Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιές θα μείνουμε έγκυες το καλοκαίρι?


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Α κι εμένα με τριγιρναει.. αλλα δεν πτοουμε 

Αχαχαχαχαχαχα......είσαι θεοτρελη εσύ.... Εγώ παλι όταν νιώθω ότι με γυροφερνει κρυωμα χαλάει η διάθεση μου..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Αχαχαχαχαχαχα......είσαι θεοτρελη εσύ.... Εγώ παλι όταν νιώθω ότι με γυροφερνει κρυωμα χαλάει η διάθεση μου..... 

Ειμαι.. το λέει και ο αντρας μου..! Χαχα εγώ έτσι νιώθω όταν έχω περίοδο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Ειμαι.. το λέει και ο αντρας μου..! Χαχα εγώ έτσι νιώθω όταν έχω περίοδο.. 

Αχαχαχαχαχα.....εγώ όταν περίμενα περίοδο ήθελα να φάω γλυκά φουλ σοκολάτα ?...... Τα πάντα όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tonia laoura είπε:

Αχαχαχαχαχα.....εγώ όταν περίμενα περίοδο ήθελα να φάω γλυκά φουλ σοκολάτα ?...... Τα πάντα όμως 

Εγώ έτσι ειμουν όταν είχα αιμοραγια. Είχα φάει ένα περίπτερο σοκολάτα.. 14 σοκολάτες έτρωγα μέσα σε 4 με 6 μέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Εγώ έτσι ειμουν όταν είχα αιμοραγια. Είχα φάει ένα περίπτερο σοκολάτα.. 14 σοκολάτες έτρωγα μέσα σε 4 με 6 μέρες.. 

Παιδί μου..... Δεν έπαθες τίποτα από τόση σοκολάτα ?;;;;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Παιδί μου..... Δεν έπαθες τίποτα από τόση σοκολάτα ?;;;;;;;; 

Όχι το είχε ανάγκη ο οργανισμός μου λόγο αιμοραγια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπερα σε ολες τις μελουσες μανουλες και μη... εγω περιμενω περιοδο σημερα κανονικα αλλα ακομα αφαντη.... ασε που πριν λιγο εκανα και εμετο οπως και προχθες.... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Καλημέρα κορίτσια ? θα σας πω ένα tip που έκανα κ εγώ από γιατρό που μου το είπε και ελπίζω να σας βοηθήσει είναι ότι επαφές να έχετε μέρα παραμερα όχι κάθε μέρα ώστε να δυναμώνει το σπέρμα και επίσης να έχετε επαφές κυρίως τα πρωινά που το σπέρμα είναι πιο "ξεκούραστο".... Θα μου πεις με την τσιμπλα στο μάτι εκεί θα έχω το νου μου;;; Κ όμως έτσι έκανα κ εγώ..... Γιατί με το νυχτερινό μάλλον δεν το είχαμε..... Χιχι 

καλησπερα! Λοιπον κ μενα ο γιατρος μου τις ιδιες οδηγιες μου εδωσε.Οποτε κ εμεις ξεχναμε το βραδυνο και επικεντρωνομαστε στην πρωινη εξασκηση (του φεξε του συζυγου :P ) η αληθεια οτι πρωι πρωι οπως ειπες κ εσυ με την τσιμπλα στο ματι οι διακοπτες μου ειναι κατεβασμένοι αλλα τι να κανω η ερμη ...χιχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantia_14 είπε:

καλησπερα! Λοιπον κ μενα ο γιατρος μου τις ιδιες οδηγιες μου εδωσε.Οποτε κ εμεις ξεχναμε το βραδυνο και επικεντρωνομαστε στην πρωινη εξασκηση (του φεξε του συζυγου :P ) η αληθεια οτι πρωι πρωι οπως ειπες κ εσυ με την τσιμπλα στο ματι οι διακοπτες μου ειναι κατεβασμένοι αλλα τι να κανω η ερμη ...χιχι 

Χαχαχαχαχαχαχαχα.......εγώ να δεις τι είχα πάθει πρωί πρωί...... Αλλά οι άντρες άλλο που δεν θέλουν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα.......εγώ να δεις τι είχα πάθει πρωί πρωί...... Αλλά οι άντρες άλλο που δεν θέλουν.... 

παλευεις να ανοιξει το ματι και χωρις καφε αλλα οι αντρες ακμαιοτατοι :P χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nantia_14 είπε:

παλευεις να ανοιξει το ματι και χωρις καφε αλλα οι αντρες ακμαιοτατοι :P χαχαχαχαχα

Αυτό είναι αλήθεια.... Χαχαχαχαχα......εδώ άρρωστη ήμουν αϋπνία όλη νύχτα ? από το κρυωμα και το μεσημέρι ? είχε ορεξεις....κάτσε ρε παιδάκι μου εγω ψοφαω εσύ εκεί το νου σου.......χαχαχαχαχαχα α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonia laoura είπε:

Αυτό είναι αλήθεια.... Χαχαχαχαχα......εδώ άρρωστη ήμουν αϋπνία όλη νύχτα ? από το κρυωμα και το μεσημέρι ? είχε ορεξεις....κάτσε ρε παιδάκι μου εγω ψοφαω εσύ εκεί το νου σου.......χαχαχαχαχαχα α

παιδι μου δεν τους πτοει τιποτα......αν το αλλο τους δωσει εντολη....τελος! δεν υπολογιζουν ουτε πυρετους ουτε τιποτα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nantia_14 είπε:

παιδι μου δεν τους πτοει τιποτα......αν το αλλο τους δωσει εντολη....τελος! δεν υπολογιζουν ουτε πυρετους ουτε τιποτα :P

Καλά λένε ότι σκέφτονται με το κάτω ↙ κεφάλι..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/5/2016 at 3:00 ΜΜ, ο/η eleni687 είπε:

Βρε κορίτσια.....πως καταφέρνετε να μην το σκέφτεστε? όταν θες κάτι τόσο πολύ, πως γίνεται να μην είναι στο μυαλό σου? Όλοι λένε να μην το σκεφτόμαστε αλλά δεν μας λένε τον τρόπο..ίσως φταίει που δεν δουλεύω τώρα και δεν έχω κάτι να μου απασχολεί το μυαλό.. εσείς τα καταφέρνετε?

Κοριτσια καλησπερα!μολις μπηκα κ εγω στην ομαδα σας!Ειμαι κ εγω με τον αντρουλη μ στην φαση προσπαθειων απο τον Ιανουαριο!το θελουμε παρα πολυ και οι δυο!αλλα με εχει πιασει απιστευτο αγχος εμμονη θα ελεγα!κ παρολο που δουλευω και μαλιστα πολλες ωρες δεν τα καταφερνω να το βγαλω απο το μυαλο μου!κ οταν ακουω και εγω "μην το σκεφτεσαι χαλαρωσε" τρελαινομαι.και ρωταω κ εγω πως να μν το σκεφτομαι??αχ μακαρι να υπηρχε ενα κουμπακι κ να το εκλεινα.Πιο πολυ σκεφτομαι οτι μπορει να μην τα καταφερουμε ποτε κ αυτο με τρελαινει!!!Περιμενω περιοδο στις 10/6 αλλα προσευχομαι καθε μερα να μην μου ερθει!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena90 είπε:

Κοριτσια καλησπερα!μολις μπηκα κ εγω στην ομαδα σας!Ειμαι κ εγω με τον αντρουλη μ στην φαση προσπαθειων απο τον Ιανουαριο!το θελουμε παρα πολυ και οι δυο!αλλα με εχει πιασει απιστευτο αγχος εμμονη θα ελεγα!κ παρολο που δουλευω και μαλιστα πολλες ωρες δεν τα καταφερνω να το βγαλω απο το μυαλο μου!κ οταν ακουω και εγω "μην το σκεφτεσαι χαλαρωσε" τρελαινομαι.και ρωταω κ εγω πως να μν το σκεφτομαι??αχ μακαρι να υπηρχε ενα κουμπακι κ να το εκλεινα.Πιο πολυ σκεφτομαι οτι μπορει να μην τα καταφερουμε ποτε κ αυτο με τρελαινει!!!Περιμενω περιοδο στις 10/6 αλλα προσευχομαι καθε μερα να μην μου ερθει!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

Κορίτσι μου καλημέρα! Επειδή με έχει απασχολήσει πολύ το θέμα κατέληξα στο ότι σίγουρα θα γίνω μάνα, όπως κι εσύ, όπως και οι υπόλοιπες κοπέλες. Αφού λοιπόν θα φουσκώσει η κοιλίτσα σου, τι πειράζει αν δεν πάρεις θετικό τεστάκι στις 10 Ιουνίου και το πάρεις στις 10 Σεπτέμβρη? Νομίζω ότι αυτό που μας αγχώνει περισσότερο είναι ο χρόνος που πιέζει μέσα στο μυαλό μας και το θέλουμε τώρα. Το σύμπαν όμως δεν γνωρίζει χρόνους... ο χρόνος εκεί είναι γραμμικός και δεν έχει σήμερα, αύριο, σε ένα μήνα, το σημαντικό είναι ότι ξέρει την επιθυμία μας και θα την υλοποιήσει όταν εμείς πάψουμε να την απωθούμε με αρνητικές σκέψεις...επομένως, ζήσε με τη βεβαιότητα ότι θα γίνεις μάνα απλά δεν μπορείς να "παραγγείλεις" το πότε. Κάποιες απο μας θα μείνουν το καλοκαίρι, κάποιες άλλες το φθινόπωρο, το θέμα είναι ότι όλες θα μείνουμε. Βάλε απλά ένα χρονικό όριο στο μυαλό σου πχ τέλος του χρόνου κατα το οποίο αν δεν έχει συμβεί, να κάνεις κάποιες εξετάσεις. Εγώ αυτό έχω κάνει, αν και έχω κάνει εξετάσεις...δεν θέλω να γράψω τι θα κάνω αν δεν, βασικά δεν θέλω καν να το σκεφτώ γιατί είμαι σίγουρη ότι θα έρθει και θα έρθει σε όλες.  Να ζούμε λοιπόν τις στιγμές μας με αυτή τη σιγουριά και να ξεχάσουμε το πότε, έτσι πιστεύω μια μια θα αρχισουμε τις ανακοινώσεις μέσα στο καλοκαίρι και που ξέρεις...μπορεί να είσαι και η πρώτη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ'ότι καταλάβατε έπεσε πολύ σκέψη αυτή τη βδομάδα μιας κι έλειπε ο άντρας μου για δουλειά και είχα άπλετο χρόνο, το θέμα είναι πως συγκροτήθηκα λίγο και ηρέμησα..προχωράμε λοιπόν χωρίς άγχος

elena90  να μην προσευχεσαι καθε μέρα να μην σου έρθει περίοδος, αλλά να προσεύχεσαι να έρθει ένα μωράκι όταν θέλει ο Θεός! Το "να μην" κρύβει μια αρνητική δόνηση και αντικρούει την επιθυμία σου για μωρό, σκέψου μόνο θετικά, ότι θέλεις πολύ ένα μωράκι και οραματίσου το πως θα είναι, μετά βγάλτο απο το μυαλό σου, μην το ξανασκεφτείς, να έχεις μόνο μια θετική αίσθηση, μια σιγουριά ότι θα γίνει κι άσε το σύμπαν να κάνει τη δουλειά του, μόνο μην το μπλέκεις με το χρόνο δηλαδη με το ποτε θα γινει...

