Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα Χρυσούλα!!!

η αλήθεια είναι ότι του ζήτησα μόνο μία αγκαλίτσα γιατί νήσταξα... χαχαχα!!!

άσε που του είχα κάτσει το ΣΚ...

ε πόσες φορές... έγκυος γυναίκα είμαι...

ντομάκι μην αγχώνεσαι για την κοιλίτσα...

και πάλι κούκλα θα είσια!!!

ρε σωσώ... πραγματικά... δεν ντρεπόντουσαν όταν γύριζαν τη σκηνή;

ήταν σαν κανονικό πορνό που απλά δεν φαινόντουσαν τα γεννητικά όργανα.

Χρυσούλα μια χαρά είναι και γλυκάκια της γιαγιάς!!!

ο Θανούλης μας να είναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntom!!1γελαω..τοσο πολυ φαινεται;;αληθεια;;σε ρωτανε η απλα φαινετα ισε σε σενα;;

εμεις φαγαμε φασολαδα και πιτσα!

ειχε μεινει απο εχθες..

αλλα ηταν λιγη!

και παραγγειλαμε και 1 πιτσα..

η μαρθα επεισης ξεκινησε να τρωει φετα..απιστευτο!

νανα πακαλιατης σημαινει τσοντα...παντα1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλα να χαιρεσαι τον θανο σου...

καλοτυχος και γερος να ειναι....

εγω μολις γυρισα απο καρδιολογο...

κατι λεει βλεπει σε μια αρτηρια αλλα δενν ειναι λεει και σιγουρος... μετα που θα γεννησω να παω να με ξαναδει λεει...

τωρα ειναι 99% σιγουρος οτι δεν εχω τιποτα αλλα θελει να ειναι 100%...

ο υπερηχος της καρδιας κοστιζει 100 ευρω...

οτι να ναι....

τι κανουν για να παρουν τα λεφτα του κοσμου..

ρε κοριτσια εσεις που γεννησατε διδυμα σας πηρε ο γιατρος παραπανω απο οτι παιρνει συνηθως???

επειση ηταν δυο τα μωρΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα Ελένη που ήταν σε δημόσιο νοσοκομείο δε ζήτησε λεφτά δώσαμε ότι θέλαμε εμείς.Υπερβολή μου φαίνεται με καισαρική επειδή είναι 2 τα μωρά να ζητήσει παραπάνω λεφτά.Δε θα σπαταλήσει περισσότερο χρονο,τσουπ θα βγάλει τον έναν και τσουπ θα πιάσει και τον άλλο.

Σε εμβρυοκαρδιολόγο είχαν στείλει και μας Αθήνα μετά τη Β επιπέδου πιο πολύ προληπτικά.Δεν ήταν απολύτως τίποτα και δώσαμε και μεις 100€.

Ναι κορίτσια που λέτε έχω δίδυμη αδερφή αλλά καμιά σχέση ούτε στην εμφάνιση ούτε στο χαρακτήρα.Επίσης εμείς είμαστε από φυσιολογική σύλληψη ενώ τα ζουμπούλια μου είναι απο εξωσωματική.Αλλά και μεις σε ξεχωριστό σάκο,εξού και διαφορετικές...

Χρυσούλα να τον χαίρεσαι τον Θανούλη...στειλε κανα κέρασμα και προς τα δω και θέλω να φάω γλυκό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι τα μωρα δεν εχουν τιποτα στην καρδουλα τους...

στη δικη μου καρδια λεει ακουει κατι αλλα δεν ειναι σιγουρος αν προκαλειται απο το ζορισμα της εγκυμοσυνης η εχω κατι παθολογικο...

π@π@ριες....

επιτηδες το λεει για να ξαναπαω να του σκασω αλλα 100 ευρουλακια...

κανεις καρδιολογος μεχρι στιγμης τοσα χρονια δεν μου βρηκε τιποτα... κ τωρα αυτος θα μου πει οτι ακουει κατι αλλα και δεν ακουει??????

τεσπα....

οσο για το αν μου ειπαν να μην παω να το δω γιατι θα γεννησω... εχει πολυ λεει εντονες σκηνες....

γεωργια πηγες να δεις το σπιτι????

ρε παιδια πειναω συνεχεια.... θελω να φαω ολο τον κοσμο... αλλα μετα ποναει το στομαχακι μου... τα μαλοξ δεν με πιανουν πια...

