Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κιρσοκήλη


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα σας!!! Τι κάνετε?? :) Ελπίζω να περάσατε ωραία στις γιορτές!!!!!!! :D 
Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια εδώ μέσα που να είχε ο άντρας της κιρσοκήλη... Αύριο θα πάμε για το πρώτο σπερμοδιάγραμμα μετά από την επέμβαση και έχω αγχωθεί λιγάκιιιι.... :/ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Voulitsa94 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας!!! Τι κάνετε?? :) Ελπίζω να περάσατε ωραία στις γιορτές!!!!!!! :D 
Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια εδώ μέσα που να είχε ο άντρας της κιρσοκήλη... Αύριο θα πάμε για το πρώτο σπερμοδιάγραμμα μετά από την επέμβαση και έχω αγχωθεί λιγάκιιιι.... :/ 

καλημέρα κορίτσι.. εμένα έχει ο αντρας μ κιρσοκήλη, αλλά είμαστε στο στάδιο προ της εγχείρησης.. οπότε δε μπορώ να σε βοηθήσω και πολύ. Πάντως μην αγχώνεσαι! Συνήθως μετά την επέμβαση η κατάσταση παρουσιάζει βελτίωση! Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stellena είπε:

καλημέρα κορίτσι.. εμένα έχει ο αντρας μ κιρσοκήλη, αλλά είμαστε στο στάδιο προ της εγχείρησης.. οπότε δε μπορώ να σε βοηθήσω και πολύ. Πάντως μην αγχώνεσαι! Συνήθως μετά την επέμβαση η κατάσταση παρουσιάζει βελτίωση! Καλά αποτελέσματα!

Καλησπερααα :) Πηραμε τα αποτελεσματαα... Ειμαι πολυ χαρουμενηηη.. Πριν απο την επεμβαση ο ολικος αριθμος σπερματοζωαριων του ηταν 16.000.000 σημερα δυο μηνες μετα απο την επεμβαση 154.000.000... Δεν μπορω να το πιστεψωωω... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Voulitsa94 είπε:

Καλησπερααα :) Πηραμε τα αποτελεσματαα... Ειμαι πολυ χαρουμενηηη.. Πριν απο την επεμβαση ο ολικος αριθμος σπερματοζωαριων του ηταν 16.000.000 σημερα δυο μηνες μετα απο την επεμβαση 154.000.000... Δεν μπορω να το πιστεψωωω... :D

Υπέροχα! Οπότε βουρ στο ψητό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Voulitsa94 είπε:

Καλησπερααα :) Πηραμε τα αποτελεσματαα... Ειμαι πολυ χαρουμενηηη.. Πριν απο την επεμβαση ο ολικος αριθμος σπερματοζωαριων του ηταν 16.000.000 σημερα δυο μηνες μετα απο την επεμβαση 154.000.000... Δεν μπορω να το πιστεψωωω... :D

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά λοιπόν! Σύντομα με ευχάριστα νέα σας εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά λοιπόν! Σύντομα με ευχάριστα νέα σας εύχομαι!

Ευχαριστούμε πολύυυυ!!!!!! :D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stellena είπε:

Υπέροχα! Οπότε βουρ στο ψητό! 

Χαχαχαχ.... Εύχομαι το 2018 να είναι τυχερό για όλες μας!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...