Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia?


gianna83

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. Άνοιξα και αλλού το ίδιο θέμα αλλά μάλλον δεν θα το διαβάσατε..ψάχνω το τηλ του Ασημακόπουλου στην θεσσαλονίκη για να κάνω αυχενική διαφάνεια. Ξέρει κάποια το τηλεφωνό του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ουτε εγω το ξερω δυστυχως.

διαβασε και τις προηγουμενες σελιδες. παλιοτερα κατι ειχα βρει για το ποιοι ειναι πιστοποιημενοι για αυτες τις εξετασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new_mammy έγραψε:

Καλημερα κοριτσια!

εγω ειχα βρει αυτο το site που λεει οτι

πιστοποιημένοι γιατροί είναι μόνο αυτοί για αυχενικη διαφανεια και Β επιπέδου:

https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=4

και για αυχενική:

http://www.webs4sme.co.uk/fmf01/cert-11-14.htm

εκει που λεει χωρα εννοειται βαζεις Ελλαδα και σου βγαζει ποιοι ειναι.

το βρηκα, δες το εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αλικακι μου ειδες που σου ειχα πει οτι θα πανε ολα καλα?Αντε κουκλιτσα μου να ηρεμησεις κ εσυ λιγακι.

Εγω εκανα την β' επιπεδου...ολα μια χαρα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ειδα τις κουκλιτσες μου και μαλιστα η μια μας χαιρετισε!!!Την μια την εχω σε dvd,η αλλη αποφευγει τα φωτα της δημοσιοτητας!!!Και για να ειμαι ειλικρινης....μοιαζει στον μπαμπα της η μια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!! Τι κάνετε??? Πως είναι τα μωρούλια σας??? Έχω πολύ καιρό να μπω στο φόρουμ και να διαβάσω τα νέα σας!!! Έχω μπλέξει με διάφορες δουλειές και τρέχω και δεν φτάνω ...

ΛΕΝΑ, ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!! Καλως ήρθες στην διδυμοπαρεούλα μας!!!

Η ΠίτερΠαν τι κάνει??? Δεν έχω μιλήσει μαζί της, πλησιάζει ο καιρός να γεννήσει και την έχω στο μυαλό μου συνεχώς!!! Ελπίζω να την πετύχω την επόμενη φορά που θα μπω!!!

Εμείς είμαστε πάρα πολύ καλά!! Κάναμε β-επιπέδου την Δευτέρα!!!! Τα μπεμπάκια μας είναι μια χαρά, όλα φυσιολογικά!!!!! Τι μεγάλη ανακούφιση!!!! Και επιβεβαιώθηκε!!!! Περιμένουμε δυο γλυκιές και τσαχπίνικες ΝΕΡΑΪΔΟΥΛΕΣ!!!! Τώρα θα αρχίσουμε τις αγορές πρώτα ο Θεός!!! Είμαστε πάρα πολύ ευτυχισμένοι!!!! Ο γιατρούλης μου είναι πολύ ικανοποιημένος!!! Συσπάσεις που φοβόμουν δεν κάνω, επομένως έχω ηρεμήσει!! Μου είπε να προσέχει ιδιαιτέρως τους επόμενουν δύο μήνες να συμπληρωθούν οι 7 μήνες!!! Πάντως μέχρι τώρα όλα είναι καλά και δεν υπάρχει κάτι ανησυχητικό!!! Αααααααααααα, και ναιιιιιιι, κλωτσάνε!!!!!! Τι τέλειο συναίσθημα!!!!! Επιτέλους!!!! Πως και πως το περίμενα!!! Λατρεύω τις κλωτσίτσες τους!!!

Κοριτσάκια μου, καλή τύχη να έχουμε όλες μας!!! Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο marsoupilami αντε ολα καλά πανε στην παρουλα μας. Βρε κοριτσια εγώ ανησυχώ κ για την katekargi ειναι καιρός που δεν εχει δώσει στιγμα. Ευχομαι να ναι ολα καλάαααα.

Αχ εγώ εχω το αλλο σάββατο την β επιπέδου μιας κ ο γιατρος δεν ερχεται τωρα αλλα την αλλη εβδομάδα κ εχω ανχοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!!! :)

Σήμερα ειχαμε ραντεβού με το γιατρό. Οι μικρές παραμενουνε μπουκίτσες, δηλ 2 κιλά η μια 2200 η άλλη (με δυσκολία γίνονται οι μετρήσεις γιατί ειναι η μια σχεδον αγκαλιά με την άλλη, δεν χωράνε οι μπουμπούκες μου). Υπάρχει αμνιακό υγρό, οι ομφάλιοι λώροι "δουλεύουν" ακόμα, οπότε κλεισαμε ραντεβού για να κάνω προεγχειρητικό έλεγχο στις 27/3 και για γέννα ή 29/3 ή 1/4, (θα το μάθω σίγουρα στις 27/3)

Όλα αυτα βέβαια εκτός απροόπτου, γιατί ειδικά τα διδυμακια δεν κλείνουνε ραντεβού!!!

