Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εχασα το παιδι μου στην 23η εβδομαδα


Recommended Posts

Καλημερα σε ολους....δεν ξερω που να μιλησω κι αν καποιος διαβασει το αρθρο μου.Εχασα το μωρο μου στην 23η εβδομαδα τοσο ξαφνικα...προσπαθουσα χρονια χωρις αποτελεσμα ομως μια μερα τα καταφερα...ασχημη και δυσκολη εγκυμοσυνη ομως εγω παλευα να φερω το παιδι μου στον κοσμο

Τελικα το εχασα και μαζι με αυτο την ζωη μου ολη...τι να κανω παρακαλω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολους....δεν ξερω που να μιλησω κι αν καποιος διαβασει το αρθρο μου.Εχασα το μωρο μου στην 23η εβδομαδα τοσο ξαφνικα...προσπαθουσα χρονια χωρις αποτελεσμα ομως μια μερα τα καταφερα...ασχημη και δυσκολη εγκυμοσυνη ομως εγω παλευα να φερω το παιδι μου στον κοσμο

Τελικα το εχασα και μαζι με αυτο την ζωη μου ολη...τι να κανω παρακαλω???

Κοριτσάκι μου καλημέρα και καλή βδομάδα.

Δεν μπορώ να σε καταλάβω απόλυτα γιατί ενώ είχα μία αποτυχημένη εγκυμοσύνη δεν ήταν τόσο προχωρημένη.

Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι ο θεός μας δίνει όσα αντέχουμε. Δώσε χρόνο στον εαυτό σου και θα δεις ότι μέρα με τη μέρα θα είσαι καλύτερα. Κ γω έκλαψα πολύ και κρυφά από τον άντρα μου γιατί δεν ήθελα να τον στεναχωρήσω περισσότερο, πέρασε ένας χρόνος από τότε, σαν σήμερα ήμουν σπίτι και προσπαθούσα να αναρρώσω. Και το χειρότερο είναι ότι ακόμα δεν έχει έρθει εγκυμοσύνη και αυτό είναι που με τρομάζει. Αυτόν τον μήνα έχω ραντεβού με τον γιατρό μου και ελπίζω να μη μου πει κάτι άσχημο, γιατί είχα και ένα χειρουργείο γυναικολογικό πριν την εγκυμοσύνη, σκέψου ότι υπάρχουν και χειρότερα. 

Περαστικά σου και ελπίζω με τον χρόνο η πληγή σου να κλείσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου σκέφτομαι εδώ και αρκετή ώρα να βρω λόγια παρηγοριάς να σου γράψω...όμως τα λογια είναι τόσο λίγα γι αυτό που περνάς αυτή τη στιγμή.δώσε χρόνο στον εαυτό σου να θρηνήσει,να κλάψει και ή Παναγία πάντα θα είναι κοντά σου!ή πίστη μας είναι αυτή που μας σώζει σε κάθε δύσκολη στιγμή.και το λέω εγώ αυτό που την είχα χάσει όταν προσπαθούσα για παιδάκι.κι όμως θαύματα γίνονται...ζήτησα τη βοήθεια απ την Παναγία ,προσπαθούσα με περισσότερη δύναμη μετά από κάθε αποτυχημένη εξωσωματική και τελικά τα κατάφερα.έχω δύο παιδάκια δώρο της Παναγίτσας!!!εύχομαι ο πόνος που νιώθεις τώρα να γίνει δύναμη σε λίγο καιρό και να ρθει γρήγορα στην αγκαλιά σου το παιδάκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...