Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Rosemary Δεν περιμένω να απολογηθείς,ούτε είναι αυτό που θέλω....κ φυσικά σέβομαι τη διαφορετικότητα του ατόμου....όχι όμως τη γελοιποίησή μου....κ εσύ δυστυχώς το έκανες αυτό τονίζοντας το πόσο δίκιο έχουν τα κορίτσια σε αυτά που μου λένε και ακυρώνοντας τις απαντήσεις μου επανειλλημένες φορές...κάτι που δεν έκαναν τα άλλα κορίτσια και τις ευχαριστώ γι'αυτό....ναι είπε μια κουβέντα η  karen σχετικά με το κάθε πότε αλλάζω γνώμη,αν και απ'ότι κατάλαβα εννοούσε την κυκλοθυμία μου σε σχέση με τη στενοχώρια μου που δεν κατάφερα να μείνω έγκυος εως τώρα κ από την άλλη έλεγα δεν πειράζει και πάλι διευκρίνισα ότι άλλαξαν ξαφνικά τα γεγονότα και οδηγήθηκα στο χωρισμό...βάζοντας σε δεύτερη μοίρα  την λαχτάρα μου για παιδί,γιατί έτσι θεώρησα σωστό.....αν θέλεις να ειρωνευτείς κάν'το...εμένα έτσι μου βγήκε....κάποια στιγμή όμως δοκίμασε να μιλάς και λίγο πιο μαλακά στους άλλους γιατί δεν ξέρεις τί μπορεί να έχουν περάσει ή τί να περνάνε ακόμα και τώρα...και μιλάω για όλους,όχι μόνο για εμένα....

    Τι λες παιδι μου?? σε ολες τις συζητησεις σημερα κ σε αλλα αρθρα μιλουσα για τα ""like" μου κ οτι δεν μπορω να κανω!! Γιατι το παιρνεις προσωπικα??? Ανεφερα τα ονοματα των κοριτσιων οχι για να μειωσω εσενα αλλα γιατι οντως πηγα να κανω λαικ κ δεν μπορουσα..! Ποια ακριβως φραση μου σε πειραξε θελω να μου πεις... Το οτι δεν ανεφερα οτι θελω να κανω like σε σενα?? Αυτο ναι, ειναι χαζο...! Ασε που κ σε σενα πηγα να κανω οταν απαντησες στην Διωνη αλλα ουτε σε σενα μπορεσα!! (Νιωθω οτι επεστρεψα στο δημοτικο παντως!!!!!!!) Σε ποιους ακριβως μιλησα σκληρα?? "Μιλας με γριφους γεροντα"!!

    Εγω απλα δεν ειμαι καλη στο να χαιδευω αυτια αν αυτο εννοεις κ μαντεψε γιατι.....γιατι κ εγω εχω περασει, οπως ολες μας τα δικα μου (οι αποβολες ειναι το λιγοτερο) κ τα μικροπραγματα, οι μικροψυχιες κ τα κομπλεξ του καθενος με αφηνουν παγερα αδιαφορη!! Αυτα ας τα λυσει ο καθενας με τον εαυτο του, με τους δικους του ανθρωπους ή με τον ψυχολογο του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 33 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! τι κύκλο έχεις; όλες μας στεναχωριομαστε όταν έρθει και είναι λογικό ιδικά η κοπέλες που πάνε με υποβοηθούμενη αλλά πάντα πρέπει να κοιτάμε το αύριο και νανειμαστε πιο δυνατές Ναι θα στεναχωριθουμε θα κλαψουμε αλλά πρέπει να είμαστε πιο δυνατές και να μην το βάζουμε κάτω στα λέω εγώ που έχω πει πολλές φορές ότι τα παρατάω δεν πάει άλλο και όμως ένα διάστημα τα παράτησα και ήταν 6 μήνες αλλά ήταν και η συνθήκες τότε που δεν γινόταν. Αλλά μετά σικοθικα και είπα δεννπειραζει πάμε για το αύριο και θα έρθει άλλο τώρα που πάμε με άλλο τρόπο.. σκέψου ότι έχεις και τον άντρα σου που όταν σε βλέπει να στεναχωριέσαι στεναχωριέται και εκείνος.. Μόλις τελειωση η περιοδος σου αρχίστε ξανά αγαπούλες και θα έρθει και σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεινα να έρθει πολύ σύντομα...!! 

