Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 6


Recommended Posts

Ανεμε έτσι είναι τα πράγματα, τα ποσοστά είναι χαμηλά στην σπε/ση κ στην εξωσω δεν ξεπερνά το 35%, οταν ακους μεγάλα ποσοστά είναι γιατί βάζουν μέσα κ τις παλίνδρωμες κυήσεις...

Ρε γελια που εχω ρήξει με τους αρχ...γιατρούς :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φώτο θέλατε....

Κοιτάξτε λοιπόν κάτω χαμηλά δεξιά ή αριστερά όπου προτιμάτε.Ή και τα δύο μαζί σαν μια ενιαία μάζα.... ! ε! Κάθε φορά που τον αντίκρυζα αυτό έβλεπα μπροστά μου...

Θα το αλλάξω το ..@@@δι μου Βάσω με ένα ελπίζω καλύτερο...

άνεμε η λόλι με καλύπτε στα ποσοστά και αυτό το !8% είναι το ιδανικό ανάλογως της ηλικίας. Δηλ. γύρω στα 25-29

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτε εγινε το 6 , πότε εφτασε στην 9 σελιδα χαμπάρι δεν πήρα.......

Μολις γυρισα απο το γιατρο...

Δεν ξερω τι να κανω 20 αυγουλάκια και μεγαλώνουν και τα 20. Ειμαι στο τσαφ για υπερδιεγερση και ανησυχω ρε κορίτσια.. τζαμπα ολα και μετά τι?

Θα σκασ στο μεταξυ, η κοιλιτσα φουσκώνει και πονάω αρκετα.

Τη δευτερα θα ξανα παω να δουμε τι γίνεται.

Ξερει καμια τι κάνω σε αυτη τη περίπτωση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!

μου εφυγε το μεσημεριανο απο τη μυτη....α πα πα

ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ρε πως δεν υπαρχουμε....

να τσιμπα με!!!!

παλι εφαγες????

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Ποτε εγινε το 6 , πότε εφτασε στην 9 σελιδα χαμπάρι δεν πήρα.......

Μολις γυρισα απο το γιατρο...

Δεν ξερω τι να κανω 20 αυγουλάκια και μεγαλώνουν και τα 20. Ειμαι στο τσαφ για υπερδιεγερση και ανησυχω ρε κορίτσια.. τζαμπα ολα και μετά τι?

Θα σκασ στο μεταξυ, η κοιλιτσα φουσκώνει και πονάω αρκετα.

Τη δευτερα θα ξανα παω να δουμε τι γίνεται.

Ξερει καμια τι κάνω σε αυτη τη περίπτωση?

την προσευχη σου!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

πλακα σε κανω, ναι???

κι εγω 23 ειχα μωρε...σταματα....κο κο κο κλωσσα εκει περα και μη λες πολλα!!!!

χαχαχαχα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Ποτε εγινε το 6 , πότε εφτασε στην 9 σελιδα χαμπάρι δεν πήρα.......

Μολις γυρισα απο το γιατρο...

Δεν ξερω τι να κανω 20 αυγουλάκια και μεγαλώνουν και τα 20. Ειμαι στο τσαφ για υπερδιεγερση και ανησυχω ρε κορίτσια.. τζαμπα ολα και μετά τι?

Θα σκασ στο μεταξυ, η κοιλιτσα φουσκώνει και πονάω αρκετα.

Τη δευτερα θα ξανα παω να δουμε τι γίνεται.

Ξερει καμια τι κάνω σε αυτη τη περίπτωση?

Να τρώς πολλά ασπράδια αυγών 3-4 τη μέρα, λευκό κρέας, όχι αλάτι και αν έχεις δυσκοιλιότητα γάλα μαγνησίας! Κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου μη στεναχωριέσαι, απο ο τι φαίνεται ηδη ειμαστε αρκετες για Σεπτέμβριο..

