Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να ρωτησω κοριτσια;;Χρησιμοποιει καμμια εναλλακτικες μορφες για διαχειριση αγχους και τα σχετικα,πχ διαλογισμο ,ομοιοπαθητικη ,Βowtech η κατι αλλο;;Γνωρίζετε αν βοηθάνε στη συλληψη;;

Γενικά όταν δεν έχουμε άγχος παντού βοηθάει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Πότε περιμένεις;

Πάντως τώρα που δεν έχεις άγχος θα έχεις σύντομα θετικά αποτελέσματα αφού όλα καλά

Την Πέμπτη περιμένω αλλά έχω πολύ πόνο στο στήθος!!! Κι άλλες φορές πονάω αλλά όχι τόσο πολύ!!! Θα δούμε!!!! Μου έφυγε όλο το άγχος όλο κακές σκέψεις έκανα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ γω αυτό κάνω.. ??????

Νιωθω μεγαλη αναστάτωση μ έχει πάρει από κάτω δεν ειμαι καθόλου καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Γνωριζεις κατι γ αυτες τις μεθοδους;;

Όχι δυστυχώς... Καλύτερα ένα ζεστό μπάνιο. Κ αφεψήματα με σωστά φυτά. Θα βοηθήσουν θεωρώ περισσότερο. Κ λίγο γυμναστική που σου αρεσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Νιωθω μεγαλη αναστάτωση μ έχει πάρει από κάτω δεν ειμαι καθόλου καλα...

Έλα κάνε κάτι να ξεχάσεις... Εγώ ήδη έκλεισα διακοπές για 26/12 με 2/1. Τότε θα περιμένω κ περίοδο οπότε θα ξεχαστω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Νιωθω μεγαλη αναστάτωση μ έχει πάρει από κάτω δεν ειμαι καθόλου καλα...

@Σταυρι επειδή το έχω περάσει, πρέπει να συγκεντρωθεις σε κάτι άλλο. Δεν ξέρω τι είναι αυτό. Εγω καθε φορα έκανα και Κάτι άλλο. Κάνε σχέδια για ένα ταξίδι με τον άντρα σου. Πηγαίνετε απόψε σινεμά ή για φαγητο εξω. Αν είναι στη δουλειά παρ'τον ένα τηλέφωνο να μιλήσετε λίγο, θα σε χαλαρώσει. 

Το έχω περάσει, μην το βάζεις κάτω. Κοίτα αισιόδοξα τον ολοκαίνουριο μήνα! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εγώ τελικά σήμερα είδα θετικό τεστ ωορρηξίας!!! Βέβαια δεν ξέρω αν θα έρθουμε σε επαφή!!!Μου τα χαλάει η black friday ο άντρας μου θα έρθει το απόγευμα κουρασμένος από την δουλειά δεν νομίζω να έχει όρεξη εγώ από την άλλη έχω!Δεν ξέρω τι να κάνω!!είχα έρθει σε επαφή την κυριακη οπότε αν δεν κάνουμε σήμερα δεν νομίζω να έχω πιθανότητες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα σε ολες! εγω 19η μερα σημερα κ εδω κ πολλες μερες πρησμενο στηθος, περιμενω να αδιαθετησω 29-30 . Το σαββατο φευγουμε για ενα ταξιδακι κ θα επιστρεψουμε 28 , ελπιζω να εχω ιντερνετ εκει για να σας διαβαζω κ να σας λεω κ τα νεα μου (συμπτωματα) , το καλο ειναι πως επειδη θα λειπω τις ημερες της αναμονης δεν θα το σκεφτομαι πολυ πιστευω. Κοριτσι ,@Σταυρι πρσπαθησε να μην το σκεφτεσαι τοσο πολυ! ασε την καθημερινοτητα σου να κυλησει νορμαλ κ βρες να ασχοληθεις κ με κατι αλλο! Να ας πουμε κατσε φτιαξε ενα γλυκακι θα σου φτιαξει τη διαθεση και θα φτιαξεις κ τη διαθεση των γυρω σου με το γλυκακι ! πρεπει να ειμαστε αισιοδοξες κ δυνατες κ ξερετε πολυ καλα ολες πως ειμαστε δυνατες ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η thalaki είπε:

κορίτσια κι εγώ μαζί σας είμαι! 6η ημέρα κύκλου για μένα! 

καλημερα κοριτσια και γω μαζι σας 9η μερα για μενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Περνάνε οι μέρες ..μετά τις επαφές κολλάει το θέμα.. που πρέπει να περιμένουμε...

Ακριβως!.. κ για μένα τρέχουν οι μέρες μιας π ασχολούμαι με χίλια δυο πράγματα! σήμερα οργανώνω ένα Baby shower Party μιας φίλης. αστείο ε; (για άλλο μωρό ετοιμάζω χίλια δυο χάχα) μέχρι κ τούρτα "εγκυουλα" της έφτιαξα χάχα. θα σας στείλω φωτογραφίες να σας φτιάξω τη διάθεση. 

μετά τις επαφές κόλλανε κ για μένα οι μέρες @lactaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Ακριβως!.. κ για μένα τρέχουν οι μέρες μιας π ασχολούμαι με χίλια δυο πράγματα! σήμερα οργανώνω ένα Baby shower Party μιας φίλης. αστείο ε; (για άλλο μωρό ετοιμάζω χίλια δυο χάχα) μέχρι κ τούρτα "εγκυουλα" της έφτιαξα χάχα. θα σας στείλω φωτογραφίες να σας φτιάξω τη διάθεση. 

μετά τις επαφές κόλλανε κ για μένα οι μέρες @lactaki

Ανχ να μας στείλεις!!! Πολύ μου αρέσουν αυτά!!!❤️❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ανχ να μας στείλεις!!! Πολύ μου αρέσουν αυτά!!!❤️❤️??

κορίτσια αν και άσχετο με το επαγγελμα μου.. λατρεύω να φτιάχνω τούρτες κ γλυκά! όταν μείνετε εγκυουλες θα σας στείλω από μια δώρο! θα σας στείλω κι άλλες φώτο όταν φτιάξω το τραπέζι! 

@langer είναι το επίθετο της (που πήρε του άντρα της) 

 

CYMERA_20181119_191549.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Εντυπωσιακη!!!!!! Μπραβο ταλεντο!!! Τι γραφει στα γερμανικα; 

ευχαριστώ! είναι σαν το αυγουλακι "κιντερ έκπληξη".. überraschung σημαίνει έκπληξη k το άλλο αντί για κιντερ είναι το επίθετο τους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

ευχαριστώ! είναι σαν το αυγουλακι "κιντερ έκπληξη".. überraschung σημαίνει έκπληξη k το άλλο αντί για κιντερ είναι το επίθετο τους! 

Χαχα καλοοοο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κορίτσια αν και άσχετο με το επαγγελμα μου.. λατρεύω να φτιάχνω τούρτες κ γλυκά! όταν μείνετε εγκυουλες θα σας στείλω από μια δώρο! θα σας στείλω κι άλλες φώτο όταν φτιάξω το τραπέζι! 

@langer είναι το επίθετο της (που πήρε του άντρα της)  

 

CYMERA_20181119_191549.jpg

Μπράβο σου τέλεια !! κ εγω μια απο τα ιδια μαρεσει παρα πολυ να φτιαχνω γλυκα αλλα κ αλμυρα ! πειραματιζομαι πολυ με την κουζινα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κορίτσια αν και άσχετο με το επαγγελμα μου.. λατρεύω να φτιάχνω τούρτες κ γλυκά! όταν μείνετε εγκυουλες θα σας στείλω από μια δώρο! θα σας στείλω κι άλλες φώτο όταν φτιάξω το τραπέζι! 

@langer είναι το επίθετο της (που πήρε του άντρα της) 

 

CYMERA_20181119_191549.jpg

Μπράβο σου! Φανταστική! Με το καλό να ετοιμάσεις την δική σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

Μπράβο σου τέλεια !! κ εγω μια απο τα ιδια μαρεσει παρα πολυ να φτιαχνω γλυκα αλλα κ αλμυρα ! πειραματιζομαι πολυ με την κουζινα !

τέλεια! έτσι περνάει ο χρόνος ευχάριστα κ πολύ δημιουργικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η levanda είπε:

Μπράβο σου! Φανταστική! Με το καλό να ετοιμάσεις την δική σου!

αχχχ μακαρι. ξέρεις πόσο ανυπομονώ να φτιάχνω παιδικές τούρτες. τόσο που φτιάχνω για τα παιδιά της τάξης μου χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

αχχχ μακαρι. ξέρεις πόσο ανυπομονώ να φτιάχνω παιδικές τούρτες. τόσο που φτιάχνω για τα παιδιά της τάξης μου χαχαχα 

 

CYMERA_20181029_191535.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@thalaki τέλεια τούρτα!!!! Είσαι ταλέντο!!! Σου εύχομαι τέτοια εποχή του χρόνου να φτιάχνεις για το μωρό σου, γιορτάζοντας τους μήνες που θα κλείνει στην αγκαλιά σου!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ, κορίτσια, βρίσκομαι στην 5η μέρα λογικά από αύριο ξεκινάμε.... Χτες μίλησα με τον γυναικολογο μου, κατάλαβα ότι απόρησε κ στεναχωρηθηκε που δεν πετύχαμε. Μου είπε να μην απογοητευομαι κ ότι είναι θέμα χρόνου. Ευελπιστώ να έχει δίκιο!!!!!!! ? Αν δεν γίνει κάτι αυτόν τον μήνα τον επόμενο τον χάνουμε οι γόνιμες πέφτουν ακριβώς τις μέρες που θα είμαστε διακοπές σε ένα σπίτι με πολύ κόσμο, αδέρφια κ γονείς. Άρα μετά πάω Γενάρη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...