Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες που γέννησαν Απρίλιο του 2009


Recommended Posts

καλε συμπεθερα μην ανησυχεις!!! Μια χαρα ειναι η κουκλαρα!!

Πω πω εχω μια βδομαδα κ 2 μερες που κανω διαιτα και εχω μια ΠΕΙΝΑ μα μια ΠΕΙΝΑ!!! Και να φανταστειτε εχω φαει το μεσημεριανο μου... Μα ποσο γουρουνα εχω γινει τελοσπαντων??? :(((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 649
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lena_thess έγραψε:

καλε συμπεθερα μην ανησυχεις!!! Μια χαρα ειναι η κουκλαρα!!

Πω πω εχω μια βδομαδα κ 2 μερες που κανω διαιτα και εχω μια ΠΕΙΝΑ μα μια ΠΕΙΝΑ!!! Και να φανταστειτε εχω φαει το μεσημεριανο μου... Μα ποσο γουρουνα εχω γινει τελοσπαντων??? :(((

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αιντε και μετά τα ωραία της Λένας ας πάω να χλαπακιάσω τους γίγαντες!!!

Πάντως κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.Cu.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα κι εμένα αυτή την εβδομάδα με έχει κόψει η πείνα...Αλλά ελπίζω το Σάββατο που θα ερθει η διαιτολόγος να με αποζημιώσει η ζυγαριά... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ρε είναι επειδή είσαι και στο σπίτι και σκέφτεσαι συνέχεια το φαί..Εγώ εδώ στη δουλειά ξεχνάω να φάω και δεν πεινάω..Τρώω μόνο επειδή πρέπει για τη δίαιτα..Σαββατοκύριακα που είμαι σπίτι κι εγώ όλη την ώρα πεινάω...Η φακλάνα!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα κορίτσια! Εμένα ο Ταρζάν, εδώ και 3 μέρες έχει λυσσάξει. Δεν στέκεται δευτερόλεπτο, ούτε καν για να του αλλάξω πάνα. Φεύγει γυμνούλι και τον κυνηγάω! Σήμερα σηκωνόταν όρθιος πάνω στο καρεκλάκι του φαγητού και όταν πήγα να τον δέσω πλάνταξε στο κλάμα. Όλο να μπουσουλάει θέλει και να πετάει κάτω ότι βρει, βιβλία dvd και ότι πιάσει στα χέρια του...Εγώ απο πίσω φυσικά μην κοπανηθεί σε κανα τοίχο. Δεν φοβάστε μην πνιγεί με το ψωμί ρε κορίτσια; Εγώ το σκέφτομαι με πολύ άγχος και δεν του έχω δώσει ακόμα.Φιλιά στα ζουζούνια σας.

as1cEUX8v--0010MDAwMHwwMDAxMjM1ZHxPIG1wZW1wb3lsaXMgbWFzIGVpbmFpIA.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειασου!!! Εγω να σου πω δε φοβαμαι καθολου γιατι ο κυριος δεν τρωει τιποτα μονος του. Οταν βλεπει φαγητο να πλησιαζει καθεται πισω βολευεται και ανοιγει το στομα του! Δεν πιανει τιποτα να φαει ο πασας!! Για αυτο και οταν του δινω ψωμι του κοβω μικρα μικρα ψιχουλακια κ τα τρωει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, πως είμαστε σήμερα;

Εμείς αύριο έχουμε παιδίατρο και ανυπομονώ... Θα πλαντάξει πάλι το νινάκι μου και στενοχωριέμαι... :(

Κατά τα άλλα συνεχίζει να θέλει να είναι συνέχεια όρθιος και να περπατάει με αποτέλεσμα η μέση μου να είναι κομμάτια. Ανεβαίνει επίσης και σε ένα αυτοκινητάκι που μας φέρανε δώρο και δεν θέλει να κατέβει. Κουνιέται μόνος του, πολύ γέλιο... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααααααααααααααααααα γεια σας!!!!!Ήρθε ο παιδίατρος σήμερα!!Η μικρούλα μου είναι μια χαρά..Ούτε μπούκωμα, την ακροάστηκε, είναι πεντακάθαρη..Αλλά μου είπε ότι από εδώ και πέρα θα αρρωσταίνει πιο συχνά, γιατί πλέον μεγάλωσε και έχασε τα αντισώματα που είχε από τη μαμά... :unsure::unsure:

Είμαστε 9,460 και 73,5 πόντους...Μια γραμμούλα κάτω από την ανώτατη καμπύλη το θρφταράκι μου...

Από φαγητά τώρα...Μας είπε όχι ακόμα πορτοκάλι και ψάρι...Αβγό συνεχίζουμε κανονικά, από κρέατα μοσχάρι και κοτόπουλο συνεχίζουμε...Και από λαχανικά τα πάντα ετός από αυτά που αρχίζουν από Σ. Μας είπε δηλαδή να της δώσουμε και λάχανο και μπρόκολο και κουνουπίδι και αρακά και μπάμιες...Για ντομάτα που τον ρώτησα μου είπε λίγο λίγο...Σταδιακά!!

Μου είπε επίσης ότι μπορώ να της τα δίνω λιωμένα με το πιρούνι αν τα τρώει..Και η φαγάνα μου εννοείται ότι τα τρώει... :laugh: :laugh: :laugh:

Για ψωμί τον ρώτησα και του είπα ότι φοβάμαι μην πνιγεί..Και είπε ότι θέλει πάρα πολύ προσοχή, αλλά μπορώ να της δίνω...Αν το κάνει λιώμα με τα σάλια μπορεί και να το καταπιεί είπε..Αλλά όχι μεγάλα κομμάτια!!

Σήμερα κάναμε εμβόλιο για μηνιγγιτιδιόκοκκο και τον επόμενο μήνα κάνουμε για ΗΠΑΤΙΤΙΔΑ Β...

Όσπρια δεν τον ρώτησα-το ξέχασα- :blush::blush: αλλά αν ήταν θα μου το έλεγε μόνος του...

Φυσικά όπως πάντα δεν έκλαψε καθόλου η αρκουδίτσα μου... :P:P

Νινάκι έχουμε κι εμείς ένα ποδήλατο-μηχανάκι και το τί γίνεται κάθε μέρα στο σπίτι...Χαμός, γέλια, κραυγές...Τρελαίνεται..Όταν πάμε να τη βγάλουμε, κλαίει και κάνει νεύρα...

Επίσης του είπα ότι περπατάει στις μύτες και είπε ότι είναι απολύτως φυσιολογικό..Όλα τα μωράκια στην αρχή έτσι περπατάνε... :laugh: :laugh: :laugh:

Αυτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula μια χαρά είστε.

Εμένα πλαντάζει στο κλάμα και τώρα άρχισε και καταλαβαίνει και μόλις δει τον παιδίατρο κατεβάζει τα μούτρα του ενώ πάμε γελαστοι

Δεν κατάλαβα γιατί καποιοι παιδιάτροι λένε όχι λαχανικά που αρχίζουν απο Σ ποιος είναι ο λόγος ????

Αβγό ακόμα δεν του έδωσα αλλά σε ποιο γεύμα το δίνετε εσεις ? Δίνετε μόνο τον κρόκο ?

Ψωμί του έδωσα αλλά λόγω του ότι το βάζει όλο στο στόμα πνίγηκε και μου έκανε εμετό και δεν του ξαναδίνω θα μείνω ακόμα λίγο.

Δοκιμασαμε και πουργούρι με μοσχάρι ή με κοτόπουλο και το τρώει μια χαρά του άρεσε και πολύ μάλιστα! Και για να μου είναι πιο εύκολο το αλέθω πριν να το ψήσω και όταν το ψήσω είναι έτοιμος χυλός και έτσι δεν χρειάζετε μετά να μπει στο μπλέντερ έτσι είναι πιο ευκολία και για μένα και για το μωρό καλύτερα γιατί αψητο αλέθετε πιο καλά και δεν μένει τίποτα.

Ρύζι ακόμα δεν του έδωσα όχι ότι δεν γίνεται αλλά δεν έτυχε.

Εγώ δεν έχω καταλάβει αν περπατάει στις μύτες. Μπορώ να πω το αντίθετο πατάει με μια δύναμη όλο το πόδι και τόσο γρήγορα θέλει να περπατάει που δεν τον φτάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Κορίτσιααααααααααααααααααα γεια σας!!!!!Ήρθε ο παιδίατρος σήμερα!!Η μικρούλα μου είναι μια χαρά..Ούτε μπούκωμα, την ακροάστηκε, είναι πεντακάθαρη..Αλλά μου είπε ότι από εδώ και πέρα θα αρρωσταίνει πιο συχνά, γιατί πλέον μεγάλωσε και έχασε τα αντισώματα που είχε από τη μαμά... :unsure::unsure:

Είμαστε 9,460 και 73,5 πόντους...Μια γραμμούλα κάτω από την ανώτατη καμπύλη το θρφταράκι μου...

Από φαγητά τώρα...Μας είπε όχι ακόμα πορτοκάλι και ψάρι...Αβγό συνεχίζουμε κανονικά, από κρέατα μοσχάρι και κοτόπουλο συνεχίζουμε...Και από λαχανικά τα πάντα ετός από αυτά που αρχίζουν από Σ. Μας είπε δηλαδή να της δώσουμε και λάχανο και μπρόκολο και κουνουπίδι και αρακά και μπάμιες...Για ντομάτα που τον ρώτησα μου είπε λίγο λίγο...Σταδιακά!!

Μου είπε επίσης ότι μπορώ να της τα δίνω λιωμένα με το πιρούνι αν τα τρώει..Και η φαγάνα μου εννοείται ότι τα τρώει... :laugh: :laugh: :laugh:

Για ψωμί τον ρώτησα και του είπα ότι φοβάμαι μην πνιγεί..Και είπε ότι θέλει πάρα πολύ προσοχή, αλλά μπορώ να της δίνω...Αν το κάνει λιώμα με τα σάλια μπορεί και να το καταπιεί είπε..Αλλά όχι μεγάλα κομμάτια!!

Σήμερα κάναμε εμβόλιο για μηνιγγιτιδιόκοκκο και τον επόμενο μήνα κάνουμε για ΗΠΑΤΙΤΙΔΑ Β...

Όσπρια δεν τον ρώτησα-το ξέχασα- :blush::blush: αλλά αν ήταν θα μου το έλεγε μόνος του...

Φυσικά όπως πάντα δεν έκλαψε καθόλου η αρκουδίτσα μου... :P:P

Νινάκι έχουμε κι εμείς ένα ποδήλατο-μηχανάκι και το τί γίνεται κάθε μέρα στο σπίτι...Χαμός, γέλια, κραυγές...Τρελαίνεται..Όταν πάμε να τη βγάλουμε, κλαίει και κάνει νεύρα...

Επίσης του είπα ότι περπατάει στις μύτες και είπε ότι είναι απολύτως φυσιολογικό..Όλα τα μωράκια στην αρχή έτσι περπατάνε... :laugh: :laugh: :laugh:

Αυτά!!!

Γωγώ μπράβο σας!!! Τέλεια η μπεμπούλα σας!!! :kiss:

Καλέ με το αυτοκινητάκι σου λέω γίνεται χαμός... και όταν δεν τον κουνάμε εμείς, κουνιέται μόνος του και μετά μας βρίζει για να τον πάμε βόλτα... Δεν σηκώνεται με τίποτα... Χαμός...

Γωγώ είδα ότι έχετε λογοδοθεί με το νινί της Λένας... θα θυμώσω :angry:

Λενάκι άντε δεν πειράζει, θα βρούμε άλλη νύφη...

Καμιά νύφη για το νινάκι μου;;;;;;;;;

Είμαστε καλά μωράκια, τρώμε τώρα όλο μας το φαγητό, παίζουμε, γελάμε και έχουμε και τουτού για βόλτες... :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο μπεμπούλα..μια χαρά η...μπεμπούλα σας!!!!

Τελικά οσον αφορά τους παιδιατρους..ο καθένας τα δικά του νομίζω λέει...!!

Εμενα ντοματα μου ειπε να βάζω στη χορτοσουπα..απ οταν αρεχισα να του δινω!!!Αβγο και Ψαρι..ουτε κατα διάνοια..λέει..μετα τον χρόνο!!

Πορτοκάλι..επίσης εδω και μηνες τρωμε..και απο όσπρια μονο στη χούφτα μου λίγες φακές να βαζω για να μην πάθει κολικούς!!!Ψωμί και μενα μου ειπε να προσέχω μην πνιγει..αλλά εγω του δινω ΄'οπως και μπισκοτο...!

Χτες σπάσαμε και το πρώτο...βάζο!!!Την λαχτάρα που πήρα..έτρεχα αλλά που να προλάβω..το καλο ειναι οτι δεν κόπηκε και το βαζο δεν πειραζει!!Ειναι καιρος να τα μαζεψω όλα απ το σαλόνι μάλλον!!

φιλάααααααααακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια ξέχασα να σας ρωτήσω....Εσεις ακομα βράζετε νερό;;για αυτο που πίνει..Σε λίγο θα κλεισει το 10ατο..ακομα βρασμένο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana γεια σου!!!!!

Εγώ το νερό που πίνει δεν το βράζω πια. Το σταμάτησα από τον 7ο. Ο δε γιατρός μου είχε πει να το σταματήσω από τον 5ο όταν ξεκινήσαμε δηλαδή να τρώμε και φρουτόκρεμα αλλά εγώ το καθυστέρησα λιγάκι. Τώρα πίνουμε νερό κανονικά από τη βρύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο μπεμπούλο-Γωγούλα.Τέλεια η Ιωάννα!!

Κατερίνα μπες στις συμπεθερούλες του μάμι και θα βρεις νυφούλα για το μανάρι σου.

Τζουλ και εγώ από την βρύση του δίνω. Από την αρχή.

Λέναααααααααα πώς πάει η διαίτα.Εγώ χάλια.

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Μπράβο μπεμπούλο-Γωγούλα.Τέλεια η Ιωάννα!!

Κατερίνα μπες στις συμπεθερούλες του μάμι και θα βρεις νυφούλα για το μανάρι σου.

Τζουλ και εγώ από την βρύση του δίνω. Από την αρχή.

Λέναααααααααα πώς πάει η διαίτα.Εγώ χάλια.

Φιλάκια.

Θα μπω Παναγιώτα μου μήπως βρω καμιά νυφούλα... Εσείς έχετε βρει;

Καλά και η δική μου η δίαιτα από το κακό στο χειρότερο.... Θα ξεκινήσω πάλι από Δευτέρα :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!!

Λοιπον ο πρωτος παιδιατρος με το που ξεκινησαμε τα φρουτα μου ειπε να του δινω απο τη βρυση. Εγω ομως φοβομουν κ το εβραζα. Η παιδιατρος που τον παω τωρα μου ειπε αυστηρα μεχρι το χρονο βρασμενο για αποφυγη καποιας γαστρεντεριτηδας.

Παναγιωτα σημερα δεν κρατηθηκα εφαγα μια μαρς........ σνιφ σνιφ σνιφ και πριν λιγο ενα τοστ με παριζα. σκατα. Τα ψωμακια θα μεινουν για πολυυυυυυυ καιρο μαζι μου, μη σου πω θα φερω κ αλλα για να εχουν παρεα!!!

Κοριτσια να ρωτησω κατι, οσες δινετε ξενο γαλα το νερο ποση ωρα το βραζετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι εγώ στην αρχή το έβραζα αυστηρά 10 λεπτά. Εδώ και κανένα μήνα όμως που του δίνω νερό από την βρύση το βράζω το πολύ 5 λεπτά για το γάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω ετσι κανω... παλιοτερα οταν τον θηλαζα που του εδινα που κ που κανενα μπουκαλι το βραδυ το εβραζα κ εγω αυστηρα για 10 λεπτα αλλα τωρα δεν περιμενω τοσο... οπως λες κ εσυ το πολυ 10 λεπτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα...

Λοιπόν παίρνω φόρα και ξεκινάω...

Εγώ ποτέ δεν έβρασα το νεράκι που της δίνω...Πάντα από τη βρύση!!!!Δε μου έχει παρουσιάσει ποτέ κανένα πρόβλημα..Σιγά μην της βράσω νερό..Πώς θα ξεδιψάσει το παιδί;;;

Όσον αφορά στο νερό για το γάλα, ποτέ δεν το έχω βράσει σε μπρίκι... :laugh: :laugh: :laugh: Τέτοια τεμπέλα είμαι... :laugh: :laugh:

Το βράζω στο βραστήρα όση ώρα διαρκεί (περίπου 2-3 λεπτά), το αφήνω να κρυώσει λίγο, να γίνει χλιαρό και μετά το βάζω σε θερμός...

Σιγά μην κάθομαι κάθε φορά να βράζω νερό και μετά να το κρυώνω... :laugh: :laugh: Πάντως, δεν πρέπει να αφήνω το νερό πάνω από ένα 24ωρο στο θερμός..Οπότε κάθε βράδυ που ταίζω τη μικρή, χύνω το παλιο από το θερμός, βράζο καινούριο και το πρωί σε 1 λεπτό είναι έτοιμο το γάλα...

Κατερινούλα τι έγινε;;;Ήρθε ο παιδίατρος;;;Τι νέα έχουμε από τον αγόραρό σου;;;

Λοιπόν Παναγιώτα και Λένα απαιτώ αμέσως να επανέλθετε!!!!Μόνο εγώ κρατάω γεράααααα;;;;Για την ακρίβεια μόνο εμένα να κόβουν οι λόρδες;;;Ας κόψουν κι εσάς... :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλα ουτε εγω το βαζω στο μπρικι!!!! Στο βραστηρα το βαζω αλλα αφηνω ανοιχτο το καπακι! Στα 10 λεπτα βρασμου κλεινει μονος του. Και εγω ετσι κανω Γωγω μου, πανω απο 24 ωρες δεν αφηνω το νερο στο θερμος..

Γωγω μη με μαλωνεις στην κατασταση που βρισκομαι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μακάρι να είσαι εγκυούλα κι εγώ δε θα σε ξαναμαλώσω ποτέ..Αλλά να βρε αγάπη μου νοιάζομαι για τη σιλουέτα σου...Αν τελικά είσαι έγκυος θα πάρεις κι άλλα κιλά...Και μετά αντε να τα χάσεις που θα έχουν μαζευτεί περισσότερα... :angry::angry:

Τα κατάφερα πάλι...Σε έκανα να αγχωθείς και να στενοχωρηθείς... :laugh: :laugh: :laugh:

Πλάκα κάνω αγάπη μου!!!!!!Όσα κιλά και να πάρεις, θεά θα είσαι...Απλώς θα είσαι μια χονρτή θεάαααααα... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα μαρη εισαι τρελη!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

κοιτα το θετικο της υποθεσης ειναι οτι θα κανω ΜΙΑ φορα διαιτα!! Μια και καλη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα... :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Αυτό δεν το είχα σκεφτεί.....Εμένα μου λέει ο άντρας μου..Βρε αγάπη μου γιατί κάνεις δίαιτα;;;Αφού με το που αδυνατίσεις θα σε ξαναγκαστρώσωωωωω.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Γωγώ όχι ο παιδίατρος είναι το απόγευμα.. Έχω αγωνία αλλά περιμένω... Όσο για τη δίαιτα μάλωσε κι εμένα γιατί παραστράτησα πάλι. Δεν θέλω να χάσω πολλά... 4-5 κιλάκια και λίγο γυμναστική για να σφίξω και να έχω περιθώριο να ξαναφάω...... :ohmy: :silly: :silly: :blush:

Όλο την ξεκινάω και όλο κάτι συμβαίνει... Τι να πω, θα το πάρω απόφαση γιατί πλησιάζει και καλοκαίρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...