Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια 105 Η χοριακη και είμαι πριν την καθυστέρηση!!! Θαύμα!!!! 28/6 είχαμε επιτροπή! Σας ευχαριστώ όλες για την θετική ενέργεια!!! ❤️

ΤΙ ΝΑ ΠΩ!? ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Καλημέρα!!! Κορίτσια το φυλικο οξύ το παίρνουμε πριν ή μετά το φαγητό?

Εγώ παίρνω σίδηρο μαζί με φυλικό πρωι νηστικη και τρωω μετα απο μιση ωρα

στις πριν 2 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Εγώ παίρνω σίδηρο μαζί με φυλικό πρωι νηστικη και τρωω μετα απο μιση ωρα

Σ ευχαριστώ!! :)

Συγχαρητηρια!!!!!Ευχομαι μια ευκολη,τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου!!!Τελικα καποιες φορες η ψυχολογια ευθυνεται για πολλα!!!

στις πριν 22 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

που εισαι @eriv!!!!!!!!

αχαχχαχαα, τι να κανω ρε κορες + @eriv αφου υπαρχουν πολλα κρουσματα. Αν δε με κρατουσε το γεγονος οτι κοστιζει και οτι ισως πονεσω, θα την εκανα :P αλλα ας οψεται.

• Haha 1

@Niki co συγχαρητηρια!!! Ευχομαστε να πανε ολα τελεια ως το τελος! Ποση ανακουφιση να νιωθεις ενα βημα πριν την επιτροπη!!!!

συγχαρητηρια κοριτσι μμ..!!

να εχεις μια καλη εγκυκοσυνη σ ευχομαιι!!

να ναι καλα ο Θεος που κανει τετοια θαυματα εστω κ την τελευταια στιγμη..!!

ολα καλα να σου πανε σ ευχομαι γλυκια μ..!!❤❤

• Thanks 1

Σου εύχομαι να εχεις μια όμορφη και ευχαριστη εγκυμοσύνη!!!!Σε ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζί μας γιατι μας εδωσες πολλες ελπίδες!!!

• Thanks 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Δεν πειράζει κορίτσι μου αν έρθει!!!Πάμε όλες μαζί τον Νοέμβριο!!!!😘😘😘😘
    • καλημέρα κοριτσια! εγώ περιμένω σήμερα! κ νιώθω όπως πάντα όταν έρχεται..! έκανα ένα ακόμη τεστ το πρωί (εννοείται χάχα) κ ήταν αρνητικό! νομίζω πως θα έδειχνε 100%.οπότε.. προετοιμαστηκα ψυχολογικά... 
    • Καλήμερα κορίτσια, σας ευχαριστώ όλες πολύ- πολύ. Τελικά το ωάριο τέρας εξελίχθηκε σε τερατάκι και όχι σε γίγαντα, αλλά το ενδομήτριο ακολουθεί κανονικά. @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, τον ρώτησα για τα πονάκια και τις λίγες μέρες περιόδου και μου είπε ότι επηρεάζουν τα φάρμακα λίγο αλλά κυρίως η παρατηρητικότητα μας σε πράγματα που πριν μπούμε στις διαδικασίες δεν μας απασχολούσαν καν. Κοινώς μας είπε υπερβολικές, (για να μην πω τρελές) αλλά είναι λέει κάτι που το παθαίνουν όλες οι γυναίκες. Πού και να μείνουμε έγκυες δηλαδή.Χα, χα. @Magaiver εσύ πώς είσαι;  @bebe2 σταμάτησε το αίμα; @Bloublou85 τί θα γίνει; Θα πας αύριο ή όχι;
    • Σε ευχαριστο. Κοριτσι μου να. Σε καλα.. Νε σιγουρα μονο. Αυτο. Πεζει. Ρολο. Τωρα ημε. Καλιτερα.. 
    • Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι δεν είναι απόλυτο ! Η κολλητή μου πριν την υποτιθέμενη περίοδο είχε 36.2 κ ήταν έγκυος! Δεν παίζει κθκ ρόλο η θερμοκρασία ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός !! Το μόνο κοινό σύμπτωμα σε όλες τις περιπτώσεις είναι η καθυστέρηση !! Μόνο αυτή μας εγγυάται εγκυμοσύνη !! 
  • Νέες συζητήσεις