ο γιατρος μου ειπε οτι θελει 1500 ευρω χωρις αποδειξη...

μου φανηκαν πολλα...

ξερω οτι παιρνει 1200 στην καισαρικη και 1000 στο φυσιολογικο...

επισης παω 2 φορες το μηνα και του σκαω απο 40 ευρω τη φορα...

εγω σκεφτομουν να του βαλω σε ενα φακελο 1200 ευρω και να του πω αυτα εχω... θες???

επισηςτο αλλο που σκεφτηκα αλλα κολωνω ειναι να παω να γεννησω στο νοσοκομειο...

αλλα κολωνω ρε παιδια... αμα ηταν ενα δεν θα το σκεφτομουν καθολου..

τωρα που ειναι δυο το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να μην γινει καμοια επιπλοκη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenh....1500 ,ε;;αν δε κολωνεις κανε αυτο που σκεφτεσαι...φακελακι μς 1200..

τι ειναι παλι ετουτο με τη καρδια;;οτι ναναι ρε παιδια..ελενη φαει τωρα που μπορεις..γιατι μετα...

δε πηγα να δω το σπιτι..δε με πηρε ακομα η γειτονισσα..θα την παρω εγω αργοτερα μαλλον..γιατι μπορει και να πουληθηκε..τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλορυζικο το 37!!!! μου αρεσει και πολυ σαν αριθμος... γιατι μου αρεσει και το 3 και το 7.... ασχετο!

Ελενη κρατα ακομα λιγο... και στο κατω κατω, οτι γουσταρουν τα αντρακια σου θα γινει... δε μπα να οριζει ημερομηνια ο ντοκτορ... οπως νιωθουν αυτα οτι ειναι καλυτερο για εκεινα θα πραξουν... ασε σ'αυτα την πρωτοβουλια...

οσο για τα λεφτα, εμεις με προσαυξηση πληρωσαμε μονο την αυχενικη και τη β' επιπεδου. κλινικη και γιατρος πηραν σα να ηταν 1. 1400 τοοοτε που ειμασταν προ κρισης και ειμασταν ολοι ακομα λαρτζ τυποι...

Ντομ γλυκια οι ορμονες αρχισαν ηδη να οργιαζουν;;; νευρακια με τις δασκαλες και την κοιλιτσα σου;;; αλλα να σε πω την αληθεια και εγω αν μαθαινα οτι πηγε καποια το παιδι παιδικο ενω ειχε γαστρεντεριτιδα θα τα επαιρνα κρανιο. ο αντρας μου θα επαιρνε τα δικα μας πισω.

Νανα τοσο χαρτν κορ ο Παπακαλιατης;;; εμενα γενικα δε μ'αρεσει ο τυπος... αλλα να ερχομουν στα φράιντεισ θα μου αρεσε πολυ!

Σωσω γιατι γκρινια η μικρη;;; το σπιτι ποσο μεγαλο ειναι;;; πες μας ποσα δωματια;;; αυλη; παρκιγκ; θερμανση;;

ΜΑρντιο για να μη σου μενουν αποριες βοριοελλαδιτικες, "σαψάλω" ειναι καποια που κανει κατι βιαστικα, τσαπατσουλικα. παντως οταν ησουν πανω ειμασταν σχεδον γειτονια... εμενα το πατρικο ειναι Ανω Τουμπα πιο πανω απο τα γκουντις, μπροστα στο ρεμα... θυμασαι καθολου;;;

Μαρκερ ειστε καλυτερα οικογενειακως;;;;

και εσυ Χρυσουλα;;;; να χαιρεσαι το μεγαλο αντρακι και με το καλο και το μικρο!

εμεις καλα... προς το παρον.... γιατι το απογευμα πηγαμε στο γειτονα που γιορταζε, σημειοτεον εμεις δεν ειχαμε σκοπο να παμε, μας ειπε να παμε και η γυναικα του ηταν χαλια με ταση εμετου.... και φιλιθηκαμε κιολλας!!!! μετα μου το ειπε!!!! λιγο κατσαμε αλλα οτι ηταν να γινει... εγινε!!! αντε να δουμε τις επομενες μερες...

χθες δε μπηκα γιατι ημουν ψωφια και ειχα και να μαγειρεψω φασολακια για σημερα... ειχαμε παει κοσμος για ψωνια. τα ενερτζάιερσ πολυ καλες τιμες. -50% και πηρα φορμες για του χρονου με 10, 12 κ;ι 14Ε!!! πηρα και ποσα απο τα H&M, για τα παιδια ειμαστε οκ. δε θα παρω κατι αλλο απο τωρα για του χρονου. πηρα και 3 μπλουζες για μενα, 1 δωρακι για τη μικρη μιας συναδελφου, 1 βιβνλιο για τη γυναικα συναδελφου... πηρα και απο 1 βιβλιο για τα καμαρια μου... πολυ καλο που τα παμπλικ εχουν τις προσφορες 50%. με 7Ε τους πηρα ωραια βιβλια...

και τελος το σοβαρο νεο μας προβλημα... ο Σπυρος απεκτησε διαταραχη υπνου... νυχτερινο τρομο... το εκανε το Σαβ, Τρ, Τετ και Πεμ βραδυ... περιπου 2 ωρεες μετα μοπυ κοιμαται αρχιζει να φωναζει, να κλαιει, μια φορα ετρεμε ολοκληρος και ηταν ορθιος και κατι ψαχουλευε σα να εψαχνε στον τοιχο... ηταν λαχανιασμενος με ταχυκαρδια και ειχε ιδρωσει. και τωρα το επαθε παλι... φακ!

ξανατον πιανει σε πιο υπιο βαθμο 2-3 φορες μεσα σε 1-2ωρες και μετα ως το πρωι μια χαρα...

οταν ειναι ετσι, μερικες φορες εχει ματι αανοιχτα αλλα κοιμαται ακομα. τωρα που ημουν πανω, με εψαχνε και με φωναζε ενω του κρατουσα τα χερακια, τον χάιδευα και του μιλουσα ηρεμα οτι ειμαι κοντα του... το προσωπο του εχει υφος σα να ποναει...

διαβασα στο ιντερνετ οτι το παθαινουν παιδια 3-12 ετων, αλλα λιγες φορες και ενηλικες. συμβαινει στο πρωτο μισο του υπνου, ενω οι εφιαλτες στο 2ο μισο. εχει τα συμπτωματα που εχει ο Σπυρος και λεει, οτι ενηλικες που μπορεσαν να το εξηγησουν ειπαν οτι βλεπουν μεσα στο δωματιο ζωα και διαφορους ανθρωπους! το πρωι δε θυμουνται τιποτα!

ειναι πιο εντονο οταν το παιδι ειναι πολυ κουρασμενο... οντως χθες που ειμασταν κοσμος κουραστηκαν και το χαρηκαν πολυ και εκανε και 2ο κυκλο τρομου γυρω στις 4 το πρωι...

η ΜΑριαννα που τον ακουει τρομαζει και φωναζει και αυτη τι επαθε ο Σπυρος και κλαιει... και δεν ξερω σε ποιον να πρωτο παω!

διαβασα οτι δεν πρεπει να τον παιρνω αγκαλια, μονο να του μιλαω και να τον κραταω τα χερια για να μη χτυπησει πουθενα, γιατι αν τον αγκαλιαζω, πραγμα που φυσικα το εκανα μεχρι χθες, μπορει υποσυνηδιτα να το συνεχισει για να τον παιρνω αγκαλια...

αν συνεχισει και την επομενη βδομαδα θα παμε στην παιδιατρο και ισως να ρωτησουμε και στην κλινικη υπνου που εχει το νοσ. Παπανικολαου, που πιστευω ειναι οι πιο ειδικοι...

αντε να δουμε ποσο θα παει και αυτο γιατι κοιμαμαι που κοιμαμαι αργα, στο τελος δε θα κοιμαμαι καθολου!

εσεις εχετε υπ'οψιν σας κατι για το θεμα μου;;;;;

ας προλαβω να κοιμηθω λοιπον... φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

εγω ονειρευτηκα οτι πηγαμε λεει να δουμε το σπιτι που θα αγορασει η γεωργια...

ηταν λεει χαλασμα και στο πανω πατωμα εμεναν μεταναστες....

αθλια σας λεω...

μεσα σκορπιοι και κατσαριδες...

ηταν λεει εγκαταλελειμενο.... :lol::lol::lol::lol:

οτι να ναι....

βαγκ οσο αφορα το θεμα του υπνου το χειριζεσαι πολυ καλα...

προσεχε ομως μην χασεις καμοια ωρα την ψυχραιμια σου κ αρχισεις και φωναζεις γιατι θα τρελαθει απο τον φοβο του...

επισης την ωρα που το κανει αυτο πιαστου κουβεντα...

να μπεις και συ στο ονειρο του..

πες του οτι δεν υπαρχει τιποτα και ουτε βλεπεις κατι τρομακτικο και πεσ του οτι η μαμα ειναι εδω και σαγαπαει...

φιλησε το , δωστου λιγο νερο να μπει και ξαναβαλτον για υπνο....

εγω παλι δεν κοιμηθηκα χθες.....

σηκωθηκα 20 φορες για τουαλετα...

ειμαι σαν ζομπι...

την ωρα που αποκοιμιομουν το πρωι 6 η ωρα χτυπησε το κινητο του αντρα μου να παει στη δουλεια για να ανοιξει....

φακ και παλι φακ....

μου χαλασε τον υπνο.....

την ρινουλα την εχει η πεθερα απο χθες το βραδυ....

μου ζητησε η κορη μου να κανει λεει εκδρομη στην γιαγια της....

την μαζεψα λοιπον και την εστειλα πακετο......

ρε παιδια μου λειπει το παιδι μου...

μου λειπει που εχω να την παρω αγκαλια 9 μηνες...

μονο οταν καθομαι ερχεται και την παιρνω ( και εγω να εχω αγχος μηπως και φαω καμοια κλωτσια) και μου λεει ποτε θα βγαλεις τα μωρα απο την κοιλια σου για να με σηκωσεις κανονικα???

θελω να γεννησω και να την παρω αγκαλια και να μην την αφησω κατω για μια ολοκληρη μερα....

μου χει λειψει η κουτσουνα μου....

στο μαιευτηριο ρε παιδια να μου την φερνουν η να με δει μια και καλη στο σπιτι????

εχω αρχισει ξανα να ανακατευομαι οπως ανακατευομουν τους πρωτους μηνες... ειναι φυσιολογικο αυτο???

ο γιατρος μου ειπε οτι επειδη τα μωρα ειναι μεγαλα ισως να εχει χαλαρωσει το διαφραγμα του στομαχου...

παιζει?????

οχι τιποτα αλλο χθες ηθελα να φαω γυρο με πολυ πολυ τσατσικακι και πηγα και το πηρα και μολις ςφαγα την πρωτη μπουκια μπουχτισα, ενιωθα οτι εχω φαει ενα κουβα φαγητο και οτι θα ξερνουσα απο το πολυ φαι... ενω πεινουυυυυυσα ηθελα να το φαωωωωωωωωωω...

τελικα το εφαγε η κορη μου και τον ανδρα μου κι γω εμεινα να τους κοιταζω......

παω να ξαπλωσω μπας και κοιμηθω καθολου...

α σημερα εχω γενεθλια..... μη με ρωτησετε τα ποσα κλεινω... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη...kalhmera kai xronia polla...αντε μωρη..ποσα κλεινεις..ακομα εισαι πολυ μικρη...χαχ..πολυχρονη και ολα να πανε καλα..

ελενη..το σπιτι..κατι παιζιε νομιζω..δε ξερω..

ηταν να μας παρει η ιδιοκτ αλλα δεν μας εχει παρει..

καλα μπορει τελικα να μη το πουλησει..

τελος παντων..εμεις απο δευτ εφημεριδα για ενοικιο..κανονικα...την δουλεια μας..

ο λευτ πηγε να παρει απο το λιντλ χυτρα!

ελενη ετοιμα τα απορυυπαντικα..κανουν και για μωρα..να ξερεις....

εγω δλδ αυτο βαζω σε ολους μας..και τα μαλακτικα ετοιμα..χαχα..

βαγκ...

ελπιζω να μη κολησεις τιποτα..

ναι καλε..πως δε θυμαμαι που μενεις..

6 χρονια ειμαι εδω..οχι 1 αιωνα..αχχαχ..

σε 1,5 μηνα ερχομαστε βαγκ!

ελενη..ανοιξε λητω στη κνωσσου..ασχετο..

σημερα μπιφτεκακια μκ ια μπριζολες...με ατζεμ πιλαφ..

λεει ο λευτ..κοσμο περιμενουμε η καμια γιορτη εχουμε;;χαχα...

γιατι μπριζολες εχω να κανω..πανω απο 6μηνο νομιζω..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν λεω την ηλικια μου για να μην σας πληγωσω... :lol::lol:

τι να σου πω... δες το μη ειναι καμοια μουφα τελικα...

μπριτζολες??????? μπραβο ρε γεωργια... να παρει λιγο σιδερο το μαρθακι....

κι γω θελω χυτρα.... χαλασε η δικια μου και θα τη χρειαστω οπωςσδηποτε... ποσο το μαλλι????

σαπουνι με αρωμα λεβαντα μπορεις να μου φτιαξεις????

α ναι..... να πηγαινεις να βλεπεις τιμες... αν και το λητω ειναι λιγο ακριβουτσικο ε?????

εγω θα φτιαξω σημερα να φαω πιλαφακι με κοτοπουλο μπας και φτιαξει το στομαχι...

του βαγγ θα του κανω ψαρι λεμονατο στο φουρνο....

θελουμε ακομα να χασει 6 κιλα.... μεχρι στιγμης εχει χασει 13....

το παει πολυ καλα μονο που τωρα θελει σφιξιμο....

ερωτηση αν ερθει κανεις το βραδυ να βγαλω κανενα λουκανικοπιτακι να ψησω?????

ρε παιδια μεχρι και πιτσα νακανω μου φαινεται βουνο....

δεν μπορω να στεκω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια θυμαστε πουεμπαινε μεσα μια ευη??? ευη νικολαιδου...

εχει γεννησει κι αλλο παιδι και ειναι αγορακι κ ειναι και μεγαλωπο..

τωρα το ειδα στο φεις και αναρωτιεμαι ποτε προλαβε κ το κανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!

Αυτοσ ο τιτλος κανει μπαμ!!!

αμεσως σας βρηκα ;) .........αληθεια πια το σκεφτηκε???/

μετα απο πολλα μποφορια ευτυχως για την τζεπη μας νοτιαδες-δυστυχως για το καραβι ,γιατι αδυνατο να δεσει στο λιμανι....σημερα εχουμε μια φοβερη λιακαδα :D

η Μαρια φωναξε την μικρη να βγουνε στην αυλη γιατι εχει πολυ δυνατο φως λεει κ ειναι μαγικα :lol:

οπως θα βλεπετε εχω χαθει απο το μαμμυ...δεν εχει γινει κατι ....απλα το βραδυ που εγραφε ...δεν αντεχω κοριτσια με περνει ο υπνος στον καναπε καθε μερα απο τις 9-10 η ωρα :shock:

εχω πολυ πλακα ...μετα ξυπναω κατα τις 11 στο τελος της τενιασ παντα κ παμε με τον αντρα για υπνο στο κρεβατι τελικα!!!!!!!!!!

αυτα εχω παθει :lol:

λοιπον τα δικα σας νεα????

οι γκαστρουλες μας ευχομαι να ειναι μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!

οπως καταλαβατε πινω καφε κ μονολογο.....

δεν μου ερχετε κατι αλλο.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΓΚ!!!!!!!!!!! το ειχε παθει κ η Μαρια μου!!!!!!!!!!

οταν ηταν 3χρονων κ εγω εγκυος 5-6μηνων!

ηταν καλοκαιρι κ η κουραση φουλ..μπανια -βολτες......

εκλεγε ,ουρλιαζε...ηταν παντα ορθια πηγενε κοντα στο τοιχο κ στεκοταν εκει....

εγω στην αρχη πηγα κοντα κ με εδιωχνε ,την ρωτουσα τι επαθε ,τι συμβαινει κ τετοια...κ τοσο αυτη ουρλιαζε!

μετα αρχισα ειναι η μαμα εδω...η μαμα σε βλεπει ,η μαμα ειναι εδω στο κρεβατι ,ελα κοντα μου κ τετοια κ σιγα σιγα ...παντα με κλαματα ερχοταν κ ξαπλοναμε μαζι κ της χαιδευα την πλατουλα της ελεγα οτι ειμαι μαζι της κ τετοια κ κοιμοταν ....

ηταν πολυ δυσκολο ...ειχα παει στο παιδικο σταθμο -την πηγενα παιδικο ,γιατι δουλευα,-κ μιλησα με την δασκαλα κ της ελεγα τι μας συμβαινει κ εκλαιγα κ εγω...-ορμονες ειναι αυτες-

μεχρι κ οι γειτονες με ρωτησαν μια φορα γιατι κλαιει η Μαρια την νυχτα

να μην στα πολυλογο....οπως ηρθε εφυγε...ο παιδιατρος μου ειπε οτι ειχα διαβασει κ εγω στο ιντερνετ

να του μιλας ηρεμα κ να κανεις υπομονη....φαση ειναι...εγω ετσι το ειδα ...γιατι σταματησε ξαφνηκα ..οπως ακριβως ηρθε!!!

ειχα φει κ κατι κλοτσιες στην κοιλια ασε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

χρονια πολλα Ελενη και καλη λευτερια

γιατι καλε να μας πληγωσεις; εμενα δεν με πληγωνεις ακομα το 2 εχω μπροστα και πραγματικα εχω αρχισει και το σκεφτομαι το 3αρακι που ερχεται

και που να κοιμηθεις ευκολο ειναι; δεν ειναι.

μην αγχωνεσαι για τη μεγαλη σου αφου της αρεσει και καθεται μια χαρα θα περναει με τη γιαγια της -κοιτα να ξεκουραστεις οσο μπορεις - που καλα δεν γινεται με τοσο βαρος αλλα λεμε γιατι λησιαζει ο καιρος

εγω θα τους φερω στο νοσοκομειο - δεν μπορω στη σκεψη να λειπω τοσες μερες και αν μην τους δω ή με δουν - δεν ξερω νιωθω οτι τους εγκαταλειπω

βαγκουλα τι λες ρε συ

πωπω - δεν τν παιρνεις τηλ τον παιδιατρο απο τωρα; μπορει αν εχει καμια ιδεα

πραγατικα εγω μαλλον θα τους σηκωνα και θα τους εφερνα στο κρεββατι μας να κοιμηθουν

δεν ξερω καθολου

Για σου Αεκα

μηπως εισαι εγκυος και εσυ ; :D καλα και εγω 9:30 πεφτω τον καιρο για υπνο δεν εαντεχω

σωσω εμενα οι μεζονετες δεν μου αρεσουν - μου φαινεαι οτι θελουν πολυ μαζεμα πολυ πανω κατω πολυ πολυδεν ξερω

ο θειος μου μενανε και μου ασπαγαν α νευρα καθε φορα που επρεπε να κατεβενουμε στην κουζινα για ενα ποτρι νερο

καλε στειλε και σε μας κανα απορρηπαντικο - καλε παραγωγη τα κανεις; πες συνταγη

εμεις εδω χαλια

ο νικολας συνεχιζει 39 πυρεο

τον ηγα εχθες παιδιατρο -ειναι ιωση που κυκλοφορει καιο λαιμος του ειναι σε αθλιο σημειο - δεν μπορει να φαει -τρωει μπουκια και κλαιει ταλαιπωρειτε το μωρο πολυ

ξυπνουσε το βραδ και εκλαιγε απο τον πονο χεσε μεσα -

οποτε ον αρχισε αντιβιωση γιατι τον βλεπει να μολυνεται

ο στελιος εχει ακομα δεκαα αλλα λογικα θα τον ρηξει σε 1-2 μερςε

εμεις βηχα με τον κωστα και μυξα

κρεατοσουπα σημερα εμεις

νανα τι κανετε εσεις καλα;

Χρυσουλα μια χαρα τα γλυκκαια που πηγες σιγα δεν εγινε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη..εχζω ετοιμα σαπουνια λεβαντας με αμυγδαλεαιο..απλα θα ειναι ετοιμα σε 1,5 μηνα..

ελενη θα σου δωσω μειγμα πρωτα για το απορυπαντικο και αμα σου κανει..θα σου φτιαξω..

τα μαλακτικα ετοιμα..

βαγκ πολλα παιδια εχουν αυτο το νυστερινο τρομο που λες..φαση ειναι..

και της μαριλους απ οεδω το μαμυ ειχε ο φοφορος..

αλαλ τωρα σταματησε..

και εδω εχει ηλιο..εκανα μπανιο..καλε η μαρθα και γω μπιφτεκια φαγαμε..

και παιζει να εφαγε σημερα πρωτη φορα ρυζι..

και δεν της αρεσε..δικο μου παιδι ειναι αυτο..

η ευη εκανε και αλλο;μπραβο της.

τι το θελεις ελενη το σαπουνι λεβαντα;;

χρησιμ αυτα που σου εδωσα πρωτα;;ειναι ετοιμα για χρηση..

26 δε κλεινεις ελενη;;η λιγοτερα;;δε θυμαμαι..

σε εμενα παντως δεν ηρθε η μαρθα..δεν ηθελα..κα ιγια μενα και για το παιδι..

να ξεσδηκωθουμε και οι 2

..μου ςελειψε λιγο αλλα οκ..το ξεπερασα..

περνουσα καλα στο μαιευτηριο..

ειχα καλη παρεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κόρες...

Ελένη πολύχρονη και καλή λευτεριά!Και γω έχω αύριο γενέθλια.

βρε Vag αναστατώθηκα με αυτά που έγραψες για το παιδί.Τι είναι πάλι και τούτο...Ελπίζω όπως είπε και η Αλέκα που το πέρασε όπως ήρθε να φύγει.Και γω θα πήγαινα σε συμβουλους ύπνου πάντως όπως λές,είσαι και σε μεγάλη πόλη αφού τους έχετε κοντά να τους εκμεταλλευτείς.Θα σου πουν πως θα το χειριστείς καλύτερα.

Μπα δε μου ρχονται τα goodys στην Ανω Τούμπα.Εκτος αν εννοείς αυτά στην Αγ.Τριάδα στη πλατεία αν θυμάμαι καλά ή τα χω μπερδέψει έχουν περάσει και 10 χρόνια που έφυγα.

Εμεις κόβαμε τη πίτα στη δουλειά σήμερα,δουλεύω σε λογιστήριο ναυτιλιακής εταιρίας,δε θυμάμαι αν το χα αναφέρει και πήρα και τις μικρές μαζί μόνη.Δεν καθόντουσαν όμως καλά, είδαν πολύ κόσμο μαζί και ντρεπόντουσαν και με τραβούσαν να φύγουμε η μια από το δεξί και η άλλη από το αριστερό.Βρε καλές μου βρε χρυσές μου τίποτα αυτές.Τηλεφώνησα στον άντρα μου άφησε το μαγαζί και ήρθε και μας μάζεψε γιατί ήμουν και χωρίς αυτοκίνητο.

Marker περαστικά στο Νικόλα σου.Είναι αυτές οι ιώσεις που επηρεάζουν και λαιμό χέσε μέσα,όταν δε τρώνε κιόλας...τα περνάμε και μεις κατά καιρούς.

Σωσώ μεγειά η χύτρα!Και γω την έχω βολευτεί τώρα που θέλω το μοσχαράκι πχ λιώμα για να τρώνε και τα κορίτσια.

Αλέκα εμείς οι δύο μοιάζουμε.Όταν βάλουμε τις μικρές για ύπνο μετά τις 21,00 βάζουμε με τον άντρα μου ταινία να δούμε που τις κατεβάζει από το ιντερνετ.Σε πληροφορώ στο μισλαωρο έχω αποκοιμηθεί στον καναπέ και ξυπνάω κάπου στο τελείωμα...χα χα

Και δω σήμερα έβρεχε αλλά τώρα λιακάδα....μαγικά που λέει και το Μαράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυχρονη Ελενη!!!! και με το καλο τα αντρακια σου!!!!

και η αδερφη μου εχει σημερα γεννεθλια!!!

αλλα μπορει να σε περναει καμια 20ετια!!!! το 1967 ειναι γεννηθεις.

αυτο που λες με το αν αγκαλιαζεις την κορη σου, νομιζω σε καταλαβαινω, ισως οχι στον ιδιο βαθμο... εννιωθα ετσι οταν εβγαλα τον ωμο και δεν μπορουσα να τους αγκαλιασω κανονικα και ερχοταν και τα δυο σαν τα γατακια και μου τριβοταν... και το σκεφτομαι τι θα κανω οταν με το καλο κανω την εγχειρηση..

Σωσω δεν με απαντησες στο σμσ ..... αντε να εχετε αμαξι να ερθετε και εσεις σπιτι μας!!!! να δεις και πως ειναι η τριζονετα μας!!1!! χαχαχα....

Μαρντιο η πλατεια της Αγ. τριαδας ειναι πιο προς τη θαλασσα καλε... εγω ημουν προς τοσ βουνο... τα γκουντις που σου λεω ειναι στη Γρ. Λαμπρακη, η οδος που ξεκιναει απο το τη Σ.Σ.Α.Σ. περναει πανω απο τη γηπεδο του ΠΑΟΚ και παει προς ΜΑλακοπη, Κωνσταντινουπολιτικα. σε θυμιζει κατι;;;; εσυ μαλλον εμενες κοντα στο κτελ Χαλκιδικης, ε;;; μονο που τωρα εχει βγει εκτος πολης... σε παραδρομο της Μουδανιων...

Μαρκερ τοσο χαλια το παιδι;;; και φυσικα περιμενεις ποτε θα ριξει και τον αλλον.... χαλια.... και αυτη που λενε η γριπη που εχει η Αμερικη και φυσικα θα σκασει μυτη και στα μερη μας;;;;; αλλο παλι....

γρηγορα περαστηκα...

Αλεκα σιγουρα τωρα εισαι στο 3ο ονειρο!!!!!

και η δικια σου το ειχε ,ε;;; να τωρα περιμενω σε λιγο να αρχισει.... αλλος καημος παλι.....

μακαρι να κρατησει λιγο καιρο...

δεν ελεγα τιποτα αλλο;;;

μολις ξεκινησε παλι.... αλλα ηταν εντονο... γυρνουσε γυρο γυρο αρκουδιζοντας σαν τα ζωακια στο κλουβι και μεχρι ν'ανεβω φωναζε, μαμα.. μαμα... που εισαι μαμα μου;;; παλι ηρθε!!!

θα τους παει παλι ο αντρας αυριο εκκλησια, εγω δουλευω, γιατι την προηγουμενη που τους πηγα εγω, Κυριακη και Δευτερα κοιμηθηκε ηρεμα και ολες τις υπολοιπες χαμος!

σας αφηνω γιατι περιμενω το επομενο ξεσπασμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

οντως 20 χρονια διαφορα εχουμε με την αδερφουλα σου.... να την χαιρεστε!!!

σημερα εχει γενεθλια ο αδερφος μου.... οπως καταλαβενεται εγω ημουν προγραμματισμενη.... :lol:

μαρντ χρονια πολλα!!!!!!! πολυχρονη και ευτυχισμενη...

εγω κρυωσα....

ο λαιμος χαλια..

η μυτη δεν αναπνευει

οταν φυσαω τις μυξες πιεζω απο κατω...

νιωθω οτι θα γενννησω αμα συνεχισω ετσι....

τωρα εφτιαξα ενα τσαι μπας και μου περασει...

χθες περασαμε πολυ ωραια...

ηρθαν πεθερικα

ο αδερφος μου με την νυφη μου και καναμε μαζι τα γενεθλια μας...

η μικρη το χαρηκε παρα πολυ...

εκανα μια πιστα και μια μακαρονοδα με ασπρη σαλτσα... ωραια ηταν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα...

Ελενη πολυχρονη εστω και καθυστερημενα!!!!

εγω πριν 10 χρονια μολις ειχα αρνηθει μια προταση γαμου μετα απο 5 χρονια σχεση..!!!! :lol::lol:

δουλευα εξοντωτικα, τα Σαβκυρ εβγαινα πολυ και εκανα πολλες εκδρομες και ταξιδια :mrgreen::mrgreen:

φαντασου πως ποναω εγω με τον κωλοβηχα...

Βαγκ ο αδερφος μου το παθαινε.. το θυμαμαι που το συζητουσαν οι γονεις μου την επομενη μερα και ο ιδιος δε θυμοταν τποτα...ψυχραιμια και ηρεμια χρειαζεται..ειναι ακριβως μια φαση και θα περασει. εντελως..δεν προκαλει απολυτως τιποτα...

Μαρδιο και εμεις ταινιες φετος πολλες..βεβαια ποτε σχεδον μια ολοκληρη το βραδυ.. τη συνεχιζουμε την επομενη μερα.. :mrgreen::mrgreen:

και σε σενα χρονια πολλα!!!!αιγοκερινες...δυσκολες!!!!εκτος και ειναι δυσκολος μονο ο αντρας μου :lol::lol:

Σωσω μεγεια η χυτρα..καλογφαγωτα!!!τωρα τελευταια εχω αρχισει και τη χρησιμοποιω πιο πολυ...δεν την ειχα και σε μεγαλη εκτιμηση...αλλα οκ βολευει...

φαγαμε παλι χθες βραδυ...καλα ηταν ησυχα και απλα...εφυγαν κατα τη 1..ο μικρος ειχε κοιμηθει κατα τς 12...

κοτοπουλο με πατατε ςστο φουρνο σημερα..

το απογευμα θα φτιαξω μια πρασοπατατοπιτα για να εχουμε μεσα στην εβδομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...