Νίκη μου γλυκιά έχω κύκλο 30 31 ημερών τον Σεπτέμβριο ήρθε στις 27 τον Οκτώβριο στις 30 κ τώρα στις 29...ανχωνομαι γιατί ο γιατρος μ είχε πει πως η μία ωοθήκη μου φαίνεται πολυκυστικη κ γιαυτό φοβάμαι τόσο με αυτές τις αλλαγές... Έτσι πρέπει το ξέρω αυτό το μήνα είχα τόση αισιοδοξία κ τωρα χάλια.. Ξέρω τον στεναχορω κ εκείνον κ είναι το μόνο π δεν θέλω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

@Scooby! σε καταλαβαινω....η ανυπομονησια για τα καλα νεα κ η απογοητευση που ερχεται...νωριτερα αυτη τη φορα! Λογικο ειναι να στεναχωριεσαι, κ μην πνιγεις τα συναισθηματα σου. Αυριο το πρωι ειναι μια αλλη μερα! Θα ξυπνησεις με διαφορετικη διαθεση,κ παμε δυνατα τον επομενο μηνα μαζι με αισιοδοξια!!!

Έτσι πρέπει αλλά όταν φεύγουν οι μήνες κ για μένα είναι λίγοι αυτοί που έχουν φύγει σκάω πολύ... Νιώθω ότι δεν έχω τι δύναμη π θα έπρεπε... Πάμε δυνατά λοιπόν γιατί θέλει πίστη κ δύναμη... Τίποτα άλλο... Πως θα το αποβαλουμε βρε κορίτσια πως? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Νίκη μου γλυκιά έχω κύκλο 30 31 ημερών τον Σεπτέμβριο ήρθε στις 27 τον Οκτώβριο στις 30 κ τώρα στις 29...ανχωνομαι γιατί ο γιατρος μ είχε πει πως η μία ωοθήκη μου φαίνεται πολυκυστικη κ γιαυτό φοβάμαι τόσο με αυτές τις αλλαγές... Έτσι πρέπει το ξέρω αυτό το μήνα είχα τόση αισιοδοξία κ τωρα χάλια.. Ξέρω τον στεναχορω κ εκείνον κ είναι το μόνο π δεν θέλω.. 

Κατάλαβα δεν ξέρω να σου πω κάτι μπορεί να αλλάζει λόγο καιρού; δεν ξέρω να πω κι εμένα άλλαξε ο κύκλος μου πάρα πολύ αλλα ξέρω ότι δυστυχώς έχω σπω σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μας λες τα νέα σου πολύ σύντομα μέσα από την καρδιά μου.. Δεν ξέρω και πόσο καιρό προσπαθείς. Εκτός αν το έχεις πει και δεν τό είδα.! Τώρα να το αποβαλεις δεν ξέρω να σου πω κάτι εγώ το άφησα στην τύχη του και έφυγε από μέσα μου το άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 κορίτσι μ κάνεις δ σε κρίνει εδώ μέσα. Εγώ προσωπικά δ θεωρώ ότι κπ κοπέλα σ μίλησε σκληρά.

Αυτό π εννοούμε όλες είναι ότι μάλλον είχατε σοβαρότερα προβλήματα με τ σύντροφο σου για να οδηγηθείτε σε χωρισμό. Κανεις δ χωρίζει με τ παρά μικρό αρα θέλουμε να πιστεύουμε ότι ήξερες ότι μάλλον προς τα κει πήγαινε τ θέμα. Όλες μας έχουμε υπάρξει φαντάζομαι σε σχέσεις π βλέπαμε ότι έχουμε προβλήματα κ εθελοτυφλουσαμε πιστεύοντας ότι όλα θα πάνε καλά. Μέσα μας όμως ξέραμε ότι δ θα πάνε. Κανεις δ αμφισβητεί τ πόσο πολύ θέλεις να κάνεις οικογένεια. Αλλά όταν ξεκινάμε τις προσπαθειες για παιδί, είτε για πρωτο είτε για δεύτερο κτλ, πρέπει κ οι δύο πλευρές να είμαστε αποφασισμένοι κ συνειδητοποιημένοι. 

