Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια ΓΕΝΝΗΣΑ και εγώ!!!


Argi

Recommended Posts

Βετούλα μας γλυκειά,

ο μπεμπάκος σου είναι πανέμορφος - σκέτη γλύκα!!!

Να τον χαίρεσαι πάντα γερό και δυνατό και να είστε και οι δύο (τρεις μαζί με τον ευτυχισμένο μπαμπακούλη) πάντα χαρούμενοι!!!

Περιμένουμε λεπτομέρειες από τον τοκετό και την εμπειρία σου!

Φιλιά πολλά πολλά και καλά κουράγια για τις πρώτες μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 162
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Argi, τι κουκλί είναι αυτό!!! Να είναι γερή και να την καμαρώσετε όπως αυτή επιθυμεί!!! Και το όνομα που διαλέξατε είναι πάρα πολύ όμορφο.

(Σε θυμάμαι από τη συζήτησή μας για τους υπέροχους παιδικούς σταθμούς της Γερμανίας)

Βέτα, να χαίρεσαι το μικρό σου πρίγκηπα!!! Να σας ζήσει! Ευτυχώς που γεννιούνται και αντράκια γιατί μου φαίνεται ότι περρίσεψαν τα κοριτσάκια...

Πολλά φιλάκια στα πατουσάκια τους. Και σε εσάς να ευχηθώ καλή δύναμη γιατί την χρειάζεστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi, τι κουκλί είναι αυτό!!! Να είναι γερή και να την καμαρώσετε όπως αυτή επιθυμεί!!! Και το όνομα που διαλέξατε είναι πάρα πολύ όμορφο.

(Σε θυμάμαι από τη συζήτησή μας για τους υπέροχους παιδικούς σταθμούς της Γερμανίας)

Βέτα, να χαίρεσαι το μικρό σου πρίγκηπα!!! Να σας ζήσει! Ευτυχώς που γεννιούνται και αντράκια γιατί μου φαίνεται ότι περρίσεψαν τα κοριτσάκια...

Πολλά φιλάκια στα πατουσάκια τους. Και σε εσάς να ευχηθώ καλή δύναμη γιατί την χρειάζεστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi, τι κουκλί είναι αυτό!!! Να είναι γερή και να την καμαρώσετε όπως αυτή επιθυμεί!!! Και το όνομα που διαλέξατε είναι πάρα πολύ όμορφο.

(Σε θυμάμαι από τη συζήτησή μας για τους υπέροχους παιδικούς σταθμούς της Γερμανίας)

Βέτα, να χαίρεσαι το μικρό σου πρίγκηπα!!! Να σας ζήσει! Ευτυχώς που γεννιούνται και αντράκια γιατί μου φαίνεται ότι περρίσεψαν τα κοριτσάκια...

Πολλά φιλάκια στα πατουσάκια τους. Και σε εσάς να ευχηθώ καλή δύναμη γιατί την χρειάζεστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

×
×
  • Προσθήκη...