Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia?


gianna83

Recommended Posts

Ο ΣΤΟΧΟΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ 15JUNE ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ NICKNAME ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 36 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ 27ΜΑΙΟΥ ΣΤΙΣ 33 ΚΑΙ 3.ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΑΝΤΑΡΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ!!!ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΒΑΡΕΛΑΚΙΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ.ΟΟΟΟΟΟΟ ΧΑΜΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!ΖΟΡΙΚΑ ΜΕΝ ΟΜΟΡΦΑ ΔΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακι να χαιρεσαι τα μωρουλια σου. Σαν φρεσκια διδυμομανουλα δεν μας δινεις καμια συμβουλή για τις πρωτες μερες με τα μωρουλια μας η κανενα κολπακι? χαχα απ οτι εχετε καταλαβει οποια διδυμομανουλα κανει το λαθος κ ανοιγει το θεμα προσπαθω να την κανω να μας πει καμια πληροφορια. Στο τελος θα εχουμε σκονακια απ αυτα που θα μας εχουν πειιιιιιι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζετουλαααααα!!!!!τι κανεις??ξυπνησες και εσυ ε???εγω ξυπνησαστις 6 για πιπι και μετα δεν με επαιρνε ο υπνος???σου εχει συμβει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωωωω ναι ενω ειμαι πολύ φαν του υπνου μου εχει συμβεί. Γενικώς δεν εχω αυπνιες αλλα που κ που τυχαινει.

Αχ εμενα ο πονος μου σημερα ειναι η δυσκοιλιοτητα (sorry κιολας).

Κοντεψε να με πιασουν τα κλαματα δεν αντεχα αλλο. Πρωτη φορα μου τυχαινει κ μαλιστα μετα φρικαρισα γιατι ειδα κ αιμα κ λεω αν ειναι δυνατον αιμοραιδες απο τωραααααααα??????????????? σοκ μεγαλο. Μετα με επιασε ζαλαδα κ πηγα να λιποθυμησω αλλα τι να κανω το παλευω.

Για να το ξεπερασω εβαλα 3 πλυντήρια χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααα και εγω ειμαι πολυ υπναρου :P:P:P και ενω αλλες μερες σηκωνομουν και μετα κοιμομουν κανονικα μεχρι και της 12 :blink: σημεραγαριδα το ματακι μου :laugh: :laugh:

Οσο για την δυσκοιλιοτητα εγω δεν εχω ακομη τετοιο θεματακι..το αντιθετο ειχα για 2-3 μερες :blush::blush: αλλα περασε ευτυχως...!!!λοιπον ζετουλακι θα τα πουμε σε κανενα 2 ωρο αν εισαι μεσα γιατι θα κατσω να διαβασω μπας και βγαλω την υλη...αυριο στις 5 το απογευμα δινω...καντε καμια προσευχουλα να τα περασω να μην χρωσταω μετα κανενα!!!!!!Φιλακιαααααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί κάνετε κοριτσάκια μου? βλέπω έχετε κι άλλες θεματάκι με τις αυπνίες. εγώ κοιμάμαι αργά, ξυπνάω τουλάχιστον για 2 ώρες κάθε βράδυ και το πρωί ξυπνάω στις 12! τελείως χάλια πρόγραμμα.

ζετούλα κι εγω είχα πρόβλημα με δυσκοιλιότητα για λίγο αλλά μου πρότεινε ο γιατρός μου φυτικές ίνες από το φαρμακείο (benefriba) και τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα.

κάθε φορά που κάνω υπέρυχο αναστατώνομαι υπερβολικά, θέλω να δω τα μωράκια μου,δεν μπορώ να περιμένω!!! αυτή τη φορά με τρώει λίγο και το άγχος με την υπερυχογενή εστία που μου βρήκαν και δεν ξέρω πώς θα περάσει ένας μήνας μέχρι την β΄ επιπέδου.

katekargi, καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katekargi κοριτσακι εδω ειμαστε διπλα σου κ σου συμπαραστεκομαστε. Ελπιζω να σου πανε ολα καλά κ να ηρεμισεις μετα να απολαυτσεις την εγκυμοσυνη σου.

aliky μου θα δεις που θα πανε ολα τελεια κοριτσακι μου κ θα το ξεχασεις συντομα κ μην νομιζεις ο καιρος περναει πολυ γρηγορα. Εγω κοριτσακια μου στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν καταλαβα ποτε περασε ο καιρος δουλευα κιολας συνεχεια πρωι απογευμα κ ειχα ξεπατωθει κ περασε νερακι. Ε λεω στην δευτερη εγκυμοσυνη θα ναι αλλιως δεν θα περναει γιατι θα χω κ την μικρη κ δεν θα δουλευω συνεχεια... Τελικά παλι περναει φωτιά. Ολη μερα με το παιδι κ τις δουλειες κ το μαγαζί ελαχιστα καταλαβαινω.