Πες ότι έμενες έγκυος. Αν δ χωρίζατε τώρα λογο τ παιδιού κπ στιγμή θα χωρίζατε. Θα πρεπε να σκεφτείς σοβαρά αν θα ήθελες δίπλα σ έναν άνθρωπο ο οποίος μένει στη σχέση μόνο για ρ παιδί η αν θα ήσουν έτοιμη να αναλάβεις όλο τ βάρος της ανατροφής ενός παιδιού. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! μην αγχώνεσαι για τ κύκλο σου. Εγώ από πάντα είχα κύκλο 27-29 ημερών. Μόλις ξεκινήσαμε τις προσπάθειές τα παίξε εντελώς. Τη μια μ ερχόταν στις 24 κ την αλλη στις 33. Μια φορά από τη στεναχώρια μ μ ήρθε στις 18 κ κει τα παίξε Εγώ Αφού Ούτε σαν έφηβη δ είχα τέτοιες διακυμάνσεις. Πάνω στο χρόνο ξεκίνησα τα τεστ ωορρηξίας κ ηρέμησα εγώ, ηρεμησε κ ο κύκλος μ κ επανήλθε. 

Θύμησε μ πόσο καιρό προσπαθείτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diwni Μπορεί να τα πήρα όλα λάθος λόγω του ότι δεν είμαι καλά....τί να πω....ότι με έπιασε η ευαισθησία μου είναι το μόνο σίγουρο....αλήθεια δεν θέλω να το συζητήσω άλλο...δεν αντέχω,γκρεμίστηκε όλος μου ο κόσμος....

Πες ότι έμενες έγκυος. Αν δ χωρίζατε τώρα λογο τ παιδιού κπ στιγμή θα χωρίζατε. Θα πρεπε να σκεφτείς σοβαρά αν θα ήθελες δίπλα σ έναν άνθρωπο ο οποίος μένει στη σχέση μόνο για ρ παιδί η αν θα ήσουν έτοιμη να αναλάβεις όλο τ βάρος της ανατροφής ενός παιδιού. 

Είχα σκεφτεί όλες τις πιθανότητες ούτως ή άλλως......έχεις δίκιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

   Παντως θελω να σου ξεκαθαρισω πως σαν ανθρωπος πολυ ποιο ευκολα θα σου εγραφα-ελεγα την διαφωνια μου στα ισα (ισως να φαινεται κυνικο καμια φορα), παρα θα μιλουσα "καπως" στις αλλες κοπελες για να μειωσω εσενα ή την οποιαδηποτε.. Πραγματικα αν ψαξεις κ σε αλλα αρθρα θα δεις οτι κ αλλου αναφερω αυτο με τα "like"... Δεν το ανεφερα δηλ εδω για να την πω πλαγιως σε΄σενα κ ειλικρινα λυπαμαι αν μεταφραστηκε αλλιως.. 

   Ευχομαι να σταθεις στα ποδια σου κ να βγεις πιο δυνατη κ πιο εμπειρη απο ολο αυτο..

   (γυναικες παιδι μου....ολο τσακωνονται..!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Scooby! μην αγχώνεσαι για τ κύκλο σου. Εγώ από πάντα είχα κύκλο 27-29 ημερών. Μόλις ξεκινήσαμε τις προσπάθειές τα παίξε εντελώς. Τη μια μ ερχόταν στις 24 κ την αλλη στις 33. Μια φορά από τη στεναχώρια μ μ ήρθε στις 18 κ κει τα παίξε Εγώ Αφού Ούτε σαν έφηβη δ είχα τέτοιες διακυμάνσεις. Πάνω στο χρόνο ξεκίνησα τα τεστ ωορρηξίας κ ηρέμησα εγώ, ηρεμησε κ ο κύκλος μ κ επανήλθε. 

Θύμησε μ πόσο καιρό προσπαθείτε.

