Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια ΓΕΝΝΗΣΑ και εγώ!!!


Argi

Recommended Posts

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΕΒΓΑΛΕΣ?ΜΠΡΑΒΟ ARGI,ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ.ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 162
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΕΒΓΑΛΕΣ?ΜΠΡΑΒΟ ARGI,ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ.ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΕΒΓΑΛΕΣ?ΜΠΡΑΒΟ ARGI,ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ.ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARGI ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ, ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΑΚΑΡΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARGI ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ, ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΑΚΑΡΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARGI ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ, ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΑΚΑΡΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Να σου ζήσει και εσένα veta!!!!:woohoo:

'Εβαλες και φώτο και δεν σε πείραμε χαμπάρι!!!

Να χαίρεσαι το αντράκι σου! Περιμένουμε λεπτομέρειες!!!!

Φιλιά!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Να σου ζήσει και εσένα veta!!!!:woohoo:

'Εβαλες και φώτο και δεν σε πείραμε χαμπάρι!!!

Να χαίρεσαι το αντράκι σου! Περιμένουμε λεπτομέρειες!!!!

Φιλιά!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Να σου ζήσει και εσένα veta!!!!:woohoo:

'Εβαλες και φώτο και δεν σε πείραμε χαμπάρι!!!

Να χαίρεσαι το αντράκι σου! Περιμένουμε λεπτομέρειες!!!!

Φιλιά!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς είναι μεγάλο το μέγεθος της φωτό και δεν ξέρω πώς να το αλλάξω για να μπορέσω να στείλω τη φωτό της!:( κρίμα αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει σε αυτό, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς είναι μεγάλο το μέγεθος της φωτό και δεν ξέρω πώς να το αλλάξω για να μπορέσω να στείλω τη φωτό της!:( κρίμα αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει σε αυτό, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς είναι μεγάλο το μέγεθος της φωτό και δεν ξέρω πώς να το αλλάξω για να μπορέσω να στείλω τη φωτό της!:( κρίμα αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει σε αυτό, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΟΙΓΜΑ ΜΕ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΕΙΚΟΝΑ , ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΗ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ 50 Ή 60 % ..

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΟΙΓΜΑ ΜΕ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΕΙΚΟΝΑ , ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΗ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ 50 Ή 60 % ..

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΟΙΓΜΑ ΜΕ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΕΙΚΟΝΑ , ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΗ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ 50 Ή 60 % ..

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...