Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Pick Store
στις πριν 14 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κορίτσια μου,έχετε εμπειρια από το ψηφιακό τεστ εγκυμοσυνης της clear blue?????

Καλημέρα! Εγώ αυτό είχα κάνει που δείχνει Κ τις εβδομάδες. Μου έδειξε αποτέλεσμα σε λιγότερο από 2 λεπτά και 3+ στις εβδομάδες... ήμουν 9 εβδομάδων όταν το πήρα χαμπάρι!

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου έδειξε θετικό και εβδομάδες 1-2 οπότε ήθελα να δω αν πέφτει μεσα. Νόμιζα πως θα έπρεπε να δείξει παραπάνω στις βδομαδες και ανησυχησα! Έχω ήδη 3 θετικά τεστακια. Τα δύο πριν την καθυστέρηση και ακόμα δεν το έχω πιστέψει. ...αυτο με τις βδομάδες με μπέρδεψε. ...

• Like 3

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εμένα μου έδειξε θετικό και εβδομάδες 1-2 οπότε ήθελα να δω αν πέφτει μεσα. Νόμιζα πως θα έπρεπε να δείξει παραπάνω στις βδομαδες και ανησυχησα! Έχω ήδη 3 θετικά τεστακια. Τα δύο πριν την καθυστέρηση και ακόμα δεν το έχω πιστέψει. ...αυτο με τις βδομάδες με μπέρδεψε. ...

Με το καλό λοιπόν!!! Σου εύχομαι μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη 💙

• Thanks 1

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μπράβο ευχές για μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη  🙌🙋😘😘

• Thanks 1

Κοριτσι, δηλαδη εισαι εγκυουλα?? Συγχαρητηρια!! Ουτε εγω καταλαβαινω τι 1-2 βδομαδες (αφου την την 1η βδομαδα δεν εχει γινει ακομα η συλληψη) αλλα ετσι κι αλλιως τις βδομαδες τις μετρας απο την τελευταια ημερα περιοδου..! Θα κανεις φανταζομαι κ χοριακη ετσι? καλα κ μεγααααλα αποτελεσματα!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσι, δηλαδη εισαι εγκυουλα?? Συγχαρητηρια!! Ουτε εγω καταλαβαινω τι 1-2 βδομαδες (αφου την την 1η βδομαδα δεν εχει γινει ακομα η συλληψη) αλλα ετσι κι αλλιως τις βδομαδες τις μετρας απο την τελευταια ημερα περιοδου..! Θα κανεις φανταζομαι κ χοριακη ετσι? καλα κ μεγααααλα αποτελεσματα!!

Γράφει στις οδηγίες ότι μετράει από τη μέρα τις σύλληψης. Είμαι πολύ συγκρατημενη γιατί περίμενα να δείξει παραπάνω βδομάδες. ...εδώ είχα θετικό πριν καν την καθυστέρηση....μέσα στη βδομάδα θα κάνω χοριακη και εννοείται θα ενημερώσω! 

Κοριτσι μου σου ευχομαι μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη....σου δειχνει απο.την.ημερα συλληψης...αλλα.την.εγκυμοσυνη την.μετρας απο τη τελευταια σου περιοδο....λογικα...4προς 5εβδομαδων.εισαι....το ιδιο ειχε δςιξει.κ.σε.μενα το clear blue

• Like 1

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Stelvan είπε:

Κοριτσι μου σου ευχομαι μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη....σου δειχνει απο.την.ημερα συλληψης...αλλα.την.εγκυμοσυνη την.μετρας απο τη τελευταια σου περιοδο....λογικα...4προς 5εβδομαδων.εισαι....το ιδιο ειχε δςιξει.κ.σε.μενα το clear blue

Είχε δείξει 1-2 ενώ εσύ ήσουν 4-5?και πήγαν όλα καλά? ???

Ναι γιατι αν δε κανω λαθος λεει στις πδηγιες οτι μετραει απο τη μερα συλληψης σωσυα;;;;;; οταν πηρα το γιατρο μ.ειπε οτι μετραμε απο τη τελευταια περίοδο....που ουσιαστικα τοτε δεν εψςι γινει.ακομα συλληψη αλλα ετσι το μετρανε....μια χαρα ολα ...τωρα δυανυω  την 16 εβδομαδα...αυριο ομως πηγαινε κανε χοριακη για.να.σου εχει βγει μεχρι το απογευμα.... 

• Like 1

Σας ευχαριστώ κοριτσαρες μου! !!!!!χοριακη θα κάνω μάλλον την πεμπτη και θα σας ενημερώσω για τα νεοτερα!!!!!😀😀😀

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Με 3 θετικά τεστ νομίζω ότι το αποτέλεσμα είναι αναμενόμενο!!! 

Να απολαύσεις τους όμορφους μήνες που έρχονται ❤

• Like 1
  • Thanks 1

Μαζί με εσένα περιμένουμε και εμείς...κοριτσάκι μου.Σου εύχομαι μια τερααααστια χοριακουλα και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κούκλα μου.😘😙😚

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ακόμα περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακης! !!!!!αγωνια! !!!!!!😊😊😊

Καλημέρα Ε.Γ.Α.τι γινεται πηρες τη χοριακή?

Κορίτσια μου,δε νομίζω ότι πάνε καλά τα πραγματα.η χοριακη μου είναι μόλις 83 μονάδες. Θα επρεπε να είναι αρκετά παραπάνω....έχω και αρκετά πονακια χαμηλά και η ψυχολογια στα πατώματα δυστυχώς. ...

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κορίτσια μου,δε νομίζω ότι πάνε καλά τα πραγματα.η χοριακη μου είναι μόλις 83 μονάδες. Θα επρεπε να είναι αρκετά παραπάνω....έχω και αρκετά πονακια χαμηλά και η ψυχολογια στα πατώματα δυστυχώς. ...

ειιιιιιι...... Γιατί είσαι απογοητευμένη ;;; Μίλησες με τον γιατρό σου και σου είπε οτι έπρεπε να είναι παραπάνω ;

Έχω ακούσει περιπτώσεις που ξεκίνησαν πολύ χαμηλότερα από το 83 και προχώρησαν μια χαρά! 

Το 83 είναι θετικότατο !!!!! :) Μην είσαι στα πατώματα !! 

Πότε θα την επαναλάβεις; 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κοριτσι, σε ποια μερα καθυστερησης εισαι? Γιατι αλλο 83 1η μερα καθυστερησης, αλλο 10η... Οπως κ να εχει μιλησε με τον γιατρο σου... Μαλλον θα σου πει να την επαναλαβεις...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια like δεν μπορώ να κάνω. Έχω φτάσει το όριο.
    • @Scooby! κάθε γιατρός είναι διαφορετικός εμένα που είχα μιλήσει μόνο μια φορά όταν του είπα στο τηλ ότι θέλουμε μα αρχίσουμε προσπάθειες μας είπε καλό είναι να μας δει από κοντά και να μιλήσουμε όπως και βασικές εξετάσεις. Μπορει να σου πει οχι λογο οτι ειστε στην αρχή. Ήταν απότομη η αλλαγή για εμένα.. Μόνο την μαμα μου έχω κοντά τα πεθερικά μου είναι κάποιους μήνες Αθήνα και μετά όλους τους λαούς στο χωριό του άντρα μου @babybaby εγώ δεν είπα τίποτα και λέει λίγο πριν φύγουμε α κάτσε να κάνουμε και προγεννετικο έλεγχο λέω ωραία..!! Περισσότερο άγχος γιούπι.. αχαχα 
    • 26 στα 27... κοιτα απλα εμενα μου ειπε οτι οταν μεινω να ξερω οτι λογικα θα τις ξανακανω, γιατι το "πρωτοκολλο" ειναι να υπαρχουν αυτες οι εξετασεις στο φακελο μου αφου ξεκινησει η εγκυμοσυνη. Αλλα ειναι δικαιωμα σου να τις θελεις απο πριν, και ειναι καλυτερα αν υπαρχει κατι (κατα την αποψη μου) να το ξερεις πριν μεινεις εγκυος (που ειναι πολυ τυπικες εξετασεις, συνηθως δε σου βρισκουν κατι, μην ανησυχεις!)
    • @babybaby α ναι.? Εγώ θα τ πω να τα γράψει λες να πει όχι? Θα τ πω κ εγώ ότι θέλω.. Πόσο χρονών είσαι.? 
    • Προγεννητικο οπως μου ειπε κι εμενα συνηθιζουν να κανουν αμεσως μολις μεινεις εγκυος... Απλα εγω επεμενα οτι ηθελα απο πριν και μου τις εγραψε...
  • Νέες συζητήσεις