Είμαστε τώρα στον 5ο μήνα τώρα.. Αυτό μ κάνει κ μενα.. Κ λέω το μόνο π λείπει είναι να χαλάσει λ.. Και εγώ θα παραγγείλω τεστ αυτό μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κατάλαβα δεν ξέρω να σου πω κάτι μπορεί να αλλάζει λόγο καιρού; δεν ξέρω να πω κι εμένα άλλαξε ο κύκλος μου πάρα πολύ αλλα ξέρω ότι δυστυχώς έχω σπω σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μας λες τα νέα σου πολύ σύντομα μέσα από την καρδιά μου.. Δεν ξέρω και πόσο καιρό προσπαθείς. Εκτός αν το έχεις πει και δεν τό είδα.! Τώρα να το αποβαλεις δεν ξέρω να σου πω κάτι εγώ το άφησα στην τύχη του και έφυγε από μέσα μου το άγχος 

Είμαι στον 5ο μήνα... Σευχαριστω κορίτσι μ ανταποδίδω σε εσένα κ σε ολες τις κοπέλες... Αυτό ακόμα δεν μπορώ να το κάνω... Δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι... Να το αφήσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Είμαι στον 5ο μήνα... Σευχαριστω κορίτσι μ ανταποδίδω σε εσένα κ σε ολες τις κοπέλες... Αυτό ακόμα δεν μπορώ να το κάνω... Δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι... Να το αφήσω... 

Λίγος καιρός. Θα δεις Θα έρθει..!! Και σύντομα.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Λίγος καιρός. Θα δεις Θα έρθει..!! Και σύντομα.. ?

Είναι ναι...! Με το ανχος πρέπει να κάνω κάτι δεν παλεύομαι.. Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Είναι ναι...! Με το ανχος πρέπει να κάνω κάτι δεν παλεύομαι.. Χαχα

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω ειμαι τόσο πολύ αγροτικός άνθρωπος που εκεί που είμαι χαλαρή εκεί με πιάνει άγχος χωρίς λόγο.. αλλά στο θέμα για Παιδί το έχω αποβάλει εδώ και μήνες τώρα πως δεν ξέρω σαν να μου γύρισε ο γιατρός μου ένα κουμπί και έφυγε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω ειμαι τόσο πολύ αγροτικός άνθρωπος που εκεί που είμαι χαλαρή εκεί με πιάνει άγχος χωρίς λόγο.. αλλά στο θέμα για Παιδί το έχω αποβάλει εδώ και μήνες τώρα πως δεν ξέρω σαν να μου γύρισε ο γιατρός μου ένα κουμπί και έφυγε.. 

Αυτο το Τ9 στο τελος θα μας πεισει οτι εισαι οντως αγροτικη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω ειμαι τόσο πολύ αγροτικός άνθρωπος που εκεί που είμαι χαλαρή εκεί με πιάνει άγχος χωρίς λόγο.. αλλά στο θέμα για Παιδί το έχω αποβάλει εδώ και μήνες τώρα πως δεν ξέρω σαν να μου γύρισε ο γιατρός μου ένα κουμπί και έφυγε.. 

Μαγικό μ ακούγεται έτσι είμαι κ εγώ πολύ ανχοδης, όλο λέω θα ασχοληθώ μ κάτι να ξεχνιέμαι... Όλο σκατα τα κάνω... Κ με τι ν ασχολούμαι όλο το μήνα χάχα.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Μαγικό μ ακούγεται έτσι είμαι κ εγώ πολύ ανχοδης, όλο λέω θα ασχοληθώ μ κάτι να ξεχνιέμαι... Όλο σκατα τα κάνω... Κ με τι ν ασχολούμαι όλο το μήνα χάχα.! 

Κατάλαβα.. Δεν έχεις κάτι να ασχοληθείς και να ξεχνιέσαι.; όπως το πλέξιμο (αυτό μου ήρθε πρώτο στο μυαλό) εγώ να πω την αλήθεια με βοήθησε πολύ και ο γιατρός μου με αυτά που μου είπε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Αυτο το Τ9 στο τελος θα μας πεισει οτι εισαι οντως αγροτικη!!!!