Νομίζω πως αυτό είναι το κουμπάκι που έψαχνες.... καλή επιτυχία!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η eleni687 είπε:

Απ'ότι καταλάβατε έπεσε πολύ σκέψη αυτή τη βδομάδα μιας κι έλειπε ο άντρας μου για δουλειά και είχα άπλετο χρόνο, το θέμα είναι πως συγκροτήθηκα λίγο και ηρέμησα..προχωράμε λοιπόν χωρίς άγχος

elena90  να μην προσευχεσαι καθε μέρα να μην σου έρθει περίοδος, αλλά να προσεύχεσαι να έρθει ένα μωράκι όταν θέλει ο Θεός! Το "να μην" κρύβει μια αρνητική δόνηση και αντικρούει την επιθυμία σου για μωρό, σκέψου μόνο θετικά, ότι θέλεις πολύ ένα μωράκι και οραματίσου το πως θα είναι, μετά βγάλτο απο το μυαλό σου, μην το ξανασκεφτείς, να έχεις μόνο μια θετική αίσθηση, μια σιγουριά ότι θα γίνει κι άσε το σύμπαν να κάνει τη δουλειά του, μόνο μην το μπλέκεις με το χρόνο δηλαδη με το ποτε θα γινει...

Νομίζω πως αυτό είναι το κουμπάκι που έψαχνες.... καλή επιτυχία!!!!!!!

 

γεια σου Ελενη κ απο μενα!μαλλον αυτες οι μερες ηταν και για μενα μερες ηρεμιας και ανασυγκροτησης,νιωθω λιγακι πιο ηρεμη (οκ εχω ακομα δρομο μπροστα μου) .Κλειδωσα τα τεστ ωορρηξιας στο συρταρι,εσβησα την εφαρμογη απο το κινητο μου και λεω οποτε θελει ας ερθει,αφου ειμαστε και οι δυο υγιεστατοι δεν μπορει...μια μερα θα ερθει! Ελπιζω η μερες αισιοδοξιας να κρατησουν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Κοριτσια καλησπερα!μολις μπηκα κ εγω στην ομαδα σας!Ειμαι κ εγω με τον αντρουλη μ στην φαση προσπαθειων απο τον Ιανουαριο!το θελουμε παρα πολυ και οι δυο!αλλα με εχει πιασει απιστευτο αγχος εμμονη θα ελεγα!κ παρολο που δουλευω και μαλιστα πολλες ωρες δεν τα καταφερνω να το βγαλω απο το μυαλο μου!κ οταν ακουω και εγω "μην το σκεφτεσαι χαλαρωσε" τρελαινομαι.και ρωταω κ εγω πως να μν το σκεφτομαι??αχ μακαρι να υπηρχε ενα κουμπακι κ να το εκλεινα.Πιο πολυ σκεφτομαι οτι μπορει να μην τα καταφερουμε ποτε κ αυτο με τρελαινει!!!Περιμενω περιοδο στις 10/6 αλλα προσευχομαι καθε μερα να μην μου ερθει!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

καλως ηρθες! περιτο να σου πω οτι σε καταλαβαινω απολυτα και τα 'ολα θα γινουν' και 'μην το σκεφτεσαι' με εκνευριζουν απιστευτα οταν τα ακουω! Ψαχνω κ εγω το κουμπακι που λες,ειναι εξαιρετικα δυκολο να θελεις κατι τοσο πολυ και να προσπαθεις να βρεις τροπο να το βγαλεις απ το μυαλο σου,θα πω το κλισε.....θετικη σκεψη! Ολα να πανε καλα σου ευχομαι και θα χαρω να μαθω νεα σου <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο γλυκουλα, χαιρομαι για σενα, εγω τα τεστ τα κανω αλλα δεν με αγχωνουν, θελω πιο πολυ να ξερω αν κανω ωορρηξια και σε πια μερα για να νιωθω οτι λειτουργουν ολα σωστα.Παρατηρησα οτι ενα μηνα κανω νωρις ωορρηξια και τον αλλο αργα, ξερει καμια γιατι συμβαινει αυτο?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/5/2016 at 3:00 ΜΜ, ο/η eleni687 είπε:

Βρε κορίτσια.....πως καταφέρνετε να μην το σκέφτεστε? όταν θες κάτι τόσο πολύ, πως γίνεται να μην είναι στο μυαλό σου? Όλοι λένε να μην το σκεφτόμαστε αλλά δεν μας λένε τον τρόπο..ίσως φταίει που δεν δουλεύω τώρα και δεν έχω κάτι να μου απασχολεί το μυαλό.. εσείς τα καταφέρνετε?

Κοριτσια καλησπερα!μολις μπηκα κ εγω στην ομαδα σας!Ειμαι κ εγω με τον αντρουλη μ στην φαση προσπαθειων απο τον Ιανουαριο!το θελουμε παρα πολυ και οι δυο!αλλα με εχει πιασει απιστευτο αγχος εμμονη θα ελεγα!κ παρολο που δουλευω και μαλιστα πολλες ωρες δεν τα καταφερνω να το βγαλω απο το μυαλο μου!κ οταν ακουω και εγω "μην το σκεφτεσαι χαλαρωσε" τρελαινομαι.και ρωταω κ εγω πως να μν το σκεφτομαι??αχ μακαρι να υπηρχε ενα κουμπακι κ να το εκλεινα.Πιο πολυ σκεφτομαι οτι μπορει να μην τα καταφερουμε ποτε κ αυτο με τρελαινει!!!Περιμενω περιοδο στις 10/6 αλλα προσευχομαι καθε μερα να μην μου ερθει!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!     

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantia_14 είπε:

καλως ηρθες! περιτο να σου πω οτι σε καταλαβαινω απολυτα και τα 'ολα θα γινουν' και 'μην το σκεφτεσαι' με εκνευριζουν απιστευτα οταν τα ακουω! Ψαχνω κ εγω το κουμπακι που λες,ειναι εξαιρετικα δυκολο να θελεις κατι τοσο πολυ και να προσπαθεις να βρεις τροπο να το βγαλεις απ το μυαλο σου,θα πω το κλισε.....θετικη σκεψη! Ολα να πανε καλα σου ευχομαι και θα χαρω να μαθω νεα σου <3

Κοριτσια μ σας ευχαριστω παρα πολυ!!νιωθω οτι νιωθετε και ηδη με ανακουφιζει που μπορω να μοιραζομαι αυτα που νιωθω με κοπελες που ειναι στην ιδια φαση με εμενα και με καταλαβαινουν.γιατι κακα τα ψεματα αν δν εισαι σε αυτην την φαση δν μπορεις να καταλαβεις πως νιωθει ο αλλος.κ εγω δν καταλαβαινα παλια την αδερφη μ ή γνωστες μου που ηταν σ αυτην την φαση.κ επειδη δν εχω μοιραστει με κανεναν γνωστο μ περα απο τον αντρα μου αυτα που νιωθω ( γιατι πιστευω ειναι οτι χειροτερο να πεις σε ολο το σοϊ "ξεκινησαμε προσπαθειες") σας ευχαριστω παρα πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Κοριτσια καλησπερα!μολις μπηκα κ εγω στην ομαδα σας!Ειμαι κ εγω με τον αντρουλη μ στην φαση προσπαθειων απο τον Ιανουαριο!το θελουμε παρα πολυ και οι δυο!αλλα με εχει πιασει απιστευτο αγχος εμμονη θα ελεγα!κ παρολο που δουλευω και μαλιστα πολλες ωρες δεν τα καταφερνω να το βγαλω απο το μυαλο μου!κ οταν ακουω και εγω "μην το σκεφτεσαι χαλαρωσε" τρελαινομαι.και ρωταω κ εγω πως να μν το σκεφτομαι??αχ μακαρι να υπηρχε ενα κουμπακι κ να το εκλεινα.Πιο πολυ σκεφτομαι οτι μπορει να μην τα καταφερουμε ποτε κ αυτο με τρελαινει!!!Περιμενω περιοδο στις 10/6 αλλα προσευχομαι καθε μερα να μην μου ερθει!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!     

 

Κοριτσια μ σας ευχαριστω παρα πολυ!!νιωθω οτι νιωθετε και ηδη με ανακουφιζει που μπορω να μοιραζομαι αυτα που νιωθω με κοπελες που ειναι στην ιδια φαση με εμενα και με καταλαβαινουν.γιατι κακα τα ψεματα αν δν εισαι σε αυτην την φαση δν μπορεις να καταλαβεις πως νιωθει ο αλλος.κ εγω δν καταλαβαινα παλια την αδερφη μ ή γνωστες μου που ηταν σ αυτην την φαση.κ επειδη δν εχω μοιραστει με κανεναν γνωστο μ περα απο τον αντρα μου αυτα που νιωθω ( γιατι πιστευω ειναι οτι χειροτερο να πεις σε ολο το σοϊ "ξεκινησαμε προσπαθειες") σας ευχαριστω παρα πολυ!!

κακα τα ψεματα αν δεν βρεθεις σ αυτη την φαση δεν μπορεις να καταλαβεις πως ειναι! κ εμεις το ιδιο καναμε,το κρατησαμε για τον εαυτο μας ,οταν με το καλο ερθει η πολυποθητη εγκυμοσυνη τοτε θα το πουμε. Εδω θα ειμαστε να τα λεμε λοιπον :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Κοριτσια καλησπερα!μολις μπηκα κ εγω στην ομαδα σας!Ειμαι κ εγω με τον αντρουλη μ στην φαση προσπαθειων απο τον Ιανουαριο!το θελουμε παρα πολυ και οι δυο!αλλα με εχει πιασει απιστευτο αγχος εμμονη θα ελεγα!κ παρολο που δουλευω και μαλιστα πολλες ωρες δεν τα καταφερνω να το βγαλω απο το μυαλο μου!κ οταν ακουω και εγω "μην το σκεφτεσαι χαλαρωσε" τρελαινομαι.και ρωταω κ εγω πως να μν το σκεφτομαι??αχ μακαρι να υπηρχε ενα κουμπακι κ να το εκλεινα.Πιο πολυ σκεφτομαι οτι μπορει να μην τα καταφερουμε ποτε κ αυτο με τρελαινει!!!Περιμενω περιοδο στις 10/6 αλλα προσευχομαι καθε μερα να μην μου ερθει!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!     

 

Κοριτσια μ σας ευχαριστω παρα πολυ!!νιωθω οτι νιωθετε και ηδη με ανακουφιζει που μπορω να μοιραζομαι αυτα που νιωθω με κοπελες που ειναι στην ιδια φαση με εμενα και με καταλαβαινουν.γιατι κακα τα ψεματα αν δν εισαι σε αυτην την φαση δν μπορεις να καταλαβεις πως νιωθει ο αλλος.κ εγω δν καταλαβαινα παλια την αδερφη μ ή γνωστες μου που ηταν σ αυτην την φαση.κ επειδη δν εχω μοιραστει με κανεναν γνωστο μ περα απο τον αντρα μου αυτα που νιωθω ( γιατι πιστευω ειναι οτι χειροτερο να πεις σε ολο το σοϊ "ξεκινησαμε προσπαθειες") σας ευχαριστω παρα πολυ!!

Α και να σας πω και κατι μπορει να με κοροίδεψετε!Χθες το βραδυ χαζευα στο ιντερνετ για την Αγια Ειρηνη την Χρυσοβαλαντω και για την Αγια Μαρινα.Οταν ξυπνησα το πρωι κ ανοιξα το πατζουρι μ ειδα οτι σε μια γλαστρα μ που εδω και τρεις μηνες ειχα ριξει σπορο αλλα το μονο που ειχε βγει ηταν κατι πρασσινα φυλαρακια σημερα εβγαλε λουλουδι!!!οταν το ειδα τρελαθηκα γτ προχθες ειπα στν αντρα μ να

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

κακα τα ψεματα αν δεν βρεθεις σ αυτη την φαση δεν μπορεις να καταλαβεις πως ειναι! κ εμεις το ιδιο καναμε,το κρατησαμε για τον εαυτο μας ,οταν με το καλο ερθει η πολυποθητη εγκυμοσυνη τοτε θα το πουμε. Εδω θα ειμαστε να τα λεμε λοιπον :)

Ακριβως οπως τα λες κοριτσι μ!!!Θα χαρω πραγματικα παρα πολυ να ακουσω ευχαριστα νεα απο εσας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...