Κατα τα άλλα, αναμονή και μέρες ζόρικες!!! Εγω μέχρι και τη 32η εβδομαδα, δεν ειχα ιδιαίτερα προβλήματα με τον ύπνο. Ειχα βρει τρόπο και βολευόμουνα με τα μαξιλαράκια μου. Εδώ και 3-4 μέρες άρχισα να ζορίζομαι ιδιαίτερα!

Σε αναμονή λοιπόν...! Να στε όλες καλά!

lena καλωσόρισες!!!!! κι εγω 12η εβδομαδα έκανα την αυχενική

new_mammy γειά σου κοριτσάκι!!!

marsoupilami μου χαθήκαμε!!! χαίρομαι που εισαι καλά!!! να τα πούμε!

φιλακια σε όλες!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσάκι με το καλό τωρα εφτασες στο τέλος. Να μας ενημερώνεις μην σε χάνουμε. Για σκεψου σε λιγες μέρες θα κρατας αγκαλιτσα τα κοριτσακια σου. Σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα τελειααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιτερ παν με το καλο!!!!

να γεννησεις δυο υγιεστατα μωρακια!!

εγω τη δευτερα που πηγα στο γιατρο μου ειπε πως με το που κλεινουμε την 36η βδομαδα πρωτα ο θεος να εχουν παει ολα καλα κανονιζουμε την καισαρικη.26 ιουνιου δηλαδη.

καλημερα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου. Σημερα αισθάνομαι πολύυυυυ πεσμένη ψυχολογικά. Μ εκανε η πεθερουλα μου σκατά. Το πρωι που ημουν στην δουλεια ηρθε απο εκει να μου πει οτι ειδε στον υπνο της οτι θα γεννησω πριν της ωρας μου χωρις να το περιμενουμε κ θα τρεχουμε πανικοβλητοι κ δεν ξερει αν θα πανε καλα τα πραγματα. Το ξέρω οτι το λεει επιτηδες για να με λυγισει μιας κ απο τοτε που γεννησα την μικρή αρχισε η κόντρα μας αλλα δεν περιμενα να εκφρασει τοση κακια. Και καλά χαιστε με εμενα τα εγγονια της δεν τα σκεφτεται η κακουργα? οτι ειναι παιδια του γιού της? Δεν καταλαβαινω γιατι μου το κάνει αυτο το πραγμα. Η γυναικα αυτη με μισει κ δεν χάνει ευκαιρια να το δειξει κ το προβλημα της ειναι οτι εγω κ ο αντρας μου δεν την κωλογλυφουμε οπως κανει ο αλλος γιος κ η αλλη νυφη που την εχουν στα οπα οπα κ ετσι καθε φορα μ εκδικηται μόποιον τροπο μπορει. Συγνωμη που σας ζάλισα κ εσας αλλα ηθελα να ξεσπασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!! Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!!

ΠίτερΠαν μπράβο κοπελάρα μου!!!!!! Πολύ χαίρομαι για σένα!!!!!! θα πάνε όλα καλά!!!!! Θα σε πετύχω σίγουρα τις επόμενες μέρες και θα μιλήσουμε με πολλές λεπτομέρειες!!!!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ και το κυριότερα ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΜΑΣ!!!!

Ζετούλα, μην σκας, κορίτσι μου, για χαζομάρες ... αδιαφόρησε όσο περισσότερο μπορείς, μην της δίνεις σημασία, μην χαλάς την ζαχαρένια σου, σημασία έχει να να είσαι εσύ καλά με τον αντρούλη σου και τα μωράκια σου και όλοι οι άλλοι ... έξω από το σπίτι!!

Φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

zetoula μην μασας με την πεθερα. Σε νιωθω οτι σε σε κανει ανω κατω γιατι μπορει η χρυση μου πεθερα να μην ζει αλλα εχω εναν πεθερο που κανει για 10 πεθερες σαν και την δικια σου.

Πιτερ Παν ευχομαι οτι καλυτερο και ολα στην ωρα τους!

Σε περιμενουμε να μας πεις οοοοοολες τις λεπτομερειες με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακια μου σημερα μου πονάει η κοιλιά μου σ ενα συγκεκριμένο σημειο λιγο πιο περα απο τον οφαλό. Σας εχει τύχει? τι λετε να ειναι? λέτε να ναι επειδη μεγαλώνει η κοιλιά? τι να ναι αυτο?