Από ότι φαίνεται θέλει να με κάνει όχι μόνο αγροτική και αλλά πολλά..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πεταχτώ να πω κ εγώ;;;μόλις γύρισα σπίτι από το νοσοκομείο....έσπασε κύστη,αλλά ευτυχώς έχω ψηλό αιματοκρίτη και δεν ήταν μεγάλη...από το πρωί αντιβίωση...μια χαρά αυτό μου έλειπε τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

   Απο "Λιλα" κ κατω... (Μαριλουξ, Διωνη, Καρεν) προσπαθω να σας κανω "like" Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ   :shock:  :shock:  :shock:  ! ! ! Αμαν..! Δηλ κανω αλλα δεν το "πιανει"... δεν το εμφανιζει!! Παρ'τε τα like μου λεκτικα λοιπον!!

Χέχε.Εγω θέλω τα like μου τώρα!Δεν πειράζει εμένα μου ήρθαν σημερα το πρωί ταχυδρομικώς  ??περικοπές από παντού..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Ωχ!!μολις εφτιαξαν τα "like" μου!!!! Αρχιζω!!!!

ίσως τους είχε πέσει ο αιματοκρίτης συμβαίνει συχνά και στα δικά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας. ..Πω πω τι διαβάζω τι συγκρούσεις είναι αυτές κορίτσια? Δεν υπάρχει λόγος για προστριβές .Ετσι είναι τα φόρουμ σε άλλους δεν Θ αρέσουν τα σχόλια μας,θα μας πειράζουν,ενοχλουν με άλλους θα τα πάμε πιο καλά άλλους λιγότερο συμπάθειες και αδυναμίες θα προκύψουν ....Ακουμε όλες τις γνώμες εφόσον επιλέξαμε ανοιχτές συζητήσεις αν δεν είμαστε σε θέση πάμε στις ιδιωτικές συνομιλίες. Δεν μ αρέσει να βλέπω να κοντραριζεστε να το πω ίσως να μην είναι η κατάλληλη λέξη για περιγραφή της κατάστασης. Είμαστε εδώ για ν ανταλλάζουμε απόψεις γνώμες  εμπειρίες αποριες να δώσουμε και να πάρουμε συμβουλές ν απαντάμε στις ερωτήσεις σας και να κάνουμε και δικές μας να στηρίζουμε ή μια την άλλη να χαρούμε στην χαρά σας να συμπαρασταθούμε στον πόνο ή στις άτιμες αποτυχίες που προκύπτουν. Να δώσουμε δύναμη σε όλες όσες προσπαθούν τώρα όλα Τ αλλά είναι περιττά  και δεν υπάρχει  λόγος να συμβαίνουν. Και έχω ενοχληθεί στο παρελθόν από σχόλια αλλά δεν συνέχισα γιατί δεν είμαι εδώ γ αυτό και δέχομαι και τα σχόλια του άλλου αρνητικά θετικά τα οποία θα υπάρξουν δεν σκεφτόμαστε όλοι ίδιοι ο καθένας είναι ξεχωριστός και με τον δικό του χαρακτήρα.. Την καλημέρα μου και τα φιλιά μου.  ???????γιατί μου κρύωσε και ο ☕μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσι μου! Κι εγώ δεν μπορούσα να κάνω τίποτα με τους εμετούς τους πρώτους μήνες. Το πρωί μόνο που σηκωνόμουν απ' το κρεβάτι, με έπιανε κατευθείαν έντονη ναυτία και πήγαινα για εμετό. Γι αυτό πέρναγα όλη τη μέρα ξαπλωμένη. Μόνο το βράδυ αισθανομουν λίγο καλύτερα και σηκωνόμουν. Έτρωγα 2-3 πολύ συγκεκριμένα πράγματα και το να τρως πολύ συχνά από πολύ λίγο νομίζω βοηθάει πολύ. Οπότε βρες κάτι που να μπορείς έστω λίγο να φας και φάε πολύ συχνά, μη μένεις πολλές ώρες νηστική γιατί χειροτερεύει η κατάσταση. Εγώ δεν έπαιρνα κάτι, οπότε δε γνωρίζω γι αυτό να σε βοηθήσω. Υπομονή, θα περάσει κι αυτό! Να πάνε όλα καλά στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό! ❤️
    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
    • Καλημέρα κορίτσια!! με το καλό κορίτσι μου καλή αρχή και αυτήν η φορά να είναι η τυχερη σου 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...