην αποκτήσουν και εξάρτηση)!!!!! Εγώ τα σκέφτομαι να παίζουν με τις κούλες και τα κουζινικά τους και τρελαίνομαιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!! Πόσο να κρατηθεί η έρμη μάνα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou kai zouzounia ti mou kanete?

ego xthes perasa asximo vradi den mporousa na kliso mati exei megalosi arketa i kilitsa mou kai to vradi me enoxli san svoura strifogirnao kai den mporo na tin volepso tin atimi.

kai emena o giatros gia kesariki me exei alla kai fisiologika na me eixe ego kesariki tha zitousa(eimai poli fovitsiara)

re koritsia ego tha ithela na iparxei ena roloi kai na proxoriso ton xrono mprosta(exo apo to xirourgio tha to stamatousa)alla den iparxi.

2002 poli xerome pou ola pigan kala me tin auxeniki sou,panta toso xaroumenes na eimaste oles mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από 'μένα μανούλες!

κι εγώ πήγα στο γιατρό χθες και πήγαν όλα πολύ καλά!

τα μωράκια μας είναι μια χαρα και το έχουν ρίξει από τώρα στη σκανταλιά!

είμαι πολύ χαρούμενη!

ρώτησα κι εγώ πάλι για την καισαρική και μου είπε ότι δεν γίνεται μόνο αν και τα δυο έχουν πάρει θέση και άφησε το ενδεχόμενο του φυσιολογικού τοκετού ανοιχτό.

κορίτσια να σας πω την αλήθεια νομίζω ότι το έκανε για να μην με αγχώσει, αλλά δεν με πειράζει γιατι ξεαγχώθηκα πραγματικά.

ότι είναι να γίνει θα γίνει τώρα τι να κάνουμε. σημασία έχει να πάνε όλα καλά εκείνη την ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εγω τωρα το απογευμα εχω ραντεβου να τα δω τα σπορακια μου. Δεν ειναι ο δικος μου γιατρος αυτος αλλα εχω παει αρκετες φορες κ σ αυτον. Ελπιζω να τα δω καλά κ να σας πω κ μετα το φύλλο τους. Τελος παντων θα κανω κ εγω μια ερωτηση για την καισαρικη αν κ απο οτι καταλαβα ολες για κει παμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello διδυμομανουλες!!!!τι μου κανετε??βλεπω οι περισσοτερες κανατε αυχενικη...μπραβοοοο χαιρομαι πραγματικα που ειναι ολα τα μωρακια καλα..εμεις θα κανουμε αυχενικη 9/2...αργουμε ακομη :( κοριτσια να σας ρωτησω κατι??τον μαιο ειχα κανει εγχειρηση σκολικοειδιτιδας και τωρα ειναι καποιες στιγμες που με ενοχλει η τομη..εντωμεταξυ ο γιατρος μου δεν με εχει ρωτησει ποτε εκανα την εγχειρηση...μηπως να του μιλισω για αυτο στην επομενη συναντηση??φοβαμαι μηπως οταν μεγαλωσει πολυ η κοιλια και κουνανε τα μωρακια εχω προβλημα..αχ πειτε μου την γνωμη σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρωτησε τον καλυτερα κοριτσακι μου μηπως μπορει να σου πει κ καμια συμβουλή για να ανακουφιζεσαι αργοτερα. Καλύτερα ειναι να ειναι ενημερος. Απορώ βεβαια που δεν σε ρώτησε ήδη. Αλλά για καλύτερο δικό σου για να μην ταλαιπωρήσαι ρωτα τον. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...