αντε να ρθει το σαββατο να παω για την β επιπεδου γιατι δεν αντεχω αλλο κ να ναι ολα καλά κ θα της πω εγώ της πεθεράς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κορίτσια! zetoyla, δεν ξέρω για τον πόνο αυτό, πάντως αν δεν περάσει, ρώτα το γιατρό σου. Εμένα η κοιλιά που είχε γίνει πιο σκούρη την προηγούμενη εβδομάδα, μετά από 2 μέρες επανήλθε. Μάλλον μεγάλωνε και η κυκλοφορία του αίματος ήταν ο λόγος. Σήμερα πήγα στη γιατρό. Είμαι στην 26η εβδομάδα. Το ένα το μωρό είναι 775 γραμμάρια και το άλλο 830 γραμμάρια και είναι μια χαρά, μου είπε η γιατρός. Καλό μεσημέρι σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακι παντα τετοια. Ολα καλά πανε.

Τελικά ο πονος που εχω κ εγω μάλλον ειναι επειδη τσιτώνει η κοιλιά. Εχω βάλει δυο κιλά απο την αρχή της εγκυμοσύνης αλλα μαλλον μεγαλώνουν τα σπόρια κ την τσιτώνουν. Ετσι την πατησα κ στην μικρη μου κ γεμισε ξαφνικά ραγάδες η κοιλια μιας κ εχω κ ευαισθητο δέρμα. Αφου λεω του αντρα μου ε αφου εχω ολο το εθνικό οδικό δικτυο στην κοιλια μου χαραγμενο τωρα θα το συμπληρώσω λιγο με κατι νεους δρομους που εχουν γινει. Τελος παντων. Δεν βλεπω την ωρα να παω για την β επιπεδου τι ανχος κ αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zetoyla εισαι φοβερη!!!

μονο δυο κιλα;;;πως τα καταφερες;

εγω παλι στις 22 και κατι βδομαδες που ειμαι εχω παρει 9 κιλα.το καλο ειναι πως επειδη ειμαι αδυνατη δεν μου πολυφαινεται.οχι οτι με πολυαπασχολει δηλαδη να σας πω την αληθεια.δεν εχω παθει καμια υστερια με τα κιλα.αν και δεν θα ελεγα οτι τρωω ιδιαιτερα πολυ τα κιλακια ηρθαν και εκατσαν στο κωλαρακι (με το συμπαθειο!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί κάνετε κοριτσάκια? εγω έκανα και τον 2ο υπέρυχο και βγήκε επίσης μια χαρά, τα μωράκια μου φαίνονται τέλεια, έχουν γίνει 700 γρ. το καθένα :)

ζετούλα εγω κάποιες φορές νιώθω ένα τράβηγμα απο τον αφαλό προς τα αριστερά αλλά όχι πόνο. επίσης έχω αρκετή φαγούρα μάλλον από το τέντωμα! πώς κατάφερες και πήρες μονο 2 κιλά? εγω έχω πάρει 8 και τρώω λίγο γιατί φουσκώνω πολύ εύκολα και έχω καούρες :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa αστα τ ατιμα τα κιλά. Εγώ ημουν ομως κ πριν ευσωμη κ ετσι τωρα δεν φαινεται να φανταστειτε οτι η κοιλια μου τωρα εδειξε. Ειμαι ψηλή κ γεροδεμένη κ ετσι δεν φαινεται η εγκυμοσυνη. Όσο για το πως τα καταφερα ειναι ενα θέμα. Απλά δεν με τραβάει να φάω τιποτα. ΜΕ πιανουν συνέχεια καουρες κ μπορώ να πω οτι ακομα κ τωρα που κ που κανω κ εναν εμετο ετσι για να μην ξεχνιόμαστε. Πιστευω οτι ειναι θεμα σώματος κ ορεξης. Μια γνωστη μου εκγυος στο πρωτο της παιδακι ενα μήνα μικροτερη απο μένα σ εγκυμοσύνη τροφαντουλα θα ελεγα, μεχρι τωρα εχει παρει 9,5 κιλά. Η κουμπάρα μου παλι αδυνατη εγκυος σε ενα εχει παρει 8 κ εχουμε μια βδομαδα διαφορα. Μαλλον θεμα οργανισμου ειναι τι να πω. Ζηλέυω πχ κ θελω κατι να φάω κ μολις φαω μια μπουκια εχω σκάσει. Το μονο που σκεφτομαι αυτες τις μέρες συνεχεια ειναι το παγωτό χαχα αλλα παλι φοβαμαι μην με ππιασει καουρα γαμωτο. Τωρα εφαγα για μεσημερι λιγο κουνουπίδι κ μ επιασε αμεσως καουρα κ μου ρχεται να σκασω οποτε βοηθαει στο να μην παιρνω βαρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν έχω καταλάβει αν το δικό μας βάρος έχει σχέση με το βάρος των μωρών. μια γνωστή μου που γέννησε τώρα είχε άσχημη εκυομσύνη και πηρε μόνο 5 κιλά και το μωράκι βγήκε 2.100. η μαμά μου όταν ήταν έγκυος σε μένα είχε πάρει 8 κι εγω βγήκα 2.400. μήπως είναι τυχαίο? αν όχι γιατί μας λένε να πάρουμε πολύ λίγα κιλά? έχω μπερδευτεί :unsure:

επίσης άλλη απορία, όλοι μου λένε ότι επειδή έχω διδυμάκια πρέπει να έχω έτοιμη τη βαλίτσα μαιευτηρίου πιό γρήγορα. αλλά πόσο πιό γρήγορα? δεν έχω ψωνίσει τίποτα ακόμη! έχουμε βρει τα χοντρά, επιπλάκια, καρότσι και θα τα παραγγείλουμε την παρασκευή ή την άλλη εβδομάδα αλλά θέλουν 1 μήνα να έρθουν. απο ρουχαλάκια απολύτως τίποτα. μήπως άργησα? εσεις ψωνίσατε? με το καρότσι προβληματιστήκαμε αρκετά. τελικά θ απάρουμε το TFK που είναι το μοναδικό τρανσφορμερ καρότσι διδύμων, προσαρμόζονται πάνω πορτ μπεμπε και καθισματάκια αυτοκινήτου. πρέπει να τα αγοράσεις ξεχωριστά βέβαια και βγαινει πανάκριβο αλλά νομίζω θα βολέψει. όλες τις μαμάδες που ρώτησδα έτσι μου είπαν. όλα τα μονά καρότσια έτσι να παίρνουν, όλο το σετ μαζί αλλά στα μονά οι τιμες είναι πολύ καλύτερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την προικα τους την εχω σχεδον ετοιμη.τα φτιαχνω σχεδον ολα εγω μονη μου και εχω αρχισει απο νωρις σχετικα.πριν μερικες μερες πηρα καποια ρουχαλακια και καποια μου εδωσε η αδερφη μου.τωρα μετα το πασχα θα παρω και τα υπολοιπα ρουχαλακια κυριως για να ετοιμασω τη βαλιτσα για το νοσοκομειο και με τα δικα τους και με τα δικα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο για το νωριτερα το ξέρω κ εγω κοριτσάκια μου. Αλλα μην πανικοβάλεστε κ μην αφήνετε να σας ανχώνουν χωρίς λόγο. Πιστευω οτι οσο πιο πολύ θ αρχισουμε να πλησιαζουμε στις 36 εβδομαδες θα γινονται κ πολυ πιο συχνοι ελενχοι. Αλικη μου ειναι τελεια τα μωρακια σου αψογο το βάρος. Κοιτα να δεις οσο για το αλλο θεματακι του βαρους του δικου μας. Στην κόρη μου πηρα 6700 συνολο κ γεννηθηκε 3350 κ ημουν μετα την γέννα καλύτερα απο ποτέ. Απλά ξαναλέω οτι εγω δεν ημουν αδυνατη ημουν πάντα γεροδεμένη. Απο καουρα οπως σας ξαναειπα αλλο τιποτα δεν το συζητάω.

Η κολλητή μου απο την αλλη που ειχε πάρει κ αυτη συνολο το πολύ 8,5 9 κιλά γεννησε το κοριτσάκι της 3 κιλά. Οποτε δεν νομιζω οτι εχει σχεση.

Να σου πώ την αληθεια μου οταν θα φτασω γυρω στις 32 εβδομάδες θα εχω ετοιμάσει κ την βαλίτσα μου να ειμαι σιγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ευτυχως ο γιατρος μου ηρθε σημερα κ ετσι θα παω τωρα σε ενα τεταρτακι να μου πει γιατι μου ποναει η κοιλια εκει αν οντως ξεντώνει το δέρμα κ βασικά εβγαλα κ υγρο απο το στηθος ενω στην μικρη δεν ειχα βγαλει πριν αλλα μαλλον μπορει να οφειλετε κ στο οτι την θηλασα την μικρή μου μεχρι περιπου 15 μηνών. Τελος πάντων ειναι ευκαιρια μιας κ ηρθε αν κ θα παω το σαββατο για την β επιπεδου αλλα ειναι αλλιως να ειμαστε οι δυο μας κ αλλιως στην β επιπεδου που θα ναι κ ο εμβρυολογος πιο ανετα θα νιωθω με τον γιατρο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...