Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια ευχαριστώ


Recommended Posts

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Πράγματι και εμένα οι γιατροί μου λένε να το παλέψω και ότι η εγχείρηση γίνεται μόνο στους ασθενείς που έχουν φτάσει στο σημείο της παράλησης. Κάνω συνεχώς φυσιοθερεπείες και λίγη γυμναστική όμως το αποτέλεσμα δεν είναι και το καλύτερο καθώς η κατάσταση επιβαρύνεται με το σήκωμα του μωρού που είναι θάνατος για την μέση, όμως τί μπορώ να κάνω; Λέω να πάρω το ρίσκο της δεύτερης εγκυμοσύνης και ελπίζω με την βοήθεια του Θεού να τα καταφέρω.

Φιλάκια πολλά σε όλες σας απο την όμορφη Ρόδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου και εγω με την σειρα μου σου ευχομαι οτι καλυτερο...........και να εισαι αισιωδοξη για το δευτερο μωρακι σου οατν σου ερθει...Και πραγματικα η Ροδος ειναι πανεμορφη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου και εγω με την σειρα μου σου ευχομαι οτι καλυτερο...........και να εισαι αισιωδοξη για το δευτερο μωρακι σου οατν σου ερθει...Και πραγματικα η Ροδος ειναι πανεμορφη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου και εγω με την σειρα μου σου ευχομαι οτι καλυτερο...........και να εισαι αισιωδοξη για το δευτερο μωρακι σου οατν σου ερθει...Και πραγματικα η Ροδος ειναι πανεμορφη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου και εγω με την σειρα μου σου ευχομαι οτι καλυτερο...........και να εισαι αισιωδοξη για το δευτερο μωρακι σου οατν σου ερθει...Και πραγματικα η Ροδος ειναι πανεμορφη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...