Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα σας!!! Τι κάνετε?? :) Ελπίζω να περάσατε ωραία στις γιορτές!!!!!!! :D 
Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια εδώ μέσα που να είχε ο άντρας της κιρσοκήλη... Αύριο θα πάμε για το πρώτο σπερμοδιάγραμμα μετά από την επέμβαση και έχω αγχωθεί λιγάκιιιι.... :/ 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 18 ώρες, ο/η Voulitsa94 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας!!! Τι κάνετε?? :) Ελπίζω να περάσατε ωραία στις γιορτές!!!!!!! :D 
Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια εδώ μέσα που να είχε ο άντρας της κιρσοκήλη... Αύριο θα πάμε για το πρώτο σπερμοδιάγραμμα μετά από την επέμβαση και έχω αγχωθεί λιγάκιιιι.... :/ 

καλημέρα κορίτσι.. εμένα έχει ο αντρας μ κιρσοκήλη, αλλά είμαστε στο στάδιο προ της εγχείρησης.. οπότε δε μπορώ να σε βοηθήσω και πολύ. Πάντως μην αγχώνεσαι! Συνήθως μετά την επέμβαση η κατάσταση παρουσιάζει βελτίωση! Καλά αποτελέσματα!

στις πριν 2 ώρες, ο/η stellena είπε:

καλημέρα κορίτσι.. εμένα έχει ο αντρας μ κιρσοκήλη, αλλά είμαστε στο στάδιο προ της εγχείρησης.. οπότε δε μπορώ να σε βοηθήσω και πολύ. Πάντως μην αγχώνεσαι! Συνήθως μετά την επέμβαση η κατάσταση παρουσιάζει βελτίωση! Καλά αποτελέσματα!

Καλησπερααα :) Πηραμε τα αποτελεσματαα... Ειμαι πολυ χαρουμενηηη.. Πριν απο την επεμβαση ο ολικος αριθμος σπερματοζωαριων του ηταν 16.000.000 σημερα δυο μηνες μετα απο την επεμβαση 154.000.000... Δεν μπορω να το πιστεψωωω... :D

• Like 2

στις πριν 1 ώρα, ο/η Voulitsa94 είπε:

Καλησπερααα :) Πηραμε τα αποτελεσματαα... Ειμαι πολυ χαρουμενηηη.. Πριν απο την επεμβαση ο ολικος αριθμος σπερματοζωαριων του ηταν 16.000.000 σημερα δυο μηνες μετα απο την επεμβαση 154.000.000... Δεν μπορω να το πιστεψωωω... :D

Υπέροχα! Οπότε βουρ στο ψητό! 

• Like 1

στις πριν 2 ώρες, ο/η Voulitsa94 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά λοιπόν! Σύντομα με ευχάριστα νέα σας εύχομαι!

• Like 1

στις πριν 11 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά λοιπόν! Σύντομα με ευχάριστα νέα σας εύχομαι!

Ευχαριστούμε πολύυυυ!!!!!! :D 

στις πριν 2 ώρες, ο/η stellena είπε:

Υπέροχα! Οπότε βουρ στο ψητό! 

Χαχαχαχ.... Εύχομαι το 2018 να είναι τυχερό για όλες μας!!!!! :D

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις