Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ.


nomore

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΦΑΝΗΣ ΤΗΣ ΦΛΕΒΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ..ΣΑ ΠΙΚΡΙΛΑ ΚΑΤΙ Η ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ?ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ?ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΓΕΥΣΗ.ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

rina@ έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΦΑΝΗΣ ΤΗΣ ΦΛΕΒΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ..ΣΑ ΠΙΚΡΙΛΑ ΚΑΤΙ Η ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ?ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ?ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΓΕΥΣΗ.ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.

ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!

ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ..... :P

ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rina@ έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΦΑΝΗΣ ΤΗΣ ΦΛΕΒΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ..ΣΑ ΠΙΚΡΙΛΑ ΚΑΤΙ Η ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ?ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ?ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΓΕΥΣΗ.ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.

KAI EGO TO IDIO NIOTHO TO DE STITHOS DAN MPORO NA TO AKOYMPISO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

rina@ έγραψε:

ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!

ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ..... :P

ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.......[/quote:169tgqcx]

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :lol::lol::lol: :silly: :silly: :silly: :P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι εγω δεν το εχω παθει αυτο ποτε αλλα δεν εχω μεινει και εγκυος ποτε ακομα...οποτε μαλλον δεν σε βοηθαω...

ελπιζω ολα καλα να πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ένα ΘΕΤΙΚΟ τεστ.

Εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης μου αισθανόμουν μια μεταλλική γεύση στο στόμα μου,σα να είχα μασήσει σίδερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμμμμμμμ............

για την πικρη γευση δεν ξερω,αλλα οι φλεβες στο στηθος ειναι σημα κατατεθεν!!!!!!

εγω ειχα απορησει γιατι στο στηθος μου εμφανιστηκαν φλεβες,και ποναει τοσο πολυ??????βεβαια μετα απο 18 μηνες προσπαθειων,πλεον δεν πιστευα οτι μπορει να ειναι εγκυμοσυνη,αλλα ηταν!!!!!!!!!

μακαρι κοριτσακι μου,σου ευχομαι να εισαι πολυ εγκυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΛΑ :) :silly: :) :silly: Η ΓΕΥΣΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΙΚΗ,ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΗ! MPEMPATONIA EΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΙΑ ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ'ΤΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ.ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?Η ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εχεις υποψιες γιατι δε κανεις μια χοριακη να δεις??

και εγω επειδη ειχα συπτωματα εκανα 2 μερες πριν αδιαθετησω και εδειξε 31 μοναδες

οποτε ηξερα πιο νωρις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΛΕΟΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΥΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ..ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΣΥΝΗΘΩΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΚΟΒΟΝΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΟΙ ΚΟΛΙΠΙΚΕΣ ΕΚΚΡΙΣΕΙΣ ,ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ.ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΕ ΥΠΟΨΙΑΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΝΤΟΝΗ ΓΕΥΣΗ..ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΤ'ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΟΥΛΑ ΛΕΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΧΟΛΗ ΜΟΥ?ΠΑΝΤΑ ΤΡΩΩ ΚΑΛΟ ΠΡΩΙΝΟ.ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΧΟΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι βρε! Απο το άγχος ήταν και τίποτε άλλο! Απλα σου λέω για το καλό πρωινό για να μην είναι άδειο το στομαχι σου γιατί αυξάνει την πικρή γεύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ HELP!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΓΕΥΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ!ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ.ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΠΛΕΟΝ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΔΕ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΙΑ.ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πιστευω οτι δε πρεπει να περιμενεις

αφου προσπαθεις και εχεις συμπτωματα καλυτερα να ξερεις μια ωρα αρχιτερα

γιατι φοβασε??

εμενα ο γιατρος μου με μαλωσε που ηξερα απο νωρις και περιμενα μια εβδομαδα για να σιγουρευτω και να παω να με δει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ..ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ..ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΕΧΩ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΕΥΣΗ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα rina.Και εγώ μυρίζομαι εγκυμοσύνη.Για σιγουριά κάνε ένα τεστάκι το πρωι.Αααααααντεεεε.Περιμένουμε τα (καλά)νέα σου. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΦΑΝΤΗ :lol: :silly: :lol: :silly: Η ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΓΕΥΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ...ΦΑΡΜΑΚΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΧΑΛΑΛΙ.ΜΠΑΙΝΩ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποοοοοοοσο σε καταλαβαινωωωωωωω!!!!!Που δεν κρατιεσαι!!!!Εγω ειμαι στην πρωτη μερα καθυστερησης κ καταλαβαινεις τι γινετε εεεεε;;;;; :blink::blink::blink: Για να δουμε...για να δουμε...για εσενα παντως κατι μου λεει...οτι το "χεις "τσακωσει"το σπορακι,θα περιμενω νεα σου με αγωνιαααααααααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙ ΝΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ!!ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΣ ΑΣΠΡΕΣ ΘΗΛΕΣ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ???ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ.ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ Ο ΚΘΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ 27 ΜΕΡΕΣ 25 ΜΕΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 27 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΠΤ :) :silly: :) :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...