Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποτε το τεστ?


maniania

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ,ΠΟΤΕ ΤΟ ΤΕΣΤ?ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ Η 35 ΜΕΡΑ ΣΕ ΚΥΚΛΟ 31-32 ΜΕΡΕΣ.ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗ 41 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΔΩ ΤΟ -----------.ΕΧΩ ΠΡΥΞΗΜΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε μια χοριακή για να είσαι σίγουρη. Από την πρώτη μέρα της καθυστέρησης δείχνει αν είσαι ή όχι. Εύχομαι να είσαι και εσύ και να έχουμε πολλα γεννητούρια τον Αυγουστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy bebaki έγραψε:

Κάνε μια χοριακή για να είσαι σίγουρη. Από την πρώτη μέρα της καθυστέρησης δείχνει αν είσαι ή όχι. Εύχομαι να είσαι και εσύ και να έχουμε πολλα γεννητούρια τον Αυγουστο!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ;) ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maniania έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ,ΠΟΤΕ ΤΟ ΤΕΣΤ?ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ Η 35 ΜΕΡΑ ΣΕ ΚΥΚΛΟ 31-32 ΜΕΡΕΣ.ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗ 41 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΔΩ ΤΟ -----------.ΕΧΩ ΠΡΥΞΗΜΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss: :kiss:

Αν και τους θερινούς μήνες, η καθυστέρηση μπορεί να οφείλεται και στα θαλασσινά μπανάκια…… περίμενε να φτάσεις σ’ εκείνες τις μέρες…… και κάνε ένα τεστάκι….. για να είσαι σίγουρη!!!!!!

Πάντως……. αν θέλεις να βγεις από την αγωνία σου…… καλύτερα να κάνεις μία χοριακή…… και σήμερα ακόμη!!!!!!!!!!

Καλή σου επιτυχία!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

maniania έγραψε:

Αν και τους θερινούς μήνες, η καθυστέρηση μπορεί να οφείλεται και στα θαλασσινά μπανάκια…… περίμενε να φτάσεις σ’ εκείνες τις μέρες…… και κάνε ένα τεστάκι….. για να είσαι σίγουρη!!!!!!

Πάντως……. αν θέλεις να βγεις από την αγωνία σου…… καλύτερα να κάνεις μία χοριακή…… και σήμερα ακόμη!!!!!!!!!!

Καλή σου επιτυχία!!!!!!!!!!!![/quote:23j88wcw]να εισαι καλα πιπιτσαζουζουνα μου.φιλια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συλβι μου δεν θελω να σε μπερδεψω με υπολογισμους του κυκλου κ τετοια...το μονο που πρεπει να κανεις για να σου φυγει η αγωνια ειναι μια χοριακουλα!!!!

ηθελα να σου πω οτι πραγματικα σε θαυμαζω κ χαρηκα παρα πολυ οταν ειδα οτι ειναι δικο σου το ποστ!!δεν ηξερα οτι προσπαθεις για 4ο!!εισαι πολυ αξια!!! :) κ σου ευχομαι μεσα απ'την καρδια μου να εχεις κ το νεο μελος της της υπεροχης οικογενειας σου μεσα στην κοιλιτσα σου!!! :)

εισαι καταπληκτικη κοπελα!! :) σε φιλω κ καλα αποτελεσματα να εχεις!! :):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου ελεγα να παρεις τεστ αλλα αφου λες οτι παιζει να σου καθυστερησει κι αλλες μερες κανε μια χοριακουλα και θα ξερεις σιγουροτατα!!!!!!

Διαφορετικα περιμενε και θα δεις......

Αλλα το ξερω οτι αυτη η αναμονη ειναι σκοτωμα και οσο περναν οι μερες τοσο σιγουρευεσαι μεσα σου για εγκυμοσυνη και μετα αν δεν εισαι τρως μια ηττα τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοση με το συμπαθειο.......

Κανε μια χοριακη και σου ευχομαι να φτασει στα υψη!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω στη θέση σου αν ειχα σταθερό κύκλο και η ανωμαλία ηταν μόνο το καλοκαίρι,θα έκανα ενα τεστάκι την 37η μέρα δηλ με 5 μέρες καθυστερηση μετά από κύκλο 32 ημερών.Καλή η χοριακή και αξιόπιστη αλλά ρε γαμωτό πολλές οι ώρεσ της αναμονής.Αν τις προηγούμενες εγκυμοσύνες τις είχες διαπιστώσει με τεστ αρχικά,κάνε και τώρα ένα την 37η μέρα.

Καλά αποτελέσματα και πάντα άξια!Σε θαυμάζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το 4ο????ουαου μπραβο κοπελα μου. Μηπωε να μας πεις τη συνταγη???

:laugh: :laugh: :laugh:

Κανε μια χοριακη. Καλυτερα απο το τεστ!!!

Καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

συλβι μου δεν θελω να σε μπερδεψω με υπολογισμους του κυκλου κ τετοια...το μονο που πρεπει να κανεις για να σου φυγει η αγωνια ειναι μια χοριακουλα!!!!

ηθελα να σου πω οτι πραγματικα σε θαυμαζω κ χαρηκα παρα πολυ οταν ειδα οτι ειναι δικο σου το ποστ!!δεν ηξερα οτι προσπαθεις για 4ο!!εισαι πολυ αξια!!! :) κ σου ευχομαι μεσα απ'την καρδια μου να εχεις κ το νεο μελος της της υπεροχης οικογενειας σου μεσα στην κοιλιτσα σου!!! :)

εισαι καταπληκτικη κοπελα!! :) σε φιλω κ καλα αποτελεσματα να εχεις!! :):kiss::kiss:

ΑΝΤΡΙΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα σταθεροτατο κυκλο, 8-10 μερες καθυστερηση, εκανα 2 τεστ απ'αυτα που ανιχνευουν την ορμονη απο την 5η μερα επαφης...με τα πρωτα ουρα, πρωι-πρωι και εδειξαν και τα 2 πεντακαθαρα ΑΡΝΗΤΙΚΑ! τελικα ημουν τοτε 5 βδομαδων! κανε σιγουρα χοριακη!!! αν δεν αντεχεις κανε τη μαρκα clearblue!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΓΛΥΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ!!!! :kiss: ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΖΗΣΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!! :P ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...