Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βλαστοκύστη ή εμβρυο τριών ημερών???


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

@Athena D. καλη σου επιτυχία!!!!!!! 

Σύντομα να εχεις τα πιο ομορφα μεα του κόσμου! ? ? ? 

Ολα να πανε καλα!

:):x:x Ευχαριστω τοσσσοοο πολυ!!!!Μακαρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ερωτημα σου εχει απαντηση μονο απο το εργαστηριο που θα δει τα εμβρια σου! Δεν αποφασιζουμε εμεις για το τι εμβρια θα βαλουμε! Θα δει ο γιατρος ποσοτητα διαιρεσεις κτλ κ απο κοινου με εμβριολογο θα αποφασισουν..εγω εμεινα κ με 3 μερας κ με βλαστοκυστες.Οντως απο ερευνες φαινςται οτι με βλαστοκυστες εχεις περισσοτερες πιθανοτητες.Ωστοσο για χροοοοοονια γυναικες μεναν με εμβρια 3 μερας οπως κ σημερα.Για να πας βλαστοκυστες θες πολλα εμβρια ετσι που νασου μεινουν αρκετα για εμβριομεταφορα( να διεξεις) πχ γυναικα με 4 εμβρια δεν την αφηνουν ευκολα να παει βλαστοκυατες γιατι μπορει να τα ζασει ολα ως την εμβριομεταφορα.Εχε υποψη σου οτι σαν το περιβαλλον της μητραςδεν εχει.. Εμενα το πρωτο μου παιδακι ειναι βλαστοκυστη το δευτερο3 μερας...να χεις εμπιστοσυνη στα εμβρια σου!!!!αυτο μονο..με το καλο γλυκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@Athena D. μου καλη επιτυχια!!!! ευχομαι ολα να πανε τελεια και να μας λες ολο ευχαριστα νεα!!!

Μακαρι κοριτσι μου!!!!!Το ευχομαι σε ολα τα κοριτσια εδω μεσα και εξω που παλευουν για το ονειρο τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Finally είπε:

Το ερωτημα σου εχει απαντηση μονο απο το εργαστηριο που θα δει τα εμβρια σου! Δεν αποφασιζουμε εμεις για το τι εμβρια θα βαλουμε! Θα δει ο γιατρος ποσοτητα διαιρεσεις κτλ κ απο κοινου με εμβριολογο θα αποφασισουν..εγω εμεινα κ με 3 μερας κ με βλαστοκυστες.Οντως απο ερευνες φαινςται οτι με βλαστοκυστες εχεις περισσοτερες πιθανοτητες.Ωστοσο για χροοοοοονια γυναικες μεναν με εμβρια 3 μερας οπως κ σημερα.Για να πας βλαστοκυστες θες πολλα εμβρια ετσι που νασου μεινουν αρκετα για εμβριομεταφορα( να διεξεις) πχ γυναικα με 4 εμβρια δεν την αφηνουν ευκολα να παει βλαστοκυατες γιατι μπορει να τα ζασει ολα ως την εμβριομεταφορα.Εχε υποψη σου οτι σαν το περιβαλλον της μητραςδεν εχει.. Εμενα το πρωτο μου παιδακι ειναι βλαστοκυστη το δευτερο3 μερας...να χεις εμπιστοσυνη στα εμβρια σου!!!!αυτο μονο..με το καλο γλυκια μου

Αγαπημενη μας @Finally σε ευχαριστω!

Φιλιά πολλά στα παιδακια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...