Μάλλον ο πελαργός θελει να μας αφησει να κανουμε κανα μπανακι το καλοκαίρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 έγραψε:

gioulaki έγραψε:

Να τρώς πολλά ασπράδια αυγών 3-4 τη μέρα, λευκό κρέας, όχι αλάτι και αν έχεις δυσκοιλιότητα γάλα μαγνησίας! Κουράγιο![/quote:3t7mo0ls]

αντε να μιλησει και κανενας σοβαρα εδω μεσα γιατι το ξεφτυλισε η ζαχαρενια!!!

ΕΧΕΙΣ δικιο...για τα αυγα...ρεεεεεεεεε τωρα που πηγα για την 2η προσπαθεια με κατεψυγμενα τον ρωταω...να φαω και αυγα οπως την 1η φορα??? Οχι ρε μου λεει εκεινα ηταν για να μην παθεις υπερδιεγερση...ΦΑΝΤΑΣΟΥ τα τρωγα το ζωωωωοννν και δνε ηξερα γιατι ΤΑ ΤΡΩΓΑ!!!!!

ΑΡΑ ρουφα τα αυγα σου....(2 την μερα μου λεγε εμενα)

:woohoo:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

δεν υπαρχουν κιτρινοφατσες σου λεω :P

τσιμπησα κατι μπιφτεκακια...ορεκτικο...

γιουλακι δυναμη

α τσιμπησε παλι....εισαι βετζετεριαν βλεπω...

το πρωι λουκανικα το μεσημερι μπιφτεκος....καλα παμε!!!!

ξεκινα τρεξιμο με ελαφρα πηδηματακια να μην σε φαω!!!

:blush::blink: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι να τρώω αυγα να γλυτώσω την υπερδιεγερση και να πάθω χοληστερίνη :laugh: :laugh:

Ευχαριστώ πάντως... Ν α πίνω και νερό???? :silly:

Ο αντρούλης ειναι ο ατυχος... απο το πρηξημο όλη την ώρα πουυυυυρτ :blush: κάνω και δεν ξέρω πως κοιμάται το βραδυ....

Θα σηκωθω κανα πρωινο και θα τον βρώ λυποθημο απο τη μπόχα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :blush: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Ναι να τρώω αυγα να γλυτώσω την υπερδιεγερση και να πάθω χοληστερίνη :laugh: :laugh:

Ευχαριστώ πάντως... Ν α πίνω και νερό???? :silly:

Ο αντρούλης ειναι ο ατυχος... απο το πρηξημο όλη την ώρα πουυυυυρτ :blush: κάνω και δεν ξέρω πως κοιμάται το βραδυ....

Θα σηκωθω κανα πρωινο και θα τον βρώ λυποθημο απο τη μπόχα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :blush: :laugh: :laugh: :laugh:

αχχχχχ κι εσυ το χεις αυτοοοοοοοοο??????

Αχ δοξα το ΘΕΟ.....(εγω αγαπησα πολυυυυ...κι εεπεσα απο αγαπη να πεθαααανωωω...ωχ παρασυρθηκα) κι ελεγα τι εχω παθει πως αλλαξα ετσι!!!!

αχ τωρα ηρεμησα...κλαθε...αφοβα....χαχαχαχα :woohoo:

ΜΟΥ ειχε πει καλυτερα θα με βοηθησει καποιο ισοτονικο ποτο...αν το λεω και καλα...powerade...πινε πινε και ρουφα ρουφα....!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dafni08 έγραψε:

koritsiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaa apo 201 pige 450!!!!!!!!!!!!

eimai polu xaroumeni!!!!!!!!!makari na exelixthoun ola kala!!!!!

πρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ.......ωχχχ απο τον ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ μου...

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοο....παντα καλα ...ολα καλα....

μια συμβουλη...μην τρως κι εσυ σαν την ΛΙΜΠΕΡΤΙ και φαρδυνει το ΜΑΜΥ!!!!

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dafni08 έγραψε:

koritsiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaa apo 201 pige 450!!!!!!!!!!!!

eimai polu xaroumeni!!!!!!!!!makari na exelixthoun ola kala!!!!!

Μπραβο ετσι να ανεβαίνει πολυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!

Πουρτ... :blush: ωχ μου ξεφυγε!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη μπράβοοοοοοοο..........έτσι να συνεχίσει κ όλα να πάνε καλά μεχρι τέλους !!!

Η υπερδιέργεση έρχεται σταδιακά(άν έρθει) ή προς το τέλος των ενέσεων?πριν δηλ την μάζωξη των ωαριων απ τον γιατρό ??(άν είναι χαζή η ερώτηση σόρρυ :blush: αλλά δεν το κατέχω ακόμα....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Ναι να τρώω αυγα να γλυτώσω την υπερδιεγερση και να πάθω χοληστερίνη :laugh: :laugh:

Ευχαριστώ πάντως... Ν α πίνω και νερό???? :silly:

Ο αντρούλης ειναι ο ατυχος... απο το πρηξημο όλη την ώρα πουυυυυρτ :blush: κάνω και δεν ξέρω πως κοιμάται το βραδυ....

Θα σηκωθω κανα πρωινο και θα τον βρώ λυποθημο απο τη μπόχα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :blush: :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΣΠΡΑΔΙΑ είπαμε...τι χοληστερίνη;;;;

Νερό I am not sure because αυτό που έχεις είναι κατακράτηση υγρών...άρα όχι νερό πολύ...εεε μην σκάσεις κιόλας!!!!!

Το χετε χάσει όλες εδώ μέσα!!!!! Αλλά χαλάλι σας...και χαλάλι μας να γελάσουμε κι λιγάκι....!!!!

Κορίτσια το Σάββατο 3/7 κάνω ΕΤ με παγωτίνια! Και μπαίνω στην αναμονή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη ρε κοριτσια αλλα πολυ κλ...μο ΄΄επεσε!

Σε λίγο θα μας χε..τε στην κυριολεξία τη συζήτηση!!!!

Gioulaki δε μου λες ρε κοπελια? ΑΠο πετε πηγες το Σεπτεμβριο εσυ? Οοοο. Ακομα δεν τον είδαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Συγνωμη ρε κοριτσια αλλα πολυ κλ...μο ΄΄επεσε!

Σε λίγο θα μας χε..τε στην κυριολεξία τη συζήτηση!!!!

Gioulaki δε μου λες ρε κοπελια? ΑΠο πετε πηγες το Σεπτεμβριο εσυ? Οοοο. Ακομα δεν τον είδαμε...

Μπαααα το δευτερο (χ@#&@# με τίποτα :laugh: δεν μπορω ευκολα!!

οσο για το Σεπτέμβρη, εχω αρχισει κ το πιστευω. Απο την αρχη ολο κατι συμβαίνει

chri σταδιακα συμβαίνει. Εγω ειμαι περιπου στη μέση της διεγερσης και τωρα αρχιζει να φαινεται. Βεβαια ειναι κ καποιοι γιατροι που σε κάνουν να νομιζεις πως εμφανίστηκε ξεφνικά.

Ετσιιιιιιι ξαφνικάααααα.... που λέει κ ο Αντωνάκης, ο Ρεμος ντε :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ μη τραγουδάς δυνατά γιατί πιέζεσαι κ θα ξανα έρθει το πουρτ ! :laugh: :blink:

σε ευχαριστώ για την απάντηση.......όλα καλά θα σου πανε....να έχεις πίστη κ να είσια αισιόδοξη !!!!!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
    • Καλημέρα κορίτσια!! με το καλό κορίτσι μου καλή αρχή και αυτήν η φορά να είναι η τυχερη σου 🙏
    • Είναι να έχεις την κάμερα στο χέρι όλη την ώρα για να μείνουν οι συζητήσεις 😂😂😂 νομίζω είναι η πιο ωραία τους ηλικία…. Γιατί καταλαβαίνουν και αυτά ότι επικοινωνούν και προσπαθούν να μας εντυπωσιάσουν κάθε μέρα και πιο πολύ! Ε μωρέ και καβγάδες στο παιχνίδι είναι…εμένα μαλώνει με τον άντρα μου.,, μαμά ο μπαμπάς μου είπε αυτό μαμά ο μπαμπάς δεν μ αφήνει να πάρω το παιχνίδι… ειλικρινά νομίζω ο άντρας μου έγινε πιο μικρός από το παιδάκι μας 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...