Αντε κοριτσακια μου να εισαστε καλα κ να λεμε ευχαριστα νεα μεταξυ μας να τονωνει η μια την αλλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι καλε θα δωσεις 2 φορες αιμα???πες μου οτι φοβασαι τις βελονες???θα ερθω βρε εγω να σου παρω που εχω και απολο χερακι....χαχαχαχαχαχαχα!!!! ;):) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι οτι φοβαμαι αλλα δυο φορες ημαρτον θα με ρουφηξουννννννν. Πρεπει να δωσω στον μικροβιολογο για τον θυροειδη μου κ στον γυναικολογο θα παω να δωσω γιατι οταν ειχα κανει την αυχενική ο γιατρος μου στην αθηνα μου ειπε οτι δεν χρειαζεται παπ α ενω αυτος που ειχα παει την παρασκευη μου ειπε οτι καλυτερα ειναι να το κανουμε κ αυτο κ δεν χανουμε τιποτα μιας κ θα τα στειλει για ελενχο στο πιο αξιοπιστο κεντρο απο οτι μου ειπε. Οποτε δεν εχω που δεν εχω φλεβες αυριο θα μου τις κανουν κοσκινο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα δεν ξερω αν θα παω για τις εξετασεις γενικως δεν ειμαι καλα. Εγω που σας λεω να ειστε καλα ψυχολογικά αυτη τη στιγμή ειμαι χαλια οσο γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου δεν ειμαι καθολου καλα δεν ξερω

οσο περναει η ωρα τοσο κ χειροτερα

αισθανομαι σκατααααααααα

με τον αντρα μου? τι να σας πω?

δεν νομιζω οτι θα παω πουθενα αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εχεις βρε ζετουλα μου???τι σε εχει πιασει???ελα τωρα δεν θελω τετοια...αμα πεσεις και εσυ μετα ποιος θα μας ανεβαζει ε????

Οσο για τις φλεβες ουτε εγω εχω και εκνευριζομαι καθε φορα..αλλα ξερω απο μονη μου που εχ και τους λεω απο που να μου παιρνουν αιμα...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΤΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ-ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΠΛΟΚΗ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ!!ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ!ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΕΝΥΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ Η ΝΑΥΤΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑΝ 5 ΜΗΝΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΑΙΜΟΡΑΙΔΕΣ!!!!ΜΕΣ ΤΑ ΤΡΕΛΛΑ ΚΕΦΙΑ!ΚΑΙ ΜΕΣΑ Σ'ΟΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΑΝΕ ΚΙ ΟΛΟΙ.Τ'ΑΚΟΥΣΕΣ?Τ'ΑΚΟΥΣΕΣ?ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΚΡΥΓΟΡΩ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ (ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ) ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΛΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥΣ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ!!ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΗ ΣΑΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΩΡΑ!ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΙΨΟΥΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια μου καλημέρα

χθες δεν ημουν καθολου καλά

ηπια κ 3 μπύρες κ εκανα τα πραγματα χειροτερα γιατι σκεφτομαι μηπως εκανα κακο στα μωρα μου

οπως καταλαβατε δεν πηγα για τις εξετασεις

αποφασισε ολο το σοι του αντρα μο να ρθουν κ αυτοι ταξιδι κ καλα για δουλειες δεν τους αντεχω αλλο δεν τους θελω μεσα στα ποδια μου συνεχεια

κ το κερασακι στην τουρτα ηταν που τσακωθηκαν οι δικοι μου

ελπιζω να μην επαθαν κατι τα μωρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΩΣΤΟ!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΡΕΜΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!!! ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΙ, ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΣΕΣ!!!ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ!!! ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΚΟΛΛΑΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΕΝΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΥΦΑΣΜΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ. Η ΤΙΜΗ ΑΥΤΟΥ ΗΤΑΝ 60€ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΤΩΣΗ !!!!!!!! ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ Η ΤΡΙΧΑ ΚΑΓΚΕΛΟ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ. ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΞΕΦΤΥΛΙΣΕΙ ΛΙΓΟ Ή ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?????? ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΟΛΑΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως να κοιταζες για κανονικο κολαν σε μεγαλυτερο νουμερο? τα χτυπανε απιστευτα τα ρουχα εγκυμοσυνης αλλα κ τα λητώ ειναι φαρμακειο

εγω ειχα παρει απο τα benetton δυο τζιν εγκυμοσυνης 40-45 ευρω οποτε ριξε μια ματια μηπως ειναι πιο οικονομικά.

Καθισα σπιτι σημερα μιας κ εχω τρελαθεί στον εμετό κ στην αδυναμία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζετουλα μου προσπαθησε να εισαι λιγουλακι καλυτερα...γιατι δεν πας να κανεις τις εξετασεις???να γβεις και λιγο απο το σπιτι να ξεχαστεις...προσπαθησε οσο μπορεις να μην επηρεαζεσαι απο τις καταστασεις γυρω σου(ποια μιλαει που εγω τα ιδια παθαινω)!!!!!Γιατι δεν συζητας με τον αντρα σου για το οτι ηρθε το σοι του???πες του οτι δεν μπορεις την φασαρια σε αυτην την φαση της ζωης σου και οτι σου φαινεται πολυ δυσκολο να αντεξεις και αυτοτς μεσα στα ποδια σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστηχώς κοριτσακι μου επειδη μενω σε νησί για να κανω τις εξετασεις επρεπε να παω ταξιδι. Ε τελικά πηγαν ολοι οι υπολοιποι κ μαζι κ ο αντρας μου εκτος απο μενα.

Τα καταφεραν παλι.

Και το θεμα ειναι οτι δεν εχουμε κ γυναικολογο εδω για να πηγαινα να δω τα μωρακια μου για να παρω τα πανω μου.

Και μαλλον επειδη ειμαι ετσι χαλια ψυχολογικά ξερναω σαν γατος (συγνωμη) κ νιωθω κ φοβερή αδυναμία μολις πιω λιγο νερό το βγάζω αμεσως.

Τι να πω ειναι ασχημο να αισθανεσαι οτι προσπαθουν να σου κανουν κουμαντο στην ζωή σου αλλοι. Δυστηχως το σοι του αντρα μου εχει το κακο ελατωμα να επεμβαινει παντου μα παντου

δεν ημουν διατεθειμενη να παω ταξιδι με ολους αυτούς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια! ζετούλα δεν πειράζει ου δεν πήγες σήμερα, θα πας αύριο μόνη σου και σίγουρα θα νιώσεις καλύτερα αν ξεφύγεις λίγο. εγώ πάντως κορίτσια απ΄οταν μπήκα στον 4ο και άρχισα να αισθάνομαι λίγο πιό ασφαλής είμαι μέσ΄ την τρελή χαρά! παρόλο που τα βράδια μου είναι δύσκολα λόγω απίστευτης αυπνίας οταν σηκώνομαι είμαι μια χαρά από κέφια!

2002 κι εγω το έψαξα το θέμα του κολάν γιατί με την κοιλιά που έχω κάνει μόνο κολάν με μακριές μπλούζες και φορεματάκια φοράω. κι εμένα με έχει εκνευρίσει πολύ αυτη η εκμετάλλευση. ξερουν ότι δεν έχεις πολλές επιλογές και χτυπάνε τις τιμές. αλλά 60 ευρώ παραπάει!!!εγώ πήρα κολάν από το mothercare περιπου 35 ευρώ και από το premaman που έκανε 38 ευρώ αλλά είχε 30% έκπτωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου δεν ξερω ποτε θα μπορεσω να παω μιας κ δεν ειναι ευκολα τα ταξιδι ολη την ωρα. Τελος παντων

κοριτσια εχετε ταχυκαριες? ισως ειναι απο την αδυναμια που νιωθω αλλα τι να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ζετουλα οσο για το θεμα του σογιου...συμπασχουμε...αλλα εμενα το κυριωτερο προβλημα ειναι η πεθερα....θα με πιασει το κρητικο μου και αλιμονο της ωρες ωρες...ακομη και να τα ριξω μου ειχε πει...αν δεν ειμαι λεει ετοιμη να τα ριξω γιατι δεν θα ειναι κανεις ευτυχισμενος... :ohmy::ohmy: βρεεεεεε ουουουστττττττ απο δω χαζηηηηη :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! :)

katekargi καλή επιτυχία με το πτυχίο σου!!

zetoula κάποιες μέρες ειναι πιο δύσκολες (θα το ξέρεις αυτό), και το ρημάδι το ορμονικό βαράει...καστανιέτες!!

αααααχχχχ υπομονηηηηηηηηη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...