ToniaPap

Νεες Εγκυουλες!!

154 απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Κοριτσια καλησπερα!!!! Χαθηκα αυτες τις μερες αλλα εχει πεσει πολυ διαβασμα(ειμαι στα τελειωματα με το Τει), ειχαμε και την μετακομιση και που χρονος!!!! Τι κανετε;;; Πως ειναι τα νινακια σας;;;; Λοιπον, εμενα ο μπεμπακος μ εχει αρχισει και επικοινωνει συνεχεια!!! 😁 Απ'οταν στρωθηκα στο διαβασμα κ αναγκαστηκα μας αμελλησα λιγο (διατροφη κτλ) ο μικρος μ συνεχεια κλωτσαει, σαν να μ λεει "σε βοηθαω μανουλα"!!!! 😍😍😍😍!! Σημερα φορτωθηκαν και τα πραγματα,Τεταρτη τελειωνω και με τα μαθηματα και επιτελους γυρναω σπιτακι μου, στον αντρουλη μου, να αρχισω να φτιαχνω τα πραγματα του μπεμπουλη μας!!! 😁 Αυτα απο εμενα, ευχομαι να ειστε ολες καλα!!!! 😘😘

0

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 40 λεπτά, ο/η Revelator_M είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!! Χαθηκα αυτες τις μερες αλλα εχει πεσει πολυ διαβασμα(ειμαι στα τελειωματα με το Τει), ειχαμε και την μετακομιση και που χρονος!!!! Τι κανετε;;; Πως ειναι τα νινακια σας;;;; Λοιπον, εμενα ο μπεμπακος μ εχει αρχισει και επικοινωνει συνεχεια!!! 😁 Απ'οταν στρωθηκα στο διαβασμα κ αναγκαστηκα μας αμελλησα λιγο (διατροφη κτλ) ο μικρος μ συνεχεια κλωτσαει, σαν να μ λεει "σε βοηθαω μανουλα"!!!! 😍😍😍😍!! Σημερα φορτωθηκαν και τα πραγματα,Τεταρτη τελειωνω και με τα μαθηματα και επιτελους γυρναω σπιτακι μου, στον αντρουλη μου, να αρχισω να φτιαχνω τα πραγματα του μπεμπουλη μας!!! 😁 Αυτα απο εμενα, ευχομαι να ειστε ολες καλα!!!! 😘😘

Κοριτσακι μου καλησπερα!!!Πολυ χαιρομαι για σενα μπαινεις σε μια σειρα!!!Εγω το νινακι δε ξερω ευχομαι να κυλουν ολα καλα....τη τεταρτη θα το δω που εχω ραντεβου!!Δυστυχως εγω ειμαι απο εχθες  με amoxil εσπασε ο φρονιμητης προχθες κ εχθες το πρωι δε μπορουσα ουτε να μιλησω...ευτυχως βρηκα τον οδοβτιατρο στο κινητο κ μου ειπε να ξεκινησω αντιβιωση με τη συγκαταθεση βεβαια της γυναικολογου!Εχω στεναγχωρηθει βεβαια γιατι δυστυχως κ σε αυτη την εγκυμοσυνη πρεπει να παρω φαρμακα.....τη Τριτη παω για εξαγωγη κ φοβαμαι παρα πολυ γιατι ο οδοντιατρος ειναι το χειροτερο μου!!!

0

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Κοριτσακι μου καλησπερα!!!Πολυ χαιρομαι για σενα μπαινεις σε μια σειρα!!!Εγω το νινακι δε ξερω ευχομαι να κυλουν ολα καλα....τη τεταρτη θα το δω που εχω ραντεβου!!Δυστυχως εγω ειμαι απο εχθες  με amoxil εσπασε ο φρονιμητης προχθες κ εχθες το πρωι δε μπορουσα ουτε να μιλησω...ευτυχως βρηκα τον οδοβτιατρο στο κινητο κ μου ειπε να ξεκινησω αντιβιωση με τη συγκαταθεση βεβαια της γυναικολογου!Εχω στεναγχωρηθει βεβαια γιατι δυστυχως κ σε αυτη την εγκυμοσυνη πρεπει να παρω φαρμακα.....τη Τριτη παω για εξαγωγη κ φοβαμαι παρα πολυ γιατι ο οδοντιατρος ειναι το χειροτερο μου!!!

Κοριτσι μου μην αγχωνεσαι, αφου στο επετρεψε ο γιατρος δ υπαρχει φοβος!!! Ολα καλα θα πανε!!! Να σκεφτεσαι θετικα κοπελα μου! Αντε αντε, θα δεις το νινακι κ θα σ φυγουν ολα!! Ποσο εισαι τωρα?? Λογικα θα το δειτε το φυλο αυτη τη φορα!!!

0

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Revelator_M είπε:

Κοριτσι μου μην αγχωνεσαι, αφου στο επετρεψε ο γιατρος δ υπαρχει φοβος!!! Ολα καλα θα πανε!!! Να σκεφτεσαι θετικα κοπελα μου! Αντε αντε, θα δεις το νινακι κ θα σ φυγουν ολα!! Ποσο εισαι τωρα?? Λογικα θα το δειτε το φυλο αυτη τη φορα!!!

Μακαρι!!!Λοιπον μπερδευομαι λιγο με τις μερες!Ειμαι ή14w4d η 14w5d μιλησα με τη γιατρο μου κ μου ειπε να συνεζισω να μετραω βαση Τ.Ε.Ρ κ οχι βαση αυχενικης διαφανειας,μου ειπε θα μετραγαμε βαση αυχενικης αν ειχα διαφορα απο 1 εβδομαδα κ πανω!!Εγω μολις εκανα την ευχανικη μετραγα λιγοτερο αλλα τωρα μετραω οπως μου ειπε η γιατρος!

0

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλως ήλθες κοπελα μου..θα συμφωνήσω με την προλαλησασα..το τεστακι στο σπιτι το πιο πιθανό δεν θα σου δειξει,γιατι η ευαισθησία του δεν ανιχνεύει τοσο νωρίς την ορμονη..οποτε αυριο το πρωι μια χοριακουλα που θα σου δειξει σιγουρα..και ευχές απο εμας να ναι θετική!!!με το καλο θα περιμένουμε νεα σου!!!  
    • Μαλιστα !!!Αχ,  Να έχουμε όλες τελειες τελειομηνες εγκυμοσυνες :)))))) 
    • Νομίζω πως αν δεν αντεχεις την αναμονη καλυτερα να κάνεις μια χοριακή, μπορεί να ειναι χαμηλή αλλα θα δείξει αν είσαι εγκυος. Μίλησε και με τ μικροβιολογο πριν την κανεις να δεις τι θα σου προτεινει! καλα αποτελεσματα !!!! :))))))
    • Εμεις καναμε θρομβοφιλια γιατι είχα μια βιοχημικη κύηση και μετα απο 3 μηνες μια παλινδρομη κύηση..οποτε χρειαζόταν να ψαχτουμε... Συνήθως προτείνουν αυτη την εξεταση αν εχεις ιστορικο η κληρονομικότητα θρομβοφολιας ή αν εχεις βιώσει βιοχημικες και παλινδρομμες.... Παρολα αυτά εχω ακούσει και γιατρους που τις γραφουν χωρις να υπάρχουν τα παραπάνω, απλα και μονο για προληπτικους λογους...
    • Σας ευχαριστω παρα πολύ !! Με ησυχάσατε λιγάκι, παρολο που τα πονακια παραμενουν. Να δουμε τι θα πει και ο γιατρος στην εξεταση ! Αληθεια, πρώτη εξέταση πότε κάνατε; 
  • Νέες συζητήσεις