Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια 105 Η χοριακη και είμαι πριν την καθυστέρηση!!! Θαύμα!!!! 28/6 είχαμε επιτροπή! Σας ευχαριστώ όλες για την θετική ενέργεια!!! ❤️

ΤΙ ΝΑ ΠΩ!? ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Καλημέρα!!! Κορίτσια το φυλικο οξύ το παίρνουμε πριν ή μετά το φαγητό?

Εγώ παίρνω σίδηρο μαζί με φυλικό πρωι νηστικη και τρωω μετα απο μιση ωρα

στις πριν 2 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Εγώ παίρνω σίδηρο μαζί με φυλικό πρωι νηστικη και τρωω μετα απο μιση ωρα

Σ ευχαριστώ!! :)

Συγχαρητηρια!!!!!Ευχομαι μια ευκολη,τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου!!!Τελικα καποιες φορες η ψυχολογια ευθυνεται για πολλα!!!

στις πριν 22 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

που εισαι @eriv!!!!!!!!

αχαχχαχαα, τι να κανω ρε κορες + @eriv αφου υπαρχουν πολλα κρουσματα. Αν δε με κρατουσε το γεγονος οτι κοστιζει και οτι ισως πονεσω, θα την εκανα :P αλλα ας οψεται.

• Haha 1

@Niki co συγχαρητηρια!!! Ευχομαστε να πανε ολα τελεια ως το τελος! Ποση ανακουφιση να νιωθεις ενα βημα πριν την επιτροπη!!!!

συγχαρητηρια κοριτσι μμ..!!

να εχεις μια καλη εγκυκοσυνη σ ευχομαιι!!

να ναι καλα ο Θεος που κανει τετοια θαυματα εστω κ την τελευταια στιγμη..!!

ολα καλα να σου πανε σ ευχομαι γλυκια μ..!!❤❤

• Thanks 1

Σου εύχομαι να εχεις μια όμορφη και ευχαριστη εγκυμοσύνη!!!!Σε ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζί μας γιατι μας εδωσες πολλες ελπίδες!!!

• Thanks 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!Εγώ έχω ακούσει καλά λόγια για κ.Γκαρά,κ.Αλεξανδρή κ Νταφόπουλο που νομίζω είναι στο Πανεπιστημιακό!!Γενικά η Λάρισα έχει καλούς γιατρούς!!
    • Kαλησπέρα κορίτσι κ με το καλό το μωράκι σου!!Φίλη μου που είναι τώρα έγκυςο μετράει καθημερινά το σακχαρό της!!Κ διαπίστωσε ότι οι τσίχλες sugar free της το ανέβαζαν απίστευτα!!Οπώς λεει κ η άλλη μς φίλη η στέβια επιτρέπεται!!
    • Καλησπέρα σας κοπέλες! Ο μικρός μου - αισίως 18 μηνών - την τελευταία εβδομάδα πετάγεται στο μέσο της νύχτας και βάζει τα κλάματα καισηκώνεται όρθιος μέσα στην κούνια του. Στην αρχή αιφνιδιάστηκα γιατί εχω ένα παιδί που στον ύπνο δεν με ταλαιπώρησε ποτέ ιδιαίτερα και την πρώτη βραδυά που το έκανε αυτό ανακατεύτηκε και ο άντρας μου και τον πήραμε στο κρεβάτι μας και αφού αποκοιμήθηκε τον επιστρέψαμε στο κρεβάτι του. Την επόμενη μέρα που μας το έκανε πήρα μια καρέκλα και κάθισα δίπλα του και αμέσως ξάπλωσε και σε 5 λεπτά είχε κοιμηθεί. Θέλω να ρωτήσω όσες το έχετε αντιμετωπίσει όχι πως να το αντιμετωπίσω γιατί ήδη ξέρω αλλά αν ξέρετε τον λόγο που μπορεί να του συμβαίνει αυτό. Δλδ μπορεί να βιώνει κάποιο άγχος; Κάτι άλλο;
    • Ακριβώς, είσαι 27 και μπορεί να μείνεις και έγκυος από εκεί που δεν το περιμένεις κιόλας. Όλα λύνονται, 2018 έχουμε, έχε πίστη και σύντομα θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!
    • Νομίζω ότι έχει και με στέβια πλέον coca cola. Τσέκαρε το σε κάποιο σούπερ μάρκετ καλύτερα!
  • Νέες